چگونه یک موج جدید از پادکست ها در حال دادن تا رسانه های چینی زبان

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در 21 ژوئن پادکست جدید به نظر می رسد در چندین چینی و آمریکایی پادکست سیستم عامل از جمله اپل پادکست. به نام در Betweenness آن ثبت شد چهار دانشگاهیان پراکنده در سراسر جهان.

پادکست است که در ماندارین و مخاطبان چینی است اما موضوع مسابقه در امریکا و سراسر جهان—به طور خاص چه چیزی اتفاق می افتد به روابط در پی جورج فلوید تظاهرات. میزبان مستقر در ایالات متحده و آسیا و اروپا نمی خجالتی و دور از مسائل دشوار است. آنها شروع به گفتگو با چگونه مردم چین مشخص شد به عنوان “زرد” در یک نظم جهانی که هنوز هم به نفع اروپاییان سفید به پایان رسید و آن را با یک نگاه ضد سیاه نژادپرستی در چین است.

برخی از شنوندگان شکایت کرده است که اولین قسمت بود “بیش از حد نظری و انتزاعی”—بحث در لمس, فرانسوی, فیلسوف Frantz Fanon انتقاد از هگل استاد-برده دیالکتیک—اما که نمی جلوگیری از مردم را از تنظیم در. پس از آن راه اندازی پادکست متصلب است تا 17,000 محبوبیت در هشت کشور به علاوه تایوان و هنگ کنگ است. که ممکن است به نظر می رسد یک قطره در سطل نسبت به 1 میلیارد ماندارین زبانان در سراسر جهان, اما این پادکست را هدف نیست به اصلی بروید. آن را با هدف باز کردن فضا برای مترقی مکالمه و ساخت جامعه در میان یک گروه را انتخاب کنید از چینی زبان افراد بسیار تحصیل کرده و بسیاری از آنها جوان که ممکن است رفتن به نفوذ بیش از سیاست و سیاست. بیش از 60 درصد از مخاطبان در چین است.

“من شگفت زده توزیع جغرافیایی از مخاطبان ما می گوید:” Chenchen ژانگ یک شرکت میزبان در Betweenness که می آموزد سیاست و روابط بین الملل در دانشگاه کوئین در بلفاست. “اما من کمی شگفت زده شده توسط تعدادی از محبوبیت.”

در Betweenness نشانه یک روند جدید در رسانه های چینی چشم انداز است. همه رسانه ها در چین دولت و تجاری است که از نزدیک تحت نظارت و به شدت سانسور قبل و بعد از چاپ و نشر. تحت انتشار قوانین و مقررات nonstate رسانه های دیجیتال است که مجاز به انجام گزارش اصلی و چاپ و نشر. در بهترین حالت آنها aggregators. سانسور دولتی از سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند WeChat و Weibo در حال حاضر اصلی منابع خبری در چین تبدیل شده است به طور فزاینده پیچیده است. دولت نیز در پایین ترک خورده خصوصی نرم افزار برای دور زدن فایروال بزرگ.

اما یک موج مستقل رسانه های چینی زبان, سیستم عامل, بر اساس عمدتا در خارج از چین—پادکست مانند در Betweenness و همچنین به عنوان وبلاگ و خبرنامه تصویری سری—دارای فنر در سال های اخیر به پوشش امریکا و جهان یک چینی زبان مخاطبان است. بسیاری از مخاطبان در حال تحصیل millennials زندگی در شهرستانها در چین و خارج از کشور و بسیاری از سیستم عامل را می توان در هر نقطه در جهان از جمله چین است. حتی اگر برخی از قسمت های برداشته شده توسط دولت سانسور از پادکست فروشگاه در چین مردم هنوز هم می تواند دسترسی به آن از طریق اشتراک در آر اس اس خوردها.

در به طور فزاینده ای مملو روابط بین چین و ایالات متحده این پروژه های جدید به مقدار یک نوع سوم اطلاعات کانال یکی نه کنترل شده توسط دولت چین و آمریکا محور رسانه های غربی در انگلیسی. آن را شامل در Betweenness; پادکست با صدای بلند مورموری تصادفی نوسانات و نیویورک سالن فرهنگ; اخبار آزمایشگاه خبرنامه اجرا شده توسط Kecheng نیش یک استاد روزنامه نگاری مستقر در هنگ کنگ و مستقل وبلاگ اجرا شده توسط Yan Wang, یک محافظه کار-تبدیل-لیبرال وبلاگ نویس محبوب شده است که نوشتن در مورد نژادپرستی نظاممند در WeChat چینی های اجتماعی-رسانه, برنامه, برای سال.

ناآرامی های زیر جورج فلوید را به کشتن داده است این رسانه های جدید جدید موضوع علاقه زیادی به شنوندگان: مسابقه در امریکا است. در بخشی از این علاقه بود دامن زده شده توسط رسانه های دولتی چین که تمایل به نمایش بگذارد امریکا در درگیری های داخلی است. به عنوان تظاهرات بزرگ در اواخر بهار و اوایل تابستان رسانه های چینی به تصویر کشیده یک هرج و مرج ریاکارانه ایالات متحده با تصاویر زنده از جنجال و هیاهو و خشونت پلیس. اما این رسانه های جدید به تصویر کشیده چیزی متفاوت—متعادل تر عکس از مسابقه روابط تشخيص علل ریشه ای است که فراتر رفت و دو لایه ایالات متحده در نظام حقوقی و تمدید جهانی فرهنگی و نژادی پویایی است.

اگر پوشش خود را از جورج فلوید تظاهرات نشانه ای است از آنچه این مستقل چینی رسانه ها می تواند نقش مهمی در demystifying یا بیشتر به طور کامل توضیح ایالات متحده سیاست و فرهنگ برای انتخاب یک چینی مخاطبان است. آنها حتی ممکن است مجموعه ای از تن برای واضح تر باز ارتباط فرهنگی بین دو کشور حتی به عنوان سیاست خارجی تنش بین آنها بیش از جوش.

به آمریکایی ها که دیده اند کشور خود را تحت پوشش در خارج از کشور, می توان آن را تکان دهنده برای دیدن راه برخی از رسانه های چینی به تصویر کشیدن آن.

را HBO را حذف فیلم “بر باد رفته” به عنوان مثال. پس از HBO به طور خلاصه در زمان پایین این فیلم در اوایل ماه ژوئن به دلیل مشکل تصویر از مردم رنگ, چینی, رسانه های رسمی و غیر رسمی—منفجر داستان تا به مانند یک دکمه ملی که جنجال بسیاری در چین فکر می کنم ایالات متحده است که با داشتن آن را انقلاب فرهنگی همه باعث یک فیلم. (در این شبکه قرار داده و آن را به عقب آنلاین در یک هفته.) یک تیتر بخوانید “آمریکا انقلاب فرهنگی: مضحک و تاسف بر باد رفته رو کشیده.” یکی دیگر از استفاده از یک مبارز عبارت محبوب در طول انقلاب فرهنگي qingsuanمعنی از بین بردن جرایم به توصیف حذف از جنگ داخلی درام.

برای رسیدگی به این نوع از پوشش نادرست از ایالات متحده پویایی اجتماعی جدیدتر رسانه های مستقل از سیستم عامل ساخته شده اند نفوذ خود را بیش از چند سال گذشته در میان روشنفکر لیبرال مردم چین خانه و خارج از کشور. کاملا چند در حال حاضر اثرگذارندهها در رسانه های اجتماعی چینی—Weibo و WeChat—قبل از شروع خود را رسانه ای محصولات.

سازندگان در حال دانشگاهیان و روزنامه نگاران و وکلا و فعالان آموزش دیده در غرب دانشگاه ها را به خود جلب لیبرال آرمان های دموکراتیک و انتقادی از هر دو کشور چین و در حزب و دولت های غربی استثنایی. در آمریکا طیف سیاسی آنها می تواند در نظر گرفته مترقی است. و آنها را در یک چشم انداز—انتقادی از هر دو ایالات متحده و چین—که به ندرت دیده می شود در سرزمین اصلی گفتمان.

“آنچه انجام می دهند بسیار مهم است زیرا مترقی ارزش به سختی تا به حال هر فضا بر روی اینترنت چینی قبل از, می گوید:” نیش یک استاد روزنامه نگاری در دانشگاه چینی هنگ کنگ که در مطالعات رسانه ای. در نظر او نقش خود نیازی به تغییر گسترده تر چینی نگرش عمومی اما “به تهیه کردن به یک تحصیل کرده از جمعیت که در حال حاضر نگه مشابه ارزشهای سیاسی و سپس به نفوذ یک اقلیت از دیگران که فکر باز و مایل به چالش کشیده می شود.” آنها می خواهند برای به چالش کشیدن isolationist جهان بینی از هر دو کشور چین و ایالات متحده و سیگنال با محتوای خود را به عنوان به خوبی به عنوان توزیع آنها که جهانی شدن است که در اینجا به ماندن بگیرید.

امروز این فراملی درمان از اخبار به معنی ترجمه سیاه زندگی مهم جنبش برای یک گروه از مردم که ممکن است کنجکاو در مورد جنبش هدف در ایالات متحده و همچنین مایل به اذعان کرد که ضد سیاه نژادپرستی است که به دور از منحصر به فرد آمریکا مشکل است.

مردم در چین زیر داستان به طور انحصاری از طریق رسانه های دولتی ممکن است فاقد همه این زمینه. تحلیلگران می گویند این غیر معمول نیست برای خوانندگان به خصوص کل قیام با شوک و مخالفت برخی را نژادپرستانه و نظرات خود را در رسانه های اجتماعی و در نظرات بخش اخبار آنلاین. “زمانی که جنبش های اجتماعی مانند سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, فوران, به خاطر خود, ساده, نمایش نژادپرستی آنها تمایل به سوء تفاهم چه معترضان می خواهند” لین یائو در Betweenness cohost می گوید: “و برخی از آنها تمایل به ایستادن با supremacists و وضعیت موجود است.”

بسیاری از این رسانه های مستقل از سیستم عامل ارائه راه های مختلف برای دیدن این تظاهرات در ایالات متحده است. این رسانه توضیح داده اند به مخاطبان خود چه نژاد پرستی در ایالات متحده استو به همین دلیل چینی ها باید با توجه به ضد سیاه نژادپرستی. و آنها نیز انجام می شود چه خواهد بود غیر قابل تصور برای سازمانی رسانه ای: آنها باید تبدیل به بحرانی لنز پشت در خود چین با اشاره به افزایش نژاد پرستی در برابر آفریقایی ها در گوانگژو در طول Covid-19 شیوع زمانی که بسیاری از آنها خارج از آپارتمان خود را از صاحبخانه و یا تبدیل شده به دور از هتل ها. “تبعیض نژادی می تواند مربوطه حتی به کسانی که در چین به دلیل آنها می توانند در قرعه کشی موازی بین سیستماتیک نژاد پرستی و تبعیض علیه زنان و اقلیت های جنسی و کارگران مهاجر که بیشتر رایج در چین می گوید:” Zhicheng ژائو بنیانگذار نیویورک سالن فرهنگ.

با صدای بلند مورموری یک ماندارین پادکست با تمرکز بر فرهنگ پاپ آمریکایی است که برنامه ریزی سه قسمت سری در نور سیاه و سفید زندگی مهم جنبش سیاسی و اجتماعی در ایالات متحده, که در آن نشان می دهد میزبان زندگی می کنند. برای قسمت های آینده خود را, آنها دعوت دو مرد سیاه یکی از آنها این است که یک مهاجر آفریقایی که تحصیل در غرب و در چین دیگر یک آمریکایی آفریقایی تبار که با این نسخهها کار در چین به بحث در مورد چگونه هالیوود به تصویر می کشد سیاهی, چگونه کسانی که تصاویر دریافت شده در چین و در تجربه شخصی خود را با نژاد پرستی در چین است.

به آدرس سوء تفاهم که ایالات متحده خود را با داشتن انقلاب فرهنگی مثلا با صدای بلند مورموری به حال خود دو سیاه مهمانان بحث در مورد صحت سیاسی و چه کلاسیک امریکایی فیلم به تصویر کشیده برده داری آنگونه. “ما درک می کنیم که مکالمه. ما متصل به آن می گوید:” ایزابل نیو یک شرکت میزبان با صدای بلند مورموری. “و بنابراین ما می تواند ارائه خود ما بینش و تجزیه و تحلیل در این که چگونه باید تفسیر شود.”

برخی از رسانه های جدید نیز با تمرکز بر این مکالمات برای مقابله با محبوب محافظه کار چینی استدلال در زندگی مهم و ادعا فضا در اطلاعات محیط زیست با به طور فزاینده ای ناسیونالیستی صدای که مهندسی است با فراگیر سانسور تبلیغات و اطلاعات غلط.

یان وانگ WeChat نویس تجدید نظر به مخاطبان خود را با بازگویی تجربه خود را از مقابله و غلبه بر خود را نژاد پرستی در طول سال در کنار تجزیه و تحلیل خود را از تبعیض نژادی. سان فرانسیسکو مبتنی بر نرم افزار مهندس فعال بوده است در بحث حاضر با بیشتر محافظه کار مهاجران چینی در مورد کلیشه های آنها معمولا نگه دارید در مورد مردم سیاه و سفید.

بر اساس تجربه خود را تا کنون او ندارد و پیش بینی swaying بسیاری از نظرات مردم است. “من شده اند در تلاش برای برقراری ارتباط با محافظه کاران و آن بوده است تا حد زیادی تلاش بیهوده” وانگ می گوید. “از آنجا که آنچه که من می گویند باعث می شود بسیاری از آنها بسیار ناراحت کننده است و آنها همیشه نمی توان استدلال.”

هدف خود وانگ می گوید: برای آموزش کسانی که در حال حاضر علاقه مند به عدالت اجتماعی و سیاست است که می تواند امیدوارم در آینده تاثیر دیگر آمریکایی چینی که شهرت کمتری به لحاظ سیاسی درگیر از دیگر گروه های اقلیت در ایالات متحده است.

این رسانه ها سیستم عامل نیست فقط لیبرال انکلاوها ارائه گزارش و تجزیه و تحلیل برای مخاطبان خود را; آنها همچنین تلاش شده است به گفتگو با مردم در زندگی واقعی است. نیویورک فرهنگ سالن, یک سازمان غیر انتفاعی است که دارای هفتگی سمینارها و انتشار آنها را در پادکست و یا به صورت ویدئو می خواستم برای پاسخ دادن به ناآرامی های اجتماعی در ایالات متحده تقسیم شده نسل از مهاجران چینی و رسانه های اجتماعی گروه های چت در چین است. غیر انتفاعی است , سازمان یافته در شش هفته پانل سری اختصاص داده شده به زندگی مهم جنبش است.

آنها دعوت کرد جوان چینی دانشمندان که به مطالعه قانون فعالیت و مهاجرت در امریکا برای شرکت در پخش میزگرد. سخنرانان و پنجه موضوعاتی که ممکن است به عنوان ابتدایی توسط آمریکا روشنفکران مانند تاریخی نقش خشونت در فشار برای پیشرفت, چرا مردم چین باید در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند و ماده چگونه نژادپرستی نظاممند تعبیه شده است در ایالات متحده موسسات. بیش از 3000 نفر از داخل و خارج از چین با حضور دو آموزشی است.

این سیستم عامل اغلب شکننده رابطه با سانسور. آنها با مشخصات بالا به اندازه کافی برای پاک از اینترنت چینی به طور کامل. اما هنگامی که محتوای خود را به دست آورده بخار در رسانه های اجتماعی چینی به خصوص در آنچه در حال تلقی حساس به مسائل سیاسی آنها جلب توجه دولت سانسور.

با صدای بلند مورموری و نیویورک فرهنگ سالن باید هر دو حال خود را از محتوای رسانه های اجتماعی پست ها و سیستم عامل های سانسور برای دست زدن به موضوعات سیاسی داخلی مانند چین جنجال برانگیز یک فرزند برای هر خانواده سیاست. خود هسته مخاطبان به دنبال آنها را به آنها منتقل شده مطالب خود را به سیستم عامل دست نخورده توسط چینی بازرسان معمولا دامنه های ثبت شده در خارج از کشور. و برای برخی از پادکست ها در این موج جدید صحبت کردن در مورد سیاست خارجی کشورها تنها—مثلا در مورد سیاه زندگی مهم جنبش—سپر آنها را از سانسور.

“با فراگیر سانسور, ما فقط می توانیم از بین بردن افسردگی سیاسی با تمرکز بر وقایع در سراسر اقیانوس آرام می گوید:” چین بر اساس Xikou فو یک شرکت میزبان از Stochastic Volatility که دارای یک مدرک در رشته مردم شناسی از دانشگاه کلمبیا.

هیچ یک از مردم صحبت کردم برای داستان انتظار مطالب خود را برای جذب مخاطبان جریان اصلی. اما آنها امیدوارند کوچک مخاطبان آنها در ارتباط با اتصال با دیگر چینی سخنرانان و رفتن به ایجاد چیزی بسیار بزرگتر از پادکست.

“ما بسیاری از نظرات مانند” وای. من هرگز شنیده چهار بحث در مورد سیاست در راه است که پس از مهار نشده,” نیو می گوید. “من فکر می کنم فقط این ایده که شما می توانید خودتان را بیان بدون ترس حتی که بسیار دلگرم کننده برای مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>