‘او است و همیشه خواهد بود وحشت زده پسر کمی’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و محصول آسیب دیده از یک وجود ندارد و یک sociopathic پدر.

که در اصل مریم مغلوب ساختن پیشی جستن ارزیابی در او فوق العاده-پیش بینی فوری پرفروش که به دلیل سهشنبه—بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد.

برای هر کسی که خواندن این پنج سال گذشته—از وین برت بیوگرافی که در سال 1992 منتشر شد به Gwenda بلر multigenerational مطالعه از سال 2000 به روانشناسی کارشناسان اخیر تلاش برای توضیح این رئیس جمهور—آن را به یک غذای آماده است که در مجموع نا آشنا. و پر از کتاب در مورد تهمت و نابجا دولت کمک کرده و تقریبا به ناچار به یک تمایل به درمان حتی بیشتر به کرات تازه منتشر شده به عنوان پول نقد گرفتن فانی به سرعت به عنوان خوانده شده برای محکم و خیلی چیزهای فقط به عنوان به سرعت فراموش میان ظالم غلغله از بحران.

اما نگه دارید تا در اینجا برای یک ثانیه—برای مخرب ترین و با ارزش ترین و بهترین همه در اطراف تهمت کتاب از او آغاز شده در حال اجرا برای رئيس جمهور. در قریب به اتفاق تهمت ادبیات این یکی چیزی جدید.

که به دلیل دسترسی بی سابقه و ترحم است که به دلیل منبع—رئیس جمهور تنها خواهرزاده 55 ساله از قدیمی ترین برادرش که فوت در 42 در سال 1981 در برآورد به عنوان یک نتیجه از آسیب شناختی دهه طولانی تخریب در دست خود پیچیده قوم و خویش.

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن به مطمئن شوید که یک حزبی (ثبت نام دموکرات که بیان عمومی تحسین برای هیلاری کلینتون) با تبر به عمل خرد کردن یا اسیاب (او و برادر او تمام شد اما بدن خارج از گذشت پایین ثروت) و او می نویسد: با ملاحظه غم و اندوه و خشم ناشی از طولانی پیش, از دست دادن پدرش. کاخ سفید در عین حال قابل پیش بینی است را رد کرد و حساب او را به عنوان مملو از “دروغ” و “مسخره اتهامات پوچ.” اما او همچنین دارای مدرک دکترا در مطالعات روانی. و در این محکم بسته شده 211 صفحات او قرار می دهد ما در اتاق جدید به ما نشان می دهد صحنه های جدید را با اطلاعات جدید و به ما امکان شنیدن از اعضای رئيس جمهور در خانواده هسته ای شده اند که آشکارا و انس داشتم و مادر. او بعد از همه و با خون هنوز یکی از آنها—و “تنها مغلوب ساختن پیشی جستن” را به عنوان او آن را قرار می دهد “چه کسی حاضر است” به ظرف در آنچه که او خواستار “من malignantly ناکارآمد خانواده است.”

بیش از حد و هرگز به اندازه کافی (حداقل در خود) است به احتمال زیاد برای صدمه زدن به رئیس جمهور سیاسی است. (وجود مقدار زیادی دیگری در این نقطه است که انجام آن.) آن را نمی خواهید به بلافاصله منجر به هر گونه حقوقی معرض خطر او در حال حاضر نیست چهره. آن را تقریبا قطعا نمی خواهید به “دونالد پایین” یا او به عنوان مشخصه او انگیزه های او نشان می دهد با داشتن شده است foundationally مفید به یک برنده جایزه پولیتزر نیویورک تایمز بررسی و سپس با نوشتن بقیه چه او خودش را نوشته است. اما آنچه در این کتاب می کند انجام دهید این است که به ما کمک کند درک اوارائه نافذ ترین ارائه نشده که چرا او در راه او است.

بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در ماه نوامبر مورخان را به رقابت با نفوذ که جعلی شخصیت یکی از مهم ترین روسای جمهور همیشه و در مریم مغلوب ساختن پیشی جستن گفتن فعلی مستاجر از دفتر بیضی مرد فقط خجالتی از 63 میلیون رای دهندگان فکر کردم ترجیح ترین انتخاب برای رهبری کشور خود این است که “یک عاشق” که “آسیبهای بسیار پیچیده و رفتار خود به طوری که اغلب غیر قابل توضیح است که در آینده با یک دقیق و جامع تشخیص نیاز به یک باتری کامل روانی و آزمون عصب است که او هرگز, نشستن به صورت” که “عمیق ناامنی ایجاد کرده اند که او یک سیاه چاله نیاز است که به طور مداوم نیاز به نور دانی که از بین می رود به عنوان به زودی به عنوان او را آغشته به آن است.” او می گوید: او “یک خرده احساساتی مرد کوچک.” او می گوید: او “نادان” و “ناتوان” و “گمشده در خود توهم چرخش است.” او می گوید: در اعماق او “می داند که او هرگز دوست داشتم.” او می گوید: او گشتند “خواهد بود پایان دموکراسی آمریکایی.”

من از مغلوب ساختن پیشی جستن biographers—افرادی که صرف کرده اید مدت طولانی از زندگی خود را در تلاش برای عمودی روح و روان خود—چیزی که آنها فکر او را در کتاب.

Michael D’Antonio به من گفت که او در بر داشت آن را “دلسرد کننده.”

و تیم اوبراین? او معتقد است آن خواهید بود “ماندگار.”

“وجود دارد مقدار زیادی از اراذل و اوباش, فیلم, قبل از “پدرخوانده” اما “پدرخوانده” به ما بسیار خاص درک بودن در یک خانواده اوباش به دلیل آن بود که این غنی و دقیق در داخل حساب چگونه یک خانواده dysfunctioned با هم,” او گفت:. “وجود دارد هیچ چیز جدید در “پدرخوانده” در مورد چگونگی تبادل نظر پرنیان نورد اما تصویر آن نقاشی شده بود به طوری سوزاننده و غنی و معتبر است که آن را تعریف و درک ما از یک خانواده جنایی. و بله, وجود داشته است, کتاب های دیگر در مورد تهمت خانواده—Wayne, معدن, Gwenda است—اما هیچ یک از ما اسیر زندگی خانواده خود را در راه است که او دارد.” اوبراین پیش بینی مریم تهمت کار را “یک زمین لرزه مشخصات ناشر.” “آن را می دهد,” او گفت: “عمیق ترین درک از خود پویایی خانواده است که هر کسی را فراهم کرده است و چگونه است که به اشکال روان و چرا او چنین خطرناک رهبر.”

***

من به خصوص علاقه مند در این کتاب به دلیل یک داستان نوشتم در سال 2017. آن را در مورد رئیس جمهور مادر—و به همین دلیل او تا به حال صحبت در مورد او بسیار کمتر از او صحبت کرده بود در مورد پدرش.

در اینجا چگونه من از آن آغاز شده است:

“زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نقل مکان به دفتر بیضی در ژانویه او قرار داده شده در جدول پشت مصمم میز یک خانواده عکس از فرد مغلوب ساختن پیشی جستن پدرش. مدتی در کاخ سفید مدیر ارتباطات امید هیکس به من گفت که به تازگی رئیس جمهور افزود: یکی از مادر او مریم مغلوب ساختن پیشی جستن. زمانی که دقیقا و چرا هیکس نمی تواند و یا نمی گویند.”

در چهارمین صفحه از کتاب خود این مریم تهمت لوازم پاسخ. او در بازدید از کاخ سفید هفته اول مارس آن سال دعوت به یک مهمانی شام به جشن تولد رئیس جمهور خواهر ماریان (که تبدیل 80) و الیزابت (75). جمع آوری قبیله وارد بیضی شکل است.

“ماریان” رئیس جمهور گفت: “این نیست که یک عکس بزرگ از پدر؟”

“شاید” او پاسخ داد: “شما باید یک عکس از مادر بیش از حد.”

“این یک ایده عالی” رئیس جمهور اعلام کرد—”به عنوان اینکه” می نویسد: مریم مغلوب ساختن پیشی جستن “آن را به حال هرگز به او رخ داده است.”

گزارش در سال 2017, من تا به حال سعی کردم به صفر در یک پنجره مجزا از زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک کودک نو پا با توجه به آن نه تنها لحظه ای مهم برای اهداف داستان من اما به طور بالقوه یکی از مهم ترین لحظات در کلیت زندگی خود را. او متولد شد و در سال 1946 و برادر کوچک خود را, رابرت, وارد دو سال بعد مادر خود را پنجمین و آخرین فرزند—final چرا که او دچار عوارض شديد پس از تولد: خونریزی اضطراری هیسترکتومی شکم عفونت و یک سری از اعمال جراحی. او تقریبا مرده. آن را در زمان چند ماه به بهبود می یابند و در برخی از راه او هرگز.

من محتاط در من چگونه درمان می شود این به این دلیل روانشناسان من صحبت شد و با احتیاط در آنها چگونه در مورد آن صحبت کردیم. آنها هدایت روشن از خانواده جزئیات چسبیده به جای آن به چه شناخته شده در مورد برجستگی عشق یک مادر برای هر کودک در آن مهم شکل گیری سن و پتانسیل روانی ویران عدم آن است.

در این کتاب مریم تهمت هیچ گونه محدودیت.

جمله اول از فصل اول این است: “پدر و مادر خونریزی!”—12-year-old Maryanne ندبه برای کمک به بر پیدا کردن او گیجی مادر در خون-پوشش کف در یکی از حمام و سرویس بهداشتی در طبقه بالا Trumps’ خانه بزرگ در کوئینز. “برای شش ماه آینده مری به داخل و خارج از بیمارستان” او می نویسد و “دراز مدت پیامدهای” شامل “پوکی استخوان شدید از دست دادن ناگهانی استروژن” و “درد مشقت بار از شکستگی خود به خودی به خود همیشه در حال نازک شدن استخوان ها است.” از این بدتر چه بود او تا حدودی سنگی طبیعت برای شروع با: “… او نوع مادر استفاده می شود که فرزندان او به راحتی خودش را به جای آرامش آنها است. او با حضور به آنها را هنگامی که آن را مناسب برای زمانی که آنها نیاز به. اغلب ناپایدار و نیازمندان مستعد ابتلا به ترحم و پرواز از شهادت او اغلب خود را اول است.”

او “از لحاظ احساسی و جسمی وجود ندارد” او می نویسد.

“پنج بچه ها,” او می گوید: “اساسا تاكنون.”

به طور مشابه unsparing او هستند توصیف از رئیس جمهور ، این کتاب در واقع می خواند در زمان مانند یک پرتره اصولا از او, طراحی, فرد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک سخت sneering, سلطه گر, دروغ گفتن, فریب داد, کینه جو معتاد bigot. (او نمی اجاره آپارتمان to die Schwarzeاست که چگونه او با اشاره به مردم به کارگیری اولین زبان آلمانی. او نیز اغلب با استفاده از عبارت “یهودی me down” یک تحقیر امیز مدت برای چانه زدن برای قیمت پایین تر.) او در پایان در سخنان مریم مغلوب ساختن پیشی جستن یک “شكنجه گر,” “آهن شدید مستبد” به یک عملکرد بالا مخالف” که در برابر مهربانی را با ضعف و مورد علاقه پسر دوم خود را در این فاجعه هزینه از او چهار فرزند دیگر—به خصوص او اسم فرد جونیور یا فردی که “نبود که او می خواست او را به” و “برچیده” به دلیل آن است.

او نشان می دهد و همچنین تا کنون بیشتر صمیمی حتی تند و تلخ نگاه اجمالی در اواخر خود را-در-زندگی آلزایمر, توصیف یک کلاه گیس پوشیدن پوسته آمدن طبقه پایین در شب در “تازه لباس پیراهن و کراوات اما بدون شلوار فقط خود بوکسورهای جوراب و کفش لباس” درخواست چه چیزی برای شام و بیش از بیش به طور پیوسته فراموش کردن نام ها و چهره ها همه در خانواده—همه آشکارا به جز دونالد. “من نمی دانم اگر او به یاد پدر” مریم تهمت می نویسد: “از آنجا که من هرگز یک بار شنیده ام او را ذکر پدر من در سال های پس از مرگ او.”

