چگونه شانس توییتر موضوع راه اندازی تهمت های مورد علاقه coronavirus مواد مخدر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در اواسط ماه مارس cryptocurrency سرمایه گذار یک مدرسه حقوق فارغ التحصیل و خود توصیف فیلسوف یافت هر یک از دیگر در توییتر. آنها بحث خود را در امیدوار است که کمی شناخته شده به نام دارو هیدروکسی کلروکین می تواند کمک به مهار شتاب شیوع کروناویروس.

دو روز بعد دو نفر از آنها به چاپ یک مقاله در مورد این دارو بالقوه در Google Docs دروغ ادعا که مجوز و پروانه های اصلی دانشگاه ها و آکادمی ملی علوم.

سه هفته بعد رئیس جمهور ایالات متحده گفت که او خود را ممکن است به مواد مخدر و تشویق دیگران برای انجام همان.

“چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته در روز شنبه. “من دوباره آن را می گویند: چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟ آن را.”

حوادث به نظر می رسد بخش قابل توجهی اثر دومینو است که می تواند اتفاق می افتد تنها در این لحظه با این دولت.

چه آغاز شده به عنوان یک توییتر بحث در مارس 11, در میان غریبه ها منجر به نازک منابع Google Doc منتشر شده در مارس 13 که برداشت توجه Silicon Valley نخبگان و رسانه های محافظه کار. در روز کاغذ به ثمر رساند یکی از نویسندگان آن یک نقطه بر روی هر دو Laura Ingraham و تاکر کارلسون فاکس نیوز نشان می دهد. روز بعد از کارلسون نمایش تهمت خود ساخته اولین اشاره از هیدروکسی کلروکین از کاخ سفید تریبون. پس از آن ریاست جمهوری متحدان مانند شخصی وکیل رودی جولیانی آغاز شده و تلاش برای حفاری تا هر گونه اطلاعات آنها می تواند پیدا کنید.

در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است تعهد به توزیع میلیون دوز از این دارو به مردم از طریق این کشور استراتژیک ملی ذخایر حتی اگر هیچ قطعی تحقیقاتی که این دارو با این نسخهها کار برای کوروناویروس.

همه در سه هفته.

به برخی از مواد مخدر از سرسخت ترین proselytizers این واکنش زنجیره ای است که یک علامت مثبت است که مردم می توانند گرد هم می آیند برای سرعت بخشیدن به جدول زمانی به صورت بالقوه coronavirus درمان است. روش “ایده آل نیست” اذعان Adrian خداحافظ فیلسوف بود که در بخشی از اولیه بحث اما نه به عنوان یک coauthor بر روی کاغذ. اما سند “این درمان به چشم های عمومی به طور قابل توجهی زودتر از پسر باشد در غیر این صورت.” به عنوان یک نتیجه او افزود: “من فکر می کنم تعداد گسترده ای از زندگی ممکن است ذخیره شده اند و نه فقط در آمریکا بلکه در سراسر جهان به عنوان بسیاری از کشورها دنبال رهبری آمریکا”

در عین حال شده است وجود دارد هیچ اجماع علمی است که هیدروکسی کلروکین موثر است در برابر coronavirus — به دور از آن. غذا و دارو است و نه تایید این دارو برای این منظور و اولیه کوچک مطالعات از چین و فرانسه تا به حال نقص است که آن را غیر ممکن را به منظور جلب نتیجه گیری شرکت. در ضمن تهمت تبلیغاتی تک گویی منجر به کمبود برای افرادی که با تکیه بر هیدروکسی کلروکین برای شرایط دیگر از جمله آرتریت روماتوئید و لوپوس.

“آنچه مهم است این است که چندین دیگر از امیدوار کننده مواد مخدر تحت محاکمه اما تمرکز بر کلروکين ایجاد فشار بیشتر روی سیستم پزشکی به تجویز این دارو نه تنها در بیمارستان ها به Covid-19 بيمار اما همچنین به نگرانی خوب” گفت: جوآن داناون که هدایت یک پروژه در رسانه دستکاری در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه از دولت Shorenstein Center با اشاره به بیماری است که نتایج حاصل از این رمان coronavirus.

علاوه بر این کارشناسان پزشکی توجه داشته باشید برخی از این داروهای دیگر ممکن است ثابت برای کار بهتر در برابر ویروس که هیدروکسی کلروکین و یا مرتبط با داروی کلروکين.

“در یک بحران” داناون افزود: “شایعات را نقش قوی در رفتار مردم است.”

روز آمد آنها با هم در توییتر بود همان روز سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر. بیش از 100 کشور تایید کرده بود coronavirus موارد بیش از 128,000 مردم تبدیل شده بود آلوده و کارشناسان بهداشت و درمان شد و هشدار داد که این وضعیت خواهد رشد بیشتر وخیم.

در توییتر جیمز Todaro یک فارغ التحصیل دانشکده پزشکی-تبدیل cryptocurrency سرمایه گذار و گرگ Rigano یک مدرسه حقوق فارغ التحصیل و همکار crypto سرمایه گذار آغاز شده علنا کشیدند در مورد مواد مخدر بود که شروع به گرفتن برخی از توجه به دلیل برخی از اولیه شواهد و اوایل محدود مطالعات.

“هر گونه اطلاعات از کلروکين اثربخشی?” Rigano خواسته Todaro و خداحافظ که تا به حال شده است به طور خلاصه اولیه آزمایش های در حال انجام در کره جنوبی و چین است.

“کمی وجود دارد که مطالعات اولیه است که سخت برای پیدا کردن. من در یک کامپیوتر در حال حاضر” Todaro پاسخ داد.

کمی بیش از یک روز پس از پرسیدن این سوال Rigano گفت که او تا به حال نوشته شده اولین پیش نویس مقاله گفتن خداحافظ که او و یک “دانشمند برجسته” در مورد انتشار یک “کارشناسی” مقاله با شواهد که کلروکين هر دو از درمان و یک “پیشگیرانه” برای Covid-19.

“thank u جیمز و آدریان. سطح بعدی انسان” او هنوز توییتی.

خداحافظ که هیچ پزشکی یا علمی پس زمینه ابراز تردید. او گفت که او تا به حال به سادگی پس از تحقیقات بود که بیرون آمدن از چین و خوشحال بود برای به اشتراک گذاشتن آن در محیط های گاه به گاه.

“من کار بسیار سخت و تحقیق در مورد این ویروس از ماه ژانویه به دنبال یک راه حل بالقوه,” خداحافظ گفت: بعد از آن در مصاحبه ای اشاره کرد او قبلا زندگی می کردند در منطقه که در آن بیماری نشات گرفته است. “من با استفاده از یک دهه از فلسفه از جمله 18 ماه زندگی با یک معروف کوه مقدس در استان هوبی چین را به انجام این کار بسیار حساس منطقه ای که در آن زندگی می کند در معرض خطر هستند.”

اما او نگران است که overhyping و overprescribing این دارو خیلی زود ممکن است ایجاد یک کلروکين-مقاوم در برابر coronavirus فشار بعد — حتی اگر دانشمندان دیده می شود هیچ مدرکی رمان coronavirus است جهش برای تبدیل شدن به خطرناک تر است. و او پیشنهاد کرد در توییتر که چه کسانی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری باید اول بررسی مواد مخدر است.

در پاسخ به خداحافظی از نگرانی Rigano گفت: بحران ساختگی ضرورت علمی بررسی است. “جهان در حال سوختن است” او در توییتر نوشت. “باید تمام گزینه های روی عرشه.”

“چندین گزارش منتشر شده در pubmed در این نقطه از چینی دولت” Rigano نیز توییتی اشاره به دولت-اجرای موتور جستجو است که شاخص های پزشکی مقالات در سراسر جهان است. “ما شاهد انبوه ناکارآمدی توسط ‘مثبت’.”

