خانه رهبران مبارزه برای بازگشت در کسب و کار

سخنران نانسی پلوسی و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی در حال افزایش فشار به اعضای خود را به کار میان بی سابقه بحران ملی — اما همچنین آنها را امن نگه دارید در ظرف پتری پایتخت ایالات متحده.

و با قانونگذاران آزمایشی بازگشت در بیش از یک هفته با وجود coronavirus موارد هنوز نوردی در منطقه خانه رهبران در حال مسابقه برای پیدا کردن یک راه برای انجام هر دو.

خانه است که هنوز هم تنها در اوایل آماده سازی برای بازگشت به واشنگتن مرتب سازی عظیم چالش های لجستیکی است که شامل نگه داشتن صدها نفر از اعضا و هزاران نفر از دستیاران و کنگره کارکنان پشتیبانی امن آنها را جمع آوری برای اولین بار در دو سال به صورت جلسات, اخبار کنفرانس ها و انجمن huddles.

“فکر می کنم از کنگره ایالات متحده به عنوان یک کنوانسیون که شامل هزاران نفر از مردم. ما مطمئن شوید که ما باید بسیار دقیق بهداشت عمومی پروتکل” گفت: تشکر. جیمی راسکین (D-Md.), که نشسته در خانه و اداره کمیته. “ما واقعا نیاز به فکر می کنم از طریق ما مسئولیت به افراد دیگر در این فرایند است.”

در همان زمان خانه رهبران نیز به دنبال یک برنامه پشتیبان گیری — چگونه اجازه می دهد تا اتاق را به تابع اگر قانونگذاران باید دور ماندن از واشنگتن حتی طولانی تر است. یک توافق دو حزبی تا کنون باقی مانده است دور از دسترس.

برخی از قانونگذاران و دستیاران ارشد می گویند خانه ممکن است نیاز به تاخیر در بازگشت خود را فراتر از آوریل 11. رهبران دموکرات در حال حاضر کاهش یافته است و قصد دارد تا دوباره در روز دوشنبه در مدت کوتاهی پس از اعلام این تصمیم رو به یک واکنش شدید از قانونگذاران در هر دو طرف که نگران این امر می تواند بیش از حد خطرناک است. سنا هنوز برنامه ای برای بازگشت به دوشنبه با وجود تظاهرات از برخی از آن دموکراتیک اعضا در مورد خطر بهداشت عمومی.

کنگره پزشک اطلاع اعضای مجلس, مدیریت, جمعه که coronavirus موارد ممکن است اوج در سی منطقه تا اواسط و یا حتی اواخر ماه مه و منطقه ممکن است کاهش مداوم در موارد تا ماه ژوئن.

در طول دو حزبی جلسه که همچنین شامل معمار کنگره اعضای فلفلی مقامات و سوالات در همه چیز از این که آیا آنها می تواند نیاز همکاران خود را به پوشیدن ماسک باید آنها را ایمن ماندن در ساختمان تاریخی را کوچک دستگاه آسانسور.

خانه شرح زیر دستورالعمل های فدرال دکتر برایان موناهان گفت: اعضای که توصیه می کنند که افراد به طور داوطلبانه و به صورت ماسک اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. بسیاری از جمهوری خواهان ئی حاضر به پوشیدن ماسک هنگامی که از خانه هفته گذشته به رای در آخرین coronavirus امداد لایحه خروج از دموکرات ها مبهوت.

کاپیتول مقامات از جمله معمار و پزشک خود را در حال آماده سازی راهنمایی برای زمانی که اعضای بازگشت با مشاوره در مورد چگونه بسیاری از کارکنان می تواند با خیال راحت به کار در دفاتر مختلف اندازه. و آنها در حال انجام تجزیه و تحلیل از فضاهای مختلف در کاپیتول هیل اشاره کرد که اتاق امن خواهد بود برای برگزاری جلسات کمیته و یا جلسات دیگر.

دو حزبی جلسه که شرکت کنندگان به عنوان “بسیار همکاران” خود را به حال چند ماموریت. در این جلسه به عمد انجام شده از طریق ویدئو کنفرانس نرم افزار به نام Webex یک اجرای آزمون از انواع به ببینید که چگونه دیگر کمیته می تواند با برگزاری جلسات از راه دور در آینده است.

اما چشم انداز راه اندازی یک نیمه از راه دور خانه تنها شدت یافته حزبی تقسیم در میان رهبران حزب — با هر دو طرف رو نصب سرخوردگی از کاربرانی که مشتاق به شرکت در کسب و کار رسمی در حالی که آنها باقی می ماند و خانه نشین.

