چگونه استرالیا یافت نفوذ و پوشش در اتحادیه اروپا سایه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سیدنی — بین یک نامنظم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سریع فزاینده دیپلماتیک بحران با پکن کانبرا تبدیل به اتحادیه اروپا برای پوشش.

در سرب تا سازمان بهداشت جهانی مجمع بهداشت جهانی در ماه مه استرالیا بود خیره کردن بشکه از یک جنگ تجاری با بالا خود را شریک تجاری.

چین سیلی استرالیا با تعرفه ها و تهدید تحریم پس از کانبرا به نام برای فوری مستقل تحقیق در ریشه های شیوع کروناویروس و برای دادن که (یا های مختلف بدن) قدرت در برابر کسانی که از بازرسان سلاح های.

“استرالیا شناسایی اولیه که چین نیاز به شفاف در مورد ریشه های این بیماری همه گیر. به عنوان یک نتیجه از استرالیا قرار دادن این موضوع بر روی میز وجود دارد جدی پوش بک از چین” اتحادیه اروپا سفیر استرالیا مایکل Pulch گفت: در مصاحبه با سیاسی.

استرالیا مرکز-راست دولت به رهبری نخست وزیر اسکات موریسون در بر داشت یک راه (و یک راه برای صرفه جویی در چهره) توسط piggybacking بر روی یک قطعنامه اتحادیه اروپا که در نشست سالانه.

“اتحادیه اروپا ارائه یک قطعنامه … و استرالیا قادر به در واقع به دنبال هدف خود را از طریق این ابزار” Pulch گفت.

که همچنین اجتناب استرالیا کشیده به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد. در حالی که آن را برای حمایت از آن جنگهای صلیبی در واشنگتن کانبرا شد spooked توسط رئیس جمهوری ایالات متحده ترویج این نظریه که coronavirus سرچشمه در ووهان آزمایشگاه.

پیش از این ممکن است که اجلاس استرالیا مذاکره را در اتحادیه اروپا در حرکت بود که گذشت یک رکورد 137 شرکت حامیان مالی از جمله چین یک تماس برای کسانی که “برای شناسایی زئونوز منبع ویروس و مسیر معرفی به جمعیت انسانی است.”

حرکت سقوط کوتاه از سخت ترین حرف هایی که تا به حال بیشتر تشدید پکن که منجر به چیزی از detente با کانبرا.

“این درست است که رزولوشن بسیار مفید در آرام کردن دو جانبه شعارهای” بین استرالیا و چین گفت: ژنو مبتنی بر دیپلمات نزدیک به مذاکرات.

که قسمت بود که تایید توسط چهار نفر نزدیک به مذاکرات از اتحادیه اروپا که در استرالیا و اردوگاه ها نشان می دهد “چه استرالیا و اتحادیه اروپا می تواند در رسیدن به مجامع بین المللی در هنگام کار با هم” با توجه به Pulch.

“استرالیا به ارمغان آورد اصلی آن نگرانی به جدول و زبان اصلی [اتحادیه اروپا قطعنامه] بود beefed تا” Pulch گفت. چوپانی یک “جرم بحرانی کشور” را به حمایت از قطعنامه اتحادیه اروپا و استرالیا “ایجاد چنین پویایی” است که پکن آن را متوجه “نمی تواند جلوگیری از [این قطعنامه از عبور] و در واقع می خواست برای پیوستن به.”

و آن را به عنوان خوب به عنوان آن را خواهید برای دریافت با توجه به Pulch.

“اگر ما می خواستیم معنی دار تحقیقات ما همچنین نیاز به همکاری از کشور میزبان بنابراین ما نیاز به امن چین همکاری” Pulch گفت. “دیپلماسی نیز در مورد حصول اطمینان از امکان پذیر است. استرالیا رو اصلی آن موضوع از طریق … [و] من می خواهم یک گام به جلو بروید و می گویند که استرالیا رو بیشتر شناخت در کار با اتحادیه اروپا در یک شرکت چند ملیتی fora از همیشه قبل از.”

در پاسخ به این قطعنامه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: جمعه گذشته که “دو تن از کارشناسان که در حال حاضر در مسیر به چین برای دیدار با دانشمندان همکار و یادگیری در مورد پیشرفت در درک حیوانات مخزن برای COVID-19 و چگونه این بیماری پرید بین حیوانات و انسان است.”

که تجربه شعلهور علاقه به اتحادیه اروپا به پایین زیر Pulch reckons.

“من تصور اتحادیه اروپا در حال کشف در اینجا,” او گفت:. “ناگهان استرالیا گفت:” خوب نگاه کنید ما می توانیم چیزی را با اتحادیه اروپا است.’ من که کاملا امیدوار کننده است.”

بروکسل و کانبرا در حال حاضر درگیر شدن در “بسیار فشرده تر و گفتگو بین تمام سطوح دولت” Pulch گفت. “ما توافق کرده اند که برای نمونه ای که ما در حال حاضر جلسات رسمی از اجلاس رهبران در حاشیه از نشست های بین المللی مانند G20.”

و در ماه گذشته اتحادیه اروپا اضافه شده در استرالیا به آن کوتاه از فقط 15 ملل که شهروندان مجاز ورود به بلوک در این تابستان. تصمیم به شامل این کشور به رسمیت شناختن آن کم coronavirus نرخ انتقال — و کانبرا نقش در کمک گرفتن از اروپایی ها به این بیماری همه گیر ،

“در طول COVID بحران ما تا به حال شدید همکاری با دولت استرالیا در فدرال و دولت در سطح وزارت امور خارجه و تجارت, گمرک مرزی نیروی — و ما قادر به دریافت 25,000 اروپا در بازگشت به خانه با خیال راحت به اروپا, از, استرالیا, به علاوه 5,000 که چپ اروپا از طریق استرالیا” از جاهای دیگر در منطقه Pulch گفت.

چین نیز در اتحادیه اروپا را در لیست امن, اما ورودی مسافرت از کشور تنها مجاز اگر پکن آسانسور خود را محدودیت در اتحادیه اروپا. که شرط نشده است متصل به استرالیا با وجود این واقعیت مرزهای خود باقی می ماند بسته به اروپایی ها.

این روابط متقابل نیاز فقط به چین — “و وجود شرایط خاص برای آن” Pulch گفت. در حالی که استرالیا در دولت مشغول به کار را به اروپایی ها خانه در اوج این بیماری همه گیر اقدامات پکن در طول آن مستند “تحت تاثیر بازگشت از اروپا بودند که در چین” Pulch گفت.

سفارت چینی در استرالیا ندارد, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

سارا ویتون و کارمن Paun کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>