خانه دموکرات در تلاش برای جلب ترودو در مبارزه برای صرفه جویی در مرز آبهای

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک خانه دموکرات ایالات متحده کار کرده است به کمک طلب کردن رهبر یک دولت خارجی در یک بحث بیش از یک پیشنهاد معدن مس در دولت است. ترفند این است که رهبر نخست وزیر کانادا جاستین ترودو.

مینه سوتا در کنگره بتی McCollum امیدوار است که ترودو قرار دادن خود در نزاع بر 100-year-old پیمان بین کانادا و ایالات متحده آمریکا است که حاکم بر کشورهای درمان مرز آب.

مخالفان این پروژه در نزدیکی مینه سوتا-انتاریو مرز می گویند آن را تهدید می کند آب بکر و خطر نقض binational پیمان. پیشنهاد معدن خواهد بود واقع در حدود پنج مایل از مرز آب قایق رانی منطقه بیابان. “از هوا به نظر می رسد مانند یک فرش سبز, gouged باد از جنوب غرب به شمال شرق توسط یخچالهای طبیعی” نوشت: سفر نویسنده پس از زمان صرف شده در این منطقه است. “از آب آن را مانند به نظر می رسد دیگر زمان — زمانی که طبیعت بود و نه چیزی است که در لبه تمدن است.”

چه چیزی باعث McCollum را فشار مبارزات انتخاباتی برای حفاظت از این منطقه غیر معمول است چگونه علنا او را به دادگاه تجدید نظر به رهبران در خارج از ایالات متحده برای مداخله.

میزان دولت کانادا تمایل به شرکت نامشخص است. جوامع و ملت ها در انتاریو بالادست از دوقلو فلزات معدن سایت سوال که آیا آنها به هوا نگرانی های خود را درباره منابع عظیم توسعه پروژه خواهد بود که فقط مایل دور و موضوع را به ایالات متحده اجازه قوانین.

هر گونه ساخت و ساز در پیشنهاد معدن مس که محیط زیست می گویند شمار خطر نشت سمی دوغاب به مرز آب است که به احتمال زیاد سال های دور. طرفداران استدلال می کنند که معدن را شغل به لحاظ اقتصادی مضطرب منطقه از دولت و عملکرد مواد معدنی انتگرال به فن آوری های پیشرفته اعم از گوشی های هوشمند به توربین های بادی. قایق رانی بیابان فدرال منطقه حفاظت شده که اجازه نمی دهد حتی موتوری قایق های ماهیگیری و محدودیت تعداد قایق رانی مجوز برای نگه داشتن تعداد زیادی از مردم وجود دارد در هر زمان داده شده کم است.

ترودو فقط آمده یک سنگی چند سال با رئیس جمهور که در طی آن, کانادا دست و پنجه نرم کردن با این احتمال که تجارت آزاد با بزرگترین مشتری خواهد تبخیر شود. معلوم نیست او می خواهم به آسانی به خفاش دوباره بیش از چیزی مانند معدن که متعلق به یک شرکت تابعه از شیلی معدن کنگلومرا آنتوفاگاستا.

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland گفت: در ماه گذشته که دولت لیبرال است “بسیار درگیر” در مورد این مسئله هر چند او از ارائه جزئیات. “این یک پیشنهاد برای پروژه های آینده و آن چیزی که کانادا قطعا درگیر است و ادامه خواهد داد به کار با شرکای آمریکایی ما,” او گفت:.

دولت کانادا است و نشانه های آن گريزى. “کانادا در مورد پتانسیل برای افزایش فعالیت های معدنی در این حوضه است که می تواند آلوده مرزی آبهای اگر به درستی ارزیابی و مدیریت قرار دادن کانادا کیفیت آب و اکوسیستم در معرض خطر” امور جهانی کانادا نوشت: در ماه ژانویه 2019 به ایالات متحده آمریکا اداره مدیریت زمین به عنوان بخشی از اظهار نظر عمومی فرایند برای این سازمان پیش نویس ارزیابی زیست محیطی تجدید معدنی اجاره.

دولت کانادا خواسته BLM برای روشن شدن چگونه فدرال و دولت های ایالتی را هماهنگ جداگانه بررسی فرآیندهای به حساب پتانسیل مرزی اثرات به علاوه چگونه BLM تعامل با کانادا “برای درک بهتر اثرات بالقوه به کانادا آب و اکوسیستم.”

بکی رام ملی مرجعیت و کمپین برای نجات آبهای مرزی گفت: او چک به طور منظم با مقامات کانادا و معتقد است که آنها هنوز برای دریافت پاسخ از پل. کاترین Cuplinskas یک سخنگوی Freeland نیست اظهار نظر در مورد اینکه آیا دولت دریافت کرده بود در پاسخ به پرسش آن است.

پل تمدید دوقلو فلزات سوتا اجاره در مارس 15, و این شرکت به طور رسمی اعمال می شود برای فدرال و ایالتی مجوز در ماه دسامبر. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتقل شده است برای سرعت بخشیدن به محیط زیست بررسی و اجازه فرآیندهای برای پروژه های خاص اما تنظیم کننده دولت در حال انجام یک بررسی جداگانه است. این شرکت می گوید که انتظار دارد این مطالعات به پنج تا هفت سال است.

بین المللی مشترک کمیسیون binational آژانس منتقله از سال 1909 پیمان است مشاوره هر دو دولت در مسائل زیست محیطی به فعالیت های معدنی از طریق بین المللی بارانی-دریاچه جنگل آبخیزداری هیئت مدیره.

“این نشان دهنده مناسب ترین انجمن به بحث در مورد اثرات بالقوه و کاهش اقدامات مربوط به زمان فعالیت های معدنی و هیچ گونه جدید پروژه های استخراج از معادن در بارانی رودخانه حوزه آبخيز گفت:” دوقلو فلزات سخنگوی کتی Graul.

هنوز هم برخی از رهبران جامعه در انتاریو شروع به تحریک برای کانادا را به اطلاع جوامع در نزدیکی حوزه آبخيز مورد پروژه و اثرات بالقوه آن.

داگلاس Judson یک شهرداری عضو شورای در Fort Frances, Ont., گفت: جامعه — که مرزهای مینه سوتا است و در مسیر جریان آب از آن من خواهد بود ساخته شده است که هنوز جمع آوری اطلاعات در مورد این پیشنهاد. او گفت که او مظنون تعامل محدود شده است و در بخشی به دلیل امور جهانی کانادا است که رسیدگی به این موضوع با توجه به پیامدهای دیپلماتیک.

“من فکر می کنم که اگر پروژه بودند در کانادا وجود دارد خواهد بود بسیار متفاوت بحث می افتد در حال حاضر و در حال حاضر وجود دارد بحث می افتد,” او گفت: POLITICO.

McCollum که منطقه را پوشش می دهد شهر سنت پل و نزدیک به 250 کیلومتر از پیشنهاد معدن سایت است که با استفاده از نقش خود به عنوان یک appropriator سعی کنید برای قرار دادن ترمز در این پروژه است. او تضعیف زبان به مالی سال 2020 هزینه های لایحه که مورد نیاز وزارت امور خارجه به گزارش به قانونگذاران در اثر سولفید-سنگ معدن مس در منطقه و ایالات متحده آمریکا برنامه ای برای کاهش خطر مرزی آلودگی است.

بخش ارسال قانونگذاران هشت بند پاسخ که McCollum به نام “embarrassingly ناکافی است.” او به نام در اتاوا برای وادار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به انتشار “محرمانه” گزارش یک داغدار Feb. 20 بیانیه.

McCollum گفت: او قصد دارد برای ادامه را فشار دهید این موضوع در مالی 2021 تخصیص روند به طور خاص ترویج “نیاز برای استخراج از معادن در آلودگی اولیه-سیستم هشدار دهنده برای محافظت از ما عبور از مرز آب و جلوگیری از نقض پیمان.” او همچنین به معرفی یک لایحه به طور موثر yank اجاره از دوقلو فلزات مینه سوتا توسط دائم برداشت 234,328 هکتار از زمین فدرال در بارانی رودخانه حوزه آبخيز از مهمترین منابع توسعه است.

در سال 2016 دولت اوباما پیشنهاد ممنوعیت معدن وجود دارد برای 20 سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لغو زیست محیطی بررسی این پیشنهاد در سال 2018 است و حاضر به انتشار هر گونه یافته های اولیه. McCollum اقدام به احیای مطالعه در مالی سال 2020 هزینه برای اندازه گیری منابع فدرال و سازمان های محیط زیست اما کاخ سفید برنده در طول یازدهم-ساعت مذاکرات گسترده تخصیص بودجه بسته است.

این پروژه نیست و بدون حمایت کنگره است. ایران Rep. پیت Stauber که نشان دهنده منطقه ای که در آن معدن خواهد بود ساخته شده است لعنتی McCollum تلاش در راه است. خود را دموکراتیک سلف پیشین نوشته. ریک نولان همچنین پشتیبانی از معدن. دموکراتیک سنسور. ctq و تینا Smith, نیست, اظهار, یک راه یا دیگری ولی به نام در این دولت به پایان محیطی مطالعه است.

حتی پس از این پروژه نیست و بدون چالش در نظام حقوقی ایالات متحده. یک قاضی فدرال شنیده شفاهی در یک طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بازگشت از اجاره در ماه دسامبر.

Judson گفت: او ابلاغ شده با دفتر rookie لیبرال MP مارکوس Powlowski که سوارکاری شامل Fort Frances را با هم بوروکرات از امور جهانی و محیط زیست و تغییرات آب و هوایی کانادا به بحث در مورد این پروژه مفاهیم در جامعه خود را که شامل تعدادی از سازمان ملل.

“کانادا رفتن را از طریق یک لحظه در حال حاضر در تعامل و نقش جوامع بومی در حفاظت از محیط زیست و منابع توسعه” Judson گفت.

دیپلماسی او گفت: “شاید به خطر انداختن که تعامل جامعه در حال حاضر است که کمی نگران کننده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>