با تشکر از coronavirus باغ وحش در قفس.

مستندات معنی هیچ خانواده خرید بلیط — و که پول بسیار مهم است هر دو برای پوشش هزینه های تغذیه و مراقبت از حیوانات و همچنین تامین مالی این کار باغ وحش انجام دهید برای محافظت از گونه های در معرض خطر از طریق پژوهش و پرورش برنامه های خود را.

بهار معمولا علائم شروع فصل اروپایی باغ وحش ها و آکواریوم, اما در این سال نیست. بسیاری از آنها بسته به حد اجتماعات بزرگ از مردم است.

“همانطور که ما همچنان با این بحران آن است که برای اکثر آنها در طولانی ترین زمان آنها بسته شده اند در تاریخ خود گفت:” Myfanwy گریفیث مدیر اجرایی انجمن اروپایی از باغ وحش و اکواریوم (EAZA). “مشکل این است که بسیاری از اعضای ما روبرو هستند این است که هر روز برای آنها باقی می ماند بسته آنها هنوز هم تحمیل هزینه های برای مراقبت از حیوانات خود را و مطمئن شوید که آنها پس از نگاه درستی است.”

که قرار دادن آنها را به پول نقد فشار.

“ما باید ذخایر را حفظ خواهد کرد که ما در حال اجرا تا پایان ماه ژوئن شاید یک ماه بعد” گفت: Radosław Ratajszczak رئیس وروسلاو لهستان باغ وحش “اما ما نمی توانیم مانند این تا پایان سال برای اطمینان حاصل کنید.”

روز دوشنبه دولت انگلیس راه اندازی اختصاصی £14 میلیون صندوق برای کمک به آسیب پذیر ترین باغ وحش ها و آکواریوم. در فرانسه باغ وحش ها و سیرک را بهره مند از €19 میلیون بسته کمک.

در علاوه بر این به ملی حمایت از طرح های EAZA است دفاع zookeepers به رسمیت شناخته شده به عنوان کارگران ضروری. “این فقط حیوانات در مراقبت از ما که ما می خواهیم به نگاه پس از آن نیز طیف گسترده ای از حفاظت کار است که در باغ وحش های درگیر در” گریفیث گفت.

EAZA مختصات بیش از 400 پروژه های حفاظت و برنامه های اصلاحی در اروپا اعم از فیل ها و زرافه و کرگدن به عنکبوت و مار. اما تقریبا همه آنها در انتظار هستند به دلیل بلوک coronavirus مستند.

“یک باغ وحش به تنهایی نمی تواند نجات یک گونه” گفت: Mads فراست Bertelsen یک دامپزشک و رئیس باغ وحش کپنهاگ حیوانات بخش عملیات.

محدودیت های مسافرتی در حال پیچیده مدیریت جمعیت حیوانات. معمولا زمانی که یک حیوان می رسد سن باروری آن را به دیگری منتقل باغ وحش برای پرورش است. “برای بعضی از گونه ها وجود دارد این امکان را به حرکت گامت در اطراف … اما چیزی روی حیله و تزویر است که انتقال از محصولات حیوانی در سراسر مرزهای بالقوه محدود در حال حاضر” گریفیث گفت.

به دلیل این محدودیت ها این بیوول باغ وحش — یکی از فرانسه بزرگترین مسکن 35,000 حیوانات — نمی قادر خواهد بود برای معرفی condors در آرژانتین و شامپانزه ها در کنگو گفت: Eric Bairrão Ruivo آن علم و حفاظت از مدیر.

در بیوول باغ وحش خود را جشن سالگرد 40 و در حال برنامه ریزی برای اختصاص 2 میلیون €برای حفاظت از پروژه های Bairrão Ruivo گفت. اما که در حال حاضر در سوال به عنوان باغ وحش برآورد آن در حال حاضر از دست داد 15 میلیون یورو در سال درآمد پس از شروع سال. او اضافه کرد که “سال 2020 یک فاجعه سال از لحاظ اقتصادی صحبت و از آن خواهد شد که عواقب آن در سال به آمده است.”

باغ وحش کپنهاگ نیز در حال اجرا یک برنامه حفاظت از محیط زیست اختصاص داده شده به کرون گونه قورباغه. “ما پرورش آنها را در باغ وحش و آزاد, بازگشت به طبیعت” Bertelsen گفت. “حتی اگر ما کاهش می یابد برنامه [امسال] ما باید به اولویت بندی آن از آنجا که ما نمی توانیم به از دست دادن این فصل پرورش است.”

گریفیث امید باغ وحش خواهد بود قادر به بازگشایی بیش از تابستان به عنوان در حال حاضر این مورد در آلمان است. “ما واقعا مردم را تشویق به بازگشت به باغ وحش احترام اجتماعی فاصله ایمنی و اقدامات, البته,” او گفت:.

اگر چه coronavirus یک فاجعه مالی برای باغ وحش آن را نیز ارائه یک راه برای آنها را به چرخش حیوانی خود را حفظ پروژه به عنوان بخشی از برنامه گسترده تر در واکنش به این بیماری همه گیر.

دانشمندان گمان می برند coronavirus نشات گرفته از حیات وحش, مرطوب بازار در شهر ووهان در مرکز چین احتمالا با شروع در خفاش ها. EAZA گفت: این بیماری را تقویت مبارزه با تجارت غیر قانونی و بهره برداری ناپایدار از حیات وحش “را به اطمینان حاصل شود که ما را قوی تر سیاره رفتن به جلو” گریفیث گفت.

این سازمان همچنین می خواهد به مطمئن شوید که حفاظت از تنوع زیستی بالا باقی می ماند در اتحادیه اروپا را در دستور کار سیاسی است. “ما احساس می کنیم که ما باغ وحش ها و آکواریوم ها می توانید یک بازی قوی در بخش تنوع زیستی استراتژی … آموزش در مورد اهمیت حفظ اکوسیستم و شکننده و ارتباط آن با سلامت حیوانات انسان و سیاره سلامت” گریفیث گفت.

“ما در حال شروع به دیدن مردم کشتن خفاش ها در مناطق مختلف جهان و یا تلاش برای کشتن pangolins و این یک نگرانی” Bertelsen گفت:, و اضافه کرد که “این یک تهدید مستقیم به کار حفاظت از باغ وحش در حال انجام است.”

این مقاله بخشی از سیاسی‘s پایداری Pro که غواصی به عمق مسائل پایداری در سراسر همه بخش ها از جمله: دایره اقتصاد زباله و پلاستیک, استراتژی, مواد شیمیایی, و بیشتر. برای تعریف محاکمه ایمیل [email protected] ذکر پایداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر