“من در گاو, ماشین, من و خواهرم بودند برداشت توسط نگهبانان من ایستاده بود در مقابل جوزف منگله,” ریچارد Lowy گفت: در توصیف پدرش دلخراش تجربه در اردوگاه کار اجباری آشویتس در طول جنگ جهانی دوم است.

Lowy, پسر بازمانده هولوکاست در وینیپگ به حال پدرش داستان بقا در کانادا موزه حقوق بشر’ یمن روز یکشنبه یک روز قبل از سالگرد 75 از مرگ اردوگاه آزادی در Jan. 27, 1945.

اما به جای آن در حال حاضر به عنوان یک پدر گفتن پسرش, داستان Lowy صحبت به عنوان اگر او تا به حال زندگی می کردند از طریق وحشت از هولوکاست — او حفظ 38 دقیقه مصاحبه پدرش لئو Lowy داد و در سال 1985 در مورد وقت خود را در اردوگاه مرگ.

سالمند Lowy تا به حال دو او و خواهرش در معرض آزمایش های در دست جوزف منگله یک پزشک نازی که انجام وحشتناک آزمایش های پزشکی در این اردوگاه را از بین قربانیان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: مستند جدید reunites از بازماندگان هولوکاست با کودک او را نجات داد از نازی ها

“در آن طنین انداز بیشتر در این تجربه تاریخی از اگر من فقط داستان از آنچه اتفاق افتاده است به شخص دیگری وجود دارد فاصله بین آن — با گفتن آن به عنوان یک تجربه دست اول آن طنین انداز,” Lowy در مصاحبه ای گفت:.

“هنگامی که شما سعی می کنید و بگویید یک داستان در مورد شش میلیون [قربانی], آن را بسیار سخت به درک, اما زمانی که شما داستان Anne Frank, هنگامی که شما داستان انتخاب سوفی — داستان های منحصر به فرد داستان همدلی مردم می تواند احساس احساسات و مربوط. این داستان از 15 سال در اردوگاه کار اجباری.”

گرفتن دست در نگاه واقعیت افزوده تجربه در کانادا موزه حقوق بشر

گرفتن دست در نگاه واقعیت افزوده تجربه در کانادا موزه حقوق بشر

کسانی که مهم داستان برای گفتن امروز Lowy گفت.

“من نگران هستم با این رشد افزایش نفرت فقط در جهان در هر نقطه از آن می گذرد. آن است که آیا یهودی ستیزی, اسلام هراسی, [تبعیض علیه] این LBGT افرادی که از نظر جسمی به چالش کشیده — این یکی از دلایل من گفتن این داستان” Lowy گفت.

“هنگامی که ما را درک نمی کنند مردم دیگر داستان این است که مشکلات شروع — زمانی که افراد در حال تحصیل از سن جوان به نفرت کسی فقط به خاطر اینکه آنها نگاه متفاوت از شما چرا که آنها نمی همان زبان صحبت می کنند و یا آنها مهاجران… ما نمی توانیم فقط به آنها نگاه کنید و ما. ما در آن با هم.”

حدود 500 نفر آمد به تماشای Lowy صحبت پدرش کلمات همراه با یک ویولونیست و عکس های گرفته شده در طول جنگ جهانی دوم در اردوگاه های کار اجباری نازی ها — یک راه جدید به داستان هولوکاست به عنوان بازمانده چند که رنج می برد برای اولین بار دست آمده نزدیک به پایان زندگی خود را.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im