بستری شدن در بیمارستان می گویند بیشتر در مورد COVID-19 گسترش نسبت به بهبود آمار برخی از کارشناسان می گویند

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

دانشمندان که آهنگ رشد بیماری های همه گیر می گویند برخی از آمار و ارقام ارائه شده توسط مقامات بهداشت عمومی بگویید بیشتر در مورد گسترش این رمان coronavirus بیش از دیگران است.

دانیل کومبس می گوید: تعداد افراد بستری شده در بیمارستان به او می گوید که در آن COVID-19 غرفه در جامعه و استان و یا در سراسر کشور.

استاد ریاضیات در دانشگاه بریتیش کلمبیا موسسه ریاضیات کاربردی گفت: تعداد کسانی که بهترین نشان می دهد روزانه وضعیت COVID-19.

ادامه مطلب: Coronavirus: پیدا کردن اجتماعی فاصله نقاط ضعف ارزش در معرض خطر, کارشناسان می گویند

تعداد مثبت آزمایش و گزارش از چگونه بسیاری از مردم را بهبود کمتر مهم است گفت: کومبس, که همچنین تحقیقات انجام شده در پیشگیری از مصرف بیش از حد تلاش در طول B. C. جاری غیرقانونی مواد مخدر مصرف بیش از حد بیماری همه گیر.

“از همه آمار گزارش من احتمالا قرار دادن حداقل وزن در میزان بهبودی او گفت:” در مصاحبه اخیر خود. “آن را به خوبی اطلاعات است. شماره من واقعا با توجه به در حال حاضر تعداد افراد در بیمارستان و تعداد زیادی از مردم در بخش های مراقبت ويژه و تعداد مرگ و میر.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت: کسانی که در بیمارستان هستند قطعی تعداد بیمارانی که قرارداد COVID-19 اضافه کرد که اعداد مربوط به تست نیست که شرکت به دلیل وجود متغیرهای بیشتر درگیر.

شیوع کروناویروس: کابینه وزیران دفاع از ترودو بیانیه ای که COVID-19 مدلسازی نیاز به اطلاعات دقیق’

شیوع کروناویروس: کابینه وزیران دفاع از ترودو بیانیه ای که COVID-19 مدلسازی نیاز به اطلاعات دقیق’

پروفسور Junling کارشناسی ارشد از دانشگاه ویکتوریا گروه ریاضی و آمار گفت: ارائه نرخ بهبود ارقام به احتمال زیاد توان از به عنوان آرامش, اما دانشمندان در حال نگاه کردن به داده های مختلف.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

Ma که مطالعات گسترش بیماری های عفونی در جمعیت گفت: روزانه تلفات و موارد جدید ارائه, اطلاعات, اما آن را به تاریخ.

“اعداد در حال حاضر کاملا مربوط به امروز موارد جدید گفت:” ما با اضافه کردن روزانه مورد به روز رسانی از افرادی که آلوده بودند دو هفته پیش.

ادامه مطلب: Coronavirus — 3M می گوید کانادا ادامه خواهد داد دریافت N95 ماسک زیر توافق ایالات متحده آمریکا

انتاریو مقامات بهداشت عمومی گزارش روز دوشنبه در مجموع 4,347 موارد و افزود: 13 مرگ و میر در مجموع 132. وجود دارد و 589 نفر در بیمارستان است.

کبک بود 8,580 تایید موارد 121 مرگ و میر و 533 در بیمارستان است.

B. C. بود 1,266 تایید موارد با 140 نفر در بیمارستان و 39 مرگ و میر.

دکتر بانی خواستار اهالی بریتیش کلمبیا به نگه داشتن خط’ برای جلوگیری از گسترش COVID-19

دکتر بانی خواستار اهالی بریتیش کلمبیا به نگه داشتن خط’ برای جلوگیری از گسترش COVID-19

دو ده نفر کشته شده اند در آلبرتا که 1,348 موارد تایید شده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به طور کلی کانادا تا به حال 16,666 گزارش COVID-19 مورد در روز دوشنبه با بیش از 3,600 موارد ذکر شده به عنوان حل و فصل شود.

کارشناسی ارشد و کومبس گفت: این رقم برای افراد ذکر شده به عنوان آلوده با COVID-19 نیست به عنوان مفید به عنوان برخی از شماره های دیگر نیست چرا که همه در حال آزمایش است. اما بستری شدن داده ها را فراهم می کند واقعی سر شمارش آنها گفت.

در روزهای اخیر کسانی که از دریافت مراقبت های بیمارستان در B. C. نیست مشخصی نشان می دهد که استان خود را در انزوا و فاصله فیزیکی اقدامات ممکن است کاهش گسترش COVID-19 کومبس گفت.

ادامه مطلب: به روز رسانی زنده — Coronavirus در کانادا

“آنچه که ما در حال ترس از این است که شاهد رشد نمایی از هر چیزی مربوط به این بیماری در استان” او گفت:. “من احساس می کنم مانند بستری شدن در بیمارستان و ICU تعداد اطلاعات بسیار مهم است و ممکن است نادیده گرفته شده توسط همه با تمرکز بر تعداد موارد جدید.”

دکتر بانی هنری بریتیش کلمبیا سلامت استان افسر اعتبار بخت خوب و درس های آموخته شده از استان های دیگر به صورت اولیه اقدامات محدود کننده که به نظر می رسد باید کمک کند گسترش COVID-19 در جامعه است.

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید تست خواهد شد ‘بخش ضروری از ما چگونه از این طریق’

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید تست خواهد شد ‘بخش ضروری از ما چگونه از این طریق’

B. C. آموخته از کبک و انتاریو که در آن رخصتی بهار شروع دو هفته قبل و مسافران ندانسته به ارمغان آورد این بیماری با آنها, او گفت:.

“مقدار زیادی از کار ما در اوایل, این,” هنری اضافه شده است. “بخشی از این سیستم است که ما تا به حال در جایی به تشخیص موارد در جوامع ما بخشی از آن شانس بود و من اعتقاد دارم که بخشی از آن زمان بود.”

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>