روز سه شنبه با تصویب قانون در نزدیک به اتفاق آراء که استراحت محدودیت در اورژانس تحت حمایت دولت وام های طراحی شده برای جلوگیری از اخراج های دسته جمعی در کسب و کارهای کوچک عمده بازسازی کمک های مردمی برنامه.

این لایحه در مجلس تصویب در 417-1 رای را به وام گیرندگان تحت $670 میلیارد چک برنامه حفاظت گریز بیشتر در چگونه آنها می توانند با استفاده از بودجه و هنوز هم وام بخشوده در ازای حفظ خود رسید.

آمرزش عنصر کلیدی انگیزه کنگره ایجاد شده برای کسب و کارهای کوچک را در بدهی و حفظ پرداخت کارگران در طول بیماری همه گیر. در این هفته از برنامه راه اندازی بسیاری از کارفرمایان شکایت کرده اند که محدودیت های اعمال شده بر روی پول تهدید توانایی خود را به امن وام بخشش از آنجا که بسیاری از آنها بیشتر بر دوش هزینه های سربار از حقوق و دستمزد.

قانون حمایت توسط مظنونان حمله به دانشگاه Dean فیلیپس (D-Minn.) و تراشه Roy (R-تگزاس) که به دنبال کسب و کار پر بخشش وام زمان بیشتری را صرف پول — 24 هفته به جای هشت و پایین تر از حداقل مقدار که باید صرف حقوق و دستمزد به 60 درصد به جای 75 درصد است.

“این را در امریکا کسب و کارهای کوچک انعطاف پذیری برای اطمینان از آنها حداقل باید یک شانس برای زنده ماندن” گفت: Rep. استیو Chabot از اوهایو بالا جمهوریخواه در خانه کسب و کار کوچک کمیته.

رای گیری خواهد شد تحت فشار قرار دادن مجلس سنا به عمل در روزهای آینده. یک گروه دو حزبی از سناتورهای هفته گذشته موافقت کرد به باریک تر مجموعه ای از انعطاف پذیری اقدامات بود اما قادر به تامین امنیت به اتفاق آرا موافقت با تصویب این لایحه قبل از ترک برای یادبود روز زنگ تفریح. سنا را به بازگشت به واشنگتن دوشنبه. رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) پشتیبانی از خانه-تصویب لایحه و حرکت خواهد کرد برای قرار دادن آن در کف هفته آینده شومر سخنگوی جاستین گودمن گفت.

اما به نظر می رسد که مجلس سنا نمی خواهد به سادگی به تصویب مجلس لایحه پس از کسب و کار کوچک رئیس کمیته مارکو روبیو (R-Fla.) گفت: “ناخواسته خطاهای فنی” در این قانون در واقع می تواند آن را سخت تر برای کارفرمایان برای به دست آوردن وام بخشش.

قانونگذاران در حال درمان این مسئله با افزایش ضرورت از آنجا که کسب و کار به زودی وارد فاز که در آن آنها خواهد شد درخواست برای وام بخشش.

“ما تقریبا یک هفته دو پنجره در اینجا به هر معقول اصلاحات به بخشش طرف گفت:” پل Merski گروه معاون رئیس جمهور برای کنگره در روابط مستقل جامعه بانکداران آمریکا است.

خانه قانون تأکید مایع اجرای کسب و کار کوچک وام برنامه بود که با عجله راه اندازی شده در مارس 3 و دستخوش یک سری از اداری و تغییرات پس از آن به پاسخ به اعتراض از کسب و کار است که آن کار نمی کند به درستی.

هنوز هم این برنامه ثابت کرده است که بسیار محبوب با اولیه tranche از بودجه در حال تخلیه در اواسط ماه مارس قبل از کنگره پر آن را با بودجه جدید. از بعد از ظهر چهارشنبه در این برنامه مورد تایید بود $510.5 میلیارد دلار از طریق 4.4 میلیون وام و تا به حال بیش از 100 میلیارد دلار تخصیص باقی مانده است.

خانه تصویب لایحه مشخص شده تغییر برای سخنران نانسی پلوسی که قبلا با تمرکز بر تهیه پیش نویس جامع تر قانون کمک در طول بیماری همه گیر. خانه در اوایل این ماه گذشت 3 تریلیون دلار بسته امداد بود که بلافاصله دیده می شود که مرده در هنگام ورود در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا.

خانه گذشت پنج چک برنامه حفاظت از وصله پینه کردن پس از حزب دموکرات کوچک پشت یک نسخه اولیه این لایحه برای رسیدگی به شکایات از رهبران کارگری که آن را با توجه به کسب و کار انگیزه کمتری برای استخدام دوباره کارگران است. این پیش نویس های قبلی را حذف حداقل حقوق و دستمزد هزینه های مورد نیاز در دسترس نباشد تحت بخشش وام قوانین. به جای مجلس نمایندگان تصمیم گرفت تا فقط کاهش 75 درصد هزینه های مورد نیاز تعیین شده توسط اداره کسب و کار کوچک و وزارت خزانه داری.

اما راه خانه پیش نویس این سازش ممکن است ایجاد یک مجموعه جدید از موانع برای تجهیز نشدن برنامه است.

این لایحه آمده است که برای دریافت وام بخشش یک کسب و کار “باید با استفاده از حداقل 60 درصد” مبلغ وام برای هزینه های حقوق و دستمزد. جمله بندی ایجاد کرده است نگرانی هایی است که به جای دادن انعطاف پذیری در کسب و کار به عنوان در نظر گرفته شده این امر به جلوگیری از آنها را از داشتن هر بخشی از وام های خود را ببخشند اگر آنها نمی, آمار 60 درصد مورد نیاز است.

“جمله هایی که ارائه می تواند اثرات ناخواسته. معلوم نیست چگونه خزانه داری خواهد تفسیر آن گفت:” جان Lettieri, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت اقتصادی نوآوری است.

صرف نظر از قصد تهیه پیش نویس مسائل با لایحه افزایش احتمال که مجلس سنا می نوشتن و تصویب قانون جدید. روبیو شناسایی کرده است که 60 درصد زبان به عنوان یک مشکل و همچنین به عنوان یک بخش که تغییر مورد نیاز برای rehiring کارکنان که دفتر او استدلال می کند می تواند از بین بردن یک کارمند نگهداری قیمومیت.

“ناخواسته خطاهای فنی در خانه PPP لایحه می تواند ایجاد یک ناخواسته عامل بازدارنده به rehiring و ایجاد جدید و جدی بار برای PPP وام گیرندگان از بخشش گفت:” روبیو. برنامه “محافظت از 50 میلیون نفر از کارکنان و کمک کرده است تا صاحبان کسب و کار کوچک تحمل این بحران است. من ادامه خواهد داد به کار با دولت و همکاران من برای اطمینان از تغییرات لازم برای افزایش انعطاف پذیری نمی سهوا آسیب صاحبان کسب و کار و کارکنان در این فرآیند است.”

علاوه بر پاسخگویی به شکایات گسترده است که این برنامه قوانین بیش از حد سفت و سخت آمریکا در روز پنج شنبه تلاش ناموفق برای تصویب یک لایحه پرداختن به نگرانی های که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتشر کرده است هیچ اطلاعاتی در فرد دریافت کنندگان کمک های اولیه.

خواهان مسدود شده و عبور از قانون است. آنها قادر به انجام این کار به دلیل آن نیاز به دو سوم اکثریت به تصویب تحت قوانین را برای تصویب لوایح در تسریع اساس.

این لایحه مورد نیاز SBA به شناسایی کسب و کار که با دریافت 2 میلیون دلار یا بیشتر در چک برنامه حفاظت از وام و کمک های اقتصادی تحت آسیب فاجعه برنامه وام. جمهوریخواهان استدلال کرد که گزارش مورد نیاز در این لایحه شده اند که بیش از حد سنگین برای کسب و کارهای کوچک و آنها نمی خواهند به احتمالا شرم مطیع قانون وام گیرندگان که وام های بزرگتر.

برای اطمینان از وام در حال رسیدن به کسب و کار بیشتر نیاز SBA اعلام آن صرفنظر 10 میلیارد دلار از چک حفاظت برنامه بودجه به وام منحصرا توسط انجمن توسعه موسسات مالی که تمرکز بر خدمت به مردم محروم منطقه ، این حرکت به دنبال مطالبات توسط پلوسی و شومر که دولت حک کردن بودجه برای جامعه دهندگان و اقلیت بانک ها.

“انجمن توسعه موسسات مالی در حال تاسیسات به بسیاری از سنتی محروم و underbanked جوامع” شومر در بیانیه ای گفت. “من می خواهم برای تشکر از [وزیر خزانه داری استیون Mnuchin] برای غذای ما تماس به کنار استخر بودجه به طور خاص تعیین شده برای اعطای وام توسط CDFIs و در حال حاضر ما با اصرار او را به حرکت می کند و شامل اقلیت موسسات سپرده گذاری و همچنین از آنجایی که آنها بیش از حد مهم برای گسترش دسترسی به جوامع رنگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im