خانه آموزش دموکرات ها می گویند CDC مدیر مسدود شده از ظاهر شدن قبل از کنگره

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کاخ سفید مسدود کردن CDC مقامات از شهادت هفته آینده در جلسه روز بازگشایی مدارس, خانه آموزش و پرورش و نیروی کار گفت: کمیته سیاسی در روز جمعه.

به طور جداگانه CDC تایید کرد که بیشتر راهنمایی برای باز کردن مدارس نخواهد بود منتشر شد تا در اواخر این ماه.

کمیته صندلی بابی اسکات دعوت کرده بود CDC مدیر رابرت Redfield, یا یک نماینده به شهادت قبل از اوایل دوران کودکی ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش فرعی در 23 ژوئیه در یک جلسه در خیال بازگشایی مدارس.

صندلی خواسته Redfield به بحث در مورد نیازهای فوری K-12 مدارس دولتی به عنوان بسیاری از مناطق نگاه به بازگشایی در پاییز.

مشاوران صحبت کردن در پس زمینه گفت: این کمیته گفته بود که Redfield نمی خواهد به نظر می رسد در جهت از کاخ سفید است. کاخ سفید و CDC بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“این نگران کننده است که برگ برنده دولت است که جلوگیری از CDC از ظاهر می شود قبل از این کمیته ها که در آن تخصص و راهنمایی بسیار حیاتی برای سلامت و ایمنی دانش آموزان ، والدین و مربیان” اسکات در بیانیه ای گفت. “این عدم شفافیت می کند زیانی بزرگ برای بسیاری از جوامع در سراسر کشور در مواجهه با تصمیم گیری های دشوار در مورد بازگشایی مدارس این سقوط است.”

“دولت استراتژی اولویت سیاست بر علم تا به حال تاثیر مخربی در کشور ما در طول این همه گیر” اسکات اضافه شده است. “این را باید همان اشتباه را وقتی که می آید به بازگشایی مدارس است.”

یک CDC سخنگوی صحبت در زمينه گفت Redfield شرکت در بیش از 10 کنگره جلسات در ویروس از جمله در سه ماه گذشته.

“او طول می کشد به طور جدی و مسئولیت خود را به نگه داشتن کنگره مطلع CDC پاسخ به COVID,” سخنگوی گفت. “در حال آگاه از نیاز به اولویت بندی زمان از نیروی کار اعضای CDC شرکت خواهد کرد در جلسات آینده که با نزدیک شدن توسط کمیته های قضایی است.”

اعلام می آید CDC است و تاخیر در انتشار آن از راهنمایی های جدید در خیال بازگشایی مدارس. این حرکت نیز یک وارونگی در دسترسی CDC مقامات شهادت در کنگره است. موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی مدیر شهادت بود قبل از این کمیته است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفته بود CDC خواهد بود صدور راهنمایی برای مدارس در این هفته. اما Redfield, صحبت, طول یکی از جلسات در کاخ سفید نشست در بازگشایی مدارس در اوایل این ماه گفت: CDC در روند ارائه راهنمایی بیشتر و بیشتر “بررسی مدارک” در چند هفته آینده.

“CDC بازگشایی مدارس با خیال راحت اسناد منتشر نمی شود این هفته; در عوض مجموعه ای کامل منتشر خواهد شد قبل از پایان ماه” یک CDC سخنگوی گفت.

“این علم و شواهد مبتنی بر منابع و ابزار را بیشتر فراهم می کند اطلاعات برای مدیران, معلمان و کارکنان والدین و مراقبان و نگهبانان به عنوان ما با هم کار می کنند نسبت به بهداشت عمومی-گرا هدف با خیال راحت باز شدن مدارس در این پاییز” سخنگوی اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>