چگونه برنی ساخته شده است یک پیروزی بزرگ در نوادا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

برنی ساندرز قفل شده در یک پایگاه رای دهندگان جوان, لاتینی و بیشتر لیبرال — که بیش از اندازه کافی برای سوق دادن او به یک پیروزی قاطع در شنبه نوادا قفقاز.

78 ساله سناتور ورمونت دستگیر اکثریت یا نزدیک-خبرگزاری مهر به نقل از نوادا دموکراتیک رای دهندگان در شلوغ زمینه از جمله رای دهندگان زیر سن 45 کسانی که خود را “بسیار لیبرال” و اسپانیایی رای دهندگان ساخته شده است که نزدیک به یک پنجم از جلسه را برانگیخت.

او همچنین موفق به کسب اکثریت رای دهندگان گفت که آنها ساخته شده تا ذهن خود را شش هفته قبل از جلسه بعد با توجه به ورودی های نظرسنجی ها نشان می دهد یک پایگاه قوی از رای دهندگان.

Sanders مرگ-hards آمد در نیروی در نوادا یک وضعیت که در آن او به دقت از دست رفته چهار سال پیش به هیلاری کلینتون او منجر به یک پیروزی آسان بیش جو بایدن پیت Buttigieg و الیزابت وارن و برقراری او را به عنوان حزب دموکرات به حزب سوسیالیست در این مسابقه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز.

مشخصات ساندرز’ هسته ای پشتیبانی از نگاه بسیاری مانند رای دهندگان که تحت فشار قرار دادند و او را به یک برنده در نیوهمپشایر و هنوز حل نشده عکس پایان در آیووا با یکی از تفاوت های مهم: ساندرز جلب بزرگترین سهم از nonwhite رای دهندگان در نوادا ساخته شده است که تنها بخش کوچکی از رای دهندگان در دو قبلی متحده است.

ورودی نظرسنجی های انجام شده با رای دهندگان در آنها وارد انجمن سایت در سراسر کشور — همراه با مصاحبه خروج از نزدیک به 2000 رای دهندگان که رأی گیری اولیه نشان داد ساندرز برنده 56 درصد از رای دهندگان زیر سن 45 و حیرت انگیز 66 درصد از کسانی که زیر 30. کسانی که به طور قابل توجهی بزرگتر از سهام در مدارس ساندرز برنده در نیوهمپشایر در اوایل این ماه.

و ساندرز که تلاش می کرد با رای دهندگان در آیووا و نیوهمشایر بود رقابتی با آنها در نوادا است. او موفق به کسب 20 درصد از کسانی که 45 یا اساسا مقید بایدن (21 درصد) برای سرب — هر چند ساندرز تنها توانست 12 درصد از سالمندان با سن 65 سال و بالاتر ساخته شده است که تا حدود یک چهارم از جلسه را برانگیخت.

بر خلاف عمدتا سفید ایالت آیووا و نیوهمشایر تقریبا یک سوم از نوادا رای دهندگان بود متشکل از اقلیت نژادی و ساندرز برنده اکثریت (53 درصد) از Latinos که ساخته شده تا بسیاری از کسانی که غیر سفید رای دهندگان. ورودی های نظرسنجی ها نشان می دهد ساندرز و جلوتر از بایدن (16 درصد) در مکان دوم نامزد در میان Latinos.

ساندرز نیز موفق به کسب رای دهندگان سفید با 28 درصد و او به پایان رسید قوی دوم در میان رای دهندگان سیاه با 27 درصد به بایدن 36 درصد است.

به عنوان در نیوهمپشایر وجود دارد متوسط شکاف جنسیتی. ساندرز زد 8 امتیاز بهتر در میان مردان (38 درصد) از میان زنان (30 درصد).

در میان پیشرفته ترین رای دهندگان — 3-در-10 جلسه-را برانگیخت که گفته بودند “بسیار لیبرال” — ساندرز برنده تقریبا نیمی از 49 درصد است. که به راحتی بیش از وارن دوم-محل نامزد با 17 درصد است.

اما ساندرز با 30 درصد نیز منجر زمینه در میان رای دهندگان که گفته بودند “تا حدودی لیبرال.” و او تقریبا حتی با بایدن و Buttigieg در میان کسانی که به گفته آنها تعدیل می شود.

ساندرز نیز به ارمغان آورد بيشمار گروهی از هواداران به قفقاز. تقریبا دو سوم از ساندرز رای دهندگان گفت: آنها تصمیم گرفتند بیش از یک ماه پیش آنها را پشتیبانی می کند. در میان کسانی که تصمیم گرفت در ماه گذشته مسابقه بسیار نزدیک با Sanders, Buttigieg Amy Klobuchar و بایدن مفتول در کویل نزدیک به هم.

برای هم-rans وجود ندارد بسیار خوب اخبار مدفون در داخل ورودی نظرسنجی. بله بایدن برنده آفریقایی-آمریکایی رای — اما گرفتن بیش از یک سوم است که به سختی قفل کردن که رای گیری بلوک و او را در شمارش رای دهندگان سیاه برای تحویل اولین پیروزی هفته آینده در کارولینای جنوبی اولیه.

Buttigieg بود مانورهای رندانه برای مقام دوم در نوادا آهسته رای شمارش اما او کمی نشان داد توانایی به منظور جلب حمایت از غیر سفید رای دهندگان. سابق South Bend, ایندیانا, شهردار موفق به کسب 19 درصد آرا در میان سفید پوستان خوب برای مقام دوم اما فقط 7 درصد در میان دیگر رای دهندگان از جمله 2 درصد در میان سیاه پوستان و 9 درصد در میان لاتین تبارها در هر ورودی نظرسنجی. که یک نشانه نگران کننده رهبری به کارولینای جنوبی و تعدادی از شنبه متحده که در آن سفیده خواهد بود یک اقلیت دموکرات رای دهندگان از 65 درصد از رای دهندگان در نوادا و تقریبا 90 درصد در آیووا و نیوهمشایر.

وارن او را قوی بحث عملکرد پیش از آن در هفته کمک کرد اما تنها در حاشیه. او اولین انتخاب 17 درصد از رای دهندگان تصمیم گرفت که در چند روز گذشته در مقایسه با تنها 11 درصد از کسانی که تصمیم گرفت پیش از آن.

ساندرز’ مخالفان اصلی خط حمله تا کنون به حول Vermonter حمایت تک پرداخت کننده “مدیکر برای همه” طرح مراقبت بهداشتی. اما حداقل در نوادا بود که برنده در میان رای دهندگان دموکرات. اکثریت 62 درصد پشتیبانی “جایگزین تمام بیمه درمانی خصوصی تنها با یک طرح دولت برای همه” بیش از 35 درصد است که مخالفت با آن.

ساندرز برنده تقریبا نیمی از 49 درصد از کسانی که پشت تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی در مقایسه با تنها 8 درصد از کسانی که مخالف آن است.

نامزدهای دیگر امیدوار به بهره برداری ساندرز’ مراقبت های بهداشتی پیشنهاد با استناد به مخالفت برخی از گروه های کارگری از جمله آشپزی اتحادیه در لاس وگاس. اما ورودی های نظرسنجی ها نشان می دهد این حملات سقوط تخت: ساندرز برنده حدود یک سوم از رای گیری در سازمان-کار و خانواده به همان میزان او اسیر در میان کسانی که در غیر اتحادیه خانوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>