Honey Badgers مربی اشمیت خم در تجربه شخصی برای ارتباط با بازیکنان

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آن را در Ryan اشمیت طبیعت به صحبت در مورد خود.

ازدواج بین فروتن و با اعتماد به نفس آلی یک سال در ساخت. موفقیت های او در یک لیست طولانی تر از همیلتون Honey Badgers’ 12-مرد فهرستی تعریف نمی کند او را.

هیچ درجه از pompousness زمانی که او صحبت می کند برای خود بازیکن و نه او رویکرد مربیگری با این ذهنیت که بسکتبال بهتر بود که او بازی حرفه ای.

جای آن است که پایین ترین لحظات خود را شخصی و حرفه ای مشکلات است که او با الهام از.

اشمیت می داند X و O را از بسکتبال به عنوان به خوبی به عنوان هر مربی است. وقت خود را با پورتلند تریل بلیزرز و رپتورز 905 می تواند گواهی دادن به این.

سازمان دیده بان | CEBL بازگشت به بازی برنامه ریزی:

این CEBL اولین لیگ در کشور کانادا برای شروع دوباره در طول همه گیر اما چگونه آنها آن را انجام دهد ؟ 1:29

او می تواند اجرا و بهره برداری از نقاط ضعف در مخالفان. چشم خود را برای بازی نیست دلیل جری Stackhouse او را نگه داشته و در ذهن برای رپتورز 905.

نیست چرا کانادا Jermaine اندرسون که تحت هر شرایطی که به احتمال زیاد هرگز عبور مسیرهای با کیزر, اورگان, مادری می دانست که او می خواست برای سر مربی همیلتون Honey Badgers زمانی که او به نام مدیر کل تیم است.

اشمیت “بازیکن اول” مربیگری استراتژی مورد تحسین قرار گرفته توسط برخی و انتقاد توسط دیگران است که خود به تنهایی اما در طول این دوره از CEBL سری تابستان آن را تبدیل خواهد شد به اشتراک گذاشته شده توسط این تیم است. آن را منحصر به فرد است به دلیل آن است که نقاشی با قلم خود و زندگی حرفه ای اما از آن است که مشترک او را پیدا خواهد کرد خود را با بازیکنان هر یک از آنها می بیند مانده از خود را در.

“من واقعا به یک [پخش] حرفه ای” اشمیت گفت. “این چیزی بود که من تعقیب پس از, اما من نمی باید حرفه ای است که من می خواستم و من متوجه شدم که چقدر سخت است که نه تنها آن را به صورت حرفه ای اما برای یک مدت طولانی پایدار حرفه ای.

“من فکر می کنم چشم انداز من تا آنجا که دانستن اینکه چه چیزی [بازیکنان] در حال رفتن را از طریق و آنها چه می خواهند و دانستن چقدر سخت است به من می دهد دیدگاه های مختلف به دلیل من برای [جری Stackhouse] که تا به حال 18 سال NBA حرفه ای است.”

مادام العمر شور و شوق برای بسکتبال

از دو سال شور و شوق خود را برای بسکتبال آشکار بود. او سعی ورزش های دیگر مانند بیس بال و به شدت استخدام به عنوان یک بازیکن فوتبال در مدرسه بالا است.

تصمیم خود را به چشم پوشیدن فوتبال بورسیه به جای حضور در کالج بسکتبال ممکن است گیج کننده به دیگران, اما به اشمیت روشن بود. او در فوتبال اما آن را نمی مشتعل کردن آتش در او که بسکتبال انجام داد.

رشد یکی دیگر از چند اینچ قطعا باعث سوق دادن او به سمت بسکتبال خود را رویاها و در نهایت پذیرش بورس تحصیلی به دانشگاه هاوایی است.

یک ستاره در هاوایی او به خانه اش بازگشت دولت پس از دوم فصل به پایان خود دانشگاهی حرفه ای در غربی دانشگاه اورگان.

