وزیر مسئول تعمیرات اساسی کانادا پخش و بخش های مخابراتی تلاش برای اطمینان کانادایی شنبه که دولت فدرال است نه آماده شدن برای مجوز رسانه های خبری.

“اجازه دهید من روشن شود. دولت ما به هیچ وجه قصد تحمیل الزامات صدور مجوز در اخبار سازمان, و نه ما سعی می کنید برای تنظیم اخبار, مطالب” وزیر میراث استیون guilbeault را از دست خبرنگاران در یک کنفرانس خبری او به نام صبح روز دوشنبه. در مصاحبه ای پخش بیش از آخر هفته guilbeault را از دست گفته بود دولت بپرسید رسانه ها را مجاز می شود.

ادامه مطلب: میراث وزیر ستایش ‘فوق العاده’ پخش گزارش به عنوان کسب و کار خواستار او را به چشم پوشی از آن

“ما متعهد به آزاد و مستقل مطبوعات ضروری است که برای ما دموکراسی” وزیر روز دوشنبه گفت:.

“تمرکز ما خواهد بود و همیشه بوده است به اطمینان حاصل شود که کانادایی ها دسترسی به تنوع بالا و با کیفیت و معتبر منابع خبری.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تعطیلات آخر هفته خود سخنان برانگیخته اجتماعی-رسانه, طوفان, دامن زده شده توسط مخالفان محافظه کاران بیش از چشم انداز دولت با استفاده از مجوز مورد نیاز به سانسور اخبار.

Guilbeault را از دست گفت او با اشاره به اخبار سازمان های, زمانی که او صحبت می کرد در مورد رسانه ها بلکه در مورد سازمان است که برای تولید و توزیع محتوای فرهنگی.

شیر در مقایسه با توصیه های مندرج توسط دانشگاه ییل گزارش به “1984” به عنوان او spars با ترودو در سوال دوره

شیر در مقایسه با توصیه های مندرج توسط دانشگاه ییل گزارش به “1984” به عنوان او spars با ترودو در سوال دوره

و او پیشنهاد کرد که کسانی که سوال خود را در نظرات ممکن است اشتباه گرفته اند.

“به وضوح برخی از مردم اشتباه گرفته بودند” گفت: وزیر.

“من می توانید ببینید که برخی از مردم اشتباه گرفته بودند در این مورد خاص توصیه در این گزارش پس من احساس مهم بود که برای روشن شدن آن است.”

CTV مصاحبه پخش شده در یکشنبه بود و در یک محدوده گسترده ای گزارش منتشر شده در هفته گذشته که شامل 97 توصیه های هدف نوسازی کانادا کهنه پخش و مخابرات ،

ادامه مطلب: Netflix و دیگر خدمات جریان باید مجبور به ایجاد CanCon پرداخت دیجیتال مالیاتی: پنل

این گزارش به نام “کانادا در ارتباطات آینده: زمان برای عمل” شده بود توسط یک پنل مستقل پخش کارشناسان و شامل یک توصیه که کانادا رادیو-تلویزیونی و مخابراتی کمیسیون (CRTC) و یا یکی دیگر بدن نظارتی کنترل صدور از همه شرکت های ایجاد “صوتی و سمعی و بصری و الفبایی محتوای اخبار.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در بخشی از این مصاحبه guilbeault را از دست بود و تلاش برای افتراق در میان رسانه ها و چگونه آنها می تواند مجوز خود را بر اساس اندازه زمانی که او گفت: “ما می خواهیم که آنها را به یک گواهینامه بله.”

نظرات به سرعت طلبه با برخی از مفسران هشدار داد که صدور مجوز رسانه ها را به مقدار خطرناک حمله به آزادی مطبوعات است.

نماینده محافظه کار مجلس میشل Rempel جلب شد و در میان منتقدان که ضامندار بر روی وزیر, نظرات, سوال guilbeault را از دست انگیزه.

محافظه کار و منتقد می گوید, پخش, نقد و بررسی گزارش را نشانی از نابرابری ها در رسانه های بازار

محافظه کار و منتقد می گوید, پخش, نقد و بررسی گزارش را نشانی از نابرابری ها در رسانه های بازار

در پاسخ به تلاش در روشن شدن Rempel گارنر گفت: guilbeault را از دست نداد راه رفتن به عقب نظرات خود را به اندازه کافی نشان می دهد هنوز هم وجود دارد عدم اطمینان بیش از لیبرال برنامه های دولت برای تجدید نظر در کانادا پخش و ارتباطات از راه دور ،

“من فکر می کنم دولت باید بسیار واضح و روشن در مورد یک چیز است: نقش دولت است و نه دخالت در حق مردم برای آزادی بیان یا آزادی مطبوعات” او گفت:.

“آنچه من در مورد آنچه من شنیده ام این بود که ابهام در شرایط خاص که مفهوم است.”

این CRTC در حال حاضر مجوز برای رادیو و تلویزیون, رادیو و تلویزیون, رسانه, اما تنظیم محتوا در رسانه های دیجیتال مانند Google و Facebook در وب سایت و یا چاپ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im