در اینجا به همین دلیل برنده شدن در یک انتخابات ممکن است نابود کردن ازدواج خود را—اگر شما یک زن هستید

Category: دیلی بیست Comments: No comments

در نهایت اقتصاد مقاله است که چیزی برای همه! آیا شما فکر می کنم زن توانمندسازی است از بین بردن آمریکا ، سپس این مقاله برای شما است. یا که شکننده نفس مرد است و آنچه که زنان از صرفه جویی در مصرف بیش از جهان است ؟ همچنین برای شما!

چه این داستان پر حاشیه با لذت ؟ تمام Single Ladies: کار تبلیغات و دوام ازدواج منتشر شده در مجله اقتصادی آمریکاییفراهم می کند شواهدی وجود دارد که زنانی که حرکت به سمت اقتدار در حالی که متاهل هستند احتمال بیشتری برای طلاق نه تنها مردان که انجام این کار, اما همچنین از زنان که امتحان کنید و شکست. این اثر نویسندگان استدلال می کنند که منع زنان از در حال اجرا است.

محققان در سوئد همسان اطلاعات از شهرداری و انتخابات ملی از سال 1991 تا 2010 با داده ها در این وضعیت تاهل از هر دو برندگان و بازندگان. آنها پیدا کردن که در سال های پس از انتخابات, زنانی که برنده تمایل به طلاق دو برابر نرخ زنانی که خود را از دست دادن مسابقه. اگر ما نگاهی به این سهم که هنوز ازدواج این ترجمه به هفت درصد نقطه شکاف بین برندگان و بازندگان تنها پس از سه سال و 10 در صد نقطه فاصله پس از شش سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>