خانه رهبران به رای اصلاح محدود کردن نظارت از در حال دیدن سایت اینترنت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

خانه رهبران زده اند یک معامله در نظر گرفتن اصلاحیه به قانون reauthorizing بحث نظارت داخلی برنامه در یک پیشنهاد به ترکیب جدید محدودیت در توانایی دولت برای نظارت بر آمریکایی ها اینترنت و مرور بدون حکم.

زبان متمم آن ارائه خواهد شد با تشکر. Zoe Lofgren (D-کالیفرنیا.) و تشکر. وارن دیویدسون (R-اوهایو) است که هنوز در حال نهایی با توجه به دموکراتیک دستیار با این روند آشنا.

اما توافق برای خانه به آن را دنبال کرد هفته داخلی بحث بین سخنران نانسی پلوسی, دفتر خانه قضائیه و هوش کمیته ها و مترقی نمایندگان مجلس که به دنبال اصلاحات فراگیر فدرال نظارت قوانین. مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان خود در کنگره نیز متمایل به تهاجمی تر اصلاحات با استناد به اتهامات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که FBI نادرست نظارت ارقام در مبارزات انتخاباتی خود در میان تحقیقات روسیه دخالت در انتخابات 2016.

این Lofgren اندازه گیری است و انتظار می رود به آینه نزدیک یکی که دقت شکست در سنا ارائه شده توسط سنسور. Ron Wyden (D-سنگ.) و استیو Daines (R-Mont.). پیشنهاد خود را که نیاز به مقامات دولتی برای به دست آوردن یک دادگاه تایید حکم قبل از دسترسی به آمریکایی ها مرور تاریخ — و یا در یک وضعیت اضطراری برای به دست آوردن این تاریخ و عطف به ماسبق آنها را تایید توسط قاضی.

“این است که حتی یک حزبی گزاره” Wyden گفت: در هفته گذشته. “هر دولت می تواند وسوسه می شود به جمع آوری وب گردی و جستجو در اینترنت تاریخچه از دشمنان سیاسی — سیاستمداران و فعالان و روزنامه نگاران.”

اصلاح موفق 59-37 یک رای خجالتی 60-آستانه رای مورد نیاز برای تصویب در یک روز زمانی که سناتور که ممکن است تحت فشار قرار دادند آن را بیش از بالا وجود ندارد.

مجلس سنا پس از گذشت یک 80-16 رای گسترده تر با عبور نمود از سه اجزای فدرال نظارت قانون شناخته شده به عنوان نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند و ارسال آن به مجلس برای در نظر گرفتن.

این قانون شامل یک تعداد انگشت شماری از حریم خصوصی جدید حمایت بودند که به برکت دادستان کل ویلیام Barr که کمک کرده مذاکره نسخه از این لایحه تصویب شده در سنا است. اندازه گیری ایجاد یک اتحاد غیر معمول از خانه ترقی خواهان تردید از نظارت دولت و جمهوریخواهان در تراز وسط قرار دارد با مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات که FISA مقررات مورد آزار قرار گرفته بودند به جاسوسی سابق کمپین مشاور کارتر صفحه در اواخر سال 2016 انتخابات.

زمان از خانه را با توجه به Lofgren متمم است که هنوز هم در حال کار کردن با توجه به دموکراتیک aide اما از آن است که به احتمال زیاد به تصویب رسید و پس از شکل پلوسی و کلید قانونگذاران دموکرات.

Lofgren و دیویدسون حمایت خود را برای اصلاح در نامه ای روز شنبه به خانه قوانین کمیته اشاره کرد که Wyden-Daines پیشنهاد به حال هر دو حزب اکثریت سنا و که حداقل دو سناتور نشان داد که آنها را به آن رای دادند تا به حال آنها حاضر شده است.

“فعالیت های اینترنتی ما یک پنجره باز می شود به حساس ترین مناطق از ما زندگی خصوصی” به آنها اضافه شده است. “بدون این ممنوعیت مقامات اطلاعاتی خواهد به طور بالقوه دسترسی به اطلاعات شخصی ما, سلامت, مذهبی و سیاسی views.”

خانه است که انتظار می رود به تصویب نظارت و اندازه گیری در هفته آینده.

مارتین Matishak کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>