خم جهنم در فرد رای گیری گرجستان تاخیر انتخابات دوباره

Category: دیلی بیست Comments: No comments

گرجستان در حال حاضر به عقب رانده اولیه آن بیش از coronavirus نگرانی یک بار, اما پس از فشار افکار عمومی از برخی از دولت برجسته ترین جمهوری خواهان در انتخابات پیشرو گفت: پنجشنبه روز انتخابات خواهد بود به تعویق افتاد و دوباره به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به upend جریان زندگی در آمریکا است.

“حق رای یک حق اساسی است که باید تضمین شده برای هر واجد شرایط

گرجستان شهروند” دولت ایران با هیات نمایندگان کنگره نوشت: اوایل هفته گذشته با توجه به Atlanta Journal-Constitution. “گرجستان رای دهندگان خواسته می شود باید انتخاب بین ورزش که حق و زیر هدایت فدرال و ایالتی و مقامات محلی برای حفظ خود و خانواده و جامعه سالم است.”

دولت در انتخابات است و در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 9, پیوستن به یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر که punted خود را در مسابقات امید ایجاد وضعیت بهتر برای رای دهندگان. بدون توجه به زمانی که انتخابات برگزار می شود اما یک نبرد بیش از رای گیری غایب است که در حال حاضر در حال ظهور در دولت است.

تصمیم گیری شد و پس از یک تلخ پرتره آمده از ویسکانسین در انتخابات این هفته که در آن رای دهندگان هنوز ایستاده در خط با وجود بهداشت و درمان ترس و اواخر تلاش های دولت فرماندار دموکرات برای به تاخیر انداختن رای شکست خورده است.

در صبح روز پنجشنبه اعلام گرجستان وزیر خارجه براد Raffensperger را روشن ساخته بودند نگرانی که “COVID-19 همه گیر در گرجستان را به اوج اطراف آوریل 24, تنها چند روز قبل از اینکه فرد در رای گیری برنامه ریزی شده بود برای شروع.”

“من قطعا می دانم که هر مشکل را نمی توان به طور کامل حل شد با زمان در شخص رای گیری آغاز می شود برای ژوئن 9, انتخابات, اما انتخابات باید اتفاق می افتد حتی در کمتر از ایده آل شرایط” Raffensperger در بیانیه ای گفت.

پس از اعلام هر دو دولت حزب دموکرات و یک کلید رای گیری گروه حقوق در دولت در زمان انتخابات رئیس به کار بیشتر انجام نمی دهد.

“[C]حلق آویز انتخابات تاریخ دوباره تغییر نمی کند این واقعیت است که دولت موفق به ارائه بازگشت هزینه پستی برای برنامه های کاربردی و آراء و آن تغییر نمی کند این واقعیت است که او یک بار بی و تهی دست ولى فقيه در استان ها با عدم تجميع رای گیری غایب عملیات در دولت” مبارزه عادلانه عمل مدیر عامل لورن Groh-Wargo در بیانیه ای گفت.

این ایالت کالیفرنیا ، برایان کمپ انتقاد قرار گرفته بود به تازگی خود را برای تاخیر در آگاهی که coronavirus گسترش می تواند توسط افراد بدون علائم است. قبل از روز پنج شنبه در این انتخابات اعلام نکرده پاسخ به ایمیل فرستاده سوال روزانه وحش بیش از این که آیا او احساس آن را امن برای رای دادن در فرد در اولین موکول تاریخ مارس 19.

اما در اطلاعیه خود روز شنبه, Raffensperger اعتبار کمپ را “تمدید وضعیت اضطراری” در اجازه دادن به او را بیشتر به تاخیر اولیه.

دولت جمهوری خواه مجلس نیز نامیده می شود برای تاخیر.

“ما را دیده اند بسیاری از گزارش ها به تازگی در مورد چگونه تاثیرگذار یک مارس 19 اولیه خواهد بود و توانایی نظرسنجی کارگران به گزارش” جمهوری خواه مجلس دیوید Ralston در نامه ای نوشت: روز شنبه. “پارامونت است که سلامت انتخابات, نظرسنجی کارگران و دیگران که باید در حوزه رای گیری در روز انتخابات.”

به دلیل نگرانی های بهداشتی است که از رفتن به پای صندوق های رای دهندگان شده اند را تشویق به رای غایب در طول همه گیر دوران انتخابات است. در گرجستان Raffensperger را قبلا اعلام کرد که ارسال ” absentee ballot فرم های درخواست به…گرجستان 6.9 میلیون رای دهندگان در تلاش برای اجازه می دهد به عنوان بسیاری از گرجستان رای دهندگان که ممکن است برای استفاده از حق رای خود را بدون ترک خانه های خود.”

این روش که اجازه می دهد مردم را به پست الکترونیکی خود را در رای گیری است که در حال حاضر عمیقا وفادار ماندهاند به آمریکا روند انتخابات اما در این حمله به تازگی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گرجستان مجلس. Raffensperger همچنین اعلام کرد یک غایب رای گیری تقلب وظیفه نیروی دوشنبه کشید که برخی از خشم.

در تاریخ 1 آوریل Ralston به نام به FetchYourNews برنامه و وضع احتمال تقلب است “فوق العاده شایع” وقتی که می آید به ایمیل در رای گیری. به نام او به رای گیری از طریق پست “قابل قبول نیست.”

“رئیس جمهور گفت: بهتر این خواهد بود بسیار ویرانگر به جمهوریخواهان و محافظه کاران در گرجستان” Ralston گفت.

گرجستان دارای یک ریشه و سابقه تلاش برای سرکوب رای گفت: کریستن کلارک رئیس جمهور و مدیر اجرایی وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون است.

و مجلس نظرات در حال حاضر نگرانی کلارک.

“(من) عمیقا نگران است که او ممکن است یک مانع به اقداماتی که دولت می تواند به رای گیری در دسترس در سراسر کشور این انتخابات فصل” کلارک گفت.

در طول یک coronavirus وظیفه نیروی beifing در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد و گفت: “پست الکترونیکی در رای گیری وحشتناک است. آن فاسد است.”

او سپس به اتهام تقلب گسترده و ارائه هیچ مدرکی از هر نوع به پشت این ادعا است.

ممکن است پتانسیل بیشتری برای تقلب توسط ایمیل در رای دادن, اما نه در سطح مغلوب ساختن پیشی جستن است نشان می دهد گفت: Richard Briffault یک استاد در دانشکده حقوق کلمبیا و متخصص در قانون انتخابات.

“هیچ شواهدی از تقلب گسترده در رای گیری از طریق پست او گفت:” اما افزود “شده اند وجود دارد قطعا فردی حوادث از تقلب در رای گیری از طریق پست.”

ماه گذشته جورجیا یکی از ایالات متحده برای اولین بار به عقب راندن آن انتخابات که در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مارس. پس از مدت کشت متحده از جمله مریلند و نیویورک punted خود را مارس مقدماتی تا ژوئن امید بعد از آن تاریخ می تواند سهولت مسائل برنامه ریزی و کمک به حفظ رای دهندگان امن تر در طول بیماری همه گیر.

وجود دارد هیچ جدول زمانی مشخص برای زمانی که ایالات متحده واقعا دوباره باز از این بیماری همه گیر. و حتی رئیس جمهور تهمت که در اواخر ماه گذشته علنا تحت فشار قرار دادند برای عید, جدول زمانی اجتناب دادن چیزی نزدیک به یک جدول زمانی قطعی در هنگام فشرده در مورد این موضوع در کاخ سفید جلسه چهارشنبه.

و زمانی که انتخابات در گرجستان برگزار می شود این احتمال وجود دارد که در فرد رای گیری خواهد شد که به بخشی از آن مهم نیست که چگونه گسترده absentee ballot دسترسی می شود.

در فرد رای گیری سایت های مورد نیاز برای در دسترس ساخته شده در گرجستان, قانون, سخنگوی گرجستان وزیر امور خارجه گفت: در این هفته.

“در هر انتخابات تا زمانی که قانون تغییر است ما خواهد بود ارائه در فرد رای گیری” سخنگوی گفت. “مردم لازم نیست برای نشان دادن و رای دادن در فرد اما ما ملزم به ارائه گزینه های برای افرادی که می خواهم.”

پس از دوم تاخیر اعلام شد, گرجستان, حزب دموکرات رای دهندگان حمایت مدیر Saira دراپر در بیانیه ای گفت: “tدر اینجا این است که هیچ تضمینی وجود ندارد که این بحران بهداشت عمومی خواهد بود بهتر است با 9 ژوئن سال 2020 است.”  

تاخیر در گرجستان انتخابات اطمینان یا ایمنی عمومی یا گرجی’ حق رای بدون وزیر امور خارجه بیشتر اقدام به رای گیری از طریق پست واقعا در دسترس برای همه پستهایی” دراپر گفت. “که به معنی ارائه پرداخت هزینه پستی شمارش تمام آرا شهریور روز انتخابات و پستی رای-با-ایمیل آراء به همه ثبت نام رای دهندگان و نه فقط برخی از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>