مقاله منتشر شده در Google Docs روز بعد با Todaro در حال حاضر ذکر شده به عنوان یک coauthor و از جمله ادعا می کند که دانشگاه استنفورد دانشگاه آلاباما و آکادمی ملی علوم وابسته بودند و با مطالعه است.

آنها نبودند.

هر سه نهاد به عنوان به خوبی به عنوان توماس کارگزار یک سوم محقق ذکر شده به عنوان یک coauthor پس از آن گفت: آنها که در کاغذ و تا به حال هیچ دانش از وجود آن قبل از آن منتشر شد. دانشگاه استنفورد هم زدم Rigano ادعا می کنند که او یک “مشاور” به دانشکده پزشکی.

هنوز اوایل انجمن از این موسسات به کاغذ اعتبار آن نیاز به رفتن به جریان اصلی فرود Rigano و Todaro در کارآفرین ایلان خوراک توییتر و سپس در رادیو فردا.

فقط در چند روز هیدروکسی کلروکین به حال بدل از یکی از چندین گزینه است که می تواند مورد مطالعه قرار گرفته برای پیشگیری و یا درمان Covid-19 به پتانسیل سوپراستار مواد مخدر است که برخی امیدوار است و می تواند به این بیماری همه گیر به سرعت. Todaro به دست آورد 10,000 پیروان توییتر; Rigano انباشته بیش از 20 ، 000 پیروان جدید. در کارلسون نشان می دهد Rigano به نام مواد مخدر “دوم درمان به یک ویروس در تمام دوران است.”

در کاخ سفید روز بعد تهمت اعلام FDA مورد تایید بود “امیدوار کننده” مواد مخدر برای استفاده فوری — یک اعلام است که دکتر Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص, تا به حال به راه رفتن به عقب روشن است که آن را تا به حال تایید شده تنها برای آزمایش های بالینی.

همانطور که در حال حاضر وجود دارد هیچ قطعی شواهد علمی که هیدروکسی کلروکین موثر است در درمان coronavirus بیماران.

اکثر دانشمندان که به مطالعه این مسائل هشدار می دهند که در حالی که این دارو ممکن است نشان داده اند برخی از وعده های اولیه داده شده است و نازک و نتایج مخلوط می شوند. کوچک در اوایل تحصیل در خارج از فرانسه پیشنهاد مزایای اما کارشناسان پس سوال که تحقیقاتگفت: رهبری محقق کرده است مشکوک تاریخچه با دستکاری داده ها و ذکر است که محقق را انتخاب کرد که می توانید این دارو حملات نتایج. روز دوشنبه علمی جامعه که منتشر فرانسوی مقاله به طور رسمی گفت: آن را در حال حاضر معتقد است که تحقیقات را برآورده نمی کنند “مورد انتظار استاندارد” در مورد اینکه چرا یا چگونه بیماران انتخاب شدند.

اخیرا یک مطالعه پیشنهاد هیچ اثر از قرص.

اما متوقف نشده یک بخش از مغلوب ساختن پیشی جستن از حامیان با صدای بلند trumpeting این دارو بالقوه است. برخی از آنها خواستار آغاز شده ترکیبی از هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین دیگر معمولا در دسترس مخدر “مغلوب ساختن پیشی جستن قرص.” توییتر حذف توییت از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان مانند جولیانی Ingraham و محافظه کار پردیس برگزار چارلی کرک برای touting مواد مخدر به عنوان یک “امیدوار کننده و درمان” با استناد به فقدان شواهد علمی پشتوانه آن است.

اولیه کاغذ بود و حتی حذف شده و پس از گوگل تصمیم گرفته آن را به حال آن نقض شرایط استفاده از خدمات.

هنوز هم پس از آن گزارش های موردی باید تقویت برخی از مردم اعتقاد به مواد مخدر است. یک بخش شمالی ایالت نیویورک در یک Hasidic جامعه یهودی ادعا کرد او را به درمان صدها نفر از کروناویروس مبتلا به مواد مخدر است. “Hawaii Five-0” و “از دست رفته” ستاره Daniel Dae Kim ادعا هیدروکسی کلروکین او بود “سلاح مخفی” در مبارزه خود را در برابر coronavirus.

ناگهانی علاقه شدید به مواد مخدر در حال جنبه های منفی. یک مرد درگذشت و پس از خوردن دارو به طور معمول با توجه به ماهی ها در این باور است که یکی از آن مواد کلروکين فسفات بود این دارو که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تبلیغ. این نیز منجر به کمبود دارو برای لوپوس و آرتریت بیمارانی که مصرف دارو به طور منظم. به طور جداگانه محققان اخم که hyperfocus در یکی از مواد مخدر را مانع توسعه از دیگر درمان های بالقوه است.

“هست که فقط ما می توانیم در یک زمان مناسب است ؟ پهنای باند برای تحقیقات علمی بی نهایت است” هاروارد را داناون گفت.

“پایین دست اثر این است که آن علل عمده اختلال در سیستم پزشکی ما,” او اضافه شده است. “خانواده های که به تماس و حمایت از اعضای خانواده خود که در بیمارستان بستری هستند چرا که آنها شنیده ام نام این دارو در حال رفتن به مدافع سعی کنید برای دریافت این دارو به عضو خانواده خود را هنگامی که آن را ممکن است بهترین گزینه در آن زمان است.”

از طریق کانال های رسمی FDA و ایالت نیویورک به طور چشمگیری یافت محاکمه برای هیدروکسی کلروکین سفارش میلیون دوز از دارو و انجام گسترده ای در مقیاس بالینی. FDA نیز مجاز اضطراری استفاده از این دارو برای coronavirus بیماران یک حرکت است که باعث می شود آن را آسان تر به استفاده از مواد مخدر است اما نه حمایت از اثربخشی دارو در مبارزه با این بیماری است.

محققان پزشکی تشویق بیشتر این مطالعات از هیدروکسی کلروکین اما هشدار داد که استانداردهای علمی باید حفظ شود.

“این میل را به سرعت پیدا کردن امن و موثر در درمان ممکن است … منجر به آرام استانداردهای نسل داده و تفسیر است که ممکن است نامطلوب پایین دست اثر” یک گروه از محققان به تازگی نوشت: در Annals of Internal Medicine پزشکی مجله.

که متوقف نشده برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان هل دادن برای پیگیری سریع این دارو و حتی بیشتر.

مایکل Coudrey یک توییتر مفسر محبوب ترین ها در نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن محافل شده است یکی از این جنبش بیشتر آوازی هیدروکسی کلروکین بوستر اغلب جشن های مختلف پیشرفت در دارو استفاده است. سابق راست روزنامه نگار که توصیف خود را به عنوان یک “biopharmaceutical تحلیلگر” Coudrey در مصاحبه ای گفت که او معتقد است که آزمایش های بالینی نمی شد و لازم است — شواهد کافی بود.

“با توجه به زمان-حساسیت بیماران در بخش مراقبت های ما نه توانایی صبر کنید برای تست بالینی و رسمی تایید FDA از هیدروکسی کلروکین برای استفاده های خاص برای درمان Covid-19 بیماران,” او گفت:.

جک Posobiec یک میزبان برای مغلوب ساختن پیشی جستن-یکی از دوستانه آمریکا شبکه خبر و روان pro-مغلوب ساختن پیشی جستن دانشمند در توییتر گفت: برخی از محافظه کاران بود که طبعا glomming به یک راه حل ممکن برای یک وضعیت ناامید.

“مردم به دنبال یک گلوله سحر و جادو است که می تواند این مشکلات را به سرعت” او در مصاحبه ای گفت:. “اما من فکر نمی کنم چیزی وجود دارد جدی تر از گفتن مردم که دارو را برای درمان خود را در وسط یک جهانی همه گیر.”

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>