چگونه 96 ساعت پروژه کمک کرد تا تهمت به تیم خود معکوس تست افتضاح

پنجاه و دو روز پیش رئیس جمهور قول داد به یک نگران ملت: Coronavirus تست است در نهایت آمدن است و شما حتی نمی باید به ترک خودرو خود را.

“هدف این است که برای افراد قادر به رانندگی و swabbed” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک آدرس در باغ گل رز در مارس 13, پیش نمایش یک شبکه از درایو-از طریق آزمون در مکان هایی مانند Walmart پارکینگ. “ما بسیاری از مکان های پشت سر ما راه را” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “فروشگاه تقریبا در هر محل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان هیجان زده کارشناسان بهداشت عمومی بود که وحشت زده که Covid-19 بود در سکوت پخش با هیچ راهی به راحتی آن را تشخیص. ایالات متحده در حال تکمیل صرف 20,000 کل آزمون در آن آنها برآورد شده و حتی به کره جنوبی — که در حال حاضر راه اندازی خود را از طریق درایو تست شبکه — تا به حال مورد آزمایش قرار گرفته حدود 250,000 مردم برای coronavirus. اما شور و هیجان به سرعت تبدیل به ناامیدی همانطور که دولت وعده داده شده درایو-از طریق سایت های محدود بود به یک تعداد انگشت شماری از مکان های در 10 ایالت و اجرای به دور از بدون درز; مقامات محلی دریافت فقط کسری از کیت های آزمایش آنها انتظار داشتند.

جامعه مبتنی بر تست سایت برنامه را تا پایان خدمت فقط 116,234 مردم در آن ماه اول با توجه به داخلی ردیاب به دست آمده توسط سیاسی. مقامات دولتی و کارشناسان بهداشت عمومی تاسف از دست رفته فرصت برای تست بیشتر مردم و آهسته این ویروس گسترش یافته است. قسمت برگزار شده است تا به عنوان یک مثال از کاخ سفید را غیر واقعی coronavirus سیاسی مانند رئیس جمهور 6 مارس تعهد که “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون” — یک وعده باقی مانده است که برآورده نشده نزدیک به دو ماه بعد.

هنوز در داخل دولت و در میان آن خرده فروشی شرکای درایو-از طریق تلاش های مشاهده شده است کاملا متفاوت است: به عنوان یک نمونه موفق. این تیم که مونتاژ درایو-از طریق ابتکار عمل در حدود 96 ساعت — ائتلافی از دولت تکنوکرات, حرفه ای کارمندان دولت و بخش خصوصی داوطلب بودند که به سرعت در حال پرتاب با هم روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن باغ گل رز اظهارات تبدیل به قلب کاخ سفید در تلاش برای تسخیر همه گیر مشکل تولید به اندازه کافی تست با خیال راحت به بازگشایی اقتصاد در این ماه است.

که غیر مومن تیم مونتاژ توسط کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر تا زمانی پیشرفت واقعی: آنها نونما پزشکی زنجیره تامین حل یک کمبود و سپس ابداع Covid-19 تست برنامه است که کاخ سفید هفته گذشته اعلام کرد. ملی تست اعداد باید رسید از ناچیز 5,000 آزمون در روز تیم مونتاژ شد به بیش از 300,000 تست های انجام شده جمعه گذشته است. حتی بسیار بدخیم درایو-از طریق برنامه در حال حاضر گسترش به بیش از 100 سایت در 30 متحده است.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند نیاز به باقی می ماند به مراتب بیشتر است اما اذعان کرد که پیشرفت. “من فکر می کنم دولت این است که در یک C در حال حاضر به دلیل آنها حداقل نیازهای در یک بیماری همه گیر” گفت: سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت اشاره کرد که کوشنر تیم به ارث برده بودند F پس از اجرایی آزمایشگاه-تست استراتژی شکست خورده در سراسر فوریه. “اما آنها نه یک A یا B در عین حال از آنجا که ما در حال گرفتن پیش از این مشکل است.”

کوشنر که رئیس جمهور شنود گذاشته از دو ماه پیش برای پیوستن به کروناویروس در پاسخ گفت: تیم خود را مشارکت عمومی خصوصی در نظر گرفته شده برای تکمیل این دولت تلاش های مداوم در این صورت یک بیماری همه گیر. “این فقط در زمان فوق العاده, خلاقیت, تمرکز, سرعت و روش های غیر سنتی برای کمک به ایجاد یک پاسخ موثر,” او گفت:.

