بیمارستان’ برنامه های بازیابی برخورد با Covid عفونت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بسته های پول در بیمارستان های در حال ارسال ایمیل و خرید تبلیغات برای جلب بیماران از Covid-19 مستندات با یک محزون یادآوری: آن زمان برای رفع این فتق.

اما تلاش برای بهبود برخی از ده ها میلیارد صنعت می گوید آن را از دست داد از لغو اعمال جراحی الکتیو است برخورد با یک انفجار جدید کروناویروس موارد در بسیاری از کشور — و دوباره قرار دادن بهبود اقتصادی در درگیری با بیماری پیشگیری است.

بیمارستان ها تا به حال بودند اثبات رکود اقتصادی باقی می ماند و در میان بزرگترین کارفرمایان در برخی از جوامع است. همه گیر آورده تاریخی سطوح از اخراج و furloughs در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی; مارس شغل گزارش نشان از بدترین دست دادن در مشاغل بهداشتی در حداقل 30 سال است.

اگر بیمارستان های نزدیک به پایین آن می تواند درایو بیکاری و تعداد بیمه — و همچنین تاخیر طولانی در مورد نیاز است اما غیر اورژانس. اما تلاش برای بازگرداندن برخی از کسب و کار به تعویق افتاد قرار می تواند بیشتر تنش در خط مقدم سلامت کارگران و احتمالا افشای غیر Covid بيماران در بيمارستان به ویروس.

بیمارستان های زنجیره ای را دیدم تابستان به عنوان یک پتانسیل مهلت زمانی که آنها می توانند رزومه به تعویق افتاد لگن و زانو و تعویض و حتی برخی از سرطان عمل جراحی. با وجود رکورد پذیرش در طول بحران بهداشت و صنعت در تلاش است به دلیل حاشیه سود غیر ضروری مراقبت بسیار بالاتر هر چند برخی از سیستم های مالی در ذخایر.

در حال حاضر نوار ویروس قطع شده است از طریق خورشید کمربند قرار دادن حق بیمه بر روی تخت و Icu: بستری شدن در بیمارستان هستند و جایی که آنها در اواخر ماه آوریل با توجه به Covid ردیابی پروژه و ممنوعیت اعمال جراحی الکتیو بودند reimposed در ماه گذشته در بیش از 100 هواپیمای تگزاس, شهرستان و همه از می سی سی پی.

در روز پنج شنبه فلوریدا گزارش شده دوباره بیش از آن رکورد روزانه جدید بستری شدن در بیمارستان و بیمارستان در نقاط داغ در حال بار دیگر توقف روش انتخابی. آریزونا یک روز قبل از اعلام آن در آوردن بیش از 600 خارج از دولت انتقادی مراقبت پزشکی و پرستاران برای افزایش ظرفیت است. لس آنجلس می تواند در حال حرکت به یکی دیگر از اقامت در خانه سفارش با شکستن رکورد بستری شدن در بیمارستان در این هفته با توجه به محلی گزارش.

پرستاران ملی ایران مصرانه در سراسر کشور مکث در غیر روش اورژانس با استناد به کمبود آزمون و دنده محافظ که افشای آن اعضا و بیماران به خطرات غیر ضروری.

“هر بیمارستان که آیا بازگشایی اعمال جراحی الکتیو در حال حاضر باید آنها را تعطیل, به خصوص با توجه به روزانه بسیار مخربی از سوابق تعدادی از عفونت” بزرگترین پرستاران ملی اتحادیه نوشت: در یک بیانیه سیاسی.

اما مقامات محلی را مجبور به وزن هر اختیارات گسترده در برابر فشار قرار داده و مردم را به کار و مراقبت از بيمار. نزدیک به نیمی از آمریکایی ها گفت: آنها یا یکی از اعضای خانواده و تاخیر در درمان زمانی که همه گیر شد خشمگین در زمستان با توجه به بنیاد خانواده کایزر, نظرسنجی منتشر شده در اواخر ماه مه و بیمارستان ها استدلال می کنند که بیشتر مراقبت طولانی مضر است به آمریکایی ها ،

“به نظر می رسید محتاطانه و مناسب برای بازگشت به کسب و کار مراقبت از بیشتر بیماری های شایع بیماران گفت:” نانسی پرورش از انجمن بیمارستان های آمریکا. “و من فکر می کنم ما به خصوص متقاعد کرد که از آنجا که ما تا به حال دیده می شود این نگران کننده کاهش در تعداد بیمارانی که واقعا جدی و فوری شرایط — مانند حمله قلبی یا سکته مغزی علامت — و نه آمدن به بیمارستان.”

فاستر گفت: تصمیم گیری به پایین باید توسط رهبران محلی و مطلع توسط بروز موارد در جوامع خود, آیا تخت در بیمارستان های مورد نیاز برای مراقبت از Covid-19 بیماران و بیمارستان سطح نیروی انسانی.

در حال حاضر صنعت هل دادن به جلو با آن بازاریابی تهاجمی در حالی که بازی جدید پروتکل های ایمنی مانند ماسک مورد نیاز بازدید کنندگان غربالگری و پایبندی به CDC توصیه برای جلوگیری از گسترش بیماری.

“ما امن هستند و آماده خدمت به شما” خط موضوع از یک MedStar سلامت ایمیل متحده است.

“حفظ و اجتماعی فاصله توقف پزشکی فاصله” یک راوی می گوید: در یک آگهی از یک جدید در صنعت بهداشت و درمان داد.

“لطفا چشم پوشی از علائم خود زندگی خود را می تواند بر روی آن بستگی دارد” یک دکتر می گوید: در چهار هفته $6 میلیون مبارزات انتخاباتی آگهی از Greater New York, انجمن بیمارستان.

در حالی که وجود دارد هیچ فدرال دستور برای تست بیماران قبل از عمل چند بیمارستان گروه تجارت و سیستم های سلامت می گویند, آن را ضروری تبدیل شده است. برخی از بیمارستان ها در خانه تست آزمایشگاه قادر به نوبه خود در اطراف نتایج به سرعت در حالی که دیگران ممکن است نیاز بیماران به قرنطینه برای روز قبل از آنها بستری برای عمل جراحی اگر وجود دارد هیچ راهی برای اطمینان حاصل شود که آنها انجام این کار است.

در MedStar امکانات بهداشتی در مریلند و واشنگتن دی سی, بیماران تست شده بیش از پنج روز قبل از برنامه ریزی یک روش انتخابی و سپس خواسته به قرنطینه. سلامت سیستم در ابتدا نیاز به یک تست دوم را ظرف 24 ساعت پس از عمل جراحی برای هر کسی که تا به حال نمی قرنطینه اما حمایت کردن پس از هزاران تست روشن نیست تا یک مورد مثبت تری Fairbanks MedStar معاون رئیس جمهور از کیفیت و ایمنی در بیانیه ای گفت.

در نیویورک دولت در بخش بهداشت و درمان در ماه گذشته تغییر نیاز است که بیمارستان ها تست تمام بیماران برنامه ریزی شده برای روش انتخابی از سه روز قبل به مدت پنج روز — با تنها استثنا بودن در مواقع اضطراری است. برخی از اعضای مجبور به reschedule روش به دلیل کمبود تست لوازم, هر چند بیمارستان به طور کلی شده اند قادر به پاسخگویی به آن نیاز به یک GNYHA سخنگوی گفت.

در ضمن بسیاری از بیمارستان ها هنوز هم در مواجهه با مسائل همان است که دامنگیر این ملت در بهار:, مداوم, کمبود, شخصی, دنده محافظ و تست افتاده است که برخی از نگرانی قرار می تواند کارکنان و بیماران در خطر ابتلا به عفونت. برتر, Inc. نظرسنجی در ماه ژوئن نشان داد که دنده ضروری است که هنوز هم سخت به خرید: حدود 53 درصد از پاسخ دهندگان اشاره کرد که N95 ماسک بودند به شدت backordered و 40 درصد گفت که تست سواب و کیت نیز backordered.

که وضعیت در میان کارگران بر روی زمین است.

در پزشکان بیمارستان از ساراسوتا کارکنان ملزم به پوشیدن همان N95 و فولاد ماسک در طول روز کمبود PPE که نگرانی Geniece شکار یک پرستار ثبت شده در بیمارستان که می گوید آنها باید پرتاب کردن بعد از دیدن هر بیمار است. شکار است که یک عضو از پرستاران ملی ایران گفت: کارگران گفته شد که آنها نمی آزمایش می شود مگر اینکه آنها تا به حال علائم.

مونیکا Yadav, یک سخنگوی بیمارستان گفت: این مرکز به شرح زیر CDC راهنمای شخصی, دنده محافظ, و که هر کسی که وارد می پوشد ،

“ما تماس ردیابی هر COVID مثبت در مورد امکانات ما به برخی از ما مراقب هستند و نه سهوا در معرض آزمون و بر این اساس,” او نوشت: در یک ایمیل و اضافه کرد که این بیمارستان را محدود کرده است انتخابی بستری و سرپایی جراحی به عنوان موارد و بستری شدن در بیمارستان افزایش در جامعه است.

اسکندریه کاتلر یک سرویس غذا همراه در UPMC غربی روانپزشکی در پیتسبورگ گفت که او نیز نیاز به پوشیدن همان ماسک در تمام طول روز و گفته شد, در بیمارستان دولت است که آنها نمی توانند به آزمایش مگر اینکه آنها علامتی.

در یک ایمیل شیلا دیویس سخنگوی UPMC گفت که کارکنان دریافت یک ماسک جدید در هر روز و اگر آن را خاکی می تواند درخواست دیگری است. UPMC کارکنان در حال آزمایش هنگامی که تماس با ردیابی تعیین “آنها محافظت نشده و قرار گرفتن در معرض هر گونه علائم یا اگر تست دستور داده است با دکتر خود را به دلیل علائم خود را.”

“تست وجود ندارد و علائم است که ارزش محدود است و اغلب گمراه کننده—مثلا تولید یک نتیجه منفی در مدت کوتاهی قبل از فرد مثبت یا توسعه علائم,” او نوشت.

کاتلر هنوز هم نگرانی در مورد آوردن این ویروس به خانواده اش. او طول می کشد مراقبت از سالمندان پدر و عمه اش و گفت: “فکر می کردم که من ممکن است چیزی شبیه به این به آنها و مرگ آنها را در دست من جان من کل روح است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>