“فرد” او می نویسد: “برچیده پسرش قدیمی ترین با تنزل ارزش و اهانت آمیز در هر جنبه ای از شخصیت او و توانایی های طبیعی خود را تا زمانی که همه که باقی مانده بود خود اتهام و از جان گذشته نیاز به لطفا یک مرد که تا به حال هیچ استفاده ای برای او” او همچنان ادامه دارد. “فرد نابود دونالد بیش از حد, اما نه توسط snuffing او را به عنوان او فردی; در عوض, او کوتاه مداری دونالد توانایی به منظور توسعه و تجربه طیف کاملی از احساسات انسانی. با محدود کردن دونالد دسترسی به احساسات خود را و رندر بسیاری از آنها غیر قابل قبول فرد منحرف پسر خود را درک جهان و آسیب دیده توانایی خود را برای زندگی در آن است.”

نتیجه در قیامت: “پس رها شده توسط مادر خود را برای حداقل یک سال و داشتن پدر خود را شکست نه تنها به نیازهای خود اما به او احساس امنیت و یا ارزش و یا آینه دونالد دچار محرومیت خواهد بود که اسکار او برای زندگی” که منجر به “نمایش خودشیفتگی قلدری نمایی” او آمده است. “سفت و سخت شخصیت او توسعه یافته به عنوان یک نتیجه از یک دست کت و شلوار از زره پوش که اغلب او را به محافظت در برابر درد و از دست دادن است.”

او خواستار عمو—45 رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا—”حماسه تراژدی از والدین شکست.”

***

چند سال قبل در یک گزارش سفر به نیویورک, من سوار مترو به پایان F خط در کوئینز و راه می رفت نیم مایل به جامائیکا املاک به نگاهی به آنچه در این کتاب است که لقب “خانه”—بیشتر-از-از 4000 فوت مربع, 23-اتاق قرمز-آجر خانه کشیش مجموعه showily در بالای یک تپه بزرگترین خانه در بلوک.

داخل آن را “رسمی” “سفت” “موقر” و “سرد” دوستان از فرد جونیور گفته اند من, خاطرات مریم تهمت را تایید می کند. “خانه” او می نویسد: سرمایه گذاری آن را مانند این طول دادن آن ویژه نوع شیطانی هوا “به نظر می رسید به رشد سردتر که من بزرگتر شدم.”

او به ما طول می کشد در گذشته نادیده گرفته شده سیمان دال از یک ایوان به کتابخانه با استودیو عکس خانوادگی در قفسه اما هیچ کتاب را به زیرزمین با چراغ های فلورسنت و سیاه-و-سفید کاشی “یک پیانو بود که تا حد زیادی نادیده گرفته شده بود زیرا به شدت از لحن آن نبود حتی ارزش بازی کردن” و “پدر بزرگ من زندگی به اندازه چوبی هند رئیس مجسمه ها که به صف شدند تا در برابر دیوار دور مانند sarcophagi” را به عنوان او توضیح می دهد.

“زمانی که من در پایین وجود دارد توسط خودم” او می نویسد: در آرام نوع interlude میدوی را از طریق متن “زیرزمین نیمه روشن چوبی سرخپوستان ایستاده نگهبان در سایه—شد بطور غیر عادی و مرموز مکان عجیب و غریب. سراسر از پله ها یک چوب ماهون بار به طور کامل مواجه نگردند با barstools گرد و خاکی و کار نزول اما بدون الکل ساخته شده بود در گوشه ای—آنومالی در یک خانه ساخته شده توسط یک مرد که نمی نوشند. بزرگ نقاشی رنگ و روغن از یک خواننده زیبا و کامل و سخاوتمندانه نوسان لگن آویزان بر روی دیوار در پشت آن. پوشیدن یک منحنی-بغل کردن طلا-و-لباس زرد با دلخوری و عصبانیت او ایستاده بود در میکروفون دهان باز دست افزایش یافته است. یک گروه جاز ساخته شده تا به طور کامل از مردان سیاه و سفید لباس سفید, شام, کت و سیاه کمان روابط ایفا پشت سر او. این برسس میدرخشد ، woodwinds glistened. این clarinetist یک درخشش در چشمان او نگاه کرد و مستقیم به من. من ایستاده در پشت نوار حوله پرتاب بیش از شانه من شلاق تا نوشیدنی برای من خیالی مشتریان. یا من نشسته بود روی یکی از barstools تنها حامی تو رویای خودم داخل آن نقاشی.”

این نوع مشتاق peeks به اماکن خصوصی که به این کتاب آن دلربایی.

ما در خانه است.

ما می بینیم فردی کمپرسی یک کاسه سیب زمینی له شده بر روی سر از هفت سال دونالد. ما دونالد پنهان از رابرت مورد علاقه خود را Tonka کامیون اسباب بازی. ما دیدن رابرت پا زدن یک سوراخ در درب.

ما خود را ببینید, ناآرام, insomniac مادر سرگردان “در همه ساعت بی صدا مثل یک wraith,” فرزندان او گاهی اوقات پیدا کردن او آمد صبح “ناخودآگاه در مکان های غیر منتظره.”

ما می بینیم فرد غرغر فردی بدون رحمت او را مسخره برای تمایل یک حیوان خانگی بازی یک شوخی عملی—به گفته او متاسفم. ما او را deputize دونالد در تخریب. “شما می دانید” پسر دوم می گوید اول “پدر واقعا بیمار از شما به هدر رفتن زندگی خود را”—در زمانی که فردی یک خلبان در 20s خود برای TWA داشتن انتخاب کرده اند به دنبال پدر خود را قدم به قدم در کسب و کار املاک و دونالد بود به سختی از مدرسه نظامی. “پدر حق را در مورد شما; شما جز جلال راننده اتوبوس” دونالد می گوید. “او می گوید که خجالت شما” دونالد می گوید. “دونالد” پدرش می گوید به فردی “است به ارزش 10 از شما.”

ما می بینیم فردی نوشیدن بدتر. ما می بینیم فرد به او بگویید که به سادگی متوقف شود. “فقط آن را از یک ربع روشن روان کاربراتور.”

ما اعضای خانواده جمع آوری در خانه اما نه در بیمارستان بعد از مرگ او. ما دونالد ترک برای رفتن به یک فیلم.

ما در خانه “هوای سرد هنوز” برای شکرگزاری یک ماه بعد و ما دیدن رابرت قرار دادن یک دست بر مریم تهمت شانه و نقطه جدید, ماه-پیر پسر عموی Ivanka خواب در گهواره. “دیدن” او می گوید: “این که چگونه آن کار می کند.”

“من درک نقطه او در تلاش بود اما آن را احساس به عنوان اگر آن را بر روی نوک زبان خود را به گفتن ‘را با قدیمی با جدید,'” او می نویسد. “حداقل او سعی کرده بود. فرد و دونالد نیست عمل به عنوان اگر چیزی متفاوت بود. پسر و برادر خود را مرده بود اما آنها در مورد نیویورک سیاست و معاملات و زشت زنان فقط به عنوان آنها همیشه به حال.”

و ما گوش دادن به عنوان آنها سعی کنید به بیشتر پاک کردن او از املاک و فرد پس از مرگ در سال 1999.

“تا آنجا که پدر بزرگ خود را نگران بود, مرده, مرده است” رابرت می گوید. “او تنها در مورد مراقبت خود را در زندگی کودکان است.”

“آیا شما می دانید آنچه شما پدر بود ارزش زمانی که او فوت کرد ؟” مادر بزرگ خود را به او می گوید. “یک کل بسیاری از هیچ چیز نیست.”

در حال حاضر در وسط این ترسناک و بی رحم تابستان در آخرین سال دوره اول ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اینجا این است که این کتاب توسط خواهر زاده خود را.

او عموی خود را که اساسا و عمیقا ناتوان از یک همدلانه و یا صرفا موثر در پاسخ به چالش های این و یا هر گونه دیگر عصر. “دونالد” او نتیجه می گیرد که “خروج به محدوده آسایش—توییتر فاکس نیوز—مصاحبه سرزنش از راه دور حفاظت شده توسط یک مجازی یا تحت اللفظی پناهگاه. او مطالب در مورد ضعف دیگران و حتی به عنوان او نشان می دهد خود را. اما او هرگز نمی تواند فرار از این واقعیت است که او است و همیشه خواهد بود یک کمی وحشت زده ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>