سیاسی صحبت با بیش از 15 مقامات داوطلبان مشاوران بخش خصوصی و مدیران به طور مستقیم درگیر در کاخ سفید-حمایت, تلاش, که توصیف یک با حداکثر سرعت دویدن در برابر زمان برای تبدیل این کشور Covid-19 پاسخ — حتی به عنوان در ایالات متحده شیوع همچنان در میان بدترین ها در جهان — و اصرار داشت که این کار غیر سیاسی و محافظت از کاخ سفید فشار.

مقامات کار با کوشنر تیم استدلال می کنند که از طریق درایو تست آموزش داده و آنها را از محدودیت های آنها چه می تواند انجام یک شبه. “وجود دارد مبادلات گفت:” یک مقام ارشد دولت رسمی. “در 48 ساعت اول ما محاسبه شده است که اگر ما زد [drive-thru] سایت های پر سرعت ما می تواند از طریق سوزاندن 80 درصد از استراتژیک ملی انبارهای تجهیزات حفاظت فردی فقط در تست.”

آزمون واقعی این تیم کار انتظار در ماه مه به عنوان متحده بازگشایی اقتصاد خود و میلیون ها نفر از آمریکایی ها سر به کار حتی به مقامات بهداشت عمومی هشدار می دهند از یک “slow burn” ادامه داد: عفونت است که می تواند بالا 200,000 موارد جدید در هر هفته و مرگ پیش بینی پرش به کشورهای عجله به استراحت محدودیت. به منظور حاوی مداوم شیوع بیماری وجود دارد باید نظارت کافی برای کشف موارد ممکن است — و کاخ سفید اصرار دارد که تلاش ها برای نجات امن به اندازه کافی منابع برای دولت برای اجرای 8 میلیون آزمایشات تشخیصی به تنهایی در ماه مه. وجود دارد تنها در حدود 6 میلیون در کل آزمایش های انجام شده بین ژانویه تا آوریل است.

“ما در حال کار با فرمانداران به مطمئن شوید که آنها باید تمام تست آنها نیاز به باز کردن تا با خیال راحت” کوشنر گفت.

دن بارتلت اجرا می شود که شرکت برای امور خارج شده بود با احتیاط خوش بینانه: “این قطعا یک حسن نیت فرایند است که پیچیده است و این زمان برای پیدا کردن جای پا خود,” او گفت:. غول خرده فروشی راه اندازی دو خلبان تست سایت در منطقه شیکاگو ظرف مدت 10 روز از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات; در حال حاضر خارج شده است تا به بیش از 40 سایت و با هدف به مقیاس به بیش از 100 سایت توسط پایان ماه مه بارتلت گفت.

مانند برخی از طرح های این تیم در پشت آن اشتباه شده است و تکبر عمدتا به دلیل دخالت یک فرد: Kushner رئیس جمهور در قانون است. دموکرات ها را ضبط کرده و در کوشنر را نقش تقاضاهای مصرانه برای تحقیقات و هشدار داد که این تیم ممکن است نامناسب تکیه بر بخش خصوصی داوطلب.

“من به یاد داشته باشید هر دموکرات گفت: این وحشتناک است بخش خصوصی است که کمک به صرفه جویی در Obamacare” مقابله محافظه کار سیاست تحلیلگر Avik Roy اضافه کرد که اعضای کلیدی کوشنر تیم مانند مدیکر ارشد نوآوری براد اسمیت, ایالات متحده-سرمایه گذاری تزار آدم Boehler و Flatiron, بهداشت, Nat Turner — ثابت کرده اند در سوابق به عنوان مراقبت های بهداشتی کارآفرینان.

“من فکر می کنم آنها ساخته شده تفاوت زیادی” روی اضافه شده است. “شما را یک دسته اختصاصی مقامات دولتی … [و] لایه که آدم بره و Nat فوق العاده با استعداد و توانا است. شما باید عملکرد یک گروه است که در واقع می تواند کوهها را جابجا کند.”

یک coronavirus تیم امداد و نجات

که پیشرفت شروع شد و در اواخر مارس 11, جایی که برای اولین بار مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد دست به گریبان را با این کشور گسترش شیوع کروناویروس پس از هفته ها به حداقل رساندن خطر است.

