‘او را تنزل مقام’: مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی چرخش مدیر کمپین را حذف

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بالای سخنگوی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش اصرار شنبه که در حال حاضر سابق مدیر کمپین براد Parscale ایران بود و نه تنزل و اخراج رئیس جمهور خطرناک ایستاده اخیر در رای گیری عمومی.

این سخنان از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ملی دبیر مطبوعاتی هوگان Gidley آمد پس از این کمپین اعلام کرد شنبه شب که Parscale جایگزین خواهد شد در بالای رئیس جمهور انتخاب مجدد تیم توسط معاون مدیر کمپین لایحه Stepien. Parscale باقی خواهد ماند در مبارزات انتخاباتی به عنوان مشاور ارشد این تهمت کمپین گفت.

“اجازه دهید روشن است آنچه در اینجا اتفاق افتاده است. تنها چیزی که منتقل شد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی خواسته لایحه به هدایت کشتی و براد به انسان و اسلحه” Gidley گفته فاکس نیوز.

“او نه تنزل مقام,” Gidley اضافه شده از Parscale. “چه براد با تمرکز بر این استراتژی دیجیتال.”

Parscale که موفق مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات دیجیتال در طول 2016, کمپین اتحاد “ساخته شده است هیچ چیزی از یکی ممکن است فکر جمع آوری پول در کلیپ که در تاریخی سطح” Gidley گفت: در حالی که Stepien “در سمت راست خود [است] هوشمند بسیار با استعداد بسیار سیاسی زرنگ و دانا است.”

کمپین کارکنان “می داند که هر دو آنها است. آنها عاشق هر دو آنها است. آنها عاشق کار با هر دو آنها” Gidley گفت. “و بنابراین براد رفتن به تمرکز بر روی یک چیز لایحه رفتن به تمرکز بر روی دیگر. اما هر دو در حال کار به سمت پیروزی برای مردم آمریکا و این بدان معناست که یک پیروزی برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

ناگهانی رهبری shakeup کمتر از چهار ماه قبل از نوامبر عمومی انتخابات می آید پس از یک سری از سخت هفته برای مبارزات انتخاباتی. مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان یک رالی در Tulsa, Okla., با دریایی از صندلی های خالی و مواجه شده است و در ادامه انتقاد خود را برای پاسخ به کروناویروس همه گیر و نژادی ناآرامی.

چندین نظرسنجی ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور قابل توجهی انتهایی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن خود presumptive دموکراتیک را در میان رای دهندگان در سراسر کشور و در نوسان متحده تهمت دستگیر شده در سال 2016 به پیروزی.

بایدن حفظ 11-نقطه ملی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن, با توجه به ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر شده شنبه و کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه های نظرسنجی ها نیز منتشر شده روز شنبه گزارش بایدن پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور 15 درصد است.

“من نمی خرید آن نظر سنجی” Gidley کرد و گفت: بررسی این ادعا و بدون شواهدی وجود دارد که آنها “وزن نسبت به دموکرات ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>