‘در اینجا شما را بررسی’: trump’s مزرعه کمک مالی می تواند ترک یک ماهواره خماری

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پرداخت های دولت به کشاورزان رسید به تاریخی سطوح تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کشاورزی بخش سیل صنعت با پول نقد برای جلوگیری از ضرر و زیان مالی از مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه دعوا و coronavirus بیماری همه گیر.

اما به عنوان کشاورزی رشد می کند و بیشتر متکی به بی سابقه مالیات دهندگان حمایت مزرعه کارشناسان سیاست و ناظر گروه ها هشدار می دهند یارانه ها در حال رشد بیش از حد بزرگ و بیش از حد سریع با هیچ رشته متصل شده و کمی نظارت از کنگره — واشنگتن می تواند هم مشکل خاموش کردن spigot.

مستقیم, مزرعه کمک به صعود هر سال از مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری از 11.5 میلیارد دلار در سال 2017 به بیش از 32 میلیارد دلار در این سال — تمام زمان بالا, با به طور بالقوه به مراتب بیشتر بودجه هنوز به آمده در سال 2020 بالغ بر حدود دو سوم از هزینه کل وزارت مسکن و توسعه شهری و بیش از کشاورزی وزارت 24 میلیارد دلار اختیاری بودجه بر اساس یک تحلیل سیاسی. اما قانونگذاران گرفته اند تا حد زیادی دست-رویکرد اجازه دادن به بخش تصمیم گیری می شود که پول و چقدر.

عظیم پرداخت شده است سیاسی مزیت به مغلوب ساختن پیشی جستن در مزرعه کشور — او توییتی در ماه ژانویه گفت که او امیدوار است این پول خواهد بود “چیزی که آنها را بیشتر به یاد داشته باشید” — اما خطر ایجاد یک فرهنگ وابستگی, به کشاورزان و دامداران کار جایزه یارانه ها به برنامه های مالی خود را که ساختن تا جلوی سرمایه گذاری در دانه و خوراک و ماشین آلات کشاورزی.

“این یک مشکل بزرگ برای کشاورزی به دلیل آن پایدار نیست” گفت: آن Schechinger ارشد اقتصاد تحلیلگر در گروه کاری محیط زیست, غیر انتفاعی, سازمان دیده بان. “این واقعا دشوار است هنگامی که شما در حال دادن کشاورزان این مقدار پول و سپس به دور آن [پرداخت].”

این یک مشکل برای مالیات دهندگان بیش از حد: به اندازه سرعت و عدم نظارت از پرداخت باید نگرانی عمومی می گوید نیل همیلتون استاد بازنشسته و مدیر سابق دریک دانشگاه کشاورزی مرکز قانون.

“این فقط ‘در اینجا خود را بررسی کنید.’ وجود دارد یک مقدار باور نکردنی از اعتماد که [كشاورزان] را با استفاده از آن عاقلانه” او گفت:. “اما در پایان روز شما است و من پول مالیات. این یک ایده دیوانه به چه بخواهید عمومی گرفتن از این و یا می تواند از مردم انتظار بیشتر برای آن است.”

هزینه های موج آغاز شد و در اواسط سال 2018 زمانی که وزارت کشاورزی ایالات متحده شروع به نوشتن چک به کشاورزان و دامداران برای پرداخت خسارت از مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت جنگ است که به ارمغان آورد در مورد تعرفه های بالاتر که خرد صادرات محصولات کشاورزی و قیمت کالاها است. مزرعه فروش به چین کاهش یافت و از رقم 19.5 میلیارد دلار در سال 2017 فقط به 9 میلیارد دلار در سال آینده; به عنوان تولید کنندگان همچنان به خونریزی سود در سال 2019, مزرعه ورشکستگی شروع به پریدن کرد و نزدیک به 20 درصد سال گذشته است.

تجارت نجات در حال حاضر به طول انجامید و سه سال و پیشی 23 میلیارد دلار حتی اگر آن را هرگز اختصاص توسط کنگره است. در عوض این پول اختصاص یافته از طریق USDA کالا, اعتبار, شرکت, افسردگی دوران سازمان است که می تواند قرض گرفتن از وزارت خزانه داری ایالات متحده برای ایجاد ثبات در اقتصاد کشاورزی.

