هنری Burris نام 1-رای مشمول Canadian Football Hall of Fame

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

برای یکی از این چند بار در زندگی هنری Burris بود چپ.

18 سال کهنه کارفرمایی عناوین کانادا Football Hall of Fame را 2020 کلاس که رونمایی شد پنج شنبه. Burris, 45, کردم نود در سال اول خود را از واجد شرایط شدن فقط 21 بازیکن تا به حال به انجام این کار اما دوم در بسیاری از سال پس از کلگری در حال اجرا بازگشت جان Cornish در سال 2019.

پیوستن به Burris در بازیکن دسته هستند linemen توهین آمیز کلاید براک و فردی Childress و کارفرمایی گرگ Vavra. جان Hufnagel این Calgary Stampeders رئیس جمهور/جنرال موتورز و لری Uteck (پس از مرگ) سرمربی سابق/مدیر ورزشی در دانشگاه سنت مری در هر دو بودند به عنوان سازندگان.

Burris خانواده — همسر نیکول و پسران ارمند و بارون — تا به حال شناخته شده از خود القایی از فوریه اما موفق به نگه داشتن آرام در مورد آن تا حدود دو هفته و نیم پیش زمانی که سالن از شهرت مطلع Burris. حتی پس از آن Burris قبیله بسیار سهل انگار در درخواست سابق کارفرمایی را در آنچه او فکر یک اجرا از آسیاب تصویری.

سازمان دیده بان | برجسته از اتاوا پیروزی در 104 خاکستری در جام حذفی:

این Redblacks غالب در وقت اضافه 39-33 پس از Calgary Stampeders بسیج برای مساوی کردن بازی در سه ماهه چهارم. 2:12

به جای Burris تماشا Hall of Famer دیمون آلن (2012) طرح خود را طرفدار فوتبال, سفر به کانادا, که درو نه سر در گم نگاه از Burris. سپس آلن دقیق Burris ستارگان لامپ کم مصرف حرفه ای قبل از علامت DeNobile این سالن از شهرت اجرایی, مدیر, تحویل, خبر بزرگ است.

و بازیکن محبت دوبله Smilin’ هنک به دلیل شخصیت خروجی بود برای کلمات از دست رفته به عنوان اشک جریان پایین صورت خود را.

“آره که من خوب” Burris گفت: با خندیدن. “چه خنده دار است که هر زمان که من گفته ام پسران به نگه داشتن هر چیز آرام آنها همیشه به عقب رفته به مادر خود و در عین حال آنها نمی گویند جوانه زدن در این مورد.

“من برای کلمات از دست رفته فقط به خاطر اینکه به شنیدن آن را به شما نشان می دهد که مردم قدردانی چیزهایی که شما را در سراسر زندگی حرفه ای خود را. این است که راه را برای لیگ و تمام سازمان ها و طرفداران گفت: “با تشکر از شما” و برای من فروتنی آن وجود دارد بنابراین بسیاری از بچه ها در آن وجود دارد (Hall of Fame) که من به نگاه کردن و در حال حاضر قادر به پیوستن به آنها را در یک رویا به حقیقت می پیوندند.”

شش پا-یکی از 190 پوند Burris بومی Spiro, Okla., بازی در 20 pro فصل 18 در لامپ کم مصرف با Calgary Stampeders (1997-99, 2005-11), Saskatchewan Roughriders (2000, 2003-04) Hamilton ببر-گربه (2012-13) و اتاوا Redblacks (2014-16). Burris همچنین صرف زمان با NFL Green Bay Packers (2001) و خرس شیکاگو (2002).

Burris به نظر می رسد در پنج خاکستری, فنجان, برنده سه (1998, ’08, ’16) و نام MVP دو بار (سال 2008 ’16). این لامپ کم مصرف را برجسته بازیکن در دو نوبت (2010, 2015), Burris انباشته 63,639 عبور متری و 373 TD عبور می کند — دو سوم تمام وقت.

Burris بازنشسته پس از مدت کوتاهی منجر اتاوا به هیجان 39-33 اضافه خاکستری جام ناراحت برنده بیش از کلگری. او انداخت برای 461 متری و سه TDs با وجود درد و رنج یک مصدومیت زانو طول warmups.

Burris گفت: او از مشاهیر القایی است که به عنوان یک عهد به خانواده اش انعطاف پذیری و پشتکار است آن را به عنوان خود را در زمینه موفقیت است.

“من تا به حال به جهنم همسر من, سراسر, کشور کانادا, کشیدن بچه ها در سراسر کانادا و آنها را وادار به پیدا کردن دوستان جدید فقط برای پدر و قادر به بازی این بازی به نام فوتبال” گفت: Burris که خانواده هنوز هم تماس اتاوا صفحه اصلی. “و آنها را به درک و دیدن فقط احساسات است که از طریق من زد … این فقط نشان می دهد که چگونه بزرگ آن لحظه است فقط از نوع زمانی که تمام زندگی خود را چشمک می زند قبل از شما.”

Burris و دیگر inductees باید منتظر روز خود را در آفتاب با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. 2020 کلاس خواهد بود افتخار در کنار 2021 inductees بعدی اوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>