“ما در حال آماده کامل قدرت دولت فدرال و بخش خصوصی برای محافظت از مردم آمریکا” رئيس جمهور گفت: در یک اتفاق نادر بیضی آدرس دفتر به ملت. “این است که تهاجمی ترین و جامع تلاش برای مقابله با یک خارجی ویروس در تاریخ مدرن است.”

رئيس جمهور در سخنان پر شد با اشکالات جدید در مورد محدودیت های مسافرتی — بازتاب عجله محوری برای رسیدگی به این ویروس شدید تهدید — و آنها بخشی از اسکریپت توسط کوشنر که در خارج از دوربین بود شروع به جلو و با هم بخش خصوصی تلاش است که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال فقط وعده داده است. از صبح روز بعد او استخدام دیرین خود را دوست Boehler یک کارآفرین که برای اولین بار به عضویت دولت در بخش بهداشت و درمان در سال 2018 قبل از تغییر به یک نقش در سال گذشته نظارت ایالات متحده سرمایه گذاری در کشورهای در حال توسعه.

در یک جلسه در آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری در کنار کاخ سفید کوشنر, Boehler امنیت ملی رسمی مت Pottinger تهمت سیاست دستیار کریس لیدل و دیگر کارکنان راه می رفت از طریق دولت این کشور پاسخ دهد. کوشنر و Boehler سپس اعطا در چهار اولویت های کلیدی از جمله امکان راه اندازی درایو از طریق تست سایت مدل در کره جنوبی محبوب ،

اسمیت به تازگی نصب شده سر از مدیکر را مرکز نوآوری تا به حال نشده است که در Covid-19 تلاش به آن نقطه. (در واقع با داشتن فقط پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه ژانویه اسمیت هنوز هم یادگیری بسیاری از کلمات اختصاری در ارتباط با شغل خود و آشنا شدن با تیم او بود که برگزاری یک جلسه در عوامل اجتماعی موثر بر سلامت که صبح.) اما Boehler — که تا به حال ماه را صرف استخدام اسمیت به دولت قانع کننده خود را یک بار بخش خصوصی رقیب به راه رفتن به دور از یک راه اندازی کسب و کار — احضار او به کاخ سفید که در آن اسمیت بود که شنود گذاشته می شود مدیر عملیات برای نوپای coronavirus تلاش ها برای نجات. دو مراقبت های بهداشتی کارآفرینان و ده ها تن از کارکنان دیگر به زودی شلوغ به دفتر نوآوری آمریکا قرار دارد در زیرزمین بال غربی به عنوان کوشنر گرد طریق دفتر گذاشته و دستورالعمل.

تماس به سرعت قرار داده شده به خرده فروشان مانند Walmart برای جلب حمایت آنها و خدمات به دولت اوباما جانبازان مانند اندی Slavitt که می خواهم کمک رهبری تیم به رفع شکسته HealthCare.gov سایت شش سال پیش و تبدیل شد به یک مشاور جدید ،

در همین حال برت Giroir یک تهمت منصوب در وزارت بهداشت و درمان بود که شنود گذاشته باشند به عنوان کشور جدید تست هماهنگ کننده — گذشته حرکت به آدرس بد شکسته پاسخ. Giroir که به گفته سرپرست اداره غذا و دارو در اواخر سال 2019 به حال صرف چند روز اخیر در مراکز کنترل بیماری ها در آتلانتا در تلاش برای کشف آنچه اشتباه رفته بود پس از این سازمان مشکل تلاش برای تولید یک coronavirus آزمون. کسانی که نانامی به بازی در FDA و CDC کمک خواهد کرد که او را درک نظارتی محیط زیست برای تست سرعت به بازار Giroir بگویید همکاران.

تمرکز بر روی درایو-از طریق سایت

صبح از مارس 13 تیم جدید مستقر شده در این درایو از طریق تست پروژه به عنوان اولویت اول و تنها چند ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام در باغ گل رز.

اما آنها در مواجه با چندین چالش های عملی از جمله یکی از عمده عملیاتی مشکل: “هیچ کس در دولت در حال تنظیم کردن چیزی مانند یک درایو از طریق تست سایت قبل از اینکه گفت:” اسمیت. “معلوم شد که در واقع انجام می دهند که خیلی سخت بود.”

تیم رهبران تبدیل به اعضای سفارش سپاه — کشور یونیفورم بهداشت عمومی تیم که تحت جراح عمومی — که به تازگی از coronavirus آلوده کشتی های کروز در سفارش به شکل بالقوه گردش کار چگونه تست خواهد حتی کار می کنند. در سراسر آخر هفته این تیم مشخص شود چه تست مواد و تجهیزات حفاظت شخصی هر درایو از طریق سایت نیاز خواهد بود و پس از کشف استراتژیک ملی ذخایر تنها تا به حال حدود نیمی از تجهیزات لازم انجام تلاش های خود را برای قرار دادن و به دست آوردن آنها.

در ضمن کوشنر تیم مشغول به کار بود برای متقاعد کردن فروشندگان به آنها اجازه می دهد به راه اندازی درایو-از طریق سایت های خود را در پارکینگ — وحشتناک تصور برای برخی از مدیران نگران درک بودن Covid-19 هاب و خطرات بالقوه را به مشتریان دیگر مدیران چند به اذعان سیاسی.

“شما می توانید تصور کنید تمام این دلایل به انجام آن نیست. و وکلا بودند با این استدلال که مورد گفت:” Boehler. “و در یک نقطه [Walmart مدیر عامل] داگ McMillon گفت: اگر ما قصد داریم به گام تا که رفتن به آن را انجام دهید؟'” Boehler اضافه شده است. “همه چیز روشن است که در آن لحظه.”

سه شنبه, چهار روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات تست کیت و لوازم دیگر قادر به پیدا کردن راه خود را به شرکای متحده – اگر چه از نفس افتاده و هرج و مرج فرایند طراحی شده به نظر می رسید بیشتر به دیدار کاخ سفید را اعلام کرد جدول زمانی از تست مردم در یک مقیاس بزرگ است. سیاتل مقامات گفت: آنها در ابتدا وعده داده شده 10,000 کیت های آزمایش و کارکنان پشتیبانی از سازمان های فدرال اما به عنوان دولت ارائه می دهد به سرعت در حال تغییر روز به روز به پایان رسید تا با تنها 4,000 کیت و مقامات محلی مجبور به کارکنان سایت خود را.

“ما همیشه قدردانی تست لوازم. ما قرار داده و تعدادی از آنها را به استفاده از” گفت: Casey Katims فدرال رابط برای واشنگتن است. “ما سپاسگزار برای آن است. اما لجستیکی وجود دارد چالش است.”

درایو-از طریق برنامه خواهد بود نمادی از چالش های این تیم خواهد بود. جامعه مبتنی بر تست سایت برنامه آن را به عنوان شناخته شده در داخل کاخ سفید را به کمک چند سخت-آمار شهرستانها مانند نیواورلئان دریافت یک دسته در حال ظهور coronavirus عفونت — اما درایو-از طریق برنامه تنها منجر به ده ها هزار نفر از آزمون ها در هر هفته به طور کلی محدود به خطر جمعیت مانند اولین پاسخ دهندگان و یا افراد مسن و نه در سراسر کشور در دسترس برنامه ای است که بسیاری از آمریکایی ها به این باور منجر شد مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد شد.

در همین حال برخی از مقامات اداره بهداشت فدرال نه درگیر در تلاش آن را دیدم به عنوان یک گروه کمک در مشکل بسیار بزرگتر از coronavirus تست نمایند. “این مثل یک روابط عمومی پروژه پخته شده تا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند چیزی برای مشتری جلب کردن” به گفته یک مقام رسمی در وزارت بهداشت که تیم نیز کار به آدرس Covid-19 بحران و نگران است که این درایو از طریق طرح کاهش تمرکز از مدت های طولانی از طرح های.

اما مقامات بالا که در آن مشغول به کار بود Boehler و اسمیت آن را تجربه به عنوان یک دوره سقوط در پیچیدگیهای Covid-19 تست و توصیف آن به عنوان شبیه به تجربیات خود ایستاده تا کسب و کار جدید.

خرده فروشان را تکرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خط. مثلا خارج بارتلت گفت که این غول خرده فروش دو خلبان سایت در ماه مارس ارائه شده در زمان واقعی آزمایشگاه یادگیری تدریس خارج شده و چگونه به موقعیت سایت و پرسنل خود کشف کردن که چگونه بسیاری از لوازم مورد نیاز — حتی چگونه به مقابله با پیچیده و انفعال های محلی و ایالتی و فدرال مقررات مانند چه چیزی برای انجام با های زباله زیست محیطی تولید شده توسط تست.

در حالی که خارج اولیه درایو-از طریق سایت های مورد نیاز به عنوان بسیاری از 15 نفر در هر محل آن سایت در حال حاضر به عنوان چند به عنوان دو یا سه کارکنان. خرده فروش در هفته گذشته راه اندازی شد, تلفن همراه, تست واحد بیش از حد.

CVS که خود را راه اندازی آزمایشی سایت در ماساچوست در 19 مارس می گوید: مشارکت عمومی-خصوصی در تهیه آن به صورت گسترده اجرای خود swabbing آزمون این هدف را در دسترس در بیش از 1000 فروشگاه در این ماه.

“تیم ما مشغول به کار در سراسر ساعت برای باز کردن یک سایت آزمون شش روز بعد از باغ گل رز اعلام و سپس با استفاده از آن آموخته و به تازگی در دسترس تکنولوژی – تغییر استراتژی ما و به طور چشمگیری افزایش تست ظرفیت” سخنگوی T. J. کرافورد گفت. این شرکت در حال حاضر در حال حرکت به سمت یک هدف از انجام تا 1.5 میلیون آزمون در هر ماه خود را در آن.

تعمیرات اساسی خطوط عرضه

تیم عملیات به سرعت معطوف به سازمان مدیریت اضطراری فدرال را چمباتمه زدن مرکزی در 19 مارس آغاز شد و با تمرکز بر زنجیره عرضه تعمیرات اساسی مانند توسعه “پروژه Airbridge” عرضه-پرواز به سرعت در حال آوردن ده ها میلیون تجهیزات پزشکی از خارج از کشور به ایالات متحده به جای انتظار برای محصولات به صورت حمل از طریق دریا و کار به منظور تشویق بخش خصوصی و شرکت ها به چرخش تولید هواکش و دستگاه های دیگر.

اعضای تیم گفت که مخاطرات احساس به خصوص مبرم به پزشکان در ایتالیا گزارش شد, کمبود بودند که آنها را مجبور به جیره هواکش و فرماندار نیویورک اندرو کومو بود و اصرار دارد که دولت خود را مورد نیاز ده ها هزار نفر از هواکش به منظور جلوگیری از سرنوشت.

“شما واقعا احساس تاثیر کار ما انجام شد” گفت: یکی از اعضای تیم. “ما تصمیم گیری که در آن احساس مانند صدها یا هزاران نفر از زندگی در خطر بود.”

که عرضه کار تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر حساس سیاسی که کاخ سفید در مبارزه با متحده بیش از نقش آن در تهیه و تهمت به دنبال موقعیت دولت فدرال به عنوان “پشتیبان” به مقامات محلی.

“ما نمی نیاز به یک نسخه پشتیبان تهیه. ما نیاز به یک تام بردی” واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 26 کنفرانس با فرمانداران. این به طور گسترده ای به اطلاع عموم نظر که مغلوب ساختن پیشی جستن بعد خطاب در یک نشست خبری شد با تمرکز بر Inslee نگرانی در مورد کمبود coronavirus تست سواب در واشنگتن گفت: یک فرد با دانش تماس بگیرید. Giroir و دیگر مقامات رسیده پس از Inslee شکایت اما بیش از یک ماه بعد در واشنگتن مقامات دولتی هشدار می دهند آنها هنوز هم نگرانی در مورد سواب کمبود.

“ما نا امید شده اند چگونه به آرامی دولت را به تحقق که لوازم کلید مشکلات با تست” گفت: Katims واشنگتن دولت رابط. “از آن سخن گفت به یک سوء تفاهم که در آن آزمایشگاه چالش هستند.”

دیگر فرمانداران تصمیم به عرضه موضوع را در دست خود. مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان و همسرش, بومی, کره ای, بلندگو در مارس 28 شروع یک گفت و گو با مقامات کره جنوبی برای به دست آوردن صدها نفر از هزاران نفر از آزمون برای دولت خود را سخنگوی هوگان گفت. تست کیت وارد سه هفته بعد — و هوگان تا به حال آنها را پرواز به Baltimore-منطقه فرودگاه و حفاظت شده توسط گارد ملی از ترس این که مقامات فدرال خواهد پیدا کردن یک راه برای مصادره آنها.

در مواجهه با قهر فرمانداران مقامات دولت گفت: تیم امداد و نجات بود که ساخت یک انتخاب عقلانی: آن را غیر ممکن بود برای دولت فدرال به ملی تامین شود. “وجود دارد یک سکوت اولیه خود را به موضوع, دولت فدرال به دلیل ظرفیت در سطح ایالتی و محلی, و ما نمی در ابتدا باید فدرال منابع برای پاسخگویی به تقاضای” گفت: یک دولت رسمی با بینش به این طرح است. “مهم نیست که چگونه به خوبی شما ما هم می دانستم که آن را هرگز در نظر گرفته شود به اندازه کافی خوب است.”

در ضمن کوشنر تیم شروع به جلب توجه به عنوان یک “سایه نیروی کار” نامطلوب نسبت به تلویزیونی جلسات که تهمت و کلیدی خود به نمایندگان از کاخ سفید هر روز. یک ناظر شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن هشدار داد که این گروه با استفاده از “ایمیل خصوصی حساب با هیچ تضمین ارتباطات خود هستند که حفظ” به نظر می رسد به نقض سوابق فدرال قوانین.

دموکراتیک شک و تردید در مورد این گروه سخت به عنوان اعضای کنگره نگاه به صورت های مالی ممکن است درگیری و تمرکز مشتاقانه در نقش کوشنر.

“ما اولین نگرانی این است که جارد کوشنر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور ارشد شده مدیریت “سایه نیروی کار از کلید مقامات دولتی و بخش های خصوصی بازیگران, وظیفه با هماهنگی بخش خصوصی پاسخ” الیزابت وارن سناتور دموکرات تام Carper و ریچارد بلومنتال نوشت: ماه گذشته به کاخ سفید را بالا اخلاق رسمی. از حزب دموکرات به رهبری خانه نظارت کمیته همچنین نگاه به نقش حدود دو دوجین داوطلبان از سرطان-شرکت فن آوری Flatiron بهداشت و درمان خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت ویلز کارسون Anderson & استو و صندوق سرمایه گذاری بینش همکاران.

رشد شدید نور افکن بی قراری برخی از اعضای تیم که نگران است که نقش بخش خصوصی داوطلبان — که برخی از مقامات تا به حال پرچم به رسانه ها برای استفاده از ایمیل های شخصی — شده بود پر از شکوفه. “آنها تا به حال هیچ چیزی برای انجام با پیمانکاری و آنها می خواهم به ترک اتاق در هر زمان وجود دارد حساس گفتگو” گفت: یک فرد با دانش تیم عملیات. به طور کلی بخش خصوصی داوطلبان اختصاص 10 درصد از افراد مشغول به کار در این تیم تلاش حدود دو تیم از رهبران که گفت: داوطلبان کار تا حد زیادی با تمرکز بر تجزیه و تحلیل و منابع تماس. این تیم عوض شد و بیشتر کارکنان توسط مقامات در FEMA HHS و کاخ سفید از جمله برخی از Boehler و اسمیت خود نمایندگان و همچنین ده ها تن از پیمانکاران فدرال.

سخت موشکافی همچنین rankled مقامات کاخ سفید که نگرانی در آن قرار دادن سیاست بر بهداشت عمومی. “در مواجهه با این بحران بی سابقه این داوطلبان کاهش یافته است و همه چیز را برای کمک به کشور ما” گفت: Boehler. “من با افتخار از آنها است.”

“نبود یک سایه نیروی کار” کوشنر گفت:, و اضافه کرد که او در کاخ سفید را coronavirus نیروی کار به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس که او را تشویق به هماهنگی نوآوری تلاش های بین کاخ سفید و وزارت بهداشت و درمان. “من فکر می کنم مردم ساخته شده اند این مطلب رمز و راز از آن واقع است.”

یک مارس-فشار طولانی برای تست بیشتر

در پایان ماه مارس تهمت تمدید کرده اند کاخ سفید-اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق پایان مارس که اعضای تیم در زمان به عنوان یک سیگنال: آماده برای اقتصاد دوباره باز ممکن است.

“ما می دانستیم که وجود دارد فرصت خوبی است که ما نیاز به تعداد زیادی تست بیشتر ظرفیت های آنلاین در مه” گفت: یکی از مقامات درگیر در این تیم آماده سازی. “اما بر خلاف درایو از طریق پروژه, که در آن ما تا به حال چند روز ما تا به حال هفته از باند فرودگاه به برنامه ریزی برای آن است.”

اعضای تیم در تاریخ 1 آوریل شروع به کار برای شناسایی کل آزمایشگاه-تست ظرفیت مصاحبه با ده ها تن از شرکت ها برای توسعه و برنامه ریزی برای چقدر تست تشخیصی خواهد بود آینده آنلاین. این گروه همچنین ملاقات با خارج از کارشناسان مانند اسکات Gottlieb تهمت سابق FDA کمیساریای که تا به حال مشخص شده یک طرح برای دوباره باز کردن اقتصاد است که در گرو داشتن کافی تست در دسترس است.

جدید تست نیروی کار و سپس لگد کردن در روز دوشنبه 6 آوریل با کاخ سفید coronavirus هماهنگ کننده دبورا Birx به زودی پیوستن به تلاش برای ارائه بیشتر تخصص باليني و اعضای تیم شروع به رسیدن به یک کشت از شرکت های شناسایی و منبع بالقوه محصولات. برای مثال ایالات متحده پنبه تغییر تولید موجود در آن Q-tip و سواب در اوهایو کارخانه به یک سواب است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صورت تخصصی Covid-19 تست با کروناویروس تیم امداد و نجات کار با FDA به سرعت نفع خود اجازه استفاده از دستگاه های.

مقامات گفت که قبلا درایو از طریق پروژه نیز گذاشته کلیدی در زمینه ایجاد روابط با شرکت های خواهد بود که با اتکا دوباره مانند تجهیزات آزمایشگاه شرکت ترمو فیشر که می تواند انجام دهد مقدار جرم از تست خودکار.

“تا به حال ما نمی انجام می شود که کار به هیچ وجه ما می اید ramped به همان سرعتی که ما” در مارس پروژه گفت: اسمیت. “من فکر نمی کنم ما می باید که حرکت با تولید کنندگان و خرده فروشان.”

توسط هفته از آوریل 13, این تیم تا به حال در جریان کوشنر و رئیس ستاد علامت مراتع: دولت فدرال می تواند به دست آوردن منابع به اندازه کافی برای اطمینان حاصل شود که دولت می تواند انجام 8 میلیون Covid-19 آزمون ممکن است در زمان بیش از دو برابر 4 میلیون و تست شده است که در مجموع انجام شده است. این تیم نیز کشیده بودند تا دولت توسط دولت لیست استفاده نشده تست ظرفیت که آنها معتقد بودند که اجازه می دهد مقامات محلی به ضرب تعداد آزمون آنها انجام شده است.

این طرح آورده و سپس در مقابل تهمت خود را در بعد از ظهر مارس 20 — چه کسی را خیلی دوست داشت که او خواسته اسمیت به ارائه آن در تلویزیون ملی در کاخ سفید نشست خبری کمتر از یک ساعت بعد. اسمیت دیوانه وار نقش برآب به کوشنر را به کار در اظهارات خود که در آن او می خواهم به استرس است که نیاز به استفاده از موجود خود را آزمایشگاه-آزمایش ماشین آلات.

اما اطلاعیه ها و دولت توسط دولت لیست آزمایشگاه ظرفیت خاص rankled برخی از فرمانداران که گفت که آنها بیشتر مورد نیاز تامین بلافاصله — و نه دستورالعمل از واشنگتن در مورد نحوه استفاده از تجهیزات آزمایشگاه.

“این هیچ کاری نمی کند برای پاسخ به تماس های مکرر از فرمانداران برای مقابله با کمبود سواب ویروسی, حمل و نقل, رسانه های معرف و دیگر تجهیزات و پرسنل مورد نیاز برای بهره برداری از این آزمایشگاه ظرفیت” Inslee نوشت: معاون رئیس جمهور مایک پنس در آوریل 21.

به دنبال به جلو

در آوریل 27, مجموعه ای از فروشندگان و تامین کنندگان از مارس 13 drive-thru اعلام کرده بود در بازگشت به باغ گل رز که در آن تهمت تبلیغ کار توسط تیم امداد و نجات و در زمان پیروزی دامان.

“ما راه اندازی بلندپروازانه ترین تست تلاش … بر روی زمین” رئیس جمهور گفت و اشاره کرد که این کشور تعداد مطلق از Covid-19 آزمون به خوبی رشد کشورهای دیگر اگر چه بر اساس سرانه ایالات متحده هنوز نشدم پشت همسالان مانند کانادا و آلمان است.

برخی از مدیران موافقت با او اشاره کرد که بیشتر درایو-از طریق سایت های, استفاده از توده دستگاه های تست و حتی در خانه تست گزینه ها به گسترش است.

“من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن کمتری بزرگتر متمرکز تست مکان های که در تلاش هستند به جای صدها اگر نه هزاران نفر از مردم” خارج شده است بارتلت گفت:, و اضافه کرد که این تلاش ملی تغییر خواهد کرد “به massly توزیع در مکان های که در حال دست زدن به ده ها از آزمون هر روز که فقط خیلی بیشتر همه جا.”

این کوشنر تیم مقامات همچنین گفته است: “انجام بارگیری در این هفته تماس از تاریخ 22 آوریل به بحث در مورد هر ایالت تست اهداف و Giroir گفته است می گوید که این تیم خواهد شد حمل و نقل آنها را بارگیری پالت ها در نظر گرفته شده برای دیدار با نیازهای خود را.

دولت و مقامات محلی باقی می ماند شک و تردید گفت: کاخ سفید تلاش کرده است در ادامه به نا امید آنها را به عنوان آنها فاقد منابع مهم و در ادامه به صورت کمبود ماه پس از اولین Covid-19 موارد تشخیص داده شد.

“به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد” گفت: یک دولت رسمی. “پس از هفته التماس و گدایی که آنها در نهایت تمام پشم در حال حاضر آنها خواهد شد؟”

“هفته گذشته ما نیاز بین 20000 و 30000 کیت های آزمایش. ما تنها می تواند 5,000” اضافه شده Patty هیز, بهداشت عمومی, مدیر سیاتل و پادشاه کانتی واشنگتن — کانون کشور اولین شیوع در ماه فوریه است.

“این باور نکردنی roller-coaster” هیز اضافه شده است. “وعده های ساخته شده — و سپس داستان تغییر میکند. به همکاران ما امیدوار است تا ما به طور هفتگی.”

در coronavirus تیم امداد و نجات وجود دارد یک خلق و خوی آرام و اعتماد به نفس است که آنها به مجموعه ای این کشور برای آنچه که باید یک افزایش در تست سراسر مه — که می تواند بیش از هدف اعلام شده از 8 میلیون آزمون در این ماه اگر فرمانداران طور کامل درگیر آزمایشگاه-تست ظرفیت آنها را شناسایی کرده ایم. یک توصیه کلیدی از کاخ سفید: که با استفاده از یک ابزار تولید شده توسط ترمو فیشر شناخته شده به عنوان یک مرغ ماهیخوار است که کمک می کند تا به طور خودکار بخشی از این فرایند نیاز به آزمایش بيماران نمونه برای Covid-19. این تیم تا به حال گفتگو با فرمانداران در مورد دستگاه های, در روزهای اخیر با بسیاری از مقامات یادگیری در مورد وجود این تجهیزات در کشورهای خود را برای اولین بار.

“به کسانی که بزرگتر از اعداد است که واقعا در مورد فرمانداران و اینکه آیا آنها در حال رفتن به سطح شیب دار بالا ماشین آلات در دولت خود را به ظرفیت کامل” گفت: اسمیت.

اسمیت اذعان کرد که او هرگز تا به حال شنیده “ترمو فیشر” و یا “مرغ ماهیخوار” ماشین آلات قبل از شروع خود را coronavirus بازیابی تیم — بخشی از تجربه سورئال از دو ماه گذشته که او را مجبور و دیگر مقامات برای تبدیل شدن به یک شبه کارشناسان در اسیدهای نوکلئیک آزمایشگاه-تست صفحات و دیگر اصطلاحات مربوط به مبارزه با Covid-19 شیوع.

رهبران تیم نیز گفت: آنها تاسف است که بخش خصوصی داوطلب که تن به تن در تلاش برای نجات — صرف نظر از سیاست و یا شرایط باعث شده است تا از نزدیک بررسی, سیاسی مورد حمله قرار گرفت و بررسی شد.

“همه افتخار بود به منظور بالا بردن دست خود را به کمک” گفت: یکی کسی که کمک کرد تا هماهنگ تلاش داوطلبانه در ماه مارس. “من فقط می خواهم هر کس به منظور بالا بردن دست خود را در زمان آینده بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر