خانه محققان پیدا کردن حفره در اوایل ویروس غربالگری مسافران

Category: پلیتیکو Comments: No comments

خانه محققان کشف آنچه آنها می گویند در حال شکاف قابل توجهی در اوایل ایالات متحده در تلاش برای جلوگیری از ورود coronavirus موارد از خارج از کشور به خصوص در میان تلاش ها برای صفحه نمایش های هوایی مسافران بازگشت از نقاط داغ مانند ایتالیا و کره جنوبی در شروع global outbreak.

وزارت امور خارجه رونمایی یک نیاز در مارس 3 که همه بازگشت مسافران از این کشورها به نمایش در برای تب و علائم. اما مقامات ایالات متحده تصمیم به تکیه بر همتایان خارجی خود به انجام آن نمایش — و وابسته در درجه اول در فرودگاه بازديد و تعهدات شفاهی برای اطمینان از آنها انجام شد محققان دریافتند.

آن را به یک استراحت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استقرار هنگامی که آن را محدود سفر از قطعات از چین اعزام به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مقامات ایالات متحده در فرودگاه به صفحه نمایش مسافران از پروازهای مستقیم به آنها وارد شده است. و فرعی توصیف محدود چک در مورد اینکه آیا این سیاست بود که قبل از اجرا آن را جایگزین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را گسترده تر محدودیت های مسافرتی در اروپا در مارس 14.

خانه را نظارت فرعی اقتصادی و سیاست های مصرف کننده در بر داشت که فقط 13 مسافران در پروازهای مستقیم از ایتالیا و 56 از کره جنوبی متوقف شد قبل از سوار شدن هواپیما به ایالات متحده آمریکا در طول این 11 روز با توجه به وزارت امور خارجه داده های ارائه شده به پانل. کمیته فرعی نیز نشان داد که سازمان با یک دست در سیاست — از جمله دولت و وزارت امنیت داخلی و CDC — ارائه شواهد مستند که نمایش شد و در حال انجام به عنوان وعده داده شده.

و پنل نیز دریافت هیچ توضیح روشن و چرا از سیاست های ایالات متحده اعمال می شود تنها به پروازهای مستقیم از ایتالیا و کره جنوبی به استثنای مسافران که تا به حال layovers در مسیر به ایالات متحده است. نوشته شده در پاسخ به وزارت امور خارجه نشان داد که تصمیم گیری ساخته شده بود توسط مامورین گمرک و حفاظت از مرزها. CBP رسمی مورد مناقشه این پیشنهاد و با این حال گفت: این سازمان تا به حال هیچ نقش مهمی در محدود کردن سیاست به پروازهای مستقیم.

“پس از اعمال ممنوعیت سفر و وضع بهداشت و سلامت نمایش برای سفر از چین در شروع ماه فوریه رئیس جمهور به ما گفت که آنها همه چیز را تحت کنترل” گفت: تشکر. Raja Krishnamoorthi (D-بیمار است.), رئیس کمیته فرعی نظارت. “با این حال دولت را کوچک دیگری برای جلوگیری از ورود ویروس از طریق فرودگاه های ما تا اواسط ماه مارس و آن را نادیده فرصت های ارزشمند به سرعت گسترش از طریق افزایش ورود قراضه.”

کاخ سفید در نظر نیست. DHS و CDC نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

شکاف در طول حیاتی کشش در ابتدا از ایالات متحده شیوع کروناویروس جدید بالا بردن سوال در مورد این کشور آمادگی برای مبارزه با این بیماری همه گیر و تصمیم گیری در بالاترین سطوح دولت در زمانی که تهمت بود کم اهمیت جلوه دادن تهدید ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و از آن پس بارها و بارها با اشاره به محدودیت های مسافرتی به عنوان مثال خود را فعال تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus. اما فرعی این تحقیق نشان می دهد برخی از کسانی که در مراحل اولیه ممکن است متناقض اعمال شده و تصمیم به محدود کردن این روند به پرواز مستقیم به حال ممکن است عواقب.

کمیته فرعی راه اندازی تحقیقات خود را در اواسط ماه مارس پس از دریافت نامه از شهروندان آمریکایی که سفر از ایتالیا و کره جنوبی در مارس 3-14 دوره و اظهار داشت آنها هرگز به نمایش در آمد و یا این که آنها دریافت حداقل اطلاعات در مورد کوروناویروس. یکی که در زمان پرواز از رم با توقف در پرتغال توصیف “سخت سرفه” در میان برخی از مسافران در پرواز به لیسبون.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که سران کاخ سفید را coronavirus نیروی کار اعلام کرد که نمایش فیلم در مارس 2, گفتن, خبرنگاران “در عرض 12 ساعت بعد وجود خواهد داشت 100 درصد غربالگری تمام پروازهای مستقیم در تمام فرودگاه ها در سراسر ایتالیا و سراسر کره جنوبی.”

توصیه برای تکیه بر ایتالیا و کره جنوبی برای انجام دما نمایش در فرودگاه آمد از CDC و ارائه شد به نیروی کار که فکر می کردم که این حس با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسمی آشنا با این موضوع. بالا مقامات بهداشت عمومی سوالات مطرح شده در مورد اثربخشی انجام فیزیکی چک در ایالات متحده آمریکا به فرودگاه.

این مقام گفت یک سوال مطرح شد در مورد اینکه چگونه دولت ایالات متحده می تواند بررسی کنید که نمایش فیلم در واقع در حال وقوع در ایتالیا و کره جنوبی. آنها اطمینان داد که وزارت امور خارجه و اداره هوانوردی فدرال آمریکا در این کشورها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که ایتالیا و کره جنوبی زندگی می کردند تا به وعده های خود و از جمله بازديد آیا تا پایان اتفاق می افتد.

دلیل سفر از کره جنوبی بود و نه مسدود شده و در مجموع در طول آن دوره زمانی است که در این کشور ارائه شده جامع چند لایه غربالگری برای جلوگیری از سیلی با همان جهت که منع سفر از چین است. پس از داخلی بحث از جمله در میان پزشکان و دولت توافق کردند که به کره جنوبی درخواست.

رسمی نشان میدهد که متوسط غربالگری نبود نهاد در ایالات متحده فرودگاه که تا به حال پرواز ورود از ایتالیا و کره جنوبی به این دلیل که دولت در پزشکی و بهداشت حرفه ای “قرار نیست سهام بیش از حد به” چنین غربالگری و گفت: این تنها اسیر در حدود 40 درصد از موارد است.

بلکه متوسط غربالگری در خدمت به عنوان یک عامل بازدارنده: اگر کسی نبود به خوبی احساس آنها ممکن است تجدید نظر رفتن به فرودگاه اگر آنها می دانستند که می خواهد متوقف شود از شبانه روزی. دلیل دیگری که داخلی قراضه بودند رد شد و ناتوانی برخی از ایالات متحده آمریکا به فرودگاه برای نصب سربار آشکارسازهای حرارتی که نیاز به مقدار زیادی از فضای برخی از پایانه ها می توانند به جای. پس از آن می شده اند “نیروی انسانی بسیار فشرده” با تعداد زیادی از مردم با دستی دماسنج مصرف مردم متوسط ،

مقامات وزارت امور خارجه گفت: کمیته فرعی است که کره جنوبی هواپیمایی شروع اجرای نمایش متوسط در فوریه. 28, زودتر از مورد نیاز در حال رشد در میان نگرانی در مورد شیوع بیماری وجود دارد. خطوط هوایی ایالات متحده شروع به اجرای نمایش خود را پس از پنس اعلام.

پس از سیاست های ایالات متحده اعلام کره جنوبی آغاز شد اجرای چهار مرحله فرآیند غربالگری آغاز شد که در دروازه با یک چک دما توسط شرکت های هواپیمایی. در مارس 5, این روند نیز شامل درجه حرارت غربالگری در خروج سالن سربار حرارتی متوسط غربالگری در محل بازرسی و بدون تماس دماسنج غربالگری در شبانه روزی دروازه. مقامات کره جنوبی افزود پرسشنامه به روند در مارس 11.

وزارت امور خارجه ارائه شده کمتر جزئیات بیشتر در مورد فرآیند غربالگری در ایتالیا و به جای توصیف افزایش ناگهانی در موارد و مرگ و میر که غرق ایتالیا سیستم مراقبت های بهداشتی.

در ضرورت به راه اندازی یک فرآیند غربالگری دولت توصیف تکرار مکاتبات و تماس بین سفارت آمریکا در رم و ارشد, ایتالیایی, حمل و نقل و مقامات بهداشتی. در مارس 3, دیپلمات های ایالات متحده در رم و میلان “در بازدید از این فرودگاه عملیاتی پروازها به مقصد ایالات متحده به رعایت اجرای غربالگری.” آنها انجام “متعدد پیگیری بازدیدکننده داشته است” با توجه به وزارت امور خارجه.

یک مقام رسمی گفت: مقامات شروع به خروج برای تمام پروازهای ترک ایتالیا به ایالات متحده آمریکا در 8 مارس. کسانی که روش شامل حرارت چک از مسافران شبانه روزی در دروازه. اگر مسافر بود و دمای بالای 99.5 درجه ایتالیایی مقامات خواهد مصاحبه با مسافر و جلوگیری از آنها را از سوار شدن اگر تلقی مشکوک coronavirus مورد.

دولت نیز نشان داد که بار اولیه برای غربالگری مسافران قرار داده شد در airlines اما معطوف به نهادهای دولتی پس از برخی از شرکت های مطرح مسئولیت مسائل در مورد جلوگیری از پرداخت مشتریان از سفر و همچنین “عدم تخصص/تجهیزات.”

بر خلاف وزارت خارجه مقامات CDC گفت: کمیته فرعی است که آن را به حال هیچ مقامات در زمین در کره جنوبی و ایتالیا برای نظارت بر اثربخشی آن است. آن را دارای یک رابط در کره جنوبی که در گزارش از طریق ایمیل به CDC که preboarding متوسط قراضه بودند اتفاق می افتد.

در آن زمان مقامات آمریکایی بارها و بارها هشدار داده که در اکثر موارد بودند که از اروپا است.

“ما تهدید واقعی در حال حاضر اروپا است که این موارد در آینده از” CDC مدیر رابرت Redfield گفت: خانه نظارت کمیته مارس 11. “پس در راه, اگر شما می خواهید به فقط بلانت, اروپا, است, جدید چین است.”

دیوید کوتاه معاون دستیار وزیر حمل و نقل برای حمل و نقل هوایی و امور بین المللی گفت: در اتاق بازرگانی رویداد در مارس 5 که “مشخص شد” که توقف شهروندان غیر آمریکایی که اخیرا در ایتالیا و یا کره جنوبی از آمدن به ایالات متحده به عنوان انجام شده بود با چین “خواهد بود و نه موثر ترین پاسخ است.” او اضافه کرد که “به جای … وجود دارد بسیار افزایش سطح قبل از خروج غربالگری مسافران” در آن کشور است.

بخش حمل و نقل کاهش یافته است به نظر در کمیته فرعی بررسی است.

خانه فرعی را یافته بودند بخشی از یک جریان دو ماه تحقیق که شامل یک مارس جلسه از مسئولان وزارت خارجه CDC و DHS.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>