آمریکا به طرح شکایت پلوسی بیش از پروکسی رای گیری

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آمریکا در حال برنامه ریزی برای فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر بلندگو نانسی پلوسی در, یک پیشنهاد برای جلوگیری از یک پروکسی جدید سیستم رای گیری که اجازه خواهد داد که قانونگذاران به بازیگران خود را از راه دور اول رای در کف این هفته در میان جهانی همه گیر.

رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) همراه با 20 دیگر توافق قانونگذاران خواهد فایل طرح دعوی در دادگاه روز شنبه به چالش کشیدن روش رای گیری خواستار آن خلاف قانون اساسی است. چهار ترکیبات نیز ورود به طرح دعوی در دادگاه ادعا نمایندگی خود در کنگره در معرض خطر بودن از رقیق.

جمهوری مشاوران, اما, انتظار دادگاه به مداخله قبل از قانونگذاران را به خود پروکسی آرا در روز چهارشنبه.

پلوسی را رد کرد ایران با طرح دعوی در دادگاه سهشنبه شب.

“آمریکا و’ غم شیرین کاری نشان می دهد که خود را تنها تمرکز به تاخیر و مانع ضروری و مورد نیاز اقدام به پاسخگویی به نیازهای کارگران آمریکایی و خانواده ها در طول coronavirus بحران” پلوسی (D-کالیفرنیا,) گفت که این روش این است که “به طور کامل سازگار با قانون اساسی است.”

بالا خواهان شده اند و مبارز در برابر تاریخی تغییر قوانین سایهای قانونی حرکت برای روز. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل سوال اساسی از سیستم اواخر هفته گذشته است. خانه اقلیت شلاق استیو Scalise (R-لا.) پیشنهاد کرده بود جمهوری خواهان استقرار (mount) یک چالش قانونی پس از عمل است که به طور موقت و تنها برای استفاده در طول زمان کنگره است که برای اولین بار استفاده می شود این هفته است.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer — که کمک به توسعه پروکسی سیستم رای گیری در حالی که کار با جمهوریخواهان — اخراج حملات از مک کانل و دیگران به عنوان انگیزه های سیاسی.

“من فکر می کنم حملات سیاسی موجه نیست و نمی خواهد که این اثر است که او می خواهد” هویر گفت: با توجه به سنا نیز با بهره گیری از پروکسی رای گیری در آن کمیته ها اما نه برای طبقه آرا.

“در واقع این نظر سنجی نشان می دهد که جمهوری خواهان در حال حاضر آسیب پذیر در این کشور ایالات متحده آمریکا, من فکر می کنم که چه چیزی او را نگران — که من فکر می کنم ما ایستاده شانس گرفتن اکثریت مجلس سنای ایالات متحده,” او گفت:.

آن را بعید است که جمهوری خواهان را پیدا خواهد کرد خوش آمدید پذیرش از دادگاه های فدرال که بدنام تمایلی به اب راه رفتن را به داخلی خانه ماشینی. خانه مجموعه قوانین خاص خود را دارد و روش و قضات به طور معمول گریز سوالات در مورد آنها با به تعویق انداختن داخلی امتیازات از خانه اغلب با استناد به قانون اساسی زبان است که اعلام کرد که “[e]ach خانه ممکن است تعیین قوانین آن رسیدگی است.”

خانه باز خواهد گشت دوشنبه به رای گذاشتن لایحه به reauthorize فدرال جاسوسی قدرت های اولین قانون مربوط به این بیماری همه گیر کوروناویروس برای رسیدن به این طبقه از مارس.

پروکسی آرا نشان دهنده یک تغییر به یاد ماندنی است که در حال حاضر شده است panned توسط جمهوری خواهان از جمله مک کانل. تا کنون بیش از 50 دموکرات ها گفته اند که آنها برنامه ریزی برای رای دادن توسط پروکسی.

این روش شامل خواهد شد مراقب هماهنگی های دموکراتیک رهبری برگزار شد که یک تماس بعد از ظهر سه شنبه برای پاسخ به سوالات از نمایندگان مجلس که رای نماینده در این هفته بسیاری از ایالات مانند کالیفرنیا و واشنگتن و اورگان با بار سفر. دیگر نمایندگان مجلس که خود نیز انتخاب برای رای دادن از طریق پروکسی زندگی می کنند و نزدیک به واشنگتن اما سقوط در معرض خطر دسته بندی برای کوروناویروس.

حتی قبل از اعلام دعوی خود را GOP رهبری بوده است تشویق آمریکا به استفاده از پروکسی سیستم رای گیری. به جای آن عضو هستند توصیه می شود به ارائه اظهارات به رکورد کنگره اگر آنها نمی تواند در کنگره و می خواهید برای ضبط و چگونه آنها می خواهم که رای دادند.

“اگر اعضا قادر به انجام این کار با خیال راحت آنها را تشویق به حضور در سی و رای گیری در خانه طبقه” ایران با شلاق دفتر گفت: اعضا در اطلاع هفته گذشته است.

چند اگر هر گونه جمهوریخواهان انتظار می رود به انتخاب کردن به پروکسی, سیستم رای گیری, با توجه به GOP منابع. و فقط یکی — بازنشستگی Rep. فرانسیس رونی فلوریدا — ابراز پشتیبانی از پروکسی رای گیری طرح پس از دموکرات های عضلانی را از طریق خانه خط یک حزب رای می دهند.

مجلس نیز رای گیری روز شنبه در چندین noncontroversial صورتحساب از جمله قانون رسیدگی به نقض حقوق بشر علیه Uyghurs و یک پیشنهاد به کسب و کارهای کوچک به صرف زمان بیشتری coronavirus مربوط به وام های فدرال.

هنوز نشانه هایی از اتاق بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول هنوز هفته — اگر نه ماه — دور.

Hoyer شنبه به خبرنگاران گفت: او نمی تواند پیش بینی زمانی و یا حتی اگر اتاق خواهد رزومه کاری خود را به طور منظم فهرستی از فعالیت های قانونی در این تابستان و گفت که می خواهد دیکته زمانی که کمیته پایان پیش نویس کشت باید تصویب لوایح به صندوق دولت و reauthorize بزرگراه آب و دفاع در برنامه های.

“همانطور که می دانید در واشنگتن دی سی در ادامه به یک نقطه داغ در این کشور که نگرانی های دکتر موناهان من با آنها صحبت کرده ام به طور منظم” هویر گفت: ارجاع کنگره پزشک. “من بسیار متمرکز در کمیته گرفتن کار انجام می شود. … به طوری که دیکته می کند چه ما تصمیم خواهد بود ما کلی برنامه جلو می رویم.”

خانه بازگشت به پایتخت کمتر از دو هفته پس از عبور از 3 تریلیون coronavirus امداد بیل — بزرگترین بسته های قانونی تا کنون در نظر گرفته شود — تنها با یک توافق رای دهند.

دموکرات ها باید تبلیغ خود را وسیع قانون شناخته شده به عنوان قهرمانان, قانون به عنوان مهم پشتیبانی از بسته های پول در دولت های ایالتی و محلی و همچنین میلیون ها نفر از افرادی که مشاغل از دست رفته در طول بیماری همه گیر. اما سنا توافق رهبران رد این لایحه اصرار دارد که کنگره باید تمرکز در عوض در بازگشایی اقتصاد به بنیادی مالی خونریزی در سراسر کشور است.

مک کانل و برخی از مقامات ارشد جمهوری خواهان مجلس سنا با این حال شروع به تغییر تن خود را در روزهای اخیر به عنوان آنها نشان داد که کنگره ممکن است نیاز به اضافی همه گیر بازیابی بسته است.

“در ماه آینده یا بیشتر صحبت خواهیم کرد در مورد احتمالا یکی دیگر از لایحه” مک کانل ” به خبرنگاران گفت که روز سه شنبه در Louisville, Ky., جایی که او در حال گذراندن سنا weeklong زنگ تفریح.

اما مک کانل روشن ساخته است که سنا نمی خواهد به سادگی تا “3 تریلیون دلار در جناح چپ مایل لیست مانند خانه بنیاد با هم.”

کنتاکی جمهوری همچنین تصریح کرد که هر گونه کمک های اضافی باید برخی از رشته های متصل مانند مسئولیت برای حمایت از کسب و کارهای فعال در این بیماری همه گیر.

هویر در روز سه شنبه نکرد رای گیری در بخش های منحصر به فرد از خانه کرگدن بازیابی لایحه. مریلند از حزب دموکرات گفت: “ممکن است” خانه خواهد رای صرفا در بودجه میلیاردها دلار برای دولت و دولت های محلی — یک ماده است که برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا در حال حاضر اصرار مک کانل را.

در حالی که Hoyer دارای پمپ ترمز در مجلس رای گیری در تکه تکه تکه دموکرات coronavirus کمک لایحه اتاق را در نظر بگیرید یکی از حک کردن لایحه این هفته — دو حزبی پیشنهاد دادن کسب و کارهای کوچک به صرف زمان بیشتری فدرال coronavirus امداد وام.

این قانون را به کسب و کارهای کوچک 24 هفته — در مقایسه با مدت هشت هفته تحت قانون فعلی — به صرف کمک های دریافت شده از طریق محبوب چک حفاظت از برنامه. سنا ساخته شده تاریخ و زمان آخرین دقیقه تلاش به تصویب نسخه خود را در هفته گذشته قبل از decamping برای یادبود روز زنگ تفریح اما نمی توانستم به اتفاق آرا توافق.

سنا لایحه تمدید زمان کسب و کار را به صرف فدرال کمک اما تنها برای 16 هفته 24 هفته مانند خانه نسخه. معلوم نیست چگونه این دو اتاق را به طرح خود آشتی رقابت پیشنهادات اگر چه وجود دارد حمایت هر دو حزب برای ایده کلی.

Hoyer گفت او صحبت به دیابت بن کاردین (D-Md.) روز دوشنبه نماینده دموکرات در سنا کسب و کار کوچک کمیته امیدوار است که با بالا اتاق خواهد شد فقط تا خانه نسخه در هفته آینده.

“ما در حال رفتن به حرکت به جلو” هویر به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “من امیدوارم که مجلس سنا به تصویب آن است. من به صحبت کاردین سناتور. دیروز او معتقد است که می تواند یک جایگزین قابل قبول.”

کایل چنی و ماریان LeVine کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>