خانه عبور می کند هزینه های عظیم لایحه در تلاش برای خنثی کردن انتخابات سال shutdown

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مجلس تصویب $259.5 میلیارد هزینه بسته در روز جمعه در دموکرات ها’ باز کردن پیشنهاد به دفع کردن خاموش کردن دولت — یک برنامه به طور بالقوه ویرانگر سناریو در حالی که این کشور درگیر یک بیماری همه گیر و بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

پایین اتاق پاک بسته در 224-189 رای دادن. چهار-لایحه پد مینی بوس بودجه در بخش, دولت, کشور, کشاورزی, امور جانبازان و سازمان های دیگر با میلیاردها دلار اضافی در حالی که اعمال محدودیت های جدید در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که تضمین آن را هرگز تبدیل شدن به قانون است.

این اولین تخصیص بودجه اقدام به حرکت را از طریق هر اتاق از کنگره این سال, اما قانونگذاران تقریبا قطعا برخورد نسبت به یک عکاسی در گذراندن لایحه ای را برای نگه داشتن دولت باز فراتر از پایان سال مالی در سپتامبر. 30. انتخابات سال سیاست به احتمال زیاد sap سیاسی را به سادگی دو حزبی هزینه های معامله در هفته های آینده در حالی که کنگره کشتی با یکی دیگر از $1 تریلیون دلار به علاوه coronavirus پاسخ بسته جهت مبارزه با خزنده بیکاری و خونتان عفونت در سراسر کشور است.

چهار-لایحه مینی بوس برای اولین بار از دو مالی 2021 بودجه بسته نرم افزاری است که آمریکا طرح به تصویب در پایان ماه. خانه را تا هفت لایحه 1.4 تریلیون دلار بسته در هفته آینده خواهد بود که صندوق پنتاگون و وزارتخانه های کار و بهداشت و خدمات انسانی, آموزش و پرورش, امنیت, عدالت, حمل و نقل, انرژی, و بیشتر.

هنگامی که هر دو بسته هستند آمریکا را تایید کرده اند که تقریبا تمام مالی خود را 2021 تخصیص صورتحساب به جز اندازه گیری است که بودجه بخش هایی از قوه مقننه. که لایحه را شامل نمی شود هزینه-از زندگی-تنظیم برای نمایندگان مجلس که تعدادی از اعضای این باور است حیاتی برای زندگی در سی پس از تحمل بیش از یک دهه از پرداخت یخ. خانه رهبران هنوز هم می تواند تصمیم گیری را به قوه مقننه لایحه به طبقه به عنوان یک مستقل از اندازه گیری.

کنگره حزبی مترقی است همچنین هل دادن به نوار Homeland Security هزینه های لایحه از عظیم 1.4 تریلیون دلار مینی بوس با برخی از اعضای میلی به صندوق این سازمان به اتهام اجرای جمهور مهاجرت دستور کار و انجام انتخابات اقدام در اورگان و واشنگتن است.

اما کنگره اسپانیایی انجمن حمایت از امنیت داخلی بیل و بالا تصاحب هیچ برنامه ای برای yank آن از کف. CHC صندلی جقوین کاسترو (D-تگزاس), مظنونان حمله به دانشگاه ارل Blumenauer (D-سنگ.), سوزان Bonamici (D-سنگ.) و دیگران را نیز ارائه اصلاحیه حاضران در تلاشهای دولت برای سرکوب تظاهرات در اورگان و واشنگتن است.

“ما واقعا نمی توانیم به تصویب این” تشکر. Lucille Roybal-Allard (D-کالیفرنیا.) صندلی از خانه امنیت داخلی هزینه پنل و گفت: سیاسی در روز جمعه. “ما نیاز به ارسال یک پیام بسیار روشنی به DHS که این کسب و کار به عنوان معمول است. آنها باید پاسخگو باشند و وجود دارد برای رفتن به عواقب.”

مالی 2021 تخصیص روند گذشته برای بازنشستگی صندلی نیتا Lowey (D-n. y.) بود که به خوب بکار بردن gavel قدرتمند کمیته.

“من فراق درخواست به شما این است: آیا تسلیم به فراگیر تعصب است که نفوذ آنچه احساس می تواند تمام جنبه های حرفه ای ما — و حتی گاهی اوقات شخصی ما — زندگی,” او گفت: در اوایل این ماه.

“همیشه در تلاش برای استفاده از قدرت از کیف پول برای باز کردن پتانسیل کامل از این ملت” او گفت:.

چهار-لایحه اندازه گیری تصویب توسط مجلس در روز جمعه ارائه خواهد $65.9 میلیارد دلار برای وزارت خارجه آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی و دیگر برنامه های مارک $8.5 میلیارد دلار افزایش بیش از زمان بودجه و یا نزدیک به 15 درصد افزایش. که شامل بیش از 10 میلیارد دلار برای تلاش جهانی برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دموکرات ها همچنین شامل $12.5 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای رسیدگی به افزایش جانبازان هزینه های مراقبت های بهداشتی. آژانس حفاظت از محیط زیست و داخلی بخش را دریافت بیش از 9 میلیارد دلار و نزدیک به 14 میلیارد دلار بود. بیش از 4 میلیارد دلار را به توسعه روستایی و برنامه های بیش از 3 میلیارد دلار خواهد جریان به غذا و دارو.

این بسته همچنین طول می کشد تعدادی از عکس در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله مقررات است که انتقاد از رئیس جمهور “آن را به تنهایی” رویکرد به کمک های خارجی بازگرداندن بودجه برای سازمان بهداشت جهانی, بلوک دولت را سرکوب غذایی تمبر و نوار حفاری در قطب شمال National Wildlife Refuge.

سنا, در ضمن حتی شروع آن تخصیص روند این سال است. دموکرات ها در اتاق بالایی می خواهید برای اضافه کردن میلیاردها دلار در اورژانس همه گیر کمک به هزینه های سالانه اسکناس در علاوه بر این به پلیس اصلاحات مقررات فقط به عنوان خانه دموکرات بود. اما سنا تخصیص صندلی ریچارد شلبی (R-Ala.) گفت: این مسائل باید با رسیدگی می شود به طور جداگانه.

اولین خانه مینی بوس می آید پس از کنگره امن دو سال بودجه مقابله تابستان گذشته که به افزایش هزینه های اختصاص داده شده و در مجموع $740.5 میلیارد دلار در بودجه دفاع و $634.5 میلیارد دلار در nondefense بودجه برای سال مالی 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>