از بسیاری از لحظات تکان دهنده برای بیرون آمدن از این Harvey Weinstein تجاوز به عنف محاکمه یکی از عجیب و غریب قسمت تا کنون شده است این واکنش, fallen, دانلود فیلم مغول به عنوان بازیگر جسیکا مان داد دلخراش شهادت که در آن او ادعا Weinstein raped او.

Weinstein خوابش برد.

در حال حاضر از آن پدید آمده است که شب قبل از آزمون Mann به او شهادت دادند به میزبانی یک سوپر باول در این محل مخفی که در آن او اقامت در نیویورک است.

این رویداد که در صفحه شش مدعی شد با حضور 60 نفر اما خود را تکرار کرده اند به تصویر کشیده شده به عنوان یک کوچکتر و جمع آوری به یاد می آورد او Miramax شکوه روز; Weinstein استفاده می شود به یک سنت در جشنواره فیلم ساندنس از میزبانی NFL playoff نمایش در یک هتل تماس با احزاب Weinstein ساندنس کاسه.

گفتنی صفحه شش که Weinstein “bemoaned این #MeToo جنبش” به مهمانان خود در حزب بود و شنید گفتن یک مهمان که آن را به حال “رفته بیش از حد است.”

منبع دیگری گفته صفحه شش که وجود دارد حدود 60 نفر در پارتی “از جمله بسیاری از زنان است.”

یک سخنگوی Weinstein گفت صفحه شش: “هاروی برگزار کوچک با هم به می گویند با تشکر از شما. این تیم از وکلای هر دو در حال حاضر و برخی از قبلی شخصی خود را وکیل و دو نفر از دوستان.”

Weinstein به نظر می رسد به چرت زدن چندین بار دوشنبه در شهادت از مان که خراب شد به حدی طول cross-examination که قاضی به نام زود هنگام برای پایان دادن به ظاهر خود در ایستاده.

مان پنجم متهم به ایستادن در Weinstein را محاکمه متهم او را مجبور به رابطه جنسی دهانی و تجاوز به او در یک اتاق هتل.

یک ششم شاهد, Lauren Marie جوان گفت منصفه در منهتن دیوان عالی کشور که Weinstein به دام افتاده در یک حمام در مونتاژ, هتل, برهنه, پیرمرد, قدیمی, سینه های خود را قبل از زدن بر روی زمین تنها چند روز قبل از مراسم اسکار.

شاهدان در میان برخی از 100 زن که ادعا کرده اند که Weinstein تجاوز و یا آزار آنها.

Weinstein, 67, چهره های پنج اتهام از جمله درنده تجاوز جنسی و درجه اول تجاوز به اتهام حمله به میریام Haleyi در سال 2006 و تجاوز مان در سال 2013. او بارها و بارها رد همه ادعاهای nonconsensual ،

مان ادعا کرد در طول شهادت او روز شنبه که Weinstein بود “زخم شدید” و “نفرت انگیز به دنبال آلت تناسلی مرد.”

وقتی پرسیده شد که برای توصیف Weinstein تناسلی مرد, او گفت:, “آن نگاه مانند آن قطع شده بود آن را یک حالت عادی به دنبال اسکار از ختنه.”

هیئت منصفه نشان داده شد یک سری از برهنه عکس از Weinstein گرفته شده توسط دفتر دادستان منطقه چند هفته پس از 2018 بازداشت به فراهم کردن زمینه برای شهادت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im