شش بار قهرمان جنیفر جونز اذعان می کند این وحشی Scotties مسابقات قلب نتایج “سرگرم کننده” و “سرگرم کننده برای طرفداران.”

Kerri robert walker می گوید آن را یک “عاطفی roller-coaster.”

و سه بار Scotties قهرمان راشل هومن فقط می خواستم برای دریافت برخی از استراحت پس از یک آشفته شنبه در Moose Jaw, Sask.

“من خسته هستم. من آماده برای به رختخواب در حال حاضر,” او گفت:.

هیچ سوال در این سال مسابقات تا به حال یک استعداد برای روش نمایشی — بازی پر از پیچش و چرخش از جمله تاریخ ساخت شات. فقط نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است در روز سه شنبه و شما به سرعت می توانید دریافت کنید.

روز آغاز شده و با یک نتیجه خیره کننده. تیم Nunavut های رد شده توسط لری ادی به حال تنها یک بار برنده یک بازی در Scotties پس از فرمت جدید اجرا شد.

آنها در Krista McCarville شمال انتاریو پیست چاشنی تیم که از دست رفته در Scotties قهرمانی چهار سال پیش. سپس آنها را در زمان یخ و همه چیز تغییر کرده است.

این نگاه به عنوان اینکه McCarville رفتن به کروز به پیروزی منجر Nunavut 5-1 در نیمه راه از طریق بازی. اما پس از آن ادی نصب شده قابل توجه گشت.

آنها دو گل در ششم به قطع منجر به 5-3 قبل از سرقت نقاط در هشتم و نهم و 10 پایان دادن به شوک پیچش یا حلقه زنی جهان و ترک McCarville بدونم چه اتفاقی افتاده.

“من فقط علامت خاموش” McCarville گفت. “ما بازی واقعا خوب است. ما تا به حال یک زن و شوهر از میدارد و یکی از آنها روی یک ضربه برای دو بود که من ساخت که می توانست ما را تا بزرگ و آن را فقط خسته کننده است.”

گردابی که آخرین بازی در Scotties در سال 1997 بود تاخت و تاز کردن با احساسات.

“من نمی توانم باور کنم که فقط اتفاق افتاده است,” او گفت:. “[این] مانند یک رویا به حقیقت می پیوندند. من را دریافت نمی آغاز شده یا من شروع به گریه.”

تیم Nunavut جست و خیز لری گردابی کشیده ناراحت از Scotties مسابقات پس از شکست در شمال انتاریو است. (Jonathan هیوارد/کانادا مطبوعات)

7-ender باعث می شود Scotties تاریخچه

این که چگونه شنبه آغاز شده و سپس آن را به یک سطح متفاوت در طول بعد از ظهر قرعه کشی.

نیوبرانزویک آندریا کرافورد که نشسته بود با یک 1-3 ضبط شد که در جهان شماره 3-رتبه بندی تیم از این استان ، Robert walker و تیم او بودند کروز از طریق رقابت شکست نخوردگان از طریق چهار بازی. این matchup حداقل بر روی کاغذ به نظر می رسد به شدت به نفع این استان ، اما پس از آن در هفتم پایان همه چیز تغییر کرده است.

با نمره گره خورده است 4-4 New Brunswick نگه داشته بارگذاری خانه با سنگ. مانیتوبا نگه داشته شده است. و در زمان کرافورد مستقر در هک به پرتاب سنگ نهايي او به دنبال در باز آمار هفت.

جمعیت داخل موزاییک محل وزوز به عنوان سنگ تضعیف ورق. کرافورد آن را به میخ. هفت امتیاز شد و بیشترین گل در یک پایان در Scotties تاریخ است.

“ما نمی بینیم که تا آخرین گلوله” کرافورد گفت. “من فکر نمی کنم ما شمارش هر چیزی تا زمانی که آن را انجام داده بود. من می دانستم که من پرتاب برای بسیاری اما نمی دانم آن هفت بود.”

پایان و از دست دادن بود jolting برای robert walker و تیم او.

“ما از دست رفته کاملا چند که در پایان ما نیست تیز این بازی گفت:” <url>.

آنها از دست 13-7.

سازمان دیده بان | New Brunswick آندریا کرافورد می سازد تاریخچه:

نیوبرانزویک آندریا کرافورد سوابق بزرگترین واحد پایان نمره با چکش در Scotties تاریخچه در طول مسابقه در برابر مانیتوبا را Kerri <url>. 0:48

رقابت شکاف بسته

اما وجود دارد هیچ وقت برای robert walker و تیم او به ساکن در دادن تا هفت. تنها چند ساعت پس از تاریخ ساخت برای همه به دلایل نادرست آنها را به یخ در برابر ساسکاچوان در یک بازی عظیم و با اهمیت در جدول رده بندی.

و شاید robert walker روز بهترین مبالغ تا سوار تا کنون در این سال انجام دادن تا هفت بعد از ظهر و سپس به ثمر رساندن پنج چهارم نهایی در برابر ساسکاچوان در شب قرعه کشی و به راحتی برنده 10-6.

“این احساسی پرپیچ و خم. گاهی اوقات شما به عنوان نوک تیز و گاهی اوقات شما در حال انفجار است. اقامت متمرکز در تمام طول این رویداد بسیار مهم است” <url> گفت. “اگر شما نمی تیز تیم ها در اینجا خواهد شد به شما ضرب و شتم.”

همه از این می تواند تنها به معنی چیزهای خوب برای کانادا زنان پیچش یا حلقه زنی. همیشه وجود دارد یک مکالمه در Scotties در مورد تقسیم بین طرفدار تیم و برخی از دیگر استان ها و مناطق که همیشه رقابتی است.

اما در این سال این شکاف بسته شده است و تیم ها در سراسر کشور به نظر می رسد بالا بردن سطح خود را از بازی.

وحشی-کارت جست و خیز جنیفر جونز رزرو خود پیست را نقطه در Scotties قهرمانی دور روز سه شنبه با 9-7 برنده بیش از نوا اسکوشیا. (Jonathan هیوارد/کانادا مطبوعات)

“ما در حال بیرون آمدن در اینجا بازی ما یک بازی و آن را تقریبا به اندازه کافی خوب نیست” هومن گفت. “همه این تیم آمد را به نفع خود. آن را بزرگ برای دیدن. این رقابت ها در سطح بسیار بالا در حال حاضر. اونها خیلی به پیچش یا حلقه زنی.”

و پس از آن وجود دارد, جنیفر جونز, که برنده بازی بیشتر از هر جای دیگر جست و خیز در Scotties تاریخ است. سال پس از سال جونز است بسیار دشوار به ضرب و شتم در مسابقات قهرمانی ملی — اما در این سال بوده است یک ماجراجویی است.

جونز تا به حال به پیروزی وحشی-کارت بازی جمعه گذشته فقط به این رویداد است. در گذشته سه شب در Scotties جونز امن پیروزی در آخرین شات از این بازی از جمله دو فوق العاده-پایان برنده در هیجان مد.

“آن مسابقه قلب. شاید باعث کمبود خواب در شب به دلیل عجله آدرنالین اما آن را به بسیاری از سرگرم کننده” جونز گفت.

در 5-1 جونز در حال حاضر مسجل یک نقطه در مسابقات قهرمانی دور می داند و این فشار در حال افزایش است به عنوان پلی آف نزدیک است.

“ما همیشه شناخته شده ما باید به بازی ما بهترین های ما به ضرب و شتم هر تیم در اینجا. همه در اینجا قرار می دهد در یک تن از تلاش” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im