همیلتون Honey Badgers’ Ryan اشمیت در بالا دیده پیشرو در اردوگاه های آموزشی در تابستان امسال منصوب شد سر مربی در ماه مه پس از موفقیت از روی لئامت دادن خود به عنوان دستیار با NBA G لیگ رپتورز 905. (کانادا نخبگان لیگ بسکتبال)

هنگامی که او در پیش نویس به NBA D-League (شرکت G-League) در سال 2008 اشمیت شد و گام به دور از هدف خود را از بازی در بزرگترین مرحله امید به پیوستن به لیست بازیکنان که جعلی حرفه ای از D-لیگ آغاز شود.

دستیابی به رویاهای خود را, اما واقع بینانه بود هرگز خطی. از 2008-2010 در اببس و جریان زندگی حرفه ای او را دیدم او را تندرست بین D-League و آبا (American Basketball Association).

اشمیت شانس در تحت تاثیر قرار دادن یک تیم NBA تنگ سرعت و آسیب های او رنج می برد او را مجبور به چهره خود شدیدترین واقعیت: خود را حرفه ای بازی حرفه ای بود بیش از قبل از آن شروع شد.

“شما باید به حرفه ای” اشمیت گفت. “شما باید به مراقبت از بدن خود و ایجاد عادات خوب. این چیزی است که من [درخواست] بچه ها در تمام زمان انجام عادات خود را مطابقت با اهداف خود را?’

“این بازیکنان باید اهداف آن بود به بازی در NBA و یا سطح بالا اروپا و از من دانستن که در آن من بود و چگونه از آن اتفاق نمی افتد که یک چیزی که من همیشه گفته ام بیش از حد. I don’t look back در روز بازی و پشیمانی هر چیزی است.”

سازمان دیده بان | CEBL سری تابستان شروع یک سفر جدید:

جدید بسکتبال تجربه گرفته شده در سبک سرگرم کننده و پر انرژی و در عین حال قدرتمند به شیوه ای. این خواهد بود که CEBL گریه. شروع CEBL سری تابستان. شروع یک سفر جدید. شروع #OurGame. 1:30

بازگشت به خانه به اورگان و کار شغل های عجیب و غریب بود و نه آنچه که او تا به حال پیش بینی برای آینده خود را, اما پس از آن دوباره نه مربیگری.

یک دوست خانوادگی که زد یک بسکتبال جوانان اردوگاه نزدیک اشمیت با یک فرصت ندانسته باز کردن درب است که او تا به حال هرگز حتی در نظر گرفته شده در نهایت منجر به یک مربی در کارولینای جنوبی است.

خود را در بالاترین اوج و به دنبال آن بلافاصله با کمترین پایین به رهبری او را به CEBL.

اشمیت داستان شخصی به او می دهد یک چشم انداز نزدیکی به بازیکنان خود که مربیان دیگر زندگی نیست. این است که این داستان او بگویید بازیکنان خود را شب قبل از شروع فصل نه از موفقیت های او, اما او stumblings طول همیلتون شبانه “پخش شد.”

او بازیکن ایران با ارائه پاورپوینت های ساخته شده توسط بازیکنان متشکل از عقل خود را برای بازی یک لحظه از سختی آنها مواجه شده اند و اهداف و تعهدات برای فصل. این مذاکرات را به بینش که بازیکنان خارج از دادگاه و ایجاد پیوند میان آنها را که به نظر می رسد غیر ممکن است برای انجام در یک هفته دو فصل است.

اما اگر هر کسی می تواند آن را انجام دهد Ryan اشمیت. او شده است وجود دارد ،

“شما باید آماده هر روز چون شما هرگز می دانم که امروز می تواند روز است که تغییرات حرفه ای خود را – خوب یا بد است.”

سازمان دیده بان | فریزر دره مارک Klassen هیجان زده برای شروع از تابستان سری:

Fraser Valley راهزنان بازیکن مارک Klassen, مذاکرات در مورد هیجان پیش از CEBL سری تابستان شروع شده است. 3:54

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>