‘شهر میزبان قرارداد’ به IOC مقدار انحراف به لغو بازی های المپیک توکیو

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

ژاپنی, المپیک وزیر Seiko هاشیموتو پیشنهاد در مجلس این هفته که توکیو بازی ها می تواند به تعویق افتاد چند ماه از برنامه ریزی شده در جولای 24 باز کردن و هنوز هم در دیدار با عقد قرارداد با کمیته بین المللی المپیک.

آن است که روشن و بعید به نظر می رسد.

کمیته بین المللی المپیک گفت: بارها و بارها در بازی های المپیک باز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده تنها در کمتر از پنج ماه با وجود شیوع ویروس که در چین آغاز شده و گسترش یافته است به حداقل 70 کشور جهان است.

بیش از 3,100 مرگ و میر گزارش شده از جمله 12 در ژاپن که بسته شده است و مدارس به نام خاموش تجمع جرم و لغو چندین المپیک تست حوادث. فصل بیس بال در حال بازی در خالی استادیوم فوتبال J-لیگ است به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل مارس 18 و یک بهار سومو مسابقات نمی خواهد اجازه می دهد تا طرفداران.

81-صفحه اصلی “شهرستان قرارداد” امضا شده در سال 2013 توسط کمیته بین المللی المپیک شهر توکیو و ژاپن, کمیته ملی المپیک به IOC عرض جغرافیایی گسترده ای برای پایان دادن به.

سازمان دیده بان | کمیته بین المللی المپیک با اعتماد به نفس بازی های المپیک آغاز خواهد شد ژوئیه 24 عنوان برنامه ریزی شده

IOC مسائل بیانیه ای در Coronavirus و توکیو 2020 ابراز “تعهد کامل برای موفقیت در بازی های المپیک توکیو 2020 در نظر گرفتن محل از جولای 24 Aug. 9, سال 2020 است.” 2:00

خواندن از یک آماده متن در شنبه هاشیموتو گفت: “کمیته بین المللی المپیک حق لغو این بازی تنها در صورتی که برگزار شد در طول سال 2020 است. این را می توان به معنی بازی را می توان به تعویق افتاد تا زمانی که آنها برگزار می شود در طول سال تقویم.”

3 بازی های المپیک محو در زمان جنگ

در یک بخش با عنوان “ختم” کمیته بین المللی المپیک است و حق فسخ برای بسیاری از دلایل: وزارت امور خارجه جنگ داخلی, اختلال, تحریم, و دیگران. آن را نیز می گوید کمیته بین المللی المپیک می تواند خاتمه اگر آن را به “دلایل منطقی به این باور بنا به صلاحدید خود که ایمنی از شرکت کنندگان در این بازی خواهد بود به طور جدی تهدید و یا به خطر افتاده است به هر دلیلی.”

همان بخش می گوید: کمیته بین المللی المپیک می تواند خاتمه اگر “ها را جشن نمی, در طول سال 2020.” این قرارداد می گوید: کمیته بین المللی المپیک را به, محلی, سازمان, شهرستان و کمیته ملی المپیک 60 روز اطلاع به خاتمه.

این بخش نیز می گوید: شهر محلی سازمان و کمیته ملی المپیک “چشم پوشیدن از هر گونه ادعا و حق را به هر شکل جبران خسارت خسارت یا جبران خسارت های دیگر.”

بازی های المپیک مدرن باید لغو شده و تنها سه بار در همه در طول زمان جنگ.

روز چهارشنبه سازمان به تعویق افتاد اعلام هر اندازه که ممکن است محدودیت جمعیت برای رله مشعل آغاز می شود که در ماه مارس 26 در استان فوکوشیما واقع در 250 کیلومتری شمال شرق توکیو.

سازمان دیده بان | CBC Sports’ اسکات راسل می گوید: “کسب و کار به عنوان معمول برای توکیو دهندگان:

CBC Sports’ اسکات راسل توضیح می دهد که چگونه بازی های المپیک برنامه های تنظیم شده است را به دلیل coronavirus. 5:17

کمیته برگزاری جمهور Yoshiro موری و مدیر عامل شرکت Toshiro Muto صحبت با یک تماس تلفنی با هیئت اجرایی کمیته بین المللی المپیک. آنها گفته اند که نمی بحث در مورد به تعویق انداختن یا لغو بازی های المپیک است.

“هیچ مذاکره’ به انصراف از المپیک

“وجود دارد هیچ مذاکره در همه” Muto گفت: زبان ژاپنی به بیش از 100 خبرنگاران در مقر کمیته.

در بیانیه سازمان گفت: آنها “را لازم و اقدامات مناسب برای جلوگیری از گسترش عفونت در میان دوندگان تماشاگران و کارکنان عملیاتی” در طول رله.

رله مشعل است ترویج شده توسط تویوتا و کوکا کولا دو کلید حامیان مالی المپیک. در این بیانیه گفت: سازمان خواهد مشورت با دولت های محلی “و شریک شرکت” در مورد امکان محدود کردن تعداد دونده و طرفداران به عنوان مشعل حرکت در اطراف کشور است.

Muto گفت: سازمان امیدوار است برای تصمیم گیری در مورد یک هفته قبل از هر پا از رله مشعل — آن را اجرا می کند برای تقریبا چهار ماه در سراسر ژاپن — در مورد نیاز به “محدود کردن ورود تماشاگران به محل برگزاری جشن و یا درخواست بازدید کنندگان در طول مسیر به همکاری برای جلوگیری از گسترش عفونت است.”

هر گونه تغییر به تاریخ 24 جولای باز تاریخ را باید مورد تایید بین المللی پخش. توکیو است صرف در مورد $12.6 میلیارد دلار برای سازماندهی بازی های المپیک اگر چه یک دولت ملی ممیزی می گوید: آن دو برابر آن است.

سازمان دیده بان | COC افسر ارشد پزشکی در تاثیر COVID-19 مارس در کانادا ورزشکاران:

دکتر باب مک کورمک صحبت می کند به CBC در نگرانی این ویروس ممکن است در کانادا ورزشکاران و توکیو بازی های المپیک است. 7:32

“من نمی دانم که من هستم خدا نیست” Mori پاسخ داد: هنگامی که از او پرسیدند که تصمیم نهایی را باید در بازی های المپیک است.

با تکیه بر سازمان بهداشت جهانی برای مشاوره

کمیته بین المللی المپیک می شود 73 درصد از آن 5.7 میلیارد دلار ما درآمد در چهار سال المپیک چرخه از فروش حقوق پخش. حدود نیمی از این تلویزیون درآمد از شبکه آمریکایی NBC.

NBC شرکت Comcast گفت که به دلیل بیمه و راه قرارداد نوشته شده است, شبکه نمی خواهد رنج می برند زیان اگر به بازی های المپیک را لغو. اما مدیر عامل شرکت Comcast برایان رابرتز گفت: شرکت خواهد از دست ad-رانده سود بود که 250 میلیون دلار برای سال 2016 المپیک ریو.

کمیته بین المللی المپیک می گوید آن را با تکیه به شدت در سازمان بهداشت جهانی برای مشاوره.

دکتر علی خان دین از دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه نبراسکا در یک ایمیل به AP گفت: شیوع ویروس “یک سیال و در حال تحول وضعیت که باعث می شود پیش بینی ها در خصوص بی پروا. اما آن را سخت به تصور کنید که شیوع خواهد بود به طور کامل حل و فصل شود تا پایان ممکن است.”

دو سابق کمیته بین المللی المپیک, معاون رئیس جمهور دیک پوند کانادا و Kevan Gosper استرالیا پیشنهاد کرده اند تصمیم گیری در مورد توکیو باید در اواخر ماه مه. که ترک دو ماه به خط بیش از 15,000 المپیک و پارالمپیک ورزشکاران سازماندهی پذیرایی و پخش برنامه های تلویزیونی به ذکر سرنوشت هزاران نفر از گردشگران رزرو هتل و پرواز و مبارزات انتخاباتی آگهی.

توکیو نیز به حالت تعلیق در آموزش حداقل تا مارس 80000 پرداخت نشده داوطلبان.

“از آنچه ما می دانیم از متعدد جمعی دیگر-جمع آوری حوادث از جمله رویدادهای ورزشی, آن را بسیار آسان به گسترش بیماری در سراسر جهان از جمله حوادث از مننژیت به Zika” دکتر خان گفت. “علاوه بر استقبال از ورزشکاران و تماشاگران خود را کوچک میکروب وجود دارد و ممکن است در جریان بیماری در ژاپن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>