برخی از اعمال جراحی Mri و CT اسکن ساده تر خواهد شد برای شروع مارس 19 با از سرگیری خدمات بهداشتی و درمانی به عنوان استان در ادامه به بازگشایی از coronavirus بیماری همه گیر.

اما سر از Saskatchewan Health Authority (SHA) هشدار داد که می تواند تغییر بر اساس شیوع ظرفیت و دسترسی به مراقبت های بهداشتی کارگران و کلیدی منابع.

ادامه مطلب: ساسکاچوان بیماران و پزشکان پیدا کردن تسکین با کاسته coronavirus محدودیت

“داده های اخیر نشان می دهد که این استان در یک موقعیت بهتر در حال حاضر به حرکت به جلو در reintroducing خدمات تدریجی و متفکر راه به دلیل مداخلات که گرفته شده است به سرعت گسترش COVID-19” Scott لیوینگستون گفت.

“همانطور که ما انجام این کار, آن مهم است به یاد داشته باشید که ما خواهد شد به طور مداوم ارزیابی این فرایند برای اطمینان از ایمنی بیماران ما ساکنان و مراقبت های بهداشتی ما کارگران باقی مانده انعطاف پذیر در رویکرد ما برای انطباق با تحولات جدید و موضعی شیوع است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مرحله اول شروع می شود در مارس 19 با از سرگیری برخی روزمره خدمات پزشکی و گسترش اعمال جراحی و تصویربرداری تشخیصی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

عمل جراحی خواهد شد از گسترش اورژانس و سه هفته موارد فوری به شش هفته موارد فوری و در نتیجه 10 تا 25 درصد افزایش در خدمات جراحی, سلامت, مقامات گفت.

Mri در حال افزایش از 50 درصد به 75 درصد از ظرفیت عادی. سی تی اسکن نیز بازگشت به 75 درصد از ظرفیت عادی از زمان 55 درصد سطح.

ادامه مطلب: ساسکاچوان ارشد در مورد بهداشت روان, اثرات COVID 19 در سازمان ملل

مقامات بهداشت گفت: تمام بيماران تحت تاثیر تغییرات تماس گرفته خواهد شد به طور مستقیم با به روز رسانی خود را در موقعیت های خاص و جدید عمل جراحی یا روش تاریخ اگر مورد نیاز است.

سلامت روان اقامت کوتاه واحد می تواند بازگشایی همراه با ارائه گزینه در فرد ملاقات و اجازه می دهد بیشتر درمانی/روز برنامه نویسی برای گروه های زیر 10 نفر است.

کاهش آسیب برنامه ها می توانند رزومه به طور منظم ساعت.

همچنین بخشی از فاز 1 در حال گسترش است در دسترس بودن مراقبت های اولیه درمانگاه سرگیری تمام واکسن های معمول و افزایش بهداشت عمومی بازرسی از دراز مدت مراقبت از خانه و مراقبت های شخصی, خانه و خانه.

برنامه های آنلاین و مجازی مراقبت را ادامه خواهد داد به استفاده از هر زمان که ممکن است با توجه به طرح وجود خواهد داشت و تدریجی re-معرفی صفحه اصلی مراقبت از سلامت کلیه, توانبخشی و درمانی برنامه ها و خدمات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“خدمات ما سر گیری برنامه ها بسیار وابسته به سلامت سیستم توانایی برای پاسخ, در همکاری با, گفت:” دکتر سوزان شاو شا افسر ارشد پزشکی.

“من تشخیص احساس که مایل به بازگشت به حالت عادی است; با این حال ضروری است که ما در ادامه ملاحظه و همچنان به حفظ آن شیوه های روزمره است که بسیار موفق بوده اند به, تاریخ, جمله, فیزیکی, فاصله, شستن دست و ماندن در منزل و در هر کجا که ممکن است.”

ادامه مطلب: باید یک چشم قرار ملاقات ؟ در اینجا چیزی است که بیماران می توانند انتظار می رود در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

هیچ تاریخ اعلام شده برای آن باقی مانده و سه فاز.

فاز 2 شامل بازگشایی درمانگاههای تخصصی از جمله الکتروفیزیولوژی ، cath آزمایشگاه های قلبی, تست استرس قلب سرپایی نظارت و تنفسی تست.

فاز 3 را می بیند بیشتر گسترش روزمره خدمات بهداشتی از جمله بیماری مزمن مدیریت برنامه های سلامتی و سکته مغزی پیشگیری است.

همچنین بخشی از مرحله سوم است ادامه داد: re-مقدمه سلامت روان و اعتیاد از جمله باز کردن سم زدایی اجتماعی واحد و اعتیاد بستری و درمان است.

مرحله نهایی کامل از سرگیری خدمات.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر