چگونه برنی برنده نیوهمپشایر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

MANCHESTER, New Hampshire — برنی ساندرز تحت سلطه جوانان رای تثبیت لیبرال پایه و سود از یک چاقو مبارزه در میان خود را معتدل تر از رقبا.

اما سناتور ورمونت سوار به پیروزی در نیوهمپشایر بر دموکراتها نارضایتی از سیستم مراقبت های بهداشتی: او برنده یک کثرت در میان کسانی که گفت: مراقبت های بهداشتی خود را بالا نگرانی و شش نفر از 10 رای دهندگان به طور کلی حمایت تک پرداخت کننده با توجه به نظرسنجی های خروج.

این یک موقعیت قدرتمند به اشغال در یک مهمانی که در آن رای دهندگان به طور معمول رتبه مراقبت های بهداشتی خود را به عنوان شماره بالا. اما به عنوان ساندرز’ کمپین در حال حاضر تبدیل تمرکز خود را در, نوادا, کارولینای جنوبی و سه شنبه متحده پیروزی او در اول-در-این-ملت اولیه نیز روشن خود را از آسیب پذیری های.

در حالی که او موفق به دریافت حمایت بیشتر از 18 – تا 29 سال سن رای دهندگان از دیگر 2020 نامزد ترکیب او تنها موفق به کسب 14 درصد آرا از کسانی که بیش از 65. او انجام رای مردم تنها با حاشیه باریک در هر دو نیوهمپشایر و آیوا است. و این واقعیت است که امضای خود مسئله تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی به این معنی است که صنعت لابی ادامه خواهد داد به کار پشتکار به او را متوقف کند.

“اگر من در کار در این صنعت خواهد بود ناجور گفت:” وندل پاتر سابق بیمه سلامت اجرایی که در حال حاضر به عنوان رئيس جمهور از انجمن حمایت از کسب و کار برای مدیکر برای همه است. “این رفتن به یک مبارزه بزرگ. آنچه که ما در حال شروع به دیدن مادر همه تبلیغات کمپین به این دلیل که صنعت انداز این را به عنوان بزرگترین تهدید آن را تا به حال.”

در طول مبارزات انتخاباتی ساندرز برگزار شد سالن های شهر و رای دهندگان خواست به صحبت در مورد مشکلات خود را در برخورد با صنعت مراقبت های بهداشتی. در آخرین روزهای قبل از اولین بار-در-این-ملت اولیه او صحبت اغلب در مورد مواد مخدر اپیدمی بالا موضوع در نیوهمپشایر: یکی از خطوط کف بود زمانی که او گفت که تولید کنندگان مواد مخدر “استخدام بیشتر فروشندگان” زمانی که آنها متوجه شدم که محصول خود را اعتیاد آور بود.

“حتی اگر مردم 100 درصد در هیئت مدیره با مدیکر برای همه آنچه که می شنوند در آن است که برای سود سیستم در حال کار است” گفت: سارا نلسون رئيس جمهور از انجمن از مسئولین پرواز از ساندرز’ زمین برای تک پرداخت کننده. “هر فرد شاغل در خارج وجود دارد شما می توانید بگویید که آیا آنها یک اتحادیه-مذاکره در طرح و یا آنها را بسیار ضعیف بیمه سلامت به بیمه بهداشت و درمان است که این سیستم مراقبت های بهداشتی به طور کامل شکسته و برای ما کار نمی کند.”

نیوهمپشایر ساکن Maryalice Cookinham گفت: او پشتیبانی ساندرز “از آنجا که او می خواهد مدیکر برای همه” و “این که من شماره 1 موضوع” — “من می دانم که دوستان که نمی تواند به درمان سرطان چرا که آنها به اندازه کافی ندارد بیمه.”

شدید خود را تمرکز بر مراقبت های بهداشتی فعال شد توسط این واقعیت است که خود را در حد متوسط رقبا را صرف کرده بود هفته گذشته brawling — سکته مغزی شانس اینکه اگر فوتبال تثبیت پشت یک نامزد.

حتی پس ساندرز در مواجهه با یک چالش مهم در روز قبل از اولیه. پس از پیت Buttigieg است عملکرد قوی در آیووا قفقاز سابق South Bend, Ind. شهردار رسید در پای صندوق های رای در نیوهمپشایر. ساندرز’ تیم نگه داشته و یک ساعت مچی نزدیک در خود افزایش و ساندرز انتقاد Buttigieg در بحث مرحله و دنباله برای داشتن میلیاردر اهدا کنندگان. مبارزات انتخاباتی خود حتی منتشر منفی ویدئو آنلاین مورد Buttigieg جمع آوری کمک های مالی, نادر, حرکت برای Sanders.

در همان زمان جو بایدن bashed Buttigieg فقدان تجربه در دیجیتال نقطه در حالی که تام Steyer همین در تبلیغات تلویزیونی. Ctq همچنین clobbered Buttigieg در بحث. که به اندازه کافی برای پرتاب به اندازه کافی شن و ماسه در Buttigieg را چرخ دنده و نگه داشتن او را از به طور کامل مصرف کردن در نیوهمپشایر. اما با 94 درصد از حوزه گزارش Buttigieg هنوز هم به پایان رسید کمتر از 4000 نفر رای پشت Sanders. Klobuchar سوم قرار گرفت.

“روشن است او را از دست داده اند اگر متوسط رای تا به حال coalesced در اطراف یک کاندیدا گفت:” مت بنت از بنیانگذاران متوسط مخزن فکر می کنم راه سوم از Sanders.

دموکراسی برای امریکا یک سازمان مترقی با انتشار بیانیه ای روز شنبه از رئیس چارلز چمبرلین که اذعان کرد که ساندرز سود از میانه-در-میانه حملات و تاکید کرد نیاز به جناح چپ وحدت.

“ترقی خواهان باید هیچ توهمی در مورد آنچه امشب پیروزی به معنی” او گفت:. “در حالی که حرکت آهسته انفجار از بایدن کمپین و دایره تیرباران در این حزب راست گرای وال استریت بال به بی نظمی ما به طور کامل انتظار می رود آنها را به تلاش برای به حاشیه راندن این پیروزی گودال ترقی خواهان در برابر یکدیگر و صرف میلیون ها نفر برای جلوگیری از رشد جنبش مردمی برای تغییر تدریجی.”

این واقعیت است که الیزابت وارن به پایان رسید و در جایگاه چهارم و با نمایندگان در نیوهمپشایر است خبر خوب برای ساندرز: به این معنی که او به لحاظ نظری باید زمان آسان تر تحکیم مترقی رای دادن. اما این