بیمارستان های کشتی با مغلوب ساختن پیشی جستن تماس با ضایعات اعمال جراحی الکتیو

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بیمارستان ها هنوز در حال دست و پنجه نرم کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به درخواست اسکراب روش انتخابی با کروناویروس موارد نصب به عنوان آنها سعی کنید به تعادل در رقابت خواسته برای محافظت در برابر عفونت و دفع مالی فاجعه است.

برخی از بیمارستان ها هنوز انجام روال عمل جراحی و سرپایی در این هفته در اعتراض کارکنان که نگران هستند که آنها با قرار دادن بیماران و ارائه دهندگان خدمات در خطر قرار گرفتن در معرض ویروس. کارکنان که با صحبت سیاسی همچنین گفت: آنها نگران تهی با ارزش موجودی از تجهیزات حفاظت شخصی که در کاهش عرضه در بسیاری از نقاط کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای دو هفته تحت فشار قرار دادند تا به بیمارستان توقف غیر ضروری اعمال جراحی الکتیو با بیش از دو دوجین متحده پیوستن به آن تماس بگیرید. اما دستورالعمل های بیشتر ترک تصمیم به ارائه دهندگان خود را برای تعیین چه لازم و چه می توانید صبر کنید.

ترکیب این مشکل این است که برخی از روش های سقوط به یک منطقه خاکستری. در حالی که بیماران به راحتی می توانید صبر کنید کمی طولانی تر برای جراحی پلاستیک که لزوما مورد برای یک درد فتق. و برای بسیاری از بیمارستان ها, روش انتخابی ارزشمند ارائه کمک های مالی است که کمک می کند تا آنها را پرداخت کارکنان و نگه داشتن درب باز است.

از کالیفرنیا به سخت ضربه نیویورک بیمارستان شده اند سرکوب روش انتخابی و محدود است که می تواند حتی گام خود را درب. دو پیشرو در نیویورک بیمارستان سیستم های این هفته ممنوع همکاران از تحویل اتاق قبل از دولت دستور داد آنها را به سهولت محدودیت. در همین حال برخی از بیمارستان ها در حال toeing مرزهای آنچه را به عنوان یک روش انتخابی در میان یک بیماری همه گیر است که تهدید به پایمال کردن امکانات خود و همراه شوک اقتصادی.

“اینطور نیست که همیشه وجود دارد یک کریستال-پاک کردن خط بین الکتيو و اورژانس [روش]” گفت: خواهد Schlotter مدیر عامل کنگره انجمن بیهوشی در Austin, Texas. “این یک وضعیت پیچیده است.”

به 2 تریلیون دلار بسته محرک کنگره تصویب این هفته شامل 100 میلیارد دلار به دنبال بیمارستان برای درمان coronavirus بیماران و کمک امکانات بازیابی از دست رفته درآمد حاصل از لغو روش. اما بیمارستان ها گفته اند که ممکن است به اندازه کافی به ساقه آنها را در طول بحران.

“اجازه دهید روشن, اعمال جراحی الکتیو نیروی حیاتی از بسیاری از بیمارستان ها, اگر نه همه بیمارستان ها گفت:” ماری دیل پترسون, رئيس جمهور از آمریکا انجمن بیهوشی است که پشتیبانی از قرار دادن روش انتخابی در طول coronavirus بحران است.

پیامدهای مالی تصمیم گیری می شود استارک. یک پرستار در کنتیکت بیمارستان جامعه گفت: سران عمل جراحی این هفته آغاز شده و مورد نقد هر مورد به تصمیم می گیرید اگر آن ضروری است. Furloughs با استفاده از کارکنان بیمار زمان روی میز هستند اگر بیش از حد بسیاری از روش لغو شد.

یکی گرجستان بیمارستان های این هفته شد هنوز هم انجام تشخیصی ماموگرافی و X-ray روش برای ارزیابی بلع تابع با توجه به یک کارمند که اعتراض کردند که روش نیست ضروری است. یکی دیگر از تگزاس تسهیلات هنوز انجام تعویض مفصل روش در اوایل این هفته, اما در حال حاضر می گوید همه روش انتخابی متوقف شده است. سیاسی است خودداری نام از امکانات در درخواست از سلامت کارگران که نخواست نامش فاش شود چرا که آنها می ترسید قصاص برای صحبت کردن.

مصاحبه روشن در حال تحول و گریخته در بیمارستان چگونه پاسخ داده اند شدیدترین بحران بهداشت عمومی در حافظه اخیر است. و آنها تاکید شدید سطح از ترس این روزها در میان بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی فقط برای شغل خود را.

“ما قرار است به انجام هیچ آسیبی می شود و برای بیمار گفت:” یک دکتر در تگزاس تسهیلات. “اما برخی از جراحان — آنها در حال فکر کردن در مورد خط پایین و آن را کاملا کنه من است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفت: عوامل بیمارستان باید به حساب آورد شامل موارد ضرورت از این روش در دسترس بودن تخت و عرضه تخصصی دنده.

لیندا آلوارز نیویورک-بر اساس پزشکی خانواده پزشک که در خدمت در SEIU رهبری گفت: او را شنیده از همکاران در برخی از بیمارستان ها که هنوز “کشش تعریف” از آنچه در نظر گرفته شده است یک روش انتخابی. او گفت که این عمل خلاف اجتماعی فاصله اقدامات بهداشت عمومی رهبران بوده است تاکید کند به ویروس.

“ما در حال گفتن مردم به بیرون بروید مگر اینکه آن را ضروری خدمات,” او گفت:. “روش انتخابی هستند که فقط آنها انتخابی ضروری نیست.”

بیش از 300 پزشکان و کارکنان در دانشگاه پیتسبورگ مرکز پزشکی در هفته گذشته امضا شده بر روی نامه ای خواستار بیمارستان رهبری لغو بیشتر اعمال جراحی الکتیو و سرپایی بازدیدکننده داشته است. سلامت سیستم در دفاع از روند آن گفت: این پیوستن به فدرال ارشاد با ساخت تصمیم گیری در مورد پایه و اساس. آن گفت: آن را ادامه خواهد داد و اجازه می دهد تا اعمال جراحی که به تعویق انداختن آنها را در بيماران در معرض خطر است.

“تعادل بیماران ما مداوم نیازهای بالینی با غیر ضروری اجتناب از قرار گرفتن در معرض نیاز به ظریف رویکرد — نه در سراسر-هیئت مدیره لغو از درمانگاه ها و روش های” UPMC نوشت: در یک ایمیل به سیاسی.

یکی UPMC دکتر که نخواست نامش فاش شود گفت: در بسیاری از موارد بیماران و متخصصان پزشکی غذای نگرانی در مورد ویروس ها لغو روش.

“پزشکان و بیماران در حال انجام این کار حتی بدون دستور از رهبری” دکتر گفت:.

در تگزاس کالیفرنیا ، گرگ ابوت در اوایل این هفته کارگردانی شده دولت بیمارستان به روش انتخابی. دولت بسته های پول در بیمارستان های روستایی که کار در حاشیه نازک ضرب و شتم یک مسیر به درب خود را به درخواست برای استثنا اگر آنها می تواند نشان دهد روش نمی خواهد فشار, لوازم و تجهیزات.

“بسیاری از آنها لازم نیست به اندازه کافی پول در بانک برای دیدار با حقوق و دستمزد در پایان ماه” گفت: همین McBeath مدیر روابط دولت در تگزاس سازمان روستایی و جامعه بيمارستان. “این یک سوال از بقا برای ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>