خانه قضائیه پنل به شنیدن از DOJ ‘خبرچین’ میان تلاش برای برنامه ریزی مجدد بر شهادت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کمیته قضایی مجلس به صف خبرچین به شهادت در مورد اتهام دخالت سیاسی در داخل وزارت دادگستری کمیته گفت: مشاوران سیاسی در روز سه شنبه به عنوان دادستان کل ویلیام Barr همچنان به رد تلاش های پانل به reschedule شهادت او متعهد به در مارس.

موسس شنوایی که هنوز به طور رسمی برنامه ریزی شده است که بخشی از یک سری از مراحل پانل در نظر دارد در هفته های آینده به عقب براند در برابر بار که آنها می گویند را رد کرده است تلاش های تازه به شهادت قبل از دموکرات-پنل led است. این پنل همچنین پیشنهاد به بریده بریده بر شخصی بودجه 50 میلیون دلار, یک پاسخ به نصب سرخوردگی با دادستان کل مقاومت به برنامه ریزی اولین حضور خود را قبل از پانل است که نظارت خود را در وزارت دادگستری.

علاوه بر این کمیته خواهد imminently فایل مختصری با ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر مخالف تماس با وزارت دادگستری به زور اخراج از اتهامات عنوان شده علیه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که قبلا التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی بود اما به تازگی به دنبال برداشت که خواستی.

یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: مقامات مطلع در قوه قضائیه کمیته در اواخر روز دوشنبه که می تواند بر شهادت نیست چرا که از کاخ سفید دستور منع مقامات دولت از شهادت خود در کنگره بدون تصویب از کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع. معلوم نیست اگر Barr به دنبال مراتع’ تایید برای چشم پوشی از ممنوعیت شهادت.

این هدایت شده است در محل پس از ماه مارس, و دموکرات ها را تقبیح کرده اند آن را به عنوان بیش از حد محدود و انتخابی اعمال می شود.

DOJ همچنین نشان داد که این امر صبر را بر در دسترس تا زمانی که “بازگشت به طور منظم به منظور به مجلس نمایندگان” یک ضربت با چیز تیز در خانه تصمیم به انجام بسیاری از کسب و کار خود را از راه دور در هفته های اخیر. DOJ نیز حاکی از آن بود که مایل به معاون دادستان کل جفری روزن در دسترس, اما کمیته دموکرات مصر هستند در شنیدن از Barr.

“من نمی خواهم به صرف ماه litigating یک حکم با دادستان کل است که در حال حاضر صرف سال مقاومت در برابر دادگاه و مشروع کنگره نظارت—اما نه ما ایستاده و اجازه آقای Barr به ادامه فاسد بخش” قوه قضائیه رئیس کمیته جری Nadler (D-n. y.) در بیانیه ای گفت. “ما این اقدامات به آرامی یا با هر حس شادی. ما هر دو یک وظیفه و تعهد اخلاقی برای حفاظت از حاکمیت قانون در کشور ما, و ما قصد داریم به انجام درست آن.”

Nadler همچنین ضربه به عقب در Barr برای این ادعا می شود بیش از حد گره خورده است تا آنجا که از coronavirus بیماری همه گیر و در عین حال ظاهر شدن با مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه برای عکس-op در میان اعتراضات گسترده در واشنگتن دی سی

“او گفت: این کمیته که او نمی تواند پیدا کردن زمان به شهادت از آنجا که اپیدمی—اما زمان به تور تظاهرات مسالمت آمیز در پارک لافایت فقط چند دقیقه قبل از پلیس ضد شورش شلیک گاز اشک آور به جمعیت” Nadler گفت. “آقای Barr است به طور کامل خراب یکپارچگی سیستم عدالت کیفری او نشان داده تحقیر برای کنگره و این کمیته موظف است به نگه داشتن او را به حساب.

دموکرات شده اند مشتاق برای بیش از یک سال به کوره Barr در مورد یک لیست در حال رشد از موضوعات — از Barr را از دست داده و سابق مشاور ویژه رابرت مولر گزارش به ناگهانی وارونه در محاکمه و صدور حکم از متحدان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله فلین و رئیس جمهور دیرین محرم راجر سنگ. پانل برگزار شد Barr در تحقیر برای امتناع از به نظر می رسد در بهار گذشته در مدت کوتاهی پس از او صادر مولر گزارش و نام او را تا قبل از این کمیته به شهادت در کشت از دیگر مجادلات پس از. خانه نیز برگزار شد Barr در تحقیر برای امتناع از همکاری با سوالات مربوط به سرشماری سال 2020.

اما قانونگذاران به احتمال زیاد مشتاق به سوال Barr در مورد دخالت خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن را تعیین antifa — یک برچسب برای یک آمورف مجموعه جناح چپ فعالان — به عنوان یک داخلی در گروه تروریستی و استقرار DOJ شورش تیم برای کمک به سرکوب تظاهرات در واشنگتن دی سی است که فوران پس از کشتن جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

کاخ سفید مسدود شده اکثر مقامات ارشد از شهادت قبل از کنگره از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس با استناد به بحران به عنوان یک فوری تر روز به روز اولویت است. اما به عنوان کنگره به آرامی بازگشت به اقدام مقامات دولت و دیگر دستیاران ارشد شروع به trickling در کاپیتول هیل. بار بود که میله میله به شهادت قبل از اینکه قوه قضائیه در تاریخ 31 مارس خود را برای اولین بار برنامه ریزی شده ظاهر قبل از این کمیته پس از او گرفت یک سال قبل از آن. اما این جلسه به تعویق افتاد به عنوان coronavirus خروشان ارسال قانونگذاران بازگشت به مناطق خود.

Nadler در آن زمان گفت: DOJ به حال متعهد به “تغییر زمان جلسه برای زمانی که بحران abates و این کمیته قادر به reconvene.” از آن پس مقامات کاخ سفید بارها و بارها تجدید محدودیت در کنگره شهادت است که بنا به درخواست مقامات درگیر در coronavirus پاسخ. بار دیده شد دوشنبه پیاده روی در نزدیکی کاخ سفید به دلایل و رعایت اجرای قانون پاسخ هنگامی که پلیس اخراج nonlethal سلاح و گاز در معترضان پاکسازی فضا برای مغلوب ساختن پیشی جستن به مرحله عکس-op در نزدیکی سنت جان کلیسای اسقفی که آسیب دیده بود در تظاهرات بیش از آخر هفته.

این معلوم نیست که قوه قضائیه کمیته صف برای آن در انتظار “کاران” با شنیدن اما بر دخالت در تعقیب فلین و سنگ نیز موجب خشم و انزجار در میان برخی از جانبازان از وزارت دادگستری. یک خط دادستان در سنگ مورد جاناتان Kravis استعفا داد و نوشت: به تازگی یک op-ed decrying سیاسی دخالت در DOJ پس از وزارت دادگستری رهبری حمایت خود از صدور حکم اولیه توصیه برای سنگ.

Nadler نیز قبلا خواسته Barr را به یک لیست طولانی از ارشد DOJ مقامات در دسترس برای مصاحبه از جمله کانکتیکات, ایالات متحده وکیل جان دورهام که در حال بررسی منشاء اف بی آی تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تماس با روس ها در سال 2016 و سابق d. C. U. s. دادستان جسی لیو.

تهدید پال خواستار قطع بودجه دولت بر دفتر ممکن است بیکار از آنجا که جمهوریخواهان کنترل سنا را به شی. اما این اولین تخصیص بودجه مربوط به تهدید به وزارت دادگستری ریشه در بر اكراه به شهادت.

کوتاهی amicus توسط این کمیته در فلین مورد به احتمال زیاد به عنوان یک وزنه تعادل به توافق قانونگذاران که در زمینه خود دادخواستها حمایت از وزارت دادگستری و فلین تلاش برای رها کردن پرونده علیه او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>