چگونه Basketball Hall of Famer Dennis Rodman بود از زمان خود جلوتر

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این گزیده ای از زنگ که توسط CBC Sports روزانه در خبرنامه ایمیل. ماندن تا به سرعت در مورد آنچه اتفاق می افتد در ورزش با عضویت اینجا.

آن بوده است که 20 سال پس از آخرین بازی NBA اما Dennis Rodman است به یک موضوع داغ برای طرفداران ورزش دوباره. او شخصیت برجسته در تازگی منتشر شده قسمت سوم از آخرین رقصاین مجموعه مستند در مورد مایکل جردن گاو سلسله که انجام داده است یک کار تحسین از پر کردن سوراخ در قلب ما که در آن زندگی ورزشی استفاده می شود.

چه ساخته شده (و همچنان به) Rodman بسیار جالب است این است که او بسیاری از چیزهای مختلف برای بسیاری از افراد مختلف است. مهم نیست که خود را دوست داشتن و منافع و تعصبات و یا جهان بینی کرم چیزی برای شما مثبت یا منفی (یا هر دو). در اینجا برخی از چیزهایی که ساخته شده Rodman یکی از رنگارنگ ترین (به معنای واقعی کلمه) ورزشکاران در تمام دوران:

او خوب بازیکن بسکتبال

Rodman واقعا نمی توانست نمره — او به طور متوسط 7.3 امتیاز در هر بازی برای خود شغلی و ترک خورده دو رقمی برای یک فصل فقط یک بار. بنابراین او ساخته شده استخوان خود را با excelling در دو چیز بیشتر بازیکنان نمی خواهم به انجام: rebounding و دفاع. این است که بسکتبال را کار می کنند. شما نیاز به برخی از استعداد موثر باشد اما بیشتر در مورد انرژی و تمایل و سختی — سه چیز Rodman تا به حال در پیک.

او همچنین به اندازه کافی هوشمند به درک او می تواند حک کردن تو رفتگی در دیوار در اینجا و اختصاص داده شده به اندازه کافی به خود را اختصاص به بازی های تیره و هنر. به عنوان او می گوید: در این مستند Rodman خواهد به صرف ساعت در ورزشگاه بدون عمل بالا بردن یک شات. او می خواهم که یک دوست و راه اندازی صدها آجر بنابراین او می تواند مطالعه چگونه توپ منعکس کردن لبه و backboard از هر زاویه ممکن است و تمرین ربودن آن از هوا.

Rodman تسلط شیشه رسالت او را به بسکتبال پیشرفته هم تیمی های خود و (گاهی اوقات بی میلی) مخالفان. او نوع پسر هیچ کس را دوست دارد به بازی در برابر. که ستایش بالا در نرم افزار های ورزشی.

Rodman بود و نه آسان به بازی مقابل نیویورک نیکز ستاره پاتریک اوینگ می تواند گواهی دادن. (Vincent Laforet/خبرگزاری گتی ایماژ)

او یک برنده

Rodman برنده پنج قهرمانی در 14 فصل NBA. او یک کلید از عوامل به دو تا از معروف ترین تیم تمام زمان: پسر بد پیستون که برنده back-to-back عناوین در سال 1989 و ’90 و فاز دو اردن Bulls که برنده سه مستقیم از ’96 ’98 پس از MJ آمد از بازنشستگی.

Rodman را rebounding و دفاع واقعا مهم بودند به این تیم. قهرمانی رقیب نیاز به این نوع از مسائل. اما آن کار می کرد دیگر راه بیش از حد: این تیم شد و کامل برای Rodman. خود را متنوع تر مهارت می تواند رفته اند unappreciated در یک تیم متوسط. اما او هر دو خوش شانس و خوب تنظیم پایه برای همه شهرت که آمد راه خود را.

او خوب تیمی — حتی زمانی که او یک هم تیمی بد

وجود دارد یک داستان در اردن گاو doc که واقعا قطاری از این دوگانگی. در اوایل 1997-98 فصل Rodman تا به حال به گام تا بازی خود را (و اقامت در بهترین رفتار) را برای عدم وجود Scottie Pippen بود که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی مچ پا. Pippen بود که بد هم تیمی خود با راه: عصبانی گاو برای او وحشتناک قرارداد او با تاخیر عمل جراحی بنابراین به عنوان نه به “f— من تابستان.”

