خانه عبور $484 میلیارد بسته امداد پس از هفته پارتیزانی جنگ

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مجلس تصویب نزدیک به 500 میلیارد دلار coronavirus نجات بسته است که ارائه کمک های اضطراری به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان ها پس از دو هفته مذاکرات بین رهبران حزب و کاخ سفید است.

این لایحه را فراهم فوری $321 میلیارد تزریق برای چک حفاظت از برنامه کسب و کار کوچک نجات صندوق که از پول هفته گذشته است. این بسته همچنین فراهم می کند یکی دیگر از 60 میلیارد دلار در بحران اقتصادی وام برای کسب و کارهای کوچک 75 میلیارد دلار در کمک های اضطراری برای بیمارستانها و 25 میلیارد دلار به سطح شیب دار بالا coronavirus تست.

اندازه گیری مورد تایید 388-5 است چهارم در یک سری از coronavirus امداد صورتحساب عضلانی از طریق کنگره در کمتر از دو ماه جمعا به مبلغ 2.7 تریلیون دلار در بودجه فدرال برای مبارزه با این بیماری همه گیر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه قوی در حمایت از این قانون در اوایل این هفته است و انتظار می رود به سرعت ثبت نام کمک بیل.

“این است که واقعا بسیار بسیار بسیار غم انگیز روز. ما آمد به کف با نزدیک به 50 ، 000 مرگ و میر تعداد زیادی از مردم نهفته و عدم اطمینان از آن همه” سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) گفت: در طبقه اظهارات اولیه پنج شنبه. Pelosi عینک کرم رنگ شال در اطراف صورت خود را تا زمانی که او صحبت می کرد و محو کردن سکو قبل و بعد از فاجعه است.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) تنها حزب دموکرات برای رای دادن در برابر این لایحه است. او گفت که او نمی تواند تکیه بر رهبری را وعده به صورت گسترده امداد در بعدی بسته است.

“ما هیچ تاریخ ما هیچ تعهد در زمانی که این مراقبت 4 میخوام اتفاق می افتد” Ocasio-کورتز به خبرنگاران گفت: پس از به تصویب مجلس این لایحه است.

خانه بود و خیلی صحنه های مختلف روز شنبه از مجلس سنا که به تصویب بسته کمک در اوایل این هفته از طریق یک صدا رای تنها با تعداد انگشت شماری از سناتورها و کارکنان در اتاق.

صدها نفر از نمایندگان — به مراتب بیشتر از زمانی که خانه آخرین رای دادند برای $2 تریلیون مراقبت عمل در اواخر ماه مارس — صرف بین چهار و پنج ساعت مصاحبه یک سری از دو رای در روز پنج شنبه. قانونگذاران که در بازگشت به واشنگتن برای رسیدن به حد نصاب در صورت هر گونه اعضای تقاضا رول تماس با رای حوصلگی در داخل و خارج از خانه در گروه تقریبا 60, با کف مقامات ضد عفونی اتاق در بین دو رای.

به خانه باز درهای خود را در روز پنج شنبه صبح به روش طبیعی تغییر کرده بود به شدت از آخرین بار قانونگذاران وارد شهر برای رای بیش از سه هفته پیش.

مقامات مسئول خانه کف گرفته بود و حتی بیشتر مراحل را برای جلوگیری از گسترش این ویروس که تا کنون آلوده تقریبا 835,000 آمریکایی و ادعا کرد بیش 42,000 زندگی می کند. خانه کارکنان قرار داده بود نشانه روی صندلی در اتاق بنابراین کاربران می دانند که برای نشستن به اندازه کافی دور از هم جدا از یکدیگر برای حفظ مناسب اجتماعی فاصله.

و خانه را از حضور در پزشک برایان موناهان توصیه می شود که اعضا و کارکنان پوشیدن ماسک در همه زمان ها — یک هشدار است که بسیاری از, اگر نه همه, به دنبال داشته است. تشکر. جیمی راسکین (D-Md.) آشکارا انتقاد Rep. جیم اردن (R-اوهایو) برای پوشیدن ماسک در طول شب چهارشنبه جلسه از قوانین خانه کمیته.

اردن و یک تعداد انگشت شماری از دیگر جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان صبح روز پنجشنبه بدون ماسک. اما پلوسی و رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer (D-Md.) همراه با توافق قانونگذاران مانند Rep. تام کول (R-Okla.) دیده می شد با پوشیدن پوشش صورت در اطراف اتاق.

بحث در مجلس کشیده در ساعت عقب هل دادن برای اولین بار رای بیش از 90 دقیقه به عنوان صدها نفر از قانونگذاران مبارزه برای یک فرصت برای صحبت در طبقه حتی فقط برای 30 ثانیه. به عنوان اولین رای در نهایت آغاز شده پلوسی ایستاده بود و در پشت اتاق عمل به عنوان یک ترافیک پلیس به او دستور کارکنان و کارگردانی اعضای.

در طول سخنرانی ده ها تن از قانونگذاران درنگ در اتاق یا بالا رفت و به بازدید کنندگان گالری به تماشای برابر ارشاد از خانه رهبری است. تقریبا تمام عینک ماسک و نشست حداقل شش فوت جدا از همکاران.

اکثر نمایندگان مجلس با استفاده از فرصت صحبت کردن خود را به انفجار از طرف دیگر برای نزدیک به دو هفته از مذاکرات decrying آنها چه فکر کردم اشتباه از سمت چپ و یا در بسته گنجانده شده بسته که صحبت شد.

اما در یکی از ویژه تند و تلخ لحظه تشکر. ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.) گفت: او اختصاص این لایحه به “خواهر عزیز که در حال مرگ در یک بیمارستان در خیابان Louis, میزوری در حال حاضر آلوده coronavirus.” هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان ارائه تسلیت خود را به آب پس از آن.

رای گیری در حدود نیم تریلیون دلار بسته می آید پس از بیش از دو هفته از زمان مذاکرات بین پلوسی ایران با رهبران و کاخ سفید به رهبری وزیر خزانه داری استیو Mnuchin. آنچه در آغاز به عنوان یک توافق تقاضا برای اضافی $250 میلیارد برای پر کردن کنگره کسب و کار کوچک کمک برنامه تبدیل شده به مراتب بزرگتر بسته است.

معامله زده بین دو طرف شامل حدود 380 میلیارد دلار کل بودجه اضافی برای کسب و کارهای کوچک و همچنین مبالغ هنگفتی برای بیمارستان ها و بیماری های تست — که هر دو شده بود تحت فشار قرار دادند توسط دموکرات ها ،

قابل توجه این بسته شامل نمی شود هر گونه کمک به دولت های محلی یکی دیگر از دموکرات ها بزرگترین خواسته است. بسیاری از شهرستانها و شهرهای کوچک در سراسر کشور دیده می شود بزرگ سهام خود درآمد — حقوق و دستمزد و مالیات بر درآمد — خشک میان اقتصاد ملی مستند.

دموکرات ها گفته اند که آنها بلافاصله محوری به بعد بسته است که آنها می گویند باید دور دیگری از برای کمک به دولت های ایالتی و محلی.

“برای هر کسی که فکر می کند این آخرین قطار از ایستگاه است که به صورت” رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با Pelosi این هفته است.

رهبران جمهوری خواه با این حال باید گفت که آنها بی علاقه هستند در اقدام سریع در بسته های دیگر. و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: او نمی خواهد هر حرکت اضافی امداد بسته های بدون اتاق خود در جلسه را به طور کامل قانونگذاری. هر دو مجلس نمایندگان و سنا با توجه به بازگشت ممکن است 4.

“ما اختصاص داده شده $2.8 تریلیون دلار در ماه گذشته و یا به مبارزه با این بیماری همه گیر. می افزاید که خیلی افتضاح از پول به بدهی های ملی” مک کانل گفت: در کنتاکی ایستگاه رادیویی WYGE.

“بنابراین آنچه که من گفته ام این است که ما نیاز به فشار دکمه مکث در اینجا و به یاد داشته باشید تنها راه نهایی برای خروج از این است که برای اقتصاد به آرامی شروع به باز کردن back up,” او گفت:.

صبح روز پنج شنبه مجلس به تصویب قطعنامه ایجاد یک انتخاب coronavirus نظارت کمیته خواهد بود که رهبری جناح اکثریت مجلس شلاق جیم Clyburn (D-S. C.). این قانون به تصویب مجلس در بیشتر, حزب, خط, رای به جمهوری خواهان با انتقاد از پنل به عنوان یک حزبی تلاش برای بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن یک ادعای دموکرات اخراج به عنوان مسخره است.

به انتخاب کمیته رای می آید پس از Pelosi ناگهان اوراق او قصد دارد روز شنبه به فشار از طریق یک خانه تغییر قوانین اجازه پروکسی رای گیری در طول بیماری همه گیر. به جای پلوسی گفت او و دیگر بالا دموکرات ها را با کار خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) به آمده تا با یک طرح دو حزبی برای چه به کنگره خواهد تابع در ماه های آینده.

دو حزبی نیروی کار به رهبری مک کارتی و هویر ملاقات پنج شنبه بعد از ظهر اما هر دو از رهبران چپ نشست و بدون هر چیزی در حال حل و فصل شود. آنها برنامه ریزی برای یک تماس را دنبال کنید تا در اوایل هفته آینده.

پلوسی گفت که او امیدوار است که توافق بر روی یک کنترل از راه دور رای گیری طرح پس از آن اگر چه جمهوری خواهان در هر دو مجلس در حال هل دادن به کنگره رزومه کاری خود را به طور منظم در برنامه.

بورگس اورت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>