Pelosi عهد کرده است به شخم زدن جلو با قوانین تعمیرات اساسی به طور موقت اجازه می دهد پروکسی رای گیری با یا بدون جمهوریخواهان در هفته های آینده. مک کارتی در ضمن با رد این ایده ابراز نگرانی از این که یک نماینده مجلس می تواند رای به نمایندگی از 200 نمایندگان.

به جای مک کارتی پیشنهاد بازگرداندن چند کمیته برای اولین بار و اجازه دادن به آنها برای کار در فضاهای بزرگتر مانند خانه اتاق که در آن آنها می توانند عمل سالم اجتماعی فاصله. سپس بعد از این کمیته ها تولید کرده اند قوانین رهبران می توانید تماس بگیرید بقیه از خانه برای رای طبقه.

مک کارتی و رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer (D-Md.) پیشرو مرکب نیروی کار در مورد این موضوع. این دو رد و بدل شده در مقالات, اما مردم آشنا با این بحث ها به شک و تردید آنها را در رسیدن به یک توافق در قوانین تغییرات در روزهای آینده.

هویر و دیگر دموکرات ها استدلال کرده اند که کمیته می تواند ایمن نگه داشتن جلسات بیش ویدئو کنفرانس نرم افزار, اما بسیاری از جمهوریخواهان باقی می ماند و مقاوم در برابر اجازه می دهد پانل به رای قانون و دور از پایتخت.

“[جمهوریخواهان] می خواهید جلسات تا آنجا که دموکرات ها انجام دهید — این است که بازگشت آنها به مرحله ملی” یک عضو ارشد دموکرات مشاور گفت. “ایده این است که شما نمی توانید به نحوی به یک ویدئو کنفرانس که با این نسخهها کار پس از هشت هفته از تلاش کند ؟ هیچ.”

حداقل یک پانل خانه کمیته فرعی تخصیص بودجه و برنامه به نگه داشتن یک فرد شنوایی در coronavirus پاسخ دهند. تشکر. رزا DeLauro (D-Conn.), که منجر فرعی صدد را در یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را بالا مقامات بهداشتی, Dr. Anthony Fauci, اما کاخ سفید مسدود درخواست, به گفته یک سخنگوی کمیته. سابق دولت اوباما سلامت رسمی دکتر توماس فریدن شهادت خواهد داد به جای به طور بالقوه با دیگر شاهدان.

مک کارتی نیز با اشاره به تعدادی از موارد قانونی است که نیاز به کار از جمله هزینه های اقدامات آبراه قانون و سالانه سیاست دفاعی لایحه.

“شما خزیدن قبل از شما راه رفتن و راه رفتن شما قبل از شما اجرا” مک کارتی به خبرنگاران گفت: در طول یک هفته تماس را فشار دهید پنج شنبه.

مک کارتی زمین را به فعال کردن کمیته کار می آید به عنوان قانونگذاران در هر دو حزب بزرگ شده اند به طور فزاینده ای ناراحت است که آنها خواسته شده که برای رای دادن عظیم coronavirus صورتحساب بودند که درهم با رهبری در اتاق معاملات. یک نماینده مجلس ایران گفته شده سیاسی است که آنها ابراز آن ناکامی به طور مستقیم به رهبری ابراز نگرانی که رتبه-و-فایل کاربران در حال کاهش خارج از روند قانونی.

در حالی که رهبران حزب تقلا به شکل یک طرح برخی از نمایندگان مجلس در حال بدست گرفتن امور به دست خود. کنگره مترقی حزبی برگزار مجازی میزگرد در اوایل این هفته که ویژه شهادت چندین شهود متخصص.

“ما به وضوح می توانید این کار را از راه دور به عنوان ما در حال انجام در حال حاضر” Rep. علامت Pocan (D-Wis.) گفت: به عنوان او بسته hourlong میزگرد. “ما می خواستیم نشان می دهد که این امکان پذیر است. ما می تواند به جلو حرکت می کند و امن و آن را از راه دور.”

و مشکل حل حزبی نیز جعل جلوتر با یک راه حل خاص خود را دارد: با شروع هفته آینده گروه دو حزبی در حال برنامه ریزی برای برگزاری مجازی بحث طبقه در تعدادی از موضوعات. اما بعید است به سکوت خواستار رشد به بازگشت به کار.

“آن staggers بسیاری از ما به خصوص دانشجویان سال اول که ما خیلی بد-آماده به عنوان یک موسسه برای انجام کسب و کار ما” Rep. دین فیلیپس (D-Minn.), عضو Solvers مشکل حزبی گفت: در مصاحبه اخیر است.

“I don’t mind سفر به واشنگتن است. من نمی ذهن داشتن برای رای دادن در کف خانه اگر این چیزی است که ما نیاز به انجام” فیلیپس گفت. “اما در علاقه ما به وفق دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر