خانه صندلی بپرسید IGs به بررسی فدرال سرکوب در پورتلند

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سه خانه کمیته صندلی خواستار هستند که داخلی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از ناظران بلافاصله بررسی اینکه آیا وزارت دادگستری و وزارت امنیت داخلی را “آزار مقامات اورژانس به توجیه استفاده از زور علیه معترضان مسالمت آمیز — نگرانی های که به دست آورده اند ضرورت با فیلم unidentifiable ماموران امنیتی مقابله با معترضان در پرتلند سنگ.

“گزارش از اورگان این هفته روشن است که این سوء استفاده از منابع و پرسنل همچنان یک تهدید در حال رشد” خانه قضائیه رئیس کمیته Jerrold Nadler, خانه, امنیت, رئیس Bennie تامپسون و نظارت معاون کارولین مالونی نوشت: به DOJ بازرس کل Michael Horowitz و DHS بازرس کل یوسف Cuffari.

“بر این اساس ما نوشتن به درخواست تحقیق و تفحص توسط دفاتر خود را به استفاده از فدرال, سازمان های اجرای قانون توسط دادستان کل و وزیر امنیت داخلی به سرکوب متمم اول قانون اساسی-محافظت فعالیت در واشنگتن, d. C.; پرتلند و دیگر جوامع در سراسر ایالات متحده است.”

این درگیری در پورتلند در حال تولید ملی و نظارت به عنوان دولت فرماندار و پورتلند شهردار خواسته اند ماموران فدرال به مرخصی و رد شده است. “آنچه که آنها انجام می دهند به شدت افزایش وضعیت” پورتلند شهردار تد ویلر گفت: در سی ان ان “دولت از اتحادیه. “حضور خود را در اینجا است که در واقع منجر به خشونت بیشتر و بیشتر خرابکاری. و آن را کمک به این وضعیت در همه. آنها نه می خواستم در اینجا.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه با تاکید بر او مجاز فدرال اقدام در پورتلند و احتمال گسترش آن به شهرهای دیگر او تلقی ناقص و پاسخگو به ناآرامی های مدنی با هدف فدرال بناهای تاریخی و ساختمان ها.

“نگاهی پرتلند که در آن کمتر هستند فقط خوب با 50 روز از هرج و مرج” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “ما فرستاده کمک کند. نگاه نیویورک, شیکاگو, فیلادلفیا. هیچ!”

در نامه دموکرات ها اثری از اتهامات نادرست فدرال سرکوب به اواخر ماه مه پس از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران پلیس که در حال حاضر به اتهام قتل او. در تاریخ 1 ژوئن فدرال عوامل هجوم لافایت مربع که در آن یک تظاهرات مسالمت آمیز بود که صحنه برای پلیس اصلاحات استقرار فلفل توپ و فلش چتری و به زور هل دادن معترضان به دور از پارک در مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن strode به نزدیکی کلیسای سنت جان برای عکس op برگزاری مقدس است. فدرال پاسخ شامل برخی از ماموران امنیتی که پوشیده نیست شناسه افزایش هشدار دهنده در مورد پتانسیل عدم پاسخگویی.

دموکرات ها می گویند دادستان کل ویلیام Barr هماهنگ سرکوب و آنها قصد کباب او در مورد آن زمانی که او به نظر می رسد قبل از اینکه قوه قضائیه کمیته در جولای 28.

صندلی هر چند می گویند که اخبار اورگان بالا ضرورت به یک سطح جدید: “در برخی موارد شهروندان نمی تواند بگوید تفاوت بین اجرای قانون و راست گرایان در منطقه که عینک نظامی مشابه دنده” گفت: با استناد به گزارش های خبری از درگیری در پورتلند.

“پایه و اساس قانونی برای این استفاده از نیروی هرگز توضیح داده شده است — و رک و پوست آن است که در همه روشن است که دادستان کل و وزیر مجاز به استقرار فدرال مأموران اجرای قانون در این شیوه است.,” قانونگذاران اضافه شده است.

“دادستان کل ایالات متحده امریکا نیست باید نامحدود قدرت مستقیم و هزار نفر از, اجرای قانون فدرال پرسنل به دستگیری و بازداشت شهروندان آمریکایی ورزش اول خود را اصلاح حقوق. این اقدام وزیر به نظر می رسد با تکیه بر یک بد تصور فرمان اجرایی به منظور محافظت از تاریخی و مجسمه ها و بناهای تاریخی به عنوان توجیهی برای بازداشت شهروندان آمریکایی در مرده شب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>