چگونه یک جانباز راز پادکست قرار داده و او را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تیررس

روز آلیسون Gill شد سطح بالا کارمند در وزارت امور سربازان سابق کار در بهداشت و درمان برای ارتش و جانبازان است.

در شب و در تعطیلات آخر هفته — او مخفیانه ضبط یک پادکست که جذب هزاران نفر از شنوندگان و بر روی یک موضوع بسیار حساس برای رئیس جمهور برای او کار می کرد: مشاور ویژه رابرت مولر پروب 2016 انتخابات و تهمت کمپین روابط با روسیه است.

گیل در زمان درد به ناشناس ماندن. و او نگه داشته یک فایروال سخت بین پادکست و کار روز و آگاه به نقض قدیمی دهه قانون به نام دریچه عمل می کنند که ممنوع کارکنان فدرال را از درگیر شدن در برخی از انواع فعالیت های سیاسی ،

در حال حاضر دو سال و نیم بعد Gill خودش یک جانباز می گوید: او در اصل از کار خود را پس از یک داخلی V. A. بررسی پادکست —به نام مولر او نوشت — که در طی آن او سوال شد در مورد اینکه او چگونه می تواند ضبط یک پادکست و انجام زندگی می کنند نشان می دهد در حالی که این ادعا به اختلال استرس پس از سانحه.

قسمت بالا می برد خاردار سوال در مورد که در آن دولت می رسم خط در یک کارمند آزادی بیان حتی آن را به عنوان آشنایی بالاست به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که “دولت عمیق” در حال تلاش برای تضعیف دولت او از درون.

“این کاملا تلافی جویانه,” گیل وکیل کتی هریس گفت: از پادکست بررسی است. “این فقط به معنای آزار و اذیت او و خلاص شدن از شر او. آنها اقدام مانند کارآگاه خصوصی.”

گیل به چالش کشیده است او شلیک و ثبت فرصت های برابر شغلی شکایت وی از سوی مامورین که او مورد تبعیض و آزار. خواسته از نظر یک V. A. سخنگو گفت: “ما در حال رقابت این اتهامات در مناسب فروم و نمی توانم اظهار نظر بیشتر به دلیل انتظار دادخواهی.”

گیل پیوست V. A. پزشکی به عنوان کارمند در سال 2009 به دلیل او می گوید: “به عنوان یک نظامی آسیب جنسی بازمانده من پاسخ ایران به کشورم خدمت کنم. من می خواستم برای کمک به دیگر بازماندگان و جانبازان است.” 2015, او تا به حال به دست آورده دکترای مدیریت بهداشت و ارتقا به یک سیستم های سلامت متخصص در خدمت به عنوان V. A. رابط به پنتاگون نظارت بر قرارداد نظامی را در برنامه های مراقبت های بهداشتی در منطقه غرب.

همه چیز شروع به گرفتن عجیب و غریب در سال 2016 گیل گفت. در اوایل آن سال او به دنبال به دست آمده و اجازه از استاد راهنما در زمان اجرا به عنوان یک نماینده در DNC یک مسابقه از دست داد. او مجاز به انجام این کار تا زمانی که او نمی نمایندگی خودش علنا به عنوان یک V. A. کارمند و گفته شد توسط سرپرست او به سادگی حذف او از محل کار از او Facebook صفحه در انتخابات ،

در عرض یک ماه از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی گیل می گوید: او گفت: توسط V. A. که یک قانون آزادی اطلاعات درخواست شده بود ثبت شده توسط دولت وکلا برای همه سوابق کارمند — او هنوز هم نمی داند که دقیقا درخواست آنها و یا چرا.

“به من گفته من نیست که می گویند در ماده” او گفت:.

هنوز هم زمانی که مولر تحقیقات آغاز شد و چند ماه بعد Gill بود مصمم و تصمیم به راه اندازی یک پادکست در مورد این کاوشگر در وقت آزاد خود است. “من فکر کردم آن را جذاب تاریخی ارتباط و من همیشه به سیاست” او گفت:. “من یک کارمند دولت هستم نظامی سابق و من فکر می کنم سیستم ما از دولت این است که واقعا جالب است. با خودم فکر کردم که در 20 یا 30 سال آنها در حال رفتن به انجام مستند در Mueller تحقیقات و من می خواستم به بخشی از آن.”

گیل آغاز به پادکست از و قسمت اول منتشر شد و فقط پس از مولر اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن سابق کمپین مشاوران پل Manafort ریک گیتس و جورج پاپادوپاولوس در اکتبر 2017. قبل از اولین قسمت پخش گیل مجموعه قوانین زمین برای همکاران خود را به طوری که آنها را به ماندن در داخل مرزهای دریچه عمل می کنند.

“این است که یک مقام رسمی اطلاع از من آلیسون Gill صاحب Mueller او نوشت LLC نوشتن به اطلاع شما است که هیچ کس ممکن است ارسال هر گونه جمع آوری کمک مالی درخواست برای مبارزات سیاسی از هر مقام Mueller او نوشت: حساب رسانه های اجتماعی از جمله Instagram, Facebook (هر دو Mueller او نوشت صفحه و دوستان عدالت Page), توییتر, اسنپ چت و یا هر پلت فرم های دیگر در هر زمان” گیل نوشت: در یک ایمیل.

“شما همچنین می توانید با استفاده از MSW حساب به مانند به اشتراک گذاری و یا retweet سیاسی افزایش صندوق پست” آن را ادامه داد. “هیچ پست از هر گونه ماهیت سیاسی می تواند بین ساعت 0630 و 1600 PDT/PST دوشنبه – جمعه (تعطیلات حذف شدند – لطفا به رسمی فدرال تعطیلات و تعطیلات مشاهده لیست در دفتر مدیریت پرسنل سایت) از هر گونه رسمی Mueller او نوشت: حساب. هیچ میل و یا به اشتراک گذاری/re-تویت از این پست مجاز است در آن ساعت.”

گیل معرفی خودش در این نمایش به عنوان A. G. توضیح داد که “از آنجا که از دریچه عمل می کنند چرا که از کار با دولت فدرال من مجاز به خودم مرتبط و یا عنوان با هر گونه بحث سیاسی.”

Gill and her co-میزبان کمدین اردن Coburn و Jaleesa جانسون به دادگاه تجدید نظر به مخاطبان بزرگتر با شکستن تحولات در Mueller پروب به طور فزاینده ای با مشخصات بالا مهمان — از جمله معاون سابق FBI مدیر اندرو McCabe و سفیر سابق ایالات متحده به روسیه Michael McFaul — و بسیاری از گزارش روز. یک تکرار بخش بود “فانتزی کیفرخواست لیگ” که در آن میزبان شرط می بندم که بود به احتمال زیاد به تحت تعقیب بعدی.

پادکست به سرعت به دست اورد اختصاص داده شده زیر را از قسمت نهایی خود را در اوایل این ماه Mueller او نوشت: حساب توییتر انباشته بود نزدیک به 90,000 پیروان—اما گیل ادامه داد: برای نگه داشتن او نام واقعی و کارفرما یک راز است. در ماه اوت سال 2019 در این پادکست به حال مخاطبان از 250,000 با حدود 600,000 محبوبیت هر ماه گیل می گوید و بسیاری از آنها زندگی می کنند را نشان می دهد — آنها 12 را نشان می دهد در سال 2019 در تئاتر برگزاری بیش از 300 صندلی در هر—فروخته شد. پادکست ادامه داد: پس از Mueller این کاوشگر به پایان رسید و در آوریل 2019 با بحث اعم از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور راجر سنگ دادگاه به اصطلاح “Obamagate” رسوایی ابداع شده توسط رئیس جمهور.

در اوایل ماه آوریل 2019 هر چند گیل گفت که او blindsided زمانی که سرپرست جدید به او گفت که کار او خواهد بود در حال حرکت در سراسر کشور از سن دیگو به واشنگتن دی سی با وجود موقعیت داشتن شده است به کالیفرنیا نقل مکان کرد در سال 2015 گیل گفت. او مشکوک او در حال انتقام در برابر نه تنها برای دیدگاه های سیاسی خود را, اما همچنین به این دلیل از او شکایت کرده بود در مورد نظر ساخته شده توسط سرپرست او و دیگران است که به نظر می رسد به نور PTSD.

گیل همچنین با اشاره به اظهار نظر پس از آن کاخ سفید از کارکنان میک Mulvaney ساخته شده در ماه اوت سال 2019 در مورد القا کارمندان فدرال به ترک با حرکت دادن شغل خود — Mulvaney شد با اشاره به حرکت آنها را از دی سی “به بخشی از کشور” اما Gill اعتقاد بر این تاکتیک مورد استفاده قرار گرفت در وضعیت او نیز پس از او تا به حال او اطلاع داد رئیس قبلی ماه پیش از آن که او نمی تواند درخواست برای یک سطح بالاتر موقعیت زیرا این امر نیاز به او را به نقل مکان به سواحل شرق.

“در حال حاضر, آن را تقریبا غیر ممکن است به آتش فدرال کارگر” Mulvaney گفت: در زمان صحبت در ایران رویداد. “من می دانم که چون بسیاری از آنها برای من کار می کنند. و من سعی کردم. و شما نمی توانید آن را انجام دهید. اما به سادگی گفت: به مردم شما می دانید آنچه که ما در حال رفتن به شما را در خارج از حباب خارج کمربندی خارج از این لیبرال پناهگاه و حرکت شما را به بخش های واقعی از کشور و ترک آنها. چه یک راه فوق العاده برای ساده کردن دولت و انجام آنچه ما شده اند قادر به انجام کار برای مدت زمان طولانی است.”

به جای ترک گیل تصمیم به 12 هفته بدون مزد مرخصی خانواده و پزشکی ترک عمل با استناد به استرس پس از سانحه که آن را دشوار است به کار در یک محیط اداری. زمانی که او دوباره گفت که از طریق یک نامه در حالی که در مرخصی که کار او خواهد بود در حال حرکت در سراسر کشور, او دوباره گفت که او نمی تواند نقل مکان و پذیرفته شده است که او در حال رفتن به اخراج می شود.

“آنها به من به ارمغان آورد و بازجویی من در مورد پادکست” گیل گفت.

با توجه به گزارش ثبت شده توسط گیل سپس-استاد راهنما پاتریک Grady در مورد تحقیقات او انجام پادکست بود که تولید شده توسط V. A. به Gill پس از او فسخ Grady مواجه گیل با رسانه های اجتماعی پست ها و عکس هایی از خودش “در تور” با پادکست در حالی که در مرخصی و پرسید که چگونه او می تواند ارتباط برقرار کردن با طرفداران و اگر سفر او تا به حال به PTSD و قادر به کار در یک دفتر. روشن نیست چه اساس بررسی شد و با توجه به این که هیچ یک از گیل حضور در پادکست و یا در تور ذکر V. A. یا نام واقعی او را نشان داد. V. A. کاهش یافته است که با استناد به این جریان دادخواهی.

“او پاسخ داد که او قادر به انجام این حوادث به عنوان این یک سرگرمی است که او لذت می برد و آنها را تشدید کند نیست PTS,” Grady نوشت: در گزارش خود به V. A. دفتر مشاوره عمومی که وظیفه Grady با پروب. “کسانی که در حوادث مرتبط به تروما است.”

گیل هرگز به طور رسمی متهم به تخلف برای اجرای پادکست. اما V. A. در نهایت فسخ او برای “پزشکی unfitness” پس از بررسی به پایان رسید. گیل درخواست کرده بود به کار از راه دور به جای حرکت به واشنگتن و وقتی رد واصل EEO شکایت وی از سوی مامورین که V. A. تا به حال تبعیض علیه او بر اساس PTSD.

این قسمت مطرح ابرو سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه رسمی: سابق V. A. وزیر دیوید Shulkin که گیل در مصاحبه پادکست در اواخر سال گذشته.

“من شده است با انجام این پروژه تقریبا دو سال به بعد من هر کسی گفته نشده است اما من یک V. A. کارمند” گیل گفت Shulkin در بخشی از این مصاحبه که منتشر شد publicly. او توضیح داد که “در ارتفاع ما, پادکست, به من اطلاع داده شد که کار من در حال حرکت بود به دی سی” و Shulkin که آیا توجیه V. A. به او داده بود که برای جابجایی یک نوسازی تلاش—چیزی بود که او آگاه بود در حالی که رهبری گروه.

“من نمی شد و من نمی تفسیر کلمه “نوسازی” به معنی یک تغییر ساختار نیروی کار” Shulkin گفت. “به طوری که اخبار جدید به من…این غم برای من شنیدن این که افرادی که دارای تجربه هستند و به عنوان اختصاص داده شده به عنوان شما به نظر می رسد به دلایل حق در حال خروج از سازمان به خاطر این که واقعا مغز تخلیه. ما نیاز به حرفه ای کارکنان به احساس می کنید که آنها امن و به ادامه انجام این کار است که آنها دوست دارند انجام می دهند.”

در حال حاضر Gill است پیدا کردن موفقیت در یک Mueller او نوشت: به نام spinoff روزانه حبوبات—شرح داده شده توسط گیل به عنوان یک “روزانه اخبار مترقی پادکست (با سوگند!) خود را برای روزهای هفته صبح رفت و آمد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *