چگونه ‘antifa’ شد یک مغلوب ساختن پیشی جستن catch-all

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Antifa تبدیل به یک محافظه کار گرفتن همه تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. هر گونه سمت چپ متمایل اعتراض رشد می کند که سرکش است antifa. اراذل و اوباش از مردم در اعتراض به رئیس جمهور می تواند antifa.

بیش از چند سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن خود را پایه و مقامات سرزنش antifa برای همه چیز از اعتراض رئيس جمهور در مراسم تحلیف به مهمترین اخیر غارت و خرابکاری است که رخ داده است در میان تظاهرات مسالمت آمیز بیش از مرگ جورج فلوید 46-نوجوان سیاه پوست کشته شده توسط یک افسر پلیس در حالی که بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.” مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در کنگره هستند به tweeting تمایل به “شکار” antifa. جناح راست مفسران با استناد به توییت از جعلی antifa گروه به عنوان مدرک جرم دامن زدن به خشونت است.

در عین حال antifa به نظر نمی رسد به هر گونه سازماندهی ساختار و متصل است تنها توسط یک آمورف ایدئولوژی سیاسی. وجود دارد خیلی بیشتر از شواهد و تار توییتر اظهارات که سازمان antifa گروه نشان داد تا در تظاهرات اخیر اجرای هر نوع “دیده” تاکتیک.

هنوز اصطلاح قوی برای محافظه کاران است. این خشونت بار تقطیر از همه چیز آنها از ترس به تصویب آمده می تواند در خارج از فرهنگ جنگ. و آن را یک راه سریع برای نام تجاری بخشی از اپوزیسیون هستند.

“در راه, antifa است صحت سیاسی که همه نوع محافظه کاران را دوست ندارم, واقعا رادیکال فرم” گفت: والتر اسکات رئیس جمهور از پایتخت و مرکز تحقیقات محافظه کار-آزادیخواه مخزن فکر می کنم که حفظ یک پایگاه داده از تحقیقات در جناح چپ سازمان. “و شایع ترین محل برای پیدا کردن صحت سیاسی و antifa در محیط های دانشگاهی که در آن چیز ضروری است که شما می خواهید به سکوت مخالفان خود را به طور کامل و شما می خواهید به حکومت اوباش. که چیزی است که من فکر می کنم تقریبا همه محافظه کاران را ببینید.”

اصطلاح “antifa,” برای “ضد facist” است منحرف به دور از ریشه های خود را در قبل از جنگ جهانی دوم آلمان که در آن با اشاره به یک گروه شبه نظامی است که استفاده از خشونت در مبارزه با حزب نازی.

اطراف شروع زمان مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری در سال 2015 “antifa” بدل به یک عبارت است که به طور گسترده رنگ لیبرال در اعتراض سازمان به عنوان محور برای از بین بردن جامعه متمدن از طریق اقدامات شدید. حتی گروه هایی مانند سیاه و سفید زندگی مهم شده اند قیری با قلم مو در گذشته با حزب محافظه کار نویسندگان و منتقدان فرهنگی مانند L. Brent Bozell مرتبط BLM تاکتیک با کسانی که از antifa. دادستان کل لایحه بر توصیف کرده است خشونت آمیز معترضان به استفاده از “antifa مانند تاکتیک” به جای عمومی بیشتر اصطلاح “آنارشیست.”

“Antifa فقط یک اصطلاح مورد استفاده توسط هر کسی و مادر بزرگ خود را برای توصیف کسی که مخالف بود به باز کردن فاشیسم بود که در حال رژه در اطراف در همه انواع رسانه ها گفت:” الکساندر رید راس یک مربی در دانشگاه ایالتی پورتلند و نویسنده “در برابر فاشیست خزش.” “من فکر می کنم با تعمیم alt سمت راست وجود دارد مرتب از یک ضد تعمیم antifa, به نقطه ای که آن را به سادگی توصیف افرادی که ضد فاشیستی و یا افرادی که در برابر نژادپرستی و در حال حاضر در اعتراض به آن.”

در سال های اخیر به خصوص در دولت به دنبال نام تجاری antifa به عنوان یک سازمان تروریستی ساختمان آن را در سخنرانی ها و در تجدید نظر به رای دهندگان.

و با فلوید مرگ مغلوب ساختن پیشی جستن و اصولگرایان استفاده کرده اند که لفاظی سعی کنید و کشیدن یک خط بین آنچه آنها توصیف به عنوان “صلح آمیز” Black Lives Matter معترضان و هر گونه خشونت محرکین به جای quibbling با اینکه افسران پلیس عمل مناسب — یک موضع است که دشوار است برای گرفتن داده شده در این ویدئو نشان مینیاپولیس افسر پلیس زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه.

“اوباش خطرناک و دور از گروههای چپ در حال اجرا را از طریق خیابان های ما و باعث ضرب وشتم مطلق” خواندن یک ایمیل جمع آوری کمک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین فرستاده شنبه. “آنها در حال از بین بردن شهرها و شورش — آن را جنون مطلق.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه اعلام کرد که او را به طور رسمی تعیین antifa به عنوان یک گروه تروریستی است. این یک تهدید او قبلا در تابستان 2019 زمانی که یک پورتلند antifa گروه بارها و بارها به درگیری با راست گروه مانند افتخار پسران بیش از چند هفته از تظاهرات.

هیچ چیز آمد از این تهدیدات هر چند و چند از کارشناسان حقوقی فکر می کنم که آخرین اعلام خواهد شد در واقع نتیجه میده. Antifa, آنها توجه داشته باشید این است که یک جنبش غیر متمرکز به جای ملی گروه های سازمان یافته. آن است که هیچ رهبری سلسله مراتب و یا متمرکز, استخدام, تبلیغات و یا جمع آوری کمک مکانیزم — ویژگی است که دولت توانایی به تعقیب این گروه به عنوان اگر آنها دولت اسلامی است. علاوه بر قانون فعلی مانع دولت از اعلام داخلی گروه به عنوان سازمان های تروریستی.

“آن را مانند تماس Deadheads یا Red Sox ملت” یک سازمان گفت: Brian لوین مدیر مرکز برای مطالعه نفرت و افراط گرایی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سان برناردینو.

در عین حال یک دلیل وجود دارد مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان خود را و پایگاه خود را انتخاب کنید برای ترویج antifa تهدید با توجه به افراطی محققان: آن تقویت آمورف خطر و اجازه می دهد تا واکنش به ادعای گوشته از قانون و نظم است.

“من فکر می کنم وجود یک هسته از حقیقت در آنچه رئیس جمهور در تلاش است تا انجام” لوین ادامه داد. “مسئله من این است که من فکر می کنم او که هسته از حقیقت و بهره برداری از آن به طور بالقوه برای برخی از هدف سیاسی است که decoupled از واقع پرداختن به افراط گرایی است.”

آن را نیز ممکن است ابر روایات در مورد تظاهرات در خدمت به “بی ثبات کردن درک عمومی از آنچه در واقع اتفاق می افتد” راس اضافه شده اشاره کرد که در آنجا نیز گیج کننده گزارش در مورد حضور حاشیه محافظه کار گروه در تظاهرات. ملت در روز سه شنبه نیز گزارش داد که یک داخلی FBI یادداشت نشان داد “هیچ اطلاعاتی” که antifa درگیر شد در تظاهرات روز یکشنبه. “من فکر می کنم که [سردرگمی] واقعا می تواند حاشیه راندن تمام انگیزه تظاهرات.”

اما پیام و زمین در میان محافظه کاران که ترس خود را.

“من فکر می کنم که رئیس جمهور در تلاش است به می گویند که اگر شما یک تروریست شما فاقد اقتدار اخلاقی” گفت: والتر. “شما کسی است که برای گوش به, یا گرفته شده با هر اخلاقی جدیت. شما خارج از مرزهای تمدن. و قطعا بسیاری از محافظه کاران فکر نمی کنم که شیء به آن است.”

در حالی که والتر گفت که او شخصا empathized با گسترده پیام در برابر خشونت پلیس علیه سیاهپوستان آمریکایی او مشاهده شده است که محافظه کاران بودند به همان اندازه نگران, اگر نه بیشتر, antifa در مورد استفاده از خشونت برای ترویج آن باعث می شود. وی با اشاره به دانشجویان معترض تفرقه محافظه کار سخنرانان به عنوان مثال با توجه به زمان معترضان فرود بر میلو Yiannopoulos بحث در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در سال 2017, و ادعا کرد که سخنرانی او را “خشونت”.

“محافظه کاران شی که در اصل به دلیل سخنرانی نیست, خشونت,” او گفت:. “اما آنها نیز بسیار نگران هستند چرا که چپ را دوست دارد به مبادله است که کمی معادله و تلنگر آن راه دیگر. ‘ما خشونت است گفتار. بنابراین اگر ما رایت مقر پلیس و ماشین پلیس و غارت فروشگاه ها هست که واقعا فقط در گفتار که فقط مردم با اعتراض به برخی از سیاسی یا سیاست عمومی.'”

اما صرف نظر از آنچه محافظه کاران فکر می کنم در مورد antifa, راس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مایل به بهره برداری از آن.

“این نوع از چیزی که او می کند به صورت دوره ای; با استفاده از این اصطلاح به عنوان یک نوع از Boogeyman است که می تواند جمع آوری تمام آن چیزهایی است که او متنفر است و این قدرت فوق العاده است که نیاز به نیروی کامل از اجرای قانون برای خنثی کردن” او گفت:. “و بنابراین در این مورد من فکر می کنم که خیلی کاردینال دلیل برای trotting به از آن است که برای ایجاد یک قربانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>