چگونه یک Ad Hoc گروهی از فعالان Weaponized تبلیغ علیه Facebook

تبلیغات تحریم ضرب و جرح Facebook است که بر خلاف هر چیزی اجتماعی-رسانه های غول پیکر مواجه شده است و در آن 16 سال تاریخ: سه روز در 800 شرکت ها در سراسر جهان کشیده اند میلیون ها دلار در تبلیغات از شبکه های اجتماعی با علامت های تجاری از کوکا کولا به فورد جهانی کنگلومرا Unilever خواستار Facebook نظارت بر نفرت سخنرانی به شدت بیشتر است.

با pullouts نصب و نام این شرکت به طور مداوم به نژادپرستی و نفرت در پوشش خبری مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ پاسخ توسط زنده جریان بخشی از یک کارمند نشست — یکی از این چند بار با او انجام داده که در تاریخچه این شرکت. سپس در چهارشنبه Facebook را نیروگاه سیاست و ارتباطات رئیس سابق بریتانیا معاون نخست وزیر نیک کلگ با صدور نامه ای سرگشاده با عنوان “Facebook بهره مند نیست از نفرت” شعار تلاش خود را به پلیس محتوای آن است.

تحریم پدید آمده است به عنوان یک آزمون بسیار مهم برای یک شرکت است که تبدیل به یک بازیکن کلیدی در سیاست آمریکا تنها به دلیل آنچه در آن میزبان و ترویج آن سایت که تا این اواخر شده بود صریحتر دو برابر را در تعهد خود را به نگه داشتن یک پلت فرم باز برای کاربران گفتار.

همچنین پشت صحنه پیروزی برای یک رمان ائتلاف های حقوق مدنی و دیگر سازمان های حمایتی — معماران از #StopHateForProfit کمپین که بسیاری از این تحریم شرکت های امضا شده بر روی.

مصاحبه با رهبران نه شرکای ائتلاف نشان می دهد که چگونه گروه های چرخید تا تحریم ایده در یک ماده از روز, پاسخ به جورج فلوید تظاهرات اواخر بهار امسال و با استفاده از انرژی به هم پیوستن چندین آستین نهفته نا امید تلاش برای برگزاری Facebook به حساب برای محتوای آن است. آنها لابی شرکت های بزرگ رهبران در خصوصی و در برخی موارد مایه شرمساری شرکت در رسانه های اجتماعی برای پیوستن به این تلاش.

“[Facebook] یک زمین پرورش برای نفرت نژادی گروه می گوید:” Derrick جانسون رئیس جمهور NAACP یکی از گروه هایی که ساخته شده تا ائتلاف. با اشاره به زوکربرگ, او گفت:, “شما نمی توانید دلیل با آن مرد است.”

به منظور کوتاه, ائتلاف پدید آمده که شاید Facebook را توانمند ترین دشمن زمانی که کمی دیگر — نه کنگره و نه اروپایی تنظیم کننده های عمومی نمی اعلامیه توسط مشاهیر که آنها یک بار و واقعا خود را حذف Facebook حساب — تا به حال اثر زیادی روی سایت چگونه عمل می کند. و مبارزات انتخاباتی خود را ممکن است ارائه یک طرح برای چگونه فعال گروه می تواند مقابله با مدرن غول تکنولوژی: آمیخته شدن رمان تاکتیک های فشار با وزن میراث های حقوق مدنی.

آن باقی مانده است دیده شود که آیا Facebook واقعا خواهد بود dented یا مالی و یا به عنوان یک نام تجاری. این شرکت کاهش یافته است به نظر برای این مقاله جز به اشاره به بیانیه صادر شده در پاسخ به تحریم گفت: Facebook “سرمایه گذاری[s] میلیاردها دلار هر سال برای حفظ جامعه ما امن و به طور مداوم کار[s] با خارج از کارشناسان را برای بررسی و به روز رسانی سیاست های ما” و این که این گام ها در آدرس آنها بدم میاید. این بیانیه افزود: “ما می دانیم که ما باید کار بیشتری را انجام دهد.” تا کنون شرکت نکرده امتیازات عمده ، و در حالی که آن قیمت سهام آغشته به شدت زوکربرگ — که به مدت طولانی در دفاع از این پلت فرم به عنوان یک فضا برای آزادی بیان — بنا به گزارش ها گفت: تبلیغ خواهد بود “به زودی به اندازه کافی.” تحلیلگران نیز می گویند Facebook می توانید آب و هوا طوفان; بسیاری از تبلیغات آمده از کوچک و متوسط-حجم خریداران و نه شرکت های بزرگ ساخت تحریم عناوین و بلومبرگ محققان دوشنبه پیش بینی کرد که تحریم می تواند هزینه Facebook تنها 250 میلیون دلار در آگهی های فروش — بریدن از این شرکت $77 میلیارد دلار درآمد سالانه.

اما نگاهی به ریشه ها و پویایی StopHateForProfit نشان می دهد این کمپین حداقل یک بینش است که مردم اغلب فراموش نکنید که آن را به یک تکنولوژی کرگدن با دره سیلیکون شین Facebook: در پایان روز, شبکه های اجتماعی فقط یک تبلیغات خودرو با 98 درصد از درآمد خود را که از تبلیغات است. و مانند خط فشار علیه شبکه های تلویزیونی و یا روزنامه ها, اگر شما می توانید به تبلیغ این شرکت به توجه.

***

در حالی که تحریم آمد و با هم به سرعت ریشه های آن را ردیابی بازگشت به انتخابات 2016. در میان گسترده خشم و انزجار بیش از نقش Facebook بازی کرده بود, یکی بود, شکایت بود که روس ها بودند که با استفاده از این سایت به بهره برداری امریکا تنش های نژادی. اما سایت نبود فقط تقویت آنها فعالان آمد به این باور. این یک پتری دیش برای نژادپرستی و تبعیض آن رشد نفرت. و با در نظر گرفتن تا حد زیادی دست کردن رویکرد Facebook نبود در نظر گرفتن این موضوع به طور جدی فعالان تصمیم گرفت.

در ماه های پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت به عنوان رئیس جمهور های حقوق مدنی و عدالت اجتماعی سازمان شروع بی سر و صدا در مقایسه یادداشت ها در مورد تعامل خود را با Facebook و دره سیلیکون به طور گسترده تر.

“مکالمات آغاز شده واقعا غیررسمی فقط جمع آوری اطلاعات. اما آنچه که ما آموخته بود که ما بازی های برگزار شده توسط Facebook و دیگر شرکت های فن آوری می گوید:” جسیکا گونزالس, co-مدیر عامل سمت چپ متمایل رسانه سازمان حمایت مطبوعات آزاد. “آنها بسیار استراتژیک مماشات استراتژی که در آن آنها به ما پودرهای سوخاری اما در یک راه است که آن را مانند آنها انجام چنین کار بزرگ که در واقع نفرت و دروغ بودند شایع در سایت خود.”

طرفداران تلاش برای کشف کردن چگونه می توانید Facebook و دیگر شرکت های فن آوری به شکایت خود را به طور جدی تر. مبارزات به کاربران برای دور ماندن از پلت فرم و یا اجازه می دهد تا حقوق مدنی گروه برای هشدار به این شرکت از نفرت فعالیت تا حد زیادی پراکنده. در 2018, Facebook اعلام کرد و آن را تحت ممیزی برای درک بهتر آن مؤثر بر جوامع رنگ و دیگر گروه های به حاشیه رانده شده به رهبری لورا مورفی بسیار در نظر گرفته مدنی مدافع حقوق. اما محوری پنج هفته کشش این پاییز گذشته تا حد زیادی پاک شده هر چه خوب خواهد بود.

در یک بعد از ظهر سه شنبه در اواخر ماه سپتامبر کلگ Facebook سر از سیاست و ارتباطات اعلام کرد این شرکت بود معافیت سیاستمداران’ ads از آن واقعیت-بررسی روند با این استدلال که باید قادر به دیدن و دامپزشک چه رهبران سیاسی می گویند. کلگ گفت: من در مصاحبه ای در آن زمان شد که در آن به مدت طولانی اما سیاست که “هدف از آن من امیدوارم که خیلی روشن بود که: این چیزی است که ما انجام می دهیم پیش از سال 2020 است. اینها برنامه های ما است.”

Facebook منتقدان در زمان umbrage در هر دو چه کلگ گفت: — آشکار آنها فکر می کردند که Facebook موفق به درک تاریخ از سیاستمداران آمریکایی stoking نژادی بخش — و هنگامی که او آن را گفت. رنگ آن تغییر تاسیس شد و در پی توفان کاترینا به سازماندهی آمریکایی های آفریقایی تبار آنلاین و گروه های دیگر مشغول به کار بود به صورت ماه به جلو و با هم یک رویداد به نام “حقوق مدنی x Tech” با Facebook COO Sheryl Sandberg; آن برنامه ریزی شده بود فقط دو روز پس از تظاهرات در سخنرانی. در این اجلاس در برابر یک پس زمینه از افزایش دیوارهای آجری و در معرض لوله کشی در رویدادهای فضایی در آتلانتا در غرب Midtown سندبرگ و نیل پاتس یک Facebook سیاست های عمومی, مدیر فشرده شد در چه کلگ گفته بود و اطمینان از طرفداران گنزالز به من گفت.

دو هفته بعد Facebook اعلام کرد که زوکربرگ خواهد ارائه یک سخنرانی در دانشگاه جورج تاون تخمگذاری تفکر خود را در “آزادی بیان.” او و کلگ پیش نمایش و سخنرانی با برخی از رهبران حقوق مدني. زوکربرگ خواهد بود دو برابر را در سیاستمداران’ معافیت در حالی که شجاعانه برای رسم یک ارتباط بین Facebook و اهمیت آزادی بیان در آمریکا, حقوق مدنی, تاریخ, از فردریک داگلاس به مارتین لوتر کینگ جونیور

“من به او هشدار از خطرات انجام است که می گوید:” Vanita Gupta, رئيس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر.

زوکربرگ انجام آن به هر حال در یک نمایشی 37 دقیقه سخنرانی در Oct. 17 از جورج تاون را گاستون سالن. پس از آن طرفداران به این نتیجه رسیدند که مدیر عامل اعتقاد عمیق در استخوان خود را که تعهد خود به آزادی بیان — حتی اگر آن را هم تراز او را با تلخ ترین گونه از جامعه آمریکا — درست بود صرف نظر از آنچه سندبرگ گفته بود در آتلانتا. “[سندبرگ] به نظر می رسد صادقانه. او قطعا خوب در کار خود. اما واقعیت این است که در پایان روز, باک متوقف می شود با زوکربرگ و هیئت مدیره” گنزالز به من گفت.

پس از سخنرانی موجب طوفان, زوکربرگ تشکیل یک شام با رهبران حقوق مدني در خانه خود در پالو آلتو در اوایل ماه نوامبر است. “آخرین باری که من در یک اتاق با تمام کسانی که رهبران شخص دیگر در جدول شد, باراک اوباما” رشاد رابینسون, مدیر اجرایی, رنگ, تغییر, به من گفت که در پاییز گذشته. آن را لذت بخش به اندازه کافی بحث اما او گفت: آن را مستحکم برای او که حقوق مدنی نیست یک اولویت در Facebook بالاترین سطح است.

برای گوپتا سقوط 2019 به رهبری او را به این باور Facebook تا به حال در آغوش اخلاقی هم ارزی بین حقوق مدنی و گروه های راست محافظه کاران به عنوان دو حوزه این شرکت به سادگی نیاز به جلب رضایت — رویکرد او می گوید: او را دیدم به عنوان بخشی از یک “سازه های کمبود” Facebook تمایلی به آدرس.

طرفداران رفت و به زمستان نگران تر از همیشه و تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید بعد.

***

در اواخر ماه مه پس از مرگ جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس باعث احیای در زندگی مهم جنبش پس از اعتراضات پس از آن گسترده خشم عمومی مدنی و طرفداران حقوق خود را در یک کنفرانس تلفنی با زوکربرگ است که به نوبه خود به یک لحظه کلیدی در توسعه طرح تحریم.

آن آغاز شده در مارس 29, زمانی که رئیس جمهور تهمت ارسال شده — در هر دو توییتر و Facebook — توجه داشته باشید در مورد امکان فدرال پاسخ به اعتراضات در ایالت مینه سوتا: “هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل, اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” مغلوب ساختن پیشی جستن بعدها می گویند او به سادگی هشدار داد که غارت می تواند منجر به خشونت هر چند بسیاری دیدم صدای جیر جیر به عنوان یک سوت سگ.

توییتر که در حال حاضر شروع به در نظر گرفتن یک خط سخت تر در مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها متصل یک برچسب هشدار دهنده به پست حاکی از آن نقض این سایت قوانین برابر “ستایش خشونت” اما “توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به در دسترس باقی می ماند.” زوکربرگ در ضمن حکم داد که مغلوب ساختن پیشی جستن پست نداده نقض سایت خود را از سیاست های خشونت در گفتار و گفت که اگر آن را به حال Facebook گرفته اند آن را. “بر خلاف توییتر ما باید یک سیاست قرار دادن یک هشدار در مقابل از نوشته های که ممکن است به تحریک خشونت زیرا ما اعتقاد داریم که اگر یک پست تحریک به خشونت می شود صرف نظر از اینکه آن است که ارزش خبری دارند حتی اگر آن می آید از یک سیاستمدار” زوکربرگ نوشت: در Facebook.

ضربه تند وشدید زدن در توییتر که در چشم طرفداران گرفته بود این پست بیشتر به طور جدی irked آنها. “هنگامی که مارک زوکربرگ انتقاد جک دورسی که متوجه شدیم حتی بیشتر از یک مشکل جدی تر از ما فکر” جانسون, NAACP رئیس جمهور به من گفت. گزارش می دهد که زوکربرگ صحبت کرده بود بیش از تصمیم خود با مغلوب ساختن پیشی جستن خود را کمک نمی کند.

در جمعه, ژوئن 1, آمد کنفرانس تماس بگیرید. آن را از قبل برنامه ریزی شده گفتگو که در آن زوکربرگ برنامه ریزی برای صحبت با رهبران حقوق مدني در مورد Facebook آماده سازی برای سال 2020 انتخابات اما این موضوع از مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته های با در آمد بیش از حد. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین شناور بود نظریه ها در مورد چگونگی دموکرات ها در تلاش بودند به “دکل” در سال 2020 انتخابات با ترویج استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای در طول coronavirus بیماری همه گیر. Facebook تا به حال در بیانیه ای گفت که آن را نمی لمسی مغلوب ساختن پیشی جستن را در پست چرا وقتی که می آمد و در انتخابات آن اعتقاد “بحث قوی.”

“من از دیدن علامت گذاری به عنوان به عنوان او تلاش برای توضیح به Sherrilyn Ifill” — رئیس NAACP حقوقی دفاع و آموزشی صندوق — “چرا چیزی نیست رای دهندگان سرکوب. او در تلاش برای صحبت کردن یکی از مهم ترین حق رای اقامه دعوی در کشور” رابینسون به من گفت. گوپتا می گوید: او رفت و به تماس مشتاق به شنیدن زوکربرگ منطقی برای برخورد با این پست. اما او به من گفت: “من به طور کامل نسبت به آن است. آن را به طور کامل مخدوش و بی معنی نیست.”

برای رابینسون آن را یک نقطه عطف بود. “آنچه ما انجام می دهند در اینجا ؟ من نمی فهمم که چرا من را به آینده را به این جلسات با همه شما” او به یاد می آورد گفت: در تماس است. گفت: “من به [زوکربرگ] و شریل و نیک کلگ و [سیاست جهانی مدیر] Joel کاپلان” من احساس می کنم که ما باید برای انجام برخی از دیگر محوری.’ من گفت که من قصد دارم به یکی دیگر از مسیر است.” گوپتا به همین نا امید و در عین حال او مصمم است که طرفداران نمی تواند فقط “تا دور دست ما و راه رفتن به دور و فقط بگو پیچ آن.”

در همان لحظه یکی دیگر از مجموعه ای از گروه های حمایت بود شروع به گفتگو در مورد که در آن برای رفتن به بعدی. در میان آنها بود خواب غول سست و نیمه آنلاین ناشناس جمعی که خود را “یک کمپین به تعصب و تبعیض جنسی کمتر سودآور است.” این گروه تا به حال توسعه یافته شهرت برای مصرف کردن قدرتمند با اهداف نسبتا ساده تاکتیک: نشان دادن تبلیغات خود را دقیقا آنچه که آگهی خود را دلار حمایت میکنند و به سرعت جین تا با استفاده از رسانه های اجتماعی فشار افکار عمومی به آنها را متوقف کند. شروع در سال 2016 این گروه تا به حال برپا موفق مبارزات علیه Breitbart اخبار و بیل o’reilly.

در حال حاضر به عنوان شرکت پس از شرکت قرار داده و از خود بیانیه ای در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض در سراسر کشور باز برای یک استراتژی مشابه پدید آمده با Facebook. اگر شرکت واقعا جدی در مورد مبارزه با نژاد پرستی, پس چرا در دور برگشت از تبلیغات در Facebook برای میزبانی نژادپرستانه سخنرانی ؟

جیم Steyer که سر مشترک حس رسانه های گروهی متمرکز بر بهبود چشم انداز رسانه برای خانواده ها و کودکان می دانستند مت Rivitz یکی از دو رهبر از خواب غول, و آنها در حال گفتگو با جاناتان ” Greenblatt, مدیر عامل ضد افترا لیگ. همراه با حس مشترک ADL شروع به گسترش کلمه از طریق مترقی محافل سیاسی که خود را کوچک ائتلاف بود فکر هل دادن برای یک ماه تبلیغ تحریم Facebook.

در همان زمان رابینسون و رنگ تغییر بودند فکر چیزی مشابه و پس از شنیدن در مورد ADL-بسته, تلاش, تصمیم به پیوستن به نیروهای. موزیلا — که تا حدودی عجیب و غریب ترکیبی از تکنولوژی شرکت و آنلاین حمایت سازمان که مدتها مورد انتقاد قرار Facebook را از دست داده و آن اطلاعات کاربران و حریم خصوصی — کار کرده بود با حس مشترک در گذشته و رو کشیده. دیگران را بیش از حد: NAACP رسانه ها گروه حمایت از مطبوعات آزاد و, بعد, لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان ملی رسانه های اسپانیایی ائتلاف. برندا ویکتوریا Castillo رئیس NHMC به من گفت گروه او پیوست ائتلاف به مطمئن شوید که Latinx صدای نشان داده شد — به اهرم قدرت خود را: “ما $1.7 تریلیون دلار قدرت خرید و تبلیغ گوش دادن به آن آمار است.” (رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر به رهبری گوپتا اتحاد پیوست نیست تحریم تماس بگیرید. یک سخنگوی این گروه گفت: هیچ کس در دسترس بود به بحث در مورد چرا.)

“ما احساس می کردم که” چه چیز دیگری ما را به از دست دادن اینجا؟” NAACP را جانسون می گوید. “ما شده است صحبت و جلسه با شرکت فایده ای نداشت. ما فکر کردم ما نیاز به انجام کاری.'”

