HHS watchdog پاکستان استقلال در میان تهمت اقدامات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

وزارت بهداشت را بالا watchdog قول داد به کنگره در روز سه شنبه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به آتش و یا جایگزین بازرسان عمومی — از جمله تلاش های اخیر به طور موثر سرنگونی او نمی خواهد تحت تاثیر قرار بیش از یک دوجین مداوم پروب به دولت Covid-19 پاسخ.

“من شخصا و حرفه ای اجازه نمی تواند ایده ارائه منفور اطلاعات درایو تصمیم گیری در کار است که ما انجام می دهیم” اصل معاون بازرس کل کریستی Grimm گفت: خانه نظارت کمیته در جلسه. “ما در حال شخم جلوتر است.”

Grimm, که در خدمت به عنوان سرپرست وزارت بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل از ژانویه مفصل 14 پروژه های مختلف در دست انجام برای پیگیری مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر از جمله به تازگی اعلام کرد ممیزی به 50 میلیارد دلار است که HHS است disbursing به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. دفتر کار در حال حاضر مورد بحث بوده است: گریم در آوریل منتشر شد, بررسی خود کارکنان انجام شده است که بیمارستان ها به طور کلی فاقد لوازم و تجهیزات برای آماده شدن برای Covid-19 بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت مورد حمله قرار یافته و به Grimm “نظر” قبل از اینکه به اشتباه ادعا می کنند که Grimm — حرفه ای civil servant — بود منصوب از رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد وقت جایگزینی برای گریم سه هفته بعد.

که زمینه مطلع شنبه صبح جلسه, انجام بیش از تصویری با گاه به گاه اشکالات. “به عنوان کمیته با صلاحیت بیش از کل IG جامعه ما این است که مسئولیت حفاظت از IGs از دخالت سیاسی” گفت: نظارت صندلی کارولین Maloney (D-n. y.) در سخنان افتتاحیه.

در ضمن پنل جمهوری خواهان صورت گرفت موضوع را با نیاز به یک جلسه مطبوعاتی گفت که گریم بررسی متکی به بیمارستان پاسخ است که در حال حاضر منسوخ شده و مورد مناقشه پوشش رسانه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی تمام وقت HHS بازرس کل. “هر آنچه که کریستی Grimm بود از کار اخراج شده و یا حذف شده برای صدور یک گزارش است که به سادگی نادرست” گفت: Rep. جیم اردن (R-اوهایو), رتبه بندی عضو.

جمهوری خواه و دموکرات به قانونگذاران خواسته اند که تهمت به معرفی دائم سنا تایید بازرسان عمومی هشدار داد که اقدام IGs — که می تواند جایگزین رئیس جمهور بدون هیچ گونه هشدار — بیشتر مستعد ابتلا به فشار و قوی-پشتیبانی توسط سازمان های آنها قرار است برای نظارت بر. به عنوان Grimm شد شهادت یکی دیگر از سابق اقدام IG, Glenn خوب از پنتاگون استعفا از پست خود تنها چند هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تنزل مقام او و elbowed او را از نقش نظارت فدرال coronavirus پاسخ.

اما بر خلاف, خوب, مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه نقل مکان کرد و به حاشیه گریم در حالی که جایگزینی دائمی در انتظار تایید. و گریم و تاکید کرد که او هیچ برنامه ای برای تغییر رویکرد او گفتن که اعضای اداری است نه تغییر استراتژی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد جیسون وایدا در مارس 1 به وقت HHS بازرس کل. وایدا, دستیار آمریکا وکیل در بوستون است که در انتظار تایید خواهد جایگزین دانیل لوینسون سابق HHS بازرس کل که بازنشسته شد در ژوئن 2019.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که او را حرکت به سرنگونی سنا تایید بازرسان به طور کلی اگر آنها خشم او. مغلوب ساختن پیشی جستن حذف هوش جامعه بازرس کل مایکل اتکینسون ماه گذشته با استناد به اتکینسون را از دست داده و یک whistleblower شکایت که سوخت خانه را استیضاح پرس و جو. و او بوت وزارت امور خارجه IG استیو Linick در اوایل این ماه با استناد به درخواست وزیر امور خارجه مایک Pompeo بود که در حال بررسی توسط Linick.

تهمت و حمله هر دو اتکینسون و Linick به لحاظ سیاسی گرایش به اوباما انتصاب و دور 30 روز نیاز به اطلاع کنگره با قرار دادن آنها در مرخصی اداری.

Grimm روز سه شنبه تا حد زیادی هدایت و روشنی از مسائل سیاسی حساس به جای استفاده از این جلسه به رول کردن HHS بازرس کل دفتر چهار بخش استراتژی برای رسیدگی به Covid-19-مربوط به ممیزی و ذکر است که “ده ها” از دیگر موضوعات مورد بحث برای آینده پروب. او همچنین گفت که دولت گرفته بود “اقدامات متعددی را” به آدرس بیمارستان کمبود مشخص شده در مارس نظرسنجی.

اعضای نوبت در زمان هل دادن گریم برای بررسی درگیری های بالقوه مانند Rep. جری کانلی (D-Va.) خواستار HHS به بررسی های اخیر ProPublica گزارش در مورد سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقام کاخ سفید برنده فدرال قرارداد به تامین ماسک با وجود قبل هیچ پیمانکاری تجربه.

جمهوری خواهان همچنین فشرده گریم و اینکه آیا او تحقیق در مورد چین و سازمان جهانی بهداشت نقش مهمی در شیوع این ادعا که آنها توطئه برای مخفی کردن اطلاعات در مورد ویروس تهدید. “آیا تاخیر در درک شدت همه گیر باعث تاخیر در توانایی دولت برای پاسخ؟” تشکر. جیمز وارد (R-Ky.) پرسید.

“ما نمی باید زمان کار به دنبال آن” Grimm پاسخ داد و اضافه کرد که این یک موضوع است که می تواند به طور بالقوه جستوجو کرد در آینده.

اعضا همچنین با استفاده از این جلسه به درجه نظریه خود را در مورد بهترین روش برای مبارزه با شیوع.

“شما نگاه به درجه ای است که چیزهایی مانند ویتامین D یا ویتامین C plus zinc … در حال نگاه با کسی در خارج وجود دارد [مانند] NIH, CDC, کسی پرسید:” Rep. گلن Grothman. ویسکانسین جمهوری خواه بارها تبلیغ پتانسیل ویتامین ها برای مبارزه با Covid-19 و تلاش برای به دست آوردن ویتامین D پژوهش به قانون اخیر.

“در آن نقطه خاص از ویتامین C و ما در واقع دیده می شود بسیار کمی از تقلب در آن منطقه با ادعا درمان” Grimm پاسخ داد.

کایل چنی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>