بیمارستان ها هشدار آنها خواهد بود آهسته به راه اندازی مجدد روش انتخابی مانند عمل جراحی زانو و colonoscopies بدون اطمینان از کنگره آنها نمی دریافت شکایت های بیماران و کارگران خود را اگر آنها آلوده به کروناویروس در آن بازدیدکننده داشته است.

قدرتمند صنعت لابی مانند انجمن بیمارستان های آمریکا فشار برای امداد رسانی در آینده نجات بسته به دست آورده اند دلسوز گوش از رهبران جمهوری خواه در کنگره است. آنها خواهید بود با پیوستن به یک قایق از صنایع دیگر به دنبال حمایت های حقوقی اعم از تولید کنندگان به قمار در حالی که در مواجهه با مخالفت دموکرات ها نگران سلب بيماران حقوق قانونی.

اختلاف پژواک گذشته دعوا بر سر اصلاحات شبه جرم و قصور پزشکی مناسب است که بازمی گردد محاکمه وکلا و اتحادیه های کارگری و گروه های مصرف کننده تراز وسط قرار دارد با دموکرات ها در برابر پزشکان و دیگر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و مدعی بودند غرق توسط دعاوی بیهوده و بیمعنی.

اما همه گیر و سرسام آور زیان کار آن را باعث ساخته شده اند محافظ کسب و کار از ادعای مسئولیت یک دور thornier موضوع با صدها نفر از پرونده های حقوقی در حال حاضر به چالش کشیدن چگونه کسب و کار و دولت در پاسخ به کروناویروس اضطراری است. کمیته قضایی مجلس سنا برگزار خواهد شد شنبه جلسه در این موضوع در میان دیوانگی از لابی از کار گروه بیمه و خرده فروشان و شرکت های هواپیمایی و صنایع دیگر که مانده اند باز در طول بیماری همه گیر.

این موضوع از مسئولیت حمایت شده است یک نقطه sticking در گر چه هنر دیگری تریلیون دلار به علاوه coronavirus امداد لایحه با هدف در درجه اول در buoying ویران بودجه های ایالتی و محلی. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی به نام حمایتهای قانونی برای کارفرمایان “مطلقا ضروری” برای رسیدن به توافق با این استدلال که بیش از حد پرونده های حقوقی می تواند بی پرده تلاش ها برای بازگشایی شده است.

“ما به سادگی نمی توانیم اجازه سیل دعاوی بیهوده و بیمعنی به آسیب های باور نکردنی ما کارکنان مراقبت های بهداشتی و یا شیرین کاری ما بهبود اقتصادی” گفت: سناتور. John Cornyn (R-تگزاس) از طبقه سنا دوشنبه.

برخی از بیمارستان ها می گویند که عدم قطعیت قانونی است و آنها را با احتیاط به سر روش انتخابی — گسترده دسته شامل غیر نجات بخش جراحی و همچنین مراقبت از بیماری قلبی و سرطان است. دو ماه توقف در این روش که در حال پر سود درآمد منابع برای بیمارستان شده توسط برگ برنده دولت برای جلوگیری از خطر گسترش عفونت و جلوگیری از بیمارستان ها از تاخت و تاز کردن. اما توقف ضرب و شتم صنعت مالی و تاخیر بسیار مورد نیاز برای مراقبت از برخی از بیماران.

بیمارستان ها استدلال می کنند که مسئولیت پیامدهای از coronavirus بسیار زیاد بدون بیشتر حمایت. موارد رفته اند ممکن است تشخیص داده نشده برای روز به خصوص که این کشور تلاش به سطح شیب دار تا تست ظرفیت. بیمارستان کارمندان مجبور شدند برای بازیافت تجهیزات حفاظتی دلیل کمبود شدید. بیمارانی که بهبود می یابند در حال racking تا صورتحساب های پزشکی به ارزش ده ها هزار دلار, و آنها ممکن است رنج می برند از مشکلات مادام العمر به عنوان پزشکان هنوز در حال کشف تمام روش های مختلف این ویروس می تواند ویران در بدن است.

بیمارستان که باید دوباره روش انتخابی می گویند که آنها در حال دنبال اقدامات احتیاطی که در نهایت محدودیتی که چگونه بسیاری از آنها می تواند انجام دهد. آنها beefing تا استفاده از تجهیزات حفاظت فردی محدود کردن تعداد بازدید کنندگان و انجام بیشتر coronavirus تست از بيماران شناخته شده قرار گرفتن در معرض قبل از انجام روش.

قوی مسئولیت حمایت جمهوری خواهان کنگره خواستار خواهد سپر بیمارستان ها و دیگر کارفرمایان است که به دنبال ایالتی و فدرال coronavirus راهنمای بهترین شیوه در این زمان. بیمارستان لابی اصرار دارند این امر هنوز ترک اتاق را برای مجازات غفلت امکانات در حالی که اطمینان بيمارستان مبارزه با یک بار-در-یک-عمر شیوع.

“بدیهی است که وجود دارد بسیار قوی تمایل به حفظ سلامت سیستم مراقبت مطمئن شوید که مردم اقدام با توجه به استانداردهای دریافت این نوع از حفاظت و نیست مورد آزار و اذیت توسط یک دسته از دعاوی گفت:” تام Nickels, the AHA سر لابی.

بیمارستان صنعت تا حد زیادی در امان است از اولیه افزایش coronavirus مربوط به دعاوی که در دادگاه وکلا ادعا می کنند که نشانه ای از چگونه به شدت بیمارستان ها در حال حاضر در حال محافظت در برابر دادخواهی ناشی از این بیماری همه گیر. آنها گفت: دادگاه در حال بعید به برگزاری بيمارستان مسئول کمبود در هواکش و تجهیزات حفاظتی به عنوان دیده می شود خارج از کنترل خود. بیشتر, آن را هنوز هم ممکن است دشوار به اثبات است که یک بیمار یا کارگر آلوده در مرکز بهداشت.

اما دموکرات ها ادعا جارو ایمنی حمایت خواهد رایگان بیمارستان ها از پاسخگویی و آن را دشوار است برای مردم برای دریافت غرامت هنگامی که وجود دارد قابل اثبات آسیب برساند. سناتور. ریچارد بلومنتال (D-Conn.), یک عضو مجلس سنا در پنل بررسی مسئولیت سعید مرتضوی خواسته های به صورت گسترده حمایت هستند nonstarter.

“من فکر می کنم این رژه از دعاوی که رهبر اکثریت پیش بینی است که واقعا خیالی boogeyman” Blumenthal گفت سیاسی. “من اعتماد به نفس است که کسب و کار و کارفرمایان باید چیزی برای ترس اگر آنها به سادگی به دنبال پایه استاندارد مراقبت که شامل صنایع خود.”

برخی از وکلای دادگاه مبارزه با گسترده مسئولیت حمایت اصرار آنها به دنبال سرمایه گذاری در بحران بهداشت و درمان, اما آنها هشدار می دهند که waiving قانونی مراجعه برای اکثر غفلت امکانات می تواند عواقب مرگبار.

پزشکان در حال حاضر برنده برخی از جدید حمایت از حداقل 16 دولت که به طور معمول باید گسترده تر کنترل شبه جرم و قانون است. در سخت ضربه نیویورک به لیبریا اندرو کومو اعطا جارو ایمنی از دعاوی که دولت بیمارستان لابی پیش نویس و لابی برای که در حال حاضر کمک به ضرب و شتم به طرح دعوی در دادگاه از مترقی ملی انجمن پرستاران ادعا کرد که شرایط نا امن کار. نیویورک قوانین الهام گرفته از چارچوب Cornyn پیشنهاد به دنبال در قانون او در حال برنامه ریزی برای معرفی در مورد این مسئله و این مدل AHA می خواهد کنگره را دنبال کنید.

برخی از وکلای دادگاه تاکید کرد که این بیماری همه گیر به طور خودکار باعث می شود استانداردهای بيمارستانی بیشتر و آمرزنده است. در شبه موارد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برگزار می شود به استاندارد است که “معقول و منطقی با توجه به شرایط” با توجه به سوزان Steinman, مدیر ارشد, از سیاست در آمریکا برای عدالت لابی گروه آزمایشی نوار.

هنوز هم وجود دارد باید پاسخگویی گفت: محاکمه وکلا. بیمارستان موفق اولین موج از موارد بدون تاخت و تاز کردن وجود دارد دانش بیشتری در مورد چگونگی کاهش خطر عفونت و امکانات جوراب زنانه ساقه بلند در دنده محافظ برای آینده امواج هر چند کمبود هنوز هم باقی می ماند.

محاکمه وکلا نیز اصرار دارند که قصور پزشکی مناسب منقبض شده در سال های اخیر به عنوان متحده گسترش مسئولیت حمایت برای بیمارستان ها و پزشکان در پاسخ به صنعت شکایات در مورد دعاوی بیهوده و بیمعنی. اتحادیه های کارگری و محاکمه وکلا استدلال کرده اند این تغییرات را رنده دور حقوق برای بیماران با شکایات مشروع.

تینا ویلیس یک وکیل صدمه شخصی در اورلاندو فلوریدا., گفت: او در حال حاضر تبدیل شده به دور کارکنان بیمارستان که با نزدیک شدن به او در مورد Covid-19 موارد قصور.

“قصور پزشکی بود که در حال حاضر تقریبا منقرض شده به دلیل تغییرات در قوانین بیش از چندین سال,” او گفت:. “ما در حال حاضر کاهش یافته است 99+ درصد از med-mal سوالات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر