ارثی ستاد می گویند که آنها نمی خواهد در دیدار با وزرای تا جدا RCMP حذف

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کوچک تلفن همراه, جدا RCMP در یک منطقه از راه دور از بریتیش کلمبیا تبدیل به یک تراشه چانه زنی در پیشنهاد ایران که بسیاری امید می تواند پایان دادن به محاصره آن را مختل راه آهن و ترافیک جاده ها در سراسر کشور است.

تظاهرات در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی, ستاد, که مخالفت با یک خط لوله گاز از طریق خاک خود و وزیر فدرال مسئول بومی روابط پیشنهاد کرده است یک جلسه با روسای منتشر وضعیت.

ادامه مطلب: مرطوب’suwet’en تظاهرات: CN راه آهن به اخراج حدود 450 در میان کارگران راه آهن محاصره

اما ارثی رئیس نمایندگی یکی از 13 مرطوب’suwet’en خانه گروه گفت: آنها نمی دیدار با کارولین بنت و B. C. همتای اسکات فریزر تا جدا RCMP برداشته شده است.

رئیس Woos متهم RCMP اقدام به عنوان “قلدر” و می گوید همه ارثی ستاد در توافق هستند.

RCMP می گویند در یک بیانیه آنها آگاه از درخواست و بحث های در حال انجام در مراحل بعدی در حالی که بومی خدمات وزیر مارک میلر گفت: در مواقع اضطراری که بحث “وجود دارد یک مسیر روشن رو به جلو است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

‘حقوق بشر هستند نه حزبی موضوع’: NDP MP لی غزه

‘حقوق بشر هستند نه حزبی موضوع’: NDP MP لی غزه

ساسکاچوان برتر اسکات وزارت معارف به نام خود دیدار و گفت در توییتر که به عنوان رئیس شورای فدراسیون او را به تشکیل یک کنفرانس تلفنی با کانادا premiers.

وزارت معارف گفت که محاصره شده اند تا برای تقریبا دو هفته و در حالی که نخست وزیر صحبت کرد در مجلس در مورد ادامه فعالیت های غیر قانونی “او ارائه شده هیچ دوره اقدام به حفاظت از منافع اقتصادی ملت ما.”

Woos که می رود توسط فرانک الک گفت: آنها شروع به صحبت کردن در مورد ملاقات با سیاستمداران هنگامی که روسای’ پیغام از طریق به RCMP.

جدا شدن واقع شده است یک جنگل خدمات جاده ای که در آن 28 نفر دستگیر شده بودند در این ماه زمانی که RCMP اجرا یک دستور از طرف ساحلی GasLink که در حال ساخت یک خط لوله گاز از طریق منطقه.

ادامه مطلب: ساحلی GasLink خط لوله سرمایه گذار متعهد به بستن معامله با وجود تظاهرات

“بلند کردن همه چیز و رفتن و نه بازگشت” Woos گفت.

در حالی که RCMP باید گفت که عمده عملیات در منطقه به این نتیجه رسیده اند آنها نیز گفت: این واحد سیار در محل باقی می ماند و آنها همچنان “گشت راهرو به همه اطمینان ایمنی است.”

اگر چه 20 منتخب اول سازمان ملل شوراهای همراه 670 کیلومتر مسیر ساحلی GasLink خط لوله را امضا توافق نامه با شرکت های مرطوب’suwet’en ارثی ستاد می گویند این پروژه حق ندارد بدون رضایت خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در اوایل روز سه شنبه نخست وزیر جاستین ترودو به نام صبر به عنوان او مواجه مطالبات از مخالفان محافظه کاران برای سرکوب معترضان.

نماینده محافظه کار مجلس خواند بومی اظهارات گفته به نفع ساحلی GasLink خط لوله

نماینده محافظه کار مجلس خواند بومی اظهارات گفته به نفع ساحلی GasLink خط لوله

شناخت بحران به عنوان “یک لحظه بحرانی برای کشور ما و برای آینده ما” نخست وزیر اذعان کرد که مردم در همه طرف در حال نا امید.

“چیزی که ما رو ایجاد نمی شد یک شبه” ترودو گفت. “آن ایجاد نمی شد چرا که ما سوار بر یک مسیر آشتی به تازگی در تاریخ ما است. به این دلیل است که برای بیش از حد طولانی در تاریخ ما برای بیش از حد بسیاری از سال ما موفق به انجام این کار. بنابراین پیدا کردن یک راه حل نخواهد بود ساده است.”

در طول بحث بنت میلر گفت: با صحبت ارثی روسای سه شنبه.

وضعیت در حال تحول است ساعت به ساعت گفت: توصیف د-تشدید تلاش ها به عنوان مثبت است.

“به وضوح می بینیم وجود دارد یک مسیر رو به جلو ما می بینیم وجود دارد و متوسط, مثبت, پیشرفت,” او گفت:.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>