هنگ کنگ رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم بازداشت شده در زیر امنیتی جدید قانون

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دلار هنگ کنگ — هنگ کنگ رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای دستگیر شد دوشنبه ظن تبانی با قدرتهای خارجی خود aide گفت: در بالاترین مشخصات استفاده و در عین حال جدید امنیت ملی قانون پکن تحمیل شده بر این شهر پس از تظاهرات سال گذشته است.

“جیمی لای است که بازداشت برای تبانی با قدرت های خارجی در این زمان” Mark Simon در توییتر نوشت.

پلیس هنگ کنگ گفت: هفت نفر دستگیر شده بود به اتهام نقض امنیت ملی, قانون, اما بیانیه آشکار نیست اسامی کسانی که دستگیر شد.

لای که صاحب تلخیص محبوب اپل روزانه صریح طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ و به طور منظم به انتقاد چین حکومت استبدادی.

امنیت ملی قانون را به اثر 30 ژوئن و به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان وسیله ای برای محدود کردن مخالفان پس از تظاهرات ضد دولتی اخیر در هنگ کنگ در سال گذشته است.

سیمون گفت که پلیس هر دو لای و پسر خود را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر اعضای گروه رسانه ای بعدی دیجیتال که لای تاسیس شد.

بعدی دیجیتال عمل اپل روزانه تلخیص که لای تاسیس در سال 1995 جلوتر از بریتانیا تحویل از هنگ کنگ به چین است. مانند لای روزانه اپل قوی طرفدار دموکراسی موضع و اغلب به خواست خوانندگان خود را برای شرکت در دموکراسی تظاهرات.

امنیت و قانون شکنان secessionist, خرابکارانه و تروریستی و همچنین تبانی با نیروهای خارجی در این شهرستان در امور داخلی. حداکثر مجازات برای جدی مجرم است حبس ابد.

ماه گذشته, چینی, پخش دوربین مدار بسته گفت: دموکراسی فعال ناتان قانون و پنج نفر دیگر شد می خواستم طبق قانون اگر چه تمام شش فرار کرده بود خارج از کشور. قانون تا به حال نقل مکان به انگلیس در ماه جولای به ادامه دفاع بین المللی کار برای هنگ کنگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>