آمریکا نگرانی ‘خطرناک’ بازگشت به کنگره

Category: پلیتیکو Comments: No comments

از مجلس نمایندگان و سنا را به بازگشت در دوشنبه, مه 4 بعد از تمدید زنگ تفریح برای جلوگیری از گسترش coronavirus حتی به عنوان همه گیر همچنان به تاخت و تاز واشنگتن است.

این طرح در حال حاضر دریافت پوش بک از برخی از نمایندگان مجلس از جمله گروه آوازی از آمریکا که برافراشته در برابر “خطرناک” ایده در تماس با بلندگو نانسی پلوسی دوشنبه.

اما رهبران در هر دو مجلس به نظر می رسد مصمم شخم پیش رو با برنامه ای به فرود در کنگره در هفته آینده با وجود رتبه و فایل نگرانی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل برای اولین بار به تحکیم بازگشت تاریخ دوشنبه اعلام که اتاق خود را “افتخار ما قانون اساسی وظیفه” و انجام کسب و کار در فرد پس از اینکه در یک تمدید زنگ تفریح از مارس 26.

“ما در حال رفتن به هر پادمان کنگره پزشک توصیه می کند که ما در تعامل و ما اعتقاد داریم که ما می تواند انجام دهد که با خیال راحت” مک کانل (R-Ky.) گفت: در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه.

“نگاه آن معنا ندارد برای سنا به نشستن در حاشیه در حالی که بسیاری از مردم دیگر در حال رفتن به محل کار روزمره و تلاش برای رسیدن به ما از طریق این” او گفت:.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer (D-Md.) ساخته شده مشابه اعلام بعد از ظهر دوشنبه در جلسه تماس با آمریکا.

“نانسی و من صحبت چند بار امروز … ما تصمیم گرفته اند ما را به عقب می آیند در 4th.”

اما اعلام شد ملاقات با تقریبا ناگهانی مقاومت به چندین دموکرات ها صحبت کرد تا در این تماس نگرانی در مورد ایمنی از بازگشت در حالی که بسیاری از کشورهای خود را باقی می ماند در مستند با سخت اجتماعی فاصله در محل.

Rep. دبی واسرمن شولتز (D-Fla.) گفت: بازگشت هفته آینده خواهد بود “خطرناک” با توجه به چندین دموکرات ها در تماس است.

اعضای دیگر نیز صحبت کرد از جمله مظنونان حمله به دانشگاه Lucille Roybal-Allard (D-کالیفرنیا.) سوزان وحشی (D-Pa.) و ورونیکا اسکوبار (D-تگزاس) با برخی از درخواست چگونه آنها انتظار می رود به مراقبت از خانواده خود را — بسیاری از بدون مراقبت از کودکان در خانه و بازگشت به واشنگتن برای تمدید اقامت.

خانه رفت و زنگ تفریح در 14 مارس پس از عبور دوم در یک سری از coronavirus امداد اسکناس در ساعت اندکی از صبح. اما وضع از راه دور ثابت کرده است دشوار برای هر دو اتاق.

آن را در زمان دو هفته به کنگره برای تصویب دور چهارم از coronavirus کمک یک تلاش پیچیده و توانایی هر یک نماینده مجلس از خط خارج شدن سریع تصویب لوایح در طول مختصری مجلس نمایندگان و سنا طرفدار forma جلسات. و خانه رهبران مجبور به تماس با بسیاری از اعضای بازگشت به واشنگتن به تصویب دو نجات صورتحساب با وجود نگرانی در مورد گسترش ویروس.

Hoyer گفت: آمریکا که قانونگذاران را به شرکت در یک رای در روز دوشنبه از آمدن به اتاق در گروه به جای همه در یک بار برای محدود کردن تماس و حفظ اجتماعی فاصله.

شماره 2 دموکرات اضافه شده است که این خانه می تواند در جلسه دو هفته اما او انتظار دارد محدود طبقه فعالیت در آن زمان اگر چه برخی از کمیته ها دیدار خواهد کرد در اتاق بزرگتر است که اجازه می دهد تا کاربران را به گسترش به اندازه کافی اجتماعی را حفظ فاصله.

هویر و پلوسی همچنین اعلام کرد قصد دارد به حرکت به جلو با یک تغییر قوانین اجازه می دهد تا پروکسی رای گیری با یا بدون حمایت از حزب جمهوری خواه.

اما تغییرات و احتیاطی یادداشت نیست به اندازه کافی برای برآوردن برخی از دموکرات ها بودند که خشمگین در اعلام. ستاد بخش خصوصی و شکایت آنها داده شد هیچ هشدار جلوتر از زمان معمول خود هفتگی تماس با Pelosi دفتر داشتن دوشنبه لغو شده است.

و چند تن از قانونگذاران و مشاوران گفت: صریح دموکرات نشان داده و تنها کسری از آن خشمگین تصمیم به بازگشت.

دموکرات ها در توصیف این حرکت به عنوان بثورات گفته شده است وجود دارد هیچ برنامه ای در ارتباط برقرار کردن با آنها را نه تنها از خود محافظت کنند اما خود کارکنان کاپیتول پلیس کارکنان پشتیبانی و مطبوعات.

و خانه تصاحب شد به خصوص spooked پس از تماس با کنگره پزشک دکتر برایان موناهان قبل از دوشنبه. موناهان گفت: اعضای پانل که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام قبل از کنگره می تواند بازگشت به ظرفیت کامل.

موناهان گفت: آن را “سال” برای کنگره برای بازگشت به حالت عادی با توجه به کاربران در تماس است. در عین حال آن را امن برای کاربران به انجام کسب و کار و جلسات به طور معمول و کارکنان باید محدود شود و همه در همان زمان.

اما وجود دارد هیچ چتر سیاست بازگشت تا هنوز با کارکنان گفت: آنها هنوز برای دریافت راهنمایی در مورد چگونگی هماهنگی دفاتر خود را آغاز کرد.

تصمیم برای رهبران در هر دو مجلس به جعل جلوتر می آید و حتی به واشنگتن همچنان تحت اقامت در خانه تحت تا زمانی که ممکن است 15. ویروس کشنده نیز ضربه کنگره — مجتمع های متعدد کارکنان و نمایندگان مجلس تشخیص داده شده اند با کروناویروس در علاوه بر این نزدیک به یک دوجین کارگران ساختمانی بازسازی یکی از خانه و ساختمان های اداری مورد استفاده توسط صدها نفر از اعضا و کارکنان خود را.

و تایید coronavirus موارد و مرگ و میر همچنان به صعود در منطقه است. بیش از 180 کشته و بیش از 3,800 مردم آلوده شده اند در واشنگتن است. کروناویروس و تاکنون بیش از 1600 زندگی می کند و تقریبا 37,000 آلوده شده اند در سی مریلند و ویرجینیا است. و سی شهردار موریل Bowser خود را به سمت چپ باز گزینه گسترش است که منظور اگر coronavirus موارد همین حالا شروع به کاهش متوالی در دو هفته دوره است.

“وجود دارد مقدار زیادی از کار است که من فکر می کنم باید انجام شود به منظور برای ما به طور منظم, منظور,” Rep. گرگ Meeks (D-n. y.) که ملکه-بر اساس منطقه شده است ویران coronavirus در مصاحبه ای گفت:. “چگونه ما پخش کردن کنگره به طوری که هر کس می تواند باقی می ماند امن است؟”

“من آماده برای رفتن در مارس 4, اما ما باید مطمئن شوید که ما با توجه به اطلاعات و علم” Meeks گفت.

هنوز هم دیگر دموکرات ها مختلف بود نگرانی در تماس روز دوشنبه در کنگره لورن آندروود (D-بیمار است.) انعکاس نگرانی از هموطنان آسیب پذیر در دانشجویان سال اول که کار نمایندگان مجلس انجام شد نبود مرئی به اندازه کافی به مردم است.

Pelosi کنایه آمیز در پاسخ که اعضا باید به هر دو “کار اسب و اسب” با توجه به دموکرات ها در تماس است.

رهبران مجلس سنا را تجربه نکرده در نزدیکی سطح از خشم به در خانه. اما اتاق بالایی نیز برنامه ای برای تغییر آن روال معمول در برخی از راه.

پرسید: اگر سنا خواهد سرگیری جلسات و دیگر کسب و کار به عنوان معمول مک کانل گفت: “ما به شما اجازه می دانم که چگونه ما در حال رفتن به رسیدگی به این چیزها اما من معتقدم ما می توانید آن را مطابق با دستورالعمل که کنگره پزشک ما را به نگه داشتن عامل با خیال راحت.”

در سنا طبقه زمان بیشتر از یک عامل از خانه به خاطر اتاق را تایید نمایند. مک کانل نیز بارها و بارها قول داد که این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار دهد و برنامه های خود را برای تایید به عنوان بسیاری از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قضات که ممکن است بقیه سال.

کنگره بازگشت می آید به عنوان رهبران کنگره آماده برای انجام جنگ در آینده coronavirus بسته امداد قوانین پلوسی گفته است او می خواهد به حرکت در هفته های آینده.

اما مک کانل به نشانه بعدی پاسخ به کروناویروس نمی خواهد فقط مرکز دموکراتها و برخی جمهوریخواهان’ درخواست پول برای ارسال به وضعیتی وخیم متحده و محلات. در مصاحبه روز شنبه, مک کانل گفت: او را نیز به “اصرار” کنگره محدود کردن بدهی های مراقبت های بهداشتی کارگران و صاحبان کسب و کار و کارکنان خود را از پرونده های حقوقی به عنوان آنها بازگشایی در هفته های آینده و ماه.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) به نام مک کانل به استفاده از سنا بازگشت به عنوان یک راه برای شروع به نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به همه گیر و نزدیک به 3 تریلیون کنگره تصویب کرده است در coronavirus امداد.

“باید وجود داشته باشد, عمومی مجلس سنا در جلسات حداقل به بررسی چرا ایالات متحده هنوز هم ندارد کافی تست و به همین دلیل برخی از وام دهندگان در [مدیریت کسب و کار کوچک] چک حفاظت از برنامه اولویت بندی برنامه های خود را بزرگتر و ثروتمندتر مشتریان به ضرر کسب و کارهای کوچک است که اغلب بیشتر دچار مشکلات” شومر در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>