بازار مسکن فراتر از انتظارات در میان بحران اقتصادی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بازار مسکن ایالات متحده, کانون کشور آخرین بحران اقتصادی است رونق و کمک به نگه داشتن کشور شناور در آخرین بحران حتی به عنوان صنایع دیگر مبارزه برای زنده ماندن.

در حالی که $34 تریلیون بازار شک و تردید عمل در شروع این بیماری همه گیر را دوباره بجای اول برگشتن به مراتب عملکرد بهتری نسبت به انتظارات با فروش خانه های موجود افزایش بیش از 20 درصد در ماه ژوئن با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه. برخی از مناطق مسکن در واقع بهتر از آنها قبل از coronavirus شروع به جارو آمریکا

دلیل: بازار در حال حاضر بسیار مقید کردن تقاضا شده است stoked از بحران با وجود افزایش بیکاری است. یقه سفید کارکنان — بسیاری از آنها قادر به کار از خانه و حفظ حقوق — در حال خرید است. و تحلیلگران بر این باورند که همه گیر باعث شده است تا برخی از وای در حال حاضر رسیدن به نخست سن برای خرید اولین خانه به جلو سهام در شهرهای شلوغ و سر حومه. تامین وام مسکن, در ضمن ارزان تر از همیشه با وام مسکن نرخ هدف قرار دادن پایین تاریخی با تشکر فدرال رزرو آسان پول سیاست.

“بازار عملکرد شده است مسلما تکان دهنده, شگفت انگیز, با توجه به اینکه به طور معمول هنگامی که شما فزاینده بیکاری و مسکن فعالیت تمایل به سقوط” گفت: پیچک Zelman مدیر عامل شرکت مسکن شرکت تحقیقات Zelman همکاران. “که گرایش به مورد رفتن تمام راه برگشت به جنگ جهانی دوم است.”

مسکن-هزینه های مربوط را تا حدود 15 درصد از تولید ناخالص داخلی به طوری که صنعت در حال حاضر قدرت است که کاهش برخی از استرس در اقتصاد گسترده تر کمتر از چهار ماه قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — که خانواده خود ساخته ثروت خود را در مسکن مواجه گشتند.

تا مطمئن شوید که می تواند به سرعت تغییر عنوان مطلب متحده مجبور به بازگشت به مستند میان حیات ویروس. در حال حاضر مناطق که در آن مسکن شده است قوی ترین — متناوب 47 درصد از فروش خانه های موجود در ماه ژوئن در جنوب, با توجه به انجمن ملی از Realtors — در حال حاضر رو قابل توجهی شیوع بیماری های جدید.

“اگر [کشورهای] قفل کردن دوباره این انتظار قطعا در خرید طرف است که فعالیت می گیرند بسیار به سرعت گفت:” وام مسکن بانکداران انجمن اقتصاددان ارشد مایکل Fratantoni.

اما داده ها تا کنون نشان می دهد مسکن است که مقاومت در برابر قتل عام اقتصادی.

“مسکن است که به وضوح نشان از یک V-شکل بازیابی حتی اگر بقیه اقتصاد است” گفت: NAR اقتصاددان ارشد لارنس یون.

با وجود عدم قطعیت گسترده در پی شدید ترین شوک اقتصادی در نسل آمریکایی ها هنوز هم می خواهید به خرید خانه های, یکی از بزرگترین تصمیم گیری های مالی آنها را در طول عمر خود را.

نظر: صفحه اصلی ساخت و ساز شروع به پریدن کرد 17 درصد در ماه ژوئن با توجه به اداره آمار در حالی که اجازه برنامه برای ساخت خانه های تک خانواری رز تقریبا 12 درصد است. و برنامه های کاربردی وام مسکن بودند تا 19 درصد در هفته پایان جولای 17 بیش از یک سال پیش.

بخشی از مسکن قدرت پایین می آید به جمعیت به عنوان millennials که بزرگترین سهم از جمعیت وارد بازار به خرید خانه. و در حالی که نرخ بیکاری دو رقمی به طور معمول تعدیل تقاضا در زمان رکود این است که به شدت نامتوازن نسبت به برخی از کاهش دستمزد بخش مانند مهمان نوازی و مواد غذایی-صنایع خدماتی که کارکنان هستند احتمال بیشتری برای اجاره.

“به نظر می رسد مانند بسیاری از خرید و فعالیت است و از homebuyers اولین بار,” MBA Fratantoni گفت. “به نظر می رسد یا شما در یک بخش از اقتصاد است که قادر است فقط خوب به کار از راه دور و یا شما نیست.” در واقع خریداران بار اول اختصاص 35 درصد از خرید خانه های موجود در ماه ژوئن.

درخواست وام مسکن داده های اخیر نشان می دهد که homebuyers که در حال حاضر به طور سنتی بالاتر درآمد متوسط از جمعیت بزرگتر هستند از نظر مالی امن: متوسط اندازه وام برای خرید برنامه ها در هفته اول ماه جولای بود $357,000.

در طول تاریخ کم نرخ بهره وام مسکن — نرخ متوسط کاهش یافت و به زیر 3 درصد در هفته گذشته برای اولین بار از فردی مک شروع به ردیابی آن را در سال 1971 — را نیز درآورده می شود مالکان حصار. و افزایش زمان مردم صرف در خانه در میان گسترده مستندات باعث شده است تا بسیاری از مردم به ارزیابی مجدد زندگی خود را گرفته است.

“این نه 2008. مردم و سپس اولویت بندی خودکار خود را پرداخت زیرا شما می توانید رانندگی خود را به کار” گفت: اسحاق Boltansky مدیر تحقیقات سیاست در نقطه قطب نما. در حال حاضر “تو مجبور به ماندن در خانه خود را. من فکر می کنم اهمیت, صفحه اصلی, هر دو به عنوان یک مفهوم و به عنوان یک موضوع عملی به دلیل اقامت در خانه سفارشات رشد کرده است. صفحه اصلی مهم تر است در حال حاضر از آن بود که چهار ماه پیش است.”

که منجر به افزایش تقاضا برای خانه های جدید با فضای بیشتر برای کنترل از راه دور کار از راه دور و یادگیری است. در حالی که فروش مجدد در بازار است که هنوز هم عقب مانده های جدید-خرید و فروش خانه در ماه مه بودند تا 16.6 درصد از ماه قبل و 12.7 درصد بیش مارس 2019.

اگر هر چیزی همه گیر به نظر می رسد شتاب یقه سفید 30-یه چیزی گذار از تنگ آپارتمان در شلوغ مراکز شهری به بیشتر جدا شده و خانه های تک خانواری در حومه شهر.

“تغییر مکان از شهری هسته ای به سمت حومه شهر بود و در حال حاضر در راه است, اما در حال حاضر به نظر می رسد بر روی استروئیدها” Zelman گفت. “ما جنبهی چگونه مصرف کنندگان واکنش نشان می دهند به این بیماری همه گیر” او افزود: به عنوان اجتماعی فاصله و کار از راه دور را موجب می خواهید مردم را به فضای بیشتر.

تقریبا یک چهارم از پاسخ دهندگان به یک انجمن ملی از Realtors نظرسنجی از اعضای خود را در اواخر ماه ژوئن گفت که آنها تا به حال خریداران که منتقل شده بود به محل که در آن آنها می خواستم برای خرید یک خانه به دلیل بیماری همه گیر. از آن 47 درصد گفت: خود را به خریداران می خواهید برای خرید یک خانه در حومه شهر و 39 درصد گفت: خریداران می خواستم به حرکت به یک منطقه روستایی. دیگران نشان داد خریداران منتقل مایل به یک خانه در یک شهر کوچک است.

قیمت خانه در ضمن در ادامه به افزایش تقاضا همچنان به پیش افتادن این کشور در حال حاضر تیره و تار housiodong عرضه است.

هنوز چشمگیر افزایش تقاضا به عنوان متحده شروع به بازگشایی در ماه مه و ژوئن است که فقط در حال حاضر در مسکن داده ها ممکن است کوتاه زندگی می کردند.

سوال بزرگ این است که این است به گزاف گویی فقط به طور موقت مقید کردن تقاضا” Fratantoni گفت. “ما نمی دانیم که تا چه حد است که مقید کردن تقاضا در حال رفتن به سقوط کردن در اینجا.”

در واقع بازار ممکن است به اوج خود رسید و در حال حاضر با توجه به recrudescence از ویروس در سراسر کشور است.

در همان زمان تحلیلگران بیم آن دارند که بخش مسکن را جدا از بخش های دیگر اقتصاد در طول این رکود باعث می شود کمتر احتمال دارد که آن را قادر خواهد بود به پا زدن شروع به بازیابی آن را به عنوان در گذشته از بازار مسکن عملکرد در حال حاضر untethered از مخمصه بیکار.

“آن را نمی خواهد به اندازه کافی به ما را برای خروج از این رکود اقتصادی به خودی خود; من فکر می کنم رکود اقتصادی در حال رفتن به بیش از حد شدید در برخی از صنایع” Zelman گفت. “مگر اینکه ما یک واکسیناسیون مسکن شروع خواهد شد به احساس واکنش دیگر این می رود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>