خانه شنوایی با تکنولوژی شرکت مدیران اجرائی موکول به صورت چهار شنبه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

خانه آنتی تراست کمیته فرعی را در جلسه با مدیران عامل آمازون, اپل, Facebook و Google موکول شده است برای چهارشنبه پنل میگویند.

چهار اجرائی تا به حال شده است در اصل برنامه ریزی شده برای شهادت در روز دوشنبه به عنوان بخشی از آنتی تراست کمیته فرعی را yearlong رسیدگی به رقابت در بازارهای آنلاین. اما این جلسه به تعویق افتاد و به جای یادبود Rep., John Lewis, که درگذشت در تاریخ 17 ژوئیه و دروغ در دولت در کنگره.

جلسه تنظیم برای ظهر قابلیت شهادت را از آمازون جف بزوس, اپل, تیم کوک, Facebook مارک زوکربرگ و سوندار پیچای گوگل. آن است که مشترک کنگره ظاهر توسط مدیران ارشد از چهار تکنولوژی قدرتمند شرکت به عنوان اولین هیل شهادت بزوس, ثروتمندترین فرد است.

Facebook نیز مجموعه تماس بگیرید به گزارش درآمد سه ماهه دوم برای سال 2020 در 5 p. m. EST در روز چهارشنبه. گوگل, اپل و آمازون باید همه درآمد خود را برای سه ماهه در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>