در اینجا که در آن به خرید یک ماسک صورت برای خودتان و یا برای شخص دیگری

اگر شما تا به حال به ما گفت که در آینده نزدیک یک ماسک صورت خواهد بود یک روند مد ما می خندید. اما افسوس که آن است که به آرامی تبدیل شدن به یکی. اما حتی بیشتر از آن وجود دارد بسیاری از مارک های ساخت ماسک صورت که شما می توانید خرید که راحت تر از آن ارزان یکی از شما ممکن است ام دوخته شده خودتان و یا بدست در فروشگاه. و حتی بهتر از بسیاری از این برندها در حال اهدای ماسک برای افرادی که ممکن است به آنها نیاز دارید بیشتر از شما. چون فقط آنقدر در رفتن در حال حاضر ما گرد کرده ام تا برخی از مارک های ما عاشق ساخت ماسک ما عشق بیش از حد.

عزت Vert

این ماسک ها پایدار ساخته شده و با هر خرید Amour Vert اهدا یک به یک کارگر ضروری در سان فرانسیسکو. این دو لایه و شامل یک جیب داخلی برای فیلتر.

باک ماسون

شما می توانید کمک مالی و یا برای خودتان خرید این بسته از پنج ماسک صورت که تحت درمان با ضد میکروبی پوشش است که در گذشته به 30 شستن چرخه.

Caraa ماسک ساخته شده از مواد بازیافت شده و پس مانده تکه. آنها قابل شستشو و قابل استفاده مجدد ، شما هم می توانید با گرفتن یک بسته برای خودتان و یا اهدا بسته به کسانی که نیاز دارند. به علاوه Caraa است مطابق هر ماسک بسته خریداری و یا اهدا کرد.

کریستی سحر

این پنج بسته از ماسک ویژگی های دو لایه deadstock پنبه و پشت-گوش پاککن. هنگامی که شما خرید شما دریافت می کنید یک بسته پنج ماسک و پنج اهدا خواهد شد. همه آنها ساخته شده توسط کریستی سحر تیم بیش از حد.

این ماسک صورت را بازی های مورد علاقه خود را J. Crew دکمه پایین. آنها می آیند در یک پک سه. J. Crew حمایت از اهدا کنندگان را انتخاب کنید و نگه داشتن بچه ها برنامه یادگیری برای کمک به ارائه لوازم اساسی برای بالا نیاز جوامع و دانش آموزان خود را در خانه.

دریافت یک بسته غیر ماسک های پزشکی است که به راحتی بیش از بینی و دهان خود را. این را با یک فیلتر به عنوان خوبی است که می تواند دست شسته و در آب گرم. هر یک از ساخته شده است از مانده تکه پارچه.

پیج بزرگ می سازد و هنگامی که شما خرید یک جفت از آنها را به شما ارسال یک ماسک با آن است. آنها همچنین اهدای یک بسته از چهار ماسک اگر شما خرید یک بسته از چهار ماسک.

اصلاحات

این غیر پزشکی ماسک آمده در بسته های پنج و خواهد آمد در انواع چاپ و رنگ. طولانی تسمه کراوات پشت سر خود را برای کاهش هر گونه درد از پاککن در اطراف گوش خود را. کسب و کارهای کوچک حتی می توانید آنها را خرید به صورت فله و اگر نیاز بود.

پناهگاه ساخت حلقه سیم پارچه ماسک های سرگرم کننده در طرح های مانند کمو گربه چاپ ماسک و بسیار ویژه دایناسور طراحی فقط برای بچه ها.

استیل بوم x مواد غذایی 52

این یکی از اندازه متناسب با تمام پارچه ماسک با خرید یک ماسک به یک گزینه ماسک به امکانات پزشکی که در حال پذیرش پارچه ماسک (به عنوان مکمل و نه جایگزین برای پزشکی-درجه ماسک) و همچنین برای استفاده شخصی است.

این ماسک در تعداد انگشت شماری از رنگ ها و در دسترس برای خرید در تک و جفت و یا چهار بسته است. آنها باید تسمه قابل تنظیم و یکپارچه قطعه بینی متناسب با صورت چسبیده به چهره شما. آن می آید با یک فیلتر از باید جایگزین هر هفت روز (شما می توانید خرید بیشتر در اینجا)

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن پوشاک معاملات از L. L. Bean, Lands’ End, فاصله, و بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر