HHS تست ارشد: ‘ما انتظار مرگ و میر به بالا رفتن’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

HHS تست تزار برت Giroir التماس آمریکایی به پوشیدن ماسک در روز شنبه و گفت: “همه چیز باید روی میز” وقتی پرسیده شد که اگر دقیق تر مستندات ممکن است مورد نیاز در ایالت های جنوبی که در آن coronavirus موارد در حال شکستن رکورد پس از رکورد.

“برای این کار ما باید مانند 90 درصد از مردم با پوشیدن ماسک در نقطه داغ مناطق” Giroir گفت: در ABC “این هفته است.” “اگر ما را نمی, ما نمی خواهد کنترل ویروس.”

او می گوید ایالات متحده به اندازه کافی تست برای ردیابی این ویروس را گسترش با وجود گزارش از مدت زمان طولانی انتظار در تست سایت و افزایش بار چرخش تجاری در آزمایشگاه مانند تلاش برای تشخیص و LabCorp. بیش از 823,000 coronavirus آزمايشات انجام شده در روز جمعه با توجه به COVID پیگیری پروژه.

او اذعان کرد که “ما نیاز به کاهش زمان به نوبه خود در اطراف این نتایج” در مصاحبه با ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.” او تصریح کرد که آمریکا در پیگیری برای افزایش تست ظرفیت توسط میلیون ها نفر در اوایل پاییز به عنوان مدارس و کسب و کار سعی کنید برای بازگشایی شده است.

“این است که از کنترل خارج شده اما نیاز به مقدار زیادی از تلاش و همه در حال رفتن به مجبور به انجام بخشی خود را,” Giroir گفت: یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عینک ماسک برای اولین بار زمانی که او بازدید زخمی کهنه سربازان در مرکز پزشکی والتر رید.

بیش از 66,000 آمریکا coronavirus موارد تایید شده در جمعه بالاترین واحد-تعداد روز های ثبت شده تا به امروز است. تقریبا 135,000 نفر در آمریکا فوت کرده اند این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب. جنوب ایالات متحده — از جمله کارولینای جنوبی گرجستان, فلوریدا تگزاس و آریزونا — به خصوص ضربه در حال حاضر هر چند متعدد متحده در حال دیدن caseloads افزایش است.

“من پیش بینی در چند هفته آینده ما در حال رفتن به بیش از یک میلیون نفر [تست شده در روز] ویژه با تجمع,” Giroir گفت: ABC. ادغام خواهد ترکیب نمونه از چند نفر و اگر استخر آزمون مثبت هر فرد را پس از دریافت یک پیگیری آزمون.

FDA هنوز اعطا مجوز به هر coronavirus تشخیصی برای نمونه تجمع و کارشناسان بهداشت و درمان و آزمایشگاه ها استدلال می کنند که این روش تنها باید مورد استفاده در مناطق که در آن وجود ندارد بزرگ شیوع بیماری که نسبتا تعداد کمی از نمونه ها باید با هم مخلوط.

Giroir گفت: دولت این است که “بسیار نگران افزایش موارد” با وجود این آمریکا بودن بهتر مجهز در حال حاضر برای تشخیص و درمان coronavirus از بیماران در ماه آوریل است.

“تست طرف ما زود خوب سیگنال در حال حاضر” Giroir گفت: “دیدار با مطبوعات است.” “ما می دانیم که افزایش مثبت نوید بقیه پایین خط. افزایش مثبت معنی افزایش عفونت حدود یک هفته بعد آن را به معنای اورژانس بستری و متاسفانه مرگ و میر.”

در حالی که مثبت — درصد آزمون بازگشت مثبت — شروع به رها کردن بستری شدن در بیمارستان به احتمال زیاد خواهد شد در حفظ و بالا رفتن برای برخی از زمان. در مورد 63,000 coronavirus بیماران در حال حاضر در بیمارستان با توجه به Giroir.

“ما انتظار مرگ به تا” Giroir گفت: “این هفته است.” “اگر شما بیشتر موارد بیشتر از بستری شدن در بیمارستان ما انتظار می رود که بیش از دو بعدی به سه هفته قبل از این دور می زنند.”

در پاییز دهها میلیون نفر از coronavirus آزمایشات مورد نیاز خواهد بود در هر ماه برای آماده سازی برای امکان ویروس بدتر خواهد بود با توجه به Giroir. تمرین های اجتماعی فاصله دست شستن و ماسک-پوشیدن همه مهم گام های پیشگیرانه برای عموم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>