“دولت برداشت این تجارت دعوا امیدوار کننده بخش کشاورزی است که این امر منجر به برخی از جهانی بهتر در برخی از نقطه” همیلتون گفت. “و نه از درد و رنج هر نتیجه برای بد درک استراتژی آنها فقط گفت:” هی بیایید شیر بانک. ما خرید ما راه خروج از این.'”

از آنجا که کشاورزی است که هر دو در معرض خطر و حیاتی برای تامین مواد غذایی و دولت شده است در کسب و کار کمک به کشاورزان و دامداران مدیریت رکود اقتصادی بلایای طبیعی و دیگر headwinds; کنگره به طور معمول عبور مزرعه صورتحساب است که شامل مجموعه ای از یارانه ها, حفاظت, انگیزه, محصول, بیمه و دیگر شبکه امنیت برنامه. تحت دولت اوباما مجموع پرداخت های مستقیم به کشاورزان در محدوده از $9.8 میلیارد دلار به حدود 13 میلیارد دلار در سال است.

اما تحت مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت نجات و coronavirus تلاش های امدادی را تحت فشار قرار دادند مزرعه صرف به بیش از دو برابر سطح به مراتب بیشتر در خط لوله.

وزارت کشاورزی ایالات متحده در حال حاضر توزیع 16 میلیارد دلار در مزرعه نجات پرداخت در بالای استاندارد مزرعه لایحه یارانه ها به علاوه دور دیگری از تجارت نجات چک در اوایل این سال است. اما قانونگذاران هر دو حزب در حال حاضر فراخوانی برای اضافه کردن به عنوان آنجا که 50 میلیارد دلار به کشاورزی منشی سانی Perdue آرسنال در بسته محرک برای کمک به تولید کنندگان گزیدگی توسط زنجیره تامین اختلالات.

مزرعه صنعت گروه ها و متحدان آنها در کاپیتول هیل استدلال می کنند که پول مورد نیاز است برای جلوگیری از سقوط پس از بسیاری از بزرگترین خریداران مواد غذایی مانند مدارس و رستوران ها متوقف شد, خرید. حتی به عنوان هزینه گوشت گاو صعود در فروشگاه های مواد غذایی در طول همه گیر برای مثال پول نبود رسیدن به گاو دامداران که دریافت غیر منتظره ای کم قیمت برای دام از meatpackers.

پردو خود گفته وجود ندارد به اندازه کافی کمک به اطراف مجبور USDA به ترک تمام بخش های آن coronavirus امداد برنامه مانند اتانول تولید که توقیف نیمی از خود را در سراسر کشور عملیات به دلیل غوطه وری مصرف سوخت.

یک سخنگوی وزارت کشاورزی ایالات متحده در دفاع از برنامه های کمک های لازم برای جبران دیگر ملل “ناعادلانه و تجارت غیر قانونی مقابله به مثل” در برابر کشاورزان است. این سخنگو گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است در تلاش برای “رفع شکسته معاملات تجاری و اطمینان از همه آمریکایی ها رایگان لذت ببرید و نمایشگاه تجارت با کشورها در سراسر جهان” شعار جدید USMCA پیمان جزئی توافق با چین و ژاپن و در حال انجام مذاکرات با اتحادیه اروپا و انگلستان است.

“برآوردهای اخیر نشان می دهد خسارت وارده به ایالات متحده در بخش کشاورزی از این بیماری همه گیر به تنهایی می تواند به اندازه 50 میلیارد دلار در طول دو سال آینده” این سخنگو گفت: در یک ایمیل. “رئیس جمهور صادر کرده است میلیاردها دلار از حمایت برای اطمینان از آمریکایی کشاورزی باقی می ماند مالی قابل دوام.”

حتی قبل از همه گیر این صنعت در حال حاضر در یک نقطه آسیب پذیر پس از هفت سال رکود در بخش کشاورزی و مزرعه بدهی افزایش به تاریخی سطوح. تجارت کمک و coronavirus برنامه های امداد رسانی شده است بحرانی تاسیسات برای سخت ترین ضربه تولید کنندگان. اما رشد تکیه بر یکی کردن کمک مالی بسته می تواند یک درد خماری به عنوان به زودی به عنوان در سال آینده.

“این سخت است عقب این چیزها گفت:” جوزف Glauber ارشد همکار بین المللی مواد غذایی سیاست موسسه تحقیقات و سابق وزارت کشاورزی ایالات متحده اقتصاددان ارشد. “سرفصل در حال رفتن به جیغ زمانی که [کشاورزی] قرار می دهد از یک ماه فوریه 2021 درآمد پیش بینی است که نشان نمی دهد هر گونه ad hoc پرداخت. آن را پاره پاره خارج از ترازنامه.”

برای مثال دانشگاه میسوری غذایی و کشاورزی سیاست پژوهشگاه در ماه ژوئن را منتشر کرد پایه برآوردها نشان دادن دولت در مزرعه پرداخت در حال سقوط از حداقل $32.8 میلیارد دلار در این سال به $16.6 میلیارد دلار در سال 2021. محرومیت اقتصادی قوی بهبود افت خواهد ترک یک سوراخ خمیازه در بسیاری از کشاورزان خط پایین: با توجه به FAPRI و تحلیل خالص درآمد خواهد سینک از $90.6 میلیارد دلار در سال 2020 به $79.4 میلیارد سال آینده یک far cry از سال 2013 اوج $139 میلیارد دلار است.

برای برخی از کشاورزان از درآمد از دست رفته می تواند تفاوت بین ماندن در کسب و کار و یا بسته شدن فروشگاه. با کمتر از پولی که در میان مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت, جنگ, تعداد فزاینده ای از کشاورزان آغاز شده و در حال سقوط در وام های خود را; میزان تخلفات آمار هشت سال به بالا در سه ماهه اول سال 2020 با توجه به S&P در بازار جهانی هوش.

که هم مشکل به صورت گسترده تر اقتصاد روستایی از جامعه بانک ها و تجهیزات سازندگان به غیر از کشاورزی کسب و کار است که هنوز هم با تکیه بر این بخش به نگه داشتن پول جریان به این منطقه است.

منطقه مرکزی وحیاتی تکیه بر ثابت درآمد به معنی تکرار بحث در واشنگتن بر سر گسترش مزرعه نجات پرداخت و در عین حال یک سال دیگر به احتمال زیاد ادامه خواهد داد.

“وجود خواهد داشت و بدیهی است که فشار سیاسی را به مطمئن شوید که بخش مالی به عنوان سالم به عنوان امکان پذیر است گفت:” پاتریک Westhoff, FAPRI مدیر. “اگر ما به دنبال در یک رکود اقتصادی در مزرعه درآمد در مقابل ما بدون پرداخت اضافی شما می توانید شرط وجود خواهد داشت مقدار زیادی از فشار برای پرداخت به رخ می دهد.”

در حالی که بسیاری از کشاورزان و دامداران استقبال بشدت مورد نیاز تجارت کمک و coronavirus امداد پرداخت ad hoc پرداخت ها به عنوان دیده می شود و کمتر قابل اعتماد تاسیس یارانه, محصول, بیمه و دیگر برنامه هایی که تولید می توانید تعداد در سال در سال ، و پیام های مخلوط از واشنگتن هر سال در مورد اینکه آیا بیشتر نجات پرداخت و در این راه می توانید ترک کشاورزان حدس زدن به عنوان آنها سعی کنید به تصمیم گیری های حیاتی کسب و کار مانند تامین وام مزرعه و یا انتخاب آن محصولات به کارخانه.

“این یک منبع بیشتر از عدم قطعیت است و این زمان بسیاری از عدم قطعیت” Westhoff گفت. “چقدر پیچیده تر می تواند ما را در این برای تولید کنندگان?”

فشار بیشتر برای مزرعه پرداخت

در اوایل این سال و قبل از coronavirus شروع به گسترش در آمریکا گروه های صنعت و مزرعه-قانونگذاران ایالتی در حال حاضر فراخوانی برای وزارت کشاورزی ایالات متحده برای گسترش تجارت برنامه هایش برای سال سوم — حتی اگر تهمت بود فقط امضا فاز یک پیمان با چین است که او تبلیغ به عنوان یک پیروزی تاریخی برای آمریکا و کشاورزی و به طور موثر در دفع ادرار دلیل اصلی برای یکی دیگر از نجات.

در میان کسانی که به دنبال دور دیگری از تعرفه امداد پرداخت در سال 2020 بود که آمریکایی Farm Bureau Federation. قدرتمند مزرعه لابی که از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک مهمان عادی در آن سالانه گردهمایی در پشتیبانی از بیشتر پرداخت پس از بحث داخلی در مورد اینکه آیا کمک شد و هنوز هم مورد نیاز این سال است.

“ما احساس می کنیم ایم عمیق بخشی از این [جنگ تجاری] اما بیایید اعتماد اما بررسی” دیل مور, مزرعه دفتر معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: این گروه تفکر در آن زمان است.

پردو بارها و بارها خواست کشاورزان برای برنامه ریزی در هر تجارت کمک این استدلال که پرداخت های مستقیم نیست به معنای تبدیل شدن به یک دائم قیمت-پشتیبانی از برنامه. خواهد شد یک مغلوب ساختن پیشی جستن جیر امیدوار کننده کشاورزان بیشتر پول کمک مالی اگر توافق با چین و نفتا 2.0 مقابله با کانادا و مکزیک نیست به زودی تابه.

پس از coronavirus آمار ایالات متحده هر گونه امید برای یک مزرعه دوباره بجای اول برگشتن در سال 2020 نقش برآب شد و نیاز به افزایش پرداخت های دولت به حفظ کشاورزان شناور شد و به طور گسترده ای پذیرفته شده در واشنگتن است. مدارس و رستوران ها و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان تعطیل و تولید چپ بدون خریداران مجبور شدند برای شروع به ریختن شیر euthanizing دام و شخم میوه ها و سبزیجات به زمین.

بین coronavirus تجارت headwinds و جاری شدن سیل در میانه سال گذشته مور گفت: “چیزهایی هستند که تا کنون خارج از ضربت سخت زدن” است که کشاورزان نیاز به کمک مالی بیشتر از سالانه شبکه امنیت برنامه های ارائه می کنند.

“در حال حاضر که خالص ایمنی است که پر از سوراخ است,” او گفت:. “ما در حال رهبری به ما هفتم سال از مزرعه اقتصاد است. این است که خط روند رفتن به تغییر ؟ فراموش نکنید که همه عوامل دیگر رخ داده است که طی دو یا سه سال است.”

نوامبر انتخابات می تواند آینده شکل مزرعه پرداخت

با شروع سال آینده سیل از پرداخت های دولت به کشاورزان می تواند در هوا با کنگره و به طور بالقوه یک دولت جدید. نظرسنجی های اخیر نشان داده اند که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“شما باید یک انتخابات در ماه نوامبر است که می تواند بسیار متفاوت و پویا در کاخ سفید در این زمینه گفت:” Glauber سابق وزارت کشاورزی ایالات متحده اقتصاددان ارشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن تعداد کشاورزان و دامداران به عنوان برخی از وفادار ترین حامیان و او را سریع به صحبت کردن تجارت خود را نجات در بیخ و بن سخنرانی و در توییتر. “ما کشاورزان را دریافت خواهد کرد یکی دیگر از عمده دور از ‘پول نقد’ تعارف چین تعرفه ها قبل از روز شکرگزاری” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ماه نوامبر گذشته حتی اگر ایالات متحده کسب و کار و مصرف کنندگان برای پرداخت عوارض به جای چین است.

که خریده رئیس جمهور از حمایت قابل توجهی در مناطق روستایی آمریکا است.

“میره که رئیس جمهور تهمت تیم مجموعه از نظر تعداد دفعاتی که من شنیده ام رئیس جمهور می گویند:” کشاورز گله دار,’ است که نسبتا غیر معمول” مور گفت. “این که آیا یا نه متفاوت رئیس جمهور خواهد پرداخت که توجه زیادی به بخش کشاورزی به عنوان رئیس جمهور تهمت است و من نمی توانم پاسخ این سوال است.”

دموکرات ها نیز شدت خود را در کمک رسانی به مناطق روستایی رای دهندگان پس از اینکه تقریبا محو در سراسر غرب میانه در سال 2016. معلوم نیست اگر خود را تجدید تمرکز بر روی مزرعه سیاست را حمل به کاخ سفید, اگر بایدن برنده در ماه نوامبر.

تا کنون بایدن انتخاباتی گذاشته کشاورزی و روستایی سیاست پلت فرم که شامل افزایش صادرات مزرعه و اجتناب از تعرفه دعوا که کتک صنعت تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. بایدن همچنین آمار رئیس جمهور به طور خاص برای نجات پرداخت و در مبارزات انتخاباتی آگهی. یک نقطه ویژگی های یک آیووا کشاورز که می گوید از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست تجارت: “ما در حال رفتن به شما را بیش از پیچ و پرداخت شما با کسی دیگری پول.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز مواجه اتهام استفاده از تجارت نجات به ساحل تا رئیس جمهور را سیاسی ایستاده با یک کلید مربوط به حوزه های.

“قطعا وجود دارد یک اتصال بین حامیان خود و کسانی که در حال گرفتن پول از این پرداخت های بزرگ گفت:” Schechinger از کار گروه محیط زیست. “من قصد ندارم بگویم که او ایجاد [تجارت نجات] به دادن پول به او رای دهندگان از آنجا که ما واقعا نمی تواند ثابت کند که. اما ما نمی دانیم که پایگاه خود را تا حد زیادی در مناطق روستایی و آن این است که این پول رفته است.”

همیلتون سابق دریک کشاورزی مرکز قانون گفت که آن را “سخت به آن را به عنوان چیزی جز سیاسی خرید و فروش رای” در میدان نبرد متحده مانند آیووا و ویسکانسین دریافت کرده اند که بخش عمده ای از پرداخت ها.

“آیووا نوع زمین-صفر از نظر تاثیر بر سویا فروش به چین و یا نیمی از ما اتانول گیاهان آفلاین,” او گفت:. “نگاه کنید که در آن پرداخت می رویم. … آیووا احتمالا نسبتا مهم دولت در نظر رئیس جمهور امیدوار است و قصد دارد برای چه او مجددا انتخاب می شود.”

از سوی دیگر او گفت: به نظر می رسد با حمایت گسترده از مزرعه پرداخت در کنگره از جمله در میان مزرعه-دولت دموکرات. “آنها در حال رفتن به می گویند, ‘توقف پرداخت,’ درست است؟” همیلتون گفت. “همه خوشحال به آنها را دریافت.”

تورم از مزرعه نجات برنامه و خارج از غرفه به عنوان ویژگی های بارز تهمت مزرعه سیاست. رکورد پرداخت را تحت الشعاع رئیس جمهور را به تلاش برای بازنویسی تجارت کشاورزی, معاملات توازن سوخت زیستی سیاست بین کشاورزان و منافع نفتی و تعمیرات آب تمیز حمایت بسته بندی گوشت می آمد مقررات و بیشتر.

“این [مسئله] به این واقعیت است که شما تا به حال رکورد مزرعه صرف بیش از این سالها” Glauber گفت. “بیشتر از آن — غیر-Covid مسائل جنگ تجارت در خاص بود خود تحمیل.”

Glauber که صرف بیش از سه دهه در وزارت کشاورزی ایالات متحده تا سال 2014 گفت: “تقصیر نیست کشاورزان که بشدت نیاز به کمک مالی و یا پردو و مقامات آژانس که کارگردان کاخ سفید و کنگره به سرعت آمد تا با پیچیده مزرعه نجات برنامه. اما او گفت که این کمک ها باید در نظر گرفته شود “در یک راه عقلانی” از جمله بیشتر جهت از قانونگذاران در مورد چگونه به divvy تا پول در میان بسیاری از بخش کشاورزی است.

“آنها اساسا به [کشاورزی] یک تکه کاغذ خالی و گفت:” در اینجا یک دسته از پول است. شما تصمیم می گیرید که چگونه به صرف آن’,” او گفت:. “سوال بزرگتر این است که اگر شما در حال صرف این همه پول چطور شما خودتان منتشر کردن آن؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>