به هر حال زمانی که Pippen برگشتم Rodman صرف شد و احساس کردن در مورد عدم اردن دست راست کنه. بنابراین او رفت و به مربی فیل جکسون با پررنگ درخواست: من یک هفته کامل برای رفتن به منفجر کردن برخی از بخار در وگاس. جکسون عطا فرمود تا 48 ساعت. Rodman (استاد Overton پنجره ظاهرا) احتمالا کهنه ارزش یک هفته مهمانی به آن زمان که او کشیده گذشته توافق کردند-در 48 ساعت. اما او نشان داد تا در زمان اولین تمرین بعد از بازگشت او کردم. و او داستد هم تیمی های خود را در حال اجرا مته طراحی شده او را مجازات کند. نقطه ای از این داستان ؟ در پایان روز (یا دو روز بندر) اردن و خریداران می دانستم که آنها می تواند در او.

او از هیچ چیز

Rodman رشد ضعیف (و خجالتی) در دالاس پروژه های مسکن با مادر و دو خواهر. پدر خود را به سمت چپ زمانی که او سه بود. او را اذیت محله پسران و بسیار نیست یک ورزشکار در مدرسه بالا است. خود را تلخ تحقق: “”من فکر کردم من می خواهم در زندان گفت:” ESPN جکی MacMullan برای یک 2019 داستان. “من فکر کردم من می خواهم یک فروشنده مواد مخدر و یا مرده است. کسانی که گزینه های من.”

او پس از فارغ التحصیل شد و نمی توانید یک کار حق دور Rodman مادر او را لگد کردن. او صرف چند سال آینده در خواب دوستان نیمکتها و کار شغل های عجیب و غریب. او همچنین بسکتبال هر روز. و او چندین اینچ است. که او را بر روی این تیم در یک کالج در ایالت اوکلاهما جایی که او ایستاده بود به اندازه کافی برای دریافت برداشت 27th, به طور کلی در سال 1986 NBA پیش نویس توسط دیترویت. زمانی که Rodman ساخته شده خود را در NBA اولین بار است که سقوط او در حال حاضر 25 — یک شخص بالغ در اواخر در هر حس.

او ترس به گفتن چیزهایی

امروز ورزشکاران به طور کلی نمی کنید (حتی خفیف موضوعات بحث برانگیز (که قابل درک است — وجود دارد بنابراین مقدار پول در معرض خطر در حال حاضر). واقعا مسائل حساس مانند نژاد و شخصی خود را در تمایلات جنسی? آن را فراموش نکنید. اما نه Rodman.

پس از او rookie فصل به پایان رسید با از دست دادن پیستون به بوستون در کنفرانس شرق نهایی Rodman داغ-پس از مبارزه به خبرنگاران گفت که سلتیکز ستاره لری پرنده بدهکار محبوبیت خود را به این واقعیت است که او سفید است. خبرنگاران در این زمان به پیستون ستاره Isiah Thomas که پاسخ خود را بدنام “اگر [پرنده] شد سیاه از او می خواهم فقط یک پسر خوب” نظر. به طوری که یک کمی زیاد است. پرنده عینی یکی از بهترین بازیکنان بسکتبال همیشه. اما (به خصوص با توجه به آرایش از این جمعیت در شهر او با بازی در) خود را ستارگی رسیدن به سطح دیگری چون نژاد خود را? این یک بحث منطقی مردم داشتن شده است برای چندین دهه است. و یک چیز جسورانه برای Rodman را در.

Rodman همچنین گفت: برخی از چیزهای جالب در سال 1996 کتاب Bad As I Wanna Be و متعاقب آن مصاحبه با اپرا. در نظر داشته باشید این است که تقریبا دو دهه قبل از دادگاه عالی ایالات متحده قانونی ازدواج همجنسگرایان و همچنین قبل از هر بازیکن فعال در آمریکای شمالی ورزش لیگ تا به حال عموم بیرون می آیند. Rodman گفت که او رویا پردازی در مورد, دوجنسی, هر چند وی تا کنون اقدام در آن خواسته. هنوز خیلی پیشگامانه مقداری از زمان.

Rodman نشان داد در سال 1996 کتاب است که او رویا پردازی در مورد, دوجنسي. (جف Haynes/خبرگزاری گتی ایماژ)

او کشیده بسیاری از مانع

ما در حال حاضر تحت پوشش وگاس بندر. Rodman به طور مداوم در حال تغییر رنگ مو — زوج و فرد طرح های او در قرار دادن — همیشه یک موضوع گفتگو در ’90s. نیز وجود دارد که زمان او را ترویج کتاب خود با اعلام او ازدواج… و بعد از آن نشان داد تا به ظاهر با پوشیدن لباس عروسی و توضیح داد که او ازدواج خود را. او همچنین به نظر می رسد برهنه (با کمک یک استراتژیک قرار می گیرد بسکتبال) بر روی جلد این کتاب است. اخیرا Rodman cozied تا به دیکتاتور کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در (قرار) تلاش به واسطه صلح با ایالات متحده است.

این نوع از مسائل هرگز به خوبی نشسته با قدیمی مدرسه طرفداران ورزش, بسیاری از آنها نفرت Rodman برای راه او همیشه به نظر می رسید برای جلب توجه به خود. اما او می دانست که چگونه به مردم فشار دکمه. و چگونه به ایستادگی کردن. که منجر به…

او واقعی افراد مشهور

بسیاری از ورزشکاران جهش به جریان اصلی stardom — کسی خواهد بود که به رسمیت شناخته شده فقط به عنوان به راحتی توسط خود میانگین سرگرمی امشب بیننده به عنوان یک Sportscenter فن. اما Rodman انجام داد. او مورخ مدونا و ازدواج مدل/بازیگر کارمن الکترا بود که احتمالا در اواخر 90s نسخه کارداشیان. او در مصاحبه با باربارا والترز که یک معامله بزرگ در زمان. قرار داده و آن را این راه: اگر از شما خواسته یک طرفدار ورزش در آن زمان به نام دو گاو نر آنها ممکن است می گویند مایکل جردن و Scottie Pippen. اگر از شما خواسته مادر بزرگ خود را, او احتمالا می گویند مایکل جردن و Dennis Rodman.

او از یک طرف تاریک

این همه سرگرم کننده و بازی با Rodman. وجود دارد که در زمان او لگد یک courtside پسر دوربین در یک منطقه که در آن شما باید نه پا زدن مردم است. که فرود آمد و او 11 بازی تعلیق و او نیز در خدمت شش بازی برای headbutting یک عکس.

بیشتر نگران حادثه صورت گرفت در سال 1993 هنگامی که یک دوست به نام نگران پلیس و یک شب و از آنها خواست تا به دنبال Rodman. آنها او را در بر داشت در پیستون’ پارکینگ گاراژ نشسته در کامیون خود را با یک تفنگ. Rodman بعدا گفت که او فکر خودکشی قبل از به خواب رفتن.

Rodman همچنین تاریخچه ای از خشونت خانگی است. او و الکترا شد و هر دو دستگیر شده و به اتهام باتری پس از وارد شدن به مبارزه با یکدیگر در یک هتل میامی در اواخر ’90s. Rodman بود نیز دستگیر و به اتهام در سال 2008 به اتهام هدف قرار دادن دوست دختر خود را در زمان. او گفت که او می خواهم تا به حال بیش از حد به نوشیدن آن شب و Rodman همچنان به نبرد یک اعتیاد به الکل.

بنابراین Rodman است که به وضوح هیچ سنت. اما جالب است فکر می کنم در مورد چگونه او ممکن است درمان (و پوشش) متفاوت امروز. امیدوارم خود خشونت حوادث را بیشتر جدی گرفته شود و این تردید او می خواهم دور با آنجا مهمانی به او داده شده چقدر منظم تر ورزشکاران تبدیل شده اند در مورد مراقبت از بدن خود را (و خود را در مکان تصاویر).

اما Rodman همچنین ممکن است پیدا کرده اند بیشتر پذیرش در جهان امروز با توجه به جامعه و خم به سمت شمول و درک بیشتری از اعتیاد و روانی-مسائل مربوط به سلامت. شاید که می توانست خود را تغییر رفتار است. شاید او نمی خواهد تبدیل شده اند به طوری که معروف است. اما شاید او را پیدا کرده اند و شادی بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>