خانه coronavirus نظارت پنل خواسته های شرکت های بزرگ بازپرداخت کسب و کار کوچک وام

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سخنران نانسی پلوسی را انتخاب کمیته نظارت فدرال coronavirus پاسخ به حل و فصل خود را در اولین دوره عمل: نام و شرم آور است.

12-عضو کمیته که جمهوری خواهان با اکراه پیوست پنج شنبه پس از غرق در افکار در مورد تحریم را شناسایی کرده و پنج زیادی از شرکت های عمومی است که با این وجود برای اعمال و پذیرش کسب و کار کوچک وام به منظور کمک به کسانی که در تلاش برای زنده ماندن در میان همه گیر. و قانونگذاران درخواست آنها را به بازگشت بودجه هفته آینده و یا یک لیست طولانی از سند خواسته است.

“پس از شرکت خود را یک نهاد عمومی با قابل توجه سرمایه گذار پایه و دسترسی به بازارهای سرمایه ما می پرسند که شما بازگشت این پول بلافاصله” با توجه به نامه ارسال شده به هر یک از شرکت. “بازگشت این وجوه اجازه خواهد داد که واقعا کسب و کارهای کوچک — که نه دسترسی به منابع جایگزین سرمایه — برای به دست آوردن وام اضطراری آنها باید برای جلوگیری از اخراج ماندن در کسب و کار و آب و هوا اقتصادی اختلال ناشی از کوروناویروس بحران است.”

جمهوری خواهان به سرعت نشان داد آنها مخالف این حرکت و ابراز نگرانی در این امر تاثیر ناگواری بر تلاش شرکت.

“این اقدام توسط دموکرات ها نشان دهنده خطرناک دولت تهدید و ارعاب است که می تواند باعث گسترده تر اخراج در زمانی که ما باید در تلاش برای نگه داشتن کارگران آمریکایی در حقوق و دستمزد” گفت: خانه اقلیت شلاق استیو Scalise (R-لا.), بالا جمهوریخواه در کمیته.

هنوز پنل اعلام خم به شدت در اظهارات اخیر است که جمهوری خواهان ساخته شده ابراز نگرانی در مورد شرکت های بزرگ دسترسی به وام کسب و کار کوچک. به عنوان مثال ایران با رهبر کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) به تازگی گفت که او و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin توافق کردند که “ما را پس از آن شرکت های بزرگ است که تقلب در این سیستم است.”

این کمیته به ریاست مجلس اکثریت شلاق جیم Clyburn (D-S. C.) را هدف قرار داد و ستد عمومی شرکت با بیش از 25 میلیون دلار در سرمایه گذاری و بیش از 600 کارمند — و که به دست آمده وام به ارزش حدود 10 میلیون نفر است. پانل خواسته است تا این شرکت را به اطلاع آنها توسط شنبه اگر آنها بازگشت سرمایه و یا دیگری در صورت تقاضا برای تولید سوابق تماس های خود را با فدرال کوچک کسب و کار دولت وزارت خزانه داری و هر موسسه مالی که مورد تایید وام خود را.

در عرض چند ساعت یکی از پنج شرکت — MiMedx گروه بیولوژیک شرکت در گرجستان اعلام کرد این امر می تواند بازپرداخت وام خود را.

در بیانیه این شرکت نیست توضیح دهد که چرا آن را بازپرداخت وام اما گفت آن بهره مند از کمک.

“همانطور که قبلا اعلام بودجه فعال این شرکت برای حفظ اشتغال کامل در طول زمان گسترده قطعیت تولید پوست-محصولات پیوند برای بیماران مبتلا به زخم های جدی و سوختگی” این شرکت اعلام کرد. “شبیه به دیگر شرکت ها از جمله کسانی که عامل در بخش بهداشت و درمان این شرکت کسب و کار شده است منفی نهفته COVID-19 بیماری همه گیر.”

دیگر شرکت های هدفمند توسط این پنل شامل EVO حمل و نقل و انرژی, خدمات, خلیج فارس, جزیره, ساخت کوانتوم شرکت و جهانی ضد زنگ و آلیاژ محصولات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>