طولانی نیست پس از زوکربرگ کنفرانس کمپین تا به حال نام و نام خانوادگی: #StopHateForProfit. “این خیلی سریع آن را دیوانه می گوید:” Rivitz. “این یک ایده و پس از آن, ‘نگه دارید ما رو به صحبت کردن با افراد دیگر است.’ و سپس آن را ‘برویم.'” آنها حل و فصل در یک ماه تحریم حد آنها امیدوار بود نیروی شرکت های به عمل سریع. به علاوه حتی اگر بودجه های آگهی انتظار می رود که در ماه جولای به هر حال با این کشور هنوز هم رنج می برند از طریق coronavirus و اقتصادی خود خرید اینترنتی را برسانیم به معنای شرکت می تواند با رسیدگی هر چه درآمد از دست رفته ممکن است از فرار چه به طور گسترده ای محبوب استفاده از بازاریابی دیجیتال برای آنها.

فقط قبل از آن از راه اندازی کمپین رو برجسته افزایش دهد. در یک رویداد آنلاین در ژوئن 16, مجلس نانسی پلوسی قوی Facebook منتقد گفت: “تبلیغ فوق العاده ای دارند اهرم” بیش از شرکت و “من می گویند به آنها را می دانم که قدرت خود را.” بعد StopHateForProfit بوق و کرنا همان پیام در یک آگهی در لوس آنجلس تایمز. (در حالی که او نمی خواهد به من بگویید اگر آن را یک تصادف Steyer اشاره کرد که او و برادرش — میلیاردر و نامزد سابق ریاست جمهوری تام Steyer — نزدیک هستند با پلوسی و کارکنان خود و نام گوینده پیام “بسیار به موقع.”)

مبارزات انتخاباتی رسما آغاز شد و در ژوئن 17, سکس با زن غول تویت کردن #StopHateForProfit برچسب به آن بیش از 300,000 پیروان دعوت از شرکت ها برای پیوستن به. دو روز بعد شمالی برای اولین بار به ثبت نام گفت: این امر اقامت کردن Facebook “تا زمانی که سیاست های سختگیرانه تر در محل قرار داده برای جلوگیری نژادپرستانه و خشونت یا نفرت محتوا و اطلاعات غلط از گردش بر روی پلت فرم.” اری و پاتاگونیا به سرعت دنبال کرد. دیگر شرکای ائتلاف مشغول به کار شبکه خود را بیش از حد هر دو بخش خصوصی و عمومی. این ADL یک یهودی تاسیس سازمان در سال 1913 شروع به گردش تصاویر نمایش تبلیغ Facebook پست که در کنار آن تبلیغات خود را در حال اجرا بودند. یکی Geico, آگهی, برای مثال, نشسته در کنار یک پست خواستار سرمایه و نیکوکار جورج سوروس مکرر هدف از سامی ستیزی “چهره بد.”

رابینسون به من گفت که او و جانسون انجام یک تماس تصویری با مدیر عامل شرکت Ben & jerry’s و مورد بحث و بررسی بستنی ساز نه فقط در پیوستن به تحریم بلکه خواستار Unilever ملیتی کنگلومرا است که صاحب بن و جری برای پیوستن به. در ژوئن 23, Ben & jerry’s قرار دادن یک بیانیه قدرتمند. سه روز بعد Unilever اعلام توقف تبلیغات در نه فقط در Facebook و Instagram, اما, توییتر بیش از حد, حداقل تا پایان سال با استناد به مسئولیت شرکت وعده و “قطبی جو در ایالات متحده”

نمایندگان از موزیلا رسیده به جهان فن آوری به توضیح دهید که چگونه این شرکت متوقف شده بود تبلیغات در Facebook در سال 2018 و “چگونه ما مجددا خود ما دلار بازاریابی” مری الن زاکرمن شرکت موقت رئیس بازاریابی افسر به من گفت.

“شما می دانید, آن را همیشه مانند ‘پرواز با صندلی شلوار خود را و ببینید که چه کار می کند,'” Rivitz از راه اندازی. اما این یک شروع بسیار خوب.

***

تا کنون تبلیغ pull-outs نمایندگی از تنها کسری از Facebook درآمد — تحلیلگران گفت: در آغاز این هفته که آنها هنوز هم انتظار می رود این شرکت به یک چهارم با برخی از $17 میلیارد دلار در فروش — اما روابط عمومی حمله رعد اسا و خزنده حس که سایت در حال تبدیل شدن سمی به تبلیغ خریداران کردم سایت توجه است.

تحریم سازمان امیدوار بود که نگه داشتن فشار محدود به یک ماه می به عنوان یک مکانیزم تشکیل هل دادن Facebook به ایجاد تغییرات سریع. ائتلاف آمد تا با 10 خواسته های خاص در میان آنها نصب اجرایی سطح بالا با حقوق مدنی تخصص انجام دور با واقعیت-بررسی معافیت برای سیاستمداران آمریکا و ایجاد انسان نقاط تماس برای Facebook کاربران تجربه هویت مبتنی بر آزار و اذیت.

در همان روز که به کمپین تحریم راه اندازی شد کسی به این وضعیت به من می گوید Facebook به نام راش جلسه که کشیده مقامات از سراسر تیم ها — از جمله خود بازاریابی, سیاست و حقوقی عملیات — به بحث در مورد چه باید بکنید.

سپس در ژوئن 24, سندبرگ فرستاده جانسون ” Greenblatt و رابینسون با توجه به یک کپی از ایمیل دیده می شود سیاسی. “در Facebook, ما ایستادگی در برابر نژادپرستی و تبعیض از هر نوع,” او نوشت. “ما در حال کار به درک و پرداختن به نگرانی های شما مشخص شده را در #StopHateforProfit کمپین.” او با اشاره به حقوق مدنی حسابرسی “است که در حال پیشرفت برای دو سال” و به ادامه بحث در جلسه با او و کریس کاکس یک Facebook جانباز نزدیک به زوکربرگ که به تازگی به این شرکت بازگشت و به عنوان رئیس محصول افسر.

دو روز بعد در یک نادر حرکت زوکربرگ باز کرد تا چند دقیقه اول یک کارمند نشست به اعلام برخی از نسبتا تغییرات جزئی به این شرکت دست زدن به انتخابات و مطالب سیاسی مانند ممنوعیت پست که به دروغ ادعا می کنند که مقامات مهاجرت خواهد شد بازدید از حوزه های رأی گیری و برچسب زدن به برخی از سیاستمداران’ پست های که نقض این سایت قوانین. این شرکت همچنین اعلام کرد که می خواهد انجام یک ممیزی بازاریابی است که بررسی در میان چیزهای دیگر, چگونه امن پلت فرم آن است که برای تبلیغ است. و آن را حذف صدها حساب در ارتباط با به اصطلاح Boogaloo پسر یک راست جنبش که فنر در اطراف جورج فلوید تظاهرات. این شرکت منتشر شده یک لیست جزئیات چگونه از آن است که پرداختن و یا در غیر این صورت فکر کردن در مورد برخی از آنچه بایکوت برگزار کرده بودند. کلگ نیز با صدور نامه سرگشاده خود گفته که هر دو “Facebook سود از نفرت” و “ما ممکن است هرگز قادر به جلوگیری از نفرت از ظاهر شدن در Facebook به طور کامل, اما ما در حال گرفتن بهتر در متوقف کردن آن را در همه زمان ها.”

تحریم سازمان دهندگان می گویند این کافی نیست — که این تغییرات بیش از حد کوچک و Facebook توضیحات بیش از حد مبهم به آنها برآورده نشده است.

در پاسخ به سندبرگ e-mail, مدافعان فشرده برای دیدار با زوکربرگ خود را نه فقط سندبرگ. در جولای 1, Facebook گفت: آن موافقت کردند. گفتگو در حال برنامه ریزی هر دو طرف می گویند برای پس از تعطیلات روز استقلال.

زمانی که از من خواسته رابینسون آنچه که او قصد دارد به می گویند او به من گفت که راه را اشتباه مورد آن فکر می کنم. Facebook درخواست ملاقات او را با قرار دادن تعهد در آنها: “آنها از ما خواسته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *