Hickenlooper, شکارچی و خانه مسابقه: 5 چیزهایی که برای پخش در روز سه شنبه مقدماتی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آخرین دموکراتیک اولیه نبرد بین این حزب ایجاد و مترقی آن جناح در حال آمدن است به باید برنده کلرادو در سنای مسابقه در روز سه شنبه.

سابق رژیم صهیونیستی. shive که دموکرات استخدام به مسابقه پس از او رها ضعیف انجام مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در تلاش است به دفع کردن رقیب اندرو Romanoff از چپ و امن نامزدی به صورت GOP بهداشت ، کوری گاردنر یکی از این دو آسیب پذیرترین اوباما برای انتخاب مجدد در این سال است.

Hickenlooper کشیده شده خشم لیبرال ها در کلرادو برای وزش رکورد در انرژی و تمسخر ملی ترقی خواهان برای او آواز انتقاد از سناتور. برنی ساندرز در طول ریاست جمهوری اولیه. اما بر خلاف دیگر نژادها که در آن ترقی خواهان باند و پنجه میانه دموکرات ساندرز است در حاشیه ماند و دیگر ترقی خواهان در واقع تایید Hickenlooper.

در جای دیگر در روز سه شنبه سابق یوتا رژیم صهیونیستی است. جان هانتسمن قفل شده است و در یک مسابقه خود را در باز گشت پیشنهاد رفتن به پایین به سیم در توافق اولیه در برابر رژیم صهیونیستی است. سرهنگ اسپنسر Cox. و خواهان انتخاب نامزدها در دو از دموکراتها بیشتر در معرض خطر کرسی مجلس.

و پس از یک سری از اتفاقات ناگوار انتخابات کلرادو و یوتا — مرکب جفت متحده است که ایجاد پست الکترونیکی-سیستم های رای گیری — دریافت به نشان می دهد و بقیه از کشور چگونه به نگه اولیه در یک بیماری همه گیر.

در اینجا پنج چیز سیاسی ستاد انتخاباتی است:

کبود Hickenlooper به دنبال حق کشتی

Hickenlooper وارد سنا اولیه گران مورد علاقه در قدرت از دو فرمانداری در انتخابات برنده و نزدیکی جهانی نام شناسایی. او به سرعت به دست آورده و حمایت از سناتوری دموکرات کمیته کمپین و چند تن از نامزدها که کاهش یافته است خارج از مسابقه به پشت, فرماندار سابق.

اما در این مسابقه شد در یک نبرد بین Hickenlooper و Romanoff سابق دولت و مجلس در حال اجرا بر روی پلت فرم از جمله سبز آمریکا و “مدیکر برای همه” دو مترقی اولویت Hickenlooper مخالف در حمایت از متوسط بیشتر گزینه های. Hickenlooper تصادفا در بسته شدن کشش از کمپین تحمیل کمتر از $3,000 خوب از دولت مستقل اخلاق کمیسیون قدمت آن به زمان خود را به عنوان فرماندار و مجبور به عذر خواهی به دلیل حساس دیدگاه.

Hickenlooper مبارزات بی قراری مسابقه ساخت آن نزدیک تر از بسیاری از دموکرات ها می رود و به Romanoff باز به مطبوعات در مورد او. خواهان کشف و ضبط لحظه در حال حرکت برنامه ریزی شده از تبلیغات تلویزیون به چکش Hickenlooper در امواج رادیو و تلویزیون بیش از گذشته چند هفته مجبور اکثریت سنا PAC بالا دموکراتیک در خارج از گروه به پاسخ با پشتوانه Hickenlooper و حمله گاردنر.

Hickenlooper آگهی Romanoff در پای صندوق های رای است و به احتمال زیاد به عنوان نامزد. با وجود Romanoff در حال اجرا به سمت چپ با حمایت از گروه هایی مانند طلوع جنبش و انقلاب ما در برخی از عمده تدریجی بازیکنان از جمله ساندرز نیست تایید در مسابقه. و سنسور. الیزابت وارن و Cory Booker تایید Hickenlooper ستاد انتخاباتی جنگیدن Romanoff ملی ویژه برخوردار اخیر دیگر مترقی رقبا.

جمهوری خواهان فکر می کنم Hickenlooper را اشتباه داده اند گاردنر باز در یکی از چالش برانگیزترین متحده برای دستگیری این چرخه. اما دموکرات ها فکر می کنم گاردنر روابط به مغلوب ساختن پیشی جستن — تصریح کرد که حمایت خود را در یک صدای جیر جیر دوشنبه — همراه با دولت ادامه داد: چپ shift آن را بیش از حد به چالش کشیدن برای ایران سناتور برای غلبه بر. در هر صورت انتخابات عمومی در کلرادو را با یک انفجار شروع چهارشنبه.

شکارچی میراث در خطر

در سال 2008 آخرین بار جان هانتسمن بود در رای گیری در ایالت یوتا او برنده انتخاب مجدد با متناوب 78 درصد از آرا.

اما در نشانه ای از مشکل این کمپین شده است, شکارچی تنها در 29 درصد در آخرین نظرسنجی از روز سه شنبه توافق اولیه است.

او هنوز هم می تواند به راحتی برنده نامزدی — که بررسی کرده بود شکارچی و کاکس (30 درصد) گردن و گردن. اما پس از بازگشت به خانه از روی لئامت دادن در مسکو به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفیر کرملین, شکارچی در بر داشت که دولت در فرهنگ سیاسی تا حد زیادی نقل مکان کرد.

خروجی رژیم صهیونیستی است. گری هربرت — که شکارچی را معاون فرماندار و در زمان بیش از زمانی که شکارچی استعفا داد و سپس برای تبدیل شدن به رئیس جمهور, باراک اوباما, سفیر چین در سال 2009 — حمایت کاکس خود ال جی. وفاداری به ناروا جهانی دارایی در میان جمهوری خواهان در 49 50 متحده, اما نه لزوما در ایالت یوتا است.

Coronavirus همه گیر نیز یک عامل عمده است. موارد در حال افزایش در ایالت یوتا: Cox رهبری دولت پاسخ, در حالی که هربرت در روز دوشنبه التماس کرد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به درخواست رئیس جمهور برای تماس با آمریکایی ها به سایش پوشش صورت هنگامی که در عمومی. این ویروس همچنین آمار نزدیک به کمپین: شکارچی محدود شد به خانه اش برای بسیاری از ماه گذشته پس از عقد قرارداد Covid-19 و تنها بازیافت در روزهای پایانی این مسابقه است.

اوکلاهما مرحله نهایی مسابقات بخش 1

اوکلاهما 5 منطقه است و مسلما آمریکا’ بهترین وانت فرصت در کشور اما دولت تقویم اصلی دموکرات ها ارائه می دهد یک دلیل بزرگ برای خوش بینی. روز سه شنبه اولیه است که تقریبا به طور قطع به عنوان یک Aug. 25 رواناب معنی آن خواهد بود که یکی از آخرین میدان نبرد کرسی به تاج یک نامزد.

یک میدان عظیم نه جمهوری خواهان در حال رقابت برای بالا دو اسلات در این شهر اوکلاهما مبتنی بر صندلی که در حال حاضر دموکراتیک تشکر. Kendra شاخ برنده کمتر از 3,500 آرا در سال 2018 بزرگترین خانه ناراحت است. تری Neese یک بازرگان بود که به ایران مهاجرت برای معاون فرماندار در سال 1990 است که به احتمال زیاد به nab اول پس از کاشت پیشنهاد او با 450.000 دلار از پول خود. اما سه راه نبرد برای دومین نقطه بین دولت سن. استفانی Bice سابق مدرسه دولتی سرپرست جانت Barresi و تاجر دیوید هیل.

برخی از مذاکرات فعالان فکر می کنم Bice خواهد بود که توانمند ترین; او طبیعی است که حوزه به عنوان یک سناتور و ثابت کرده است او لغو احکام صادره ی جمع آوری کمک مالی. در عین حال این باشگاه برای رشد کاهش یافته است پول را در برابر او پخش آگهی های تلویزیونی است که مرتبط با او را به خوار تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein.

صرف نظر از این که دو نامزد برنده در روز سه شنبه آنها را به صرف وقت با ارزش و منابع بیش از دو ماه در یک انتخابات. در ضمن شاخ خواهد بود انباشت پول نقد. او تا به حال یک جنگ قفسه سینه از 2.4 میلیون دلار که از اواسط ماه ژوئن.

آمریکا چاره ای برای بالا یوتا وانت

Rep. بن McAdams متوسط سگ آبی دموکرات و خود توصیف مالی محافظه کار شده و یک دسته از رقبا. هنوز استخدام حدودی مغلوب ساختن پیشی جستن را تضعیف محبوبیت در مورمون-سنگین یوتا و McAdams’ gangbusters جمع آوری کمک های مردمی ساخته اند خود را از انتخاب مجدد چشم انداز نگاه قوی تر به چالش کشیدن در این منطقه است.

چهار جمهوری خواهان رقابت را در McAdams: بازیکن سابق NFL بورگس Owens, دولت, Rep. کیم کلمن سابق رادیو میزبان Jay McFarland و ترنت کریستنسن یک بار جمع آوری کمک برای میت رامنی. بالا مدعی هستند کلمن که حمایت از بازوی سیاسی از خانه آزادی حزبی و اونز که مطرح کرده بود نزدیک به $640,000 تا اواسط ماه ژوئن.

خانه جمهوریخواهان مواجه کابوسی روند استخدام در یوتا منطقه 4 پس از قوی ترین کاندیدای دولت از سوی دیگر ، دن Hemmert کاهش یافته به طور غیر منتظره در ماه دسامبر. اما آنها احساس اعتماد به نفس است که خواه و ناب از این منطقه را تضمین خواهد کرد این مسابقه رقابتی است مهم نیست که چه کسی غالب در روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد نمی خواهد بیش از حد از یک مزیت. او برنده این منطقه تنها با 7 امتیاز در سال 2016 پس از رامنی برنده آن با 37 امتیاز از چهار سال قبل است.

پست الکترونیکی انتخابات متحده باید روز خود را در کانون توجه

اکثر مقدماتی برگزار می شود از زمان شروع این بیماری همه گیر شده اند خدشه دار بسیار عمومی شکست از ساعت-صف های طولانی برای رای دهندگان شکایت در مورد دریافت درخواست غیابی.

دو کشور انتظار می رود برای جلوگیری از بسیاری از این ظروف سرباز یا مسافر ؟ کلرادو و یوتا.

هر دو کشور در حال جهانی رای-با-ایمیل متحده که در آن هر رای دهنده در دولت است از طریق پست رای گیری همه گیر است یا نه. اما وجود دارد که هنوز هم برخی از تنظیمات را با توجه به همه گیر.

در یوتا نتایج ممکن است نهایی برای روز های هفته اگر نه اگر هر کدام از این نژادها به ویژه نزدیک است. برگه های رای که در شهریور روز انتخابات می توان دریافت تا مدت کوتاهی قبل از رسمی بوم از نتایج پس از مسابقات که نیست نزدیک ممکن است بلافاصله نامیده می شود.

“داشتن یک مسابقه نزدیک و نیاز به صبر کمی برای نتایج غیر معمول است” گفت: جاستین لی یوتا مدیر از انتخابات با استناد به این مسابقه نزدیک در midterms در منطقه 4. نتایج نمی شود و ارسال می شود تا نیمه شب به وقت شرق آمریکا.

در کلرادو برگه های رای باید دریافت 9 p. m. شرقی/7 p. m. کوه در روز انتخابات بدون در نظر گرفتن زمانی که آنها شهریور معنی سه شنبه شب نتایج بسیار بیشتر خواهد بود قطعی از ایالت یوتا است. اما افزایش پروتکل های ایمنی برای نظرسنجی کارگران با توجه به Covid-19 می کند, شمارش کمی.

“این رفتن به یک کمی طولانی تر به شمارش آراء گفت:” پل لوپز منشی در دنور گفت کلرادو خورشید. “اما این بدان معنا نیست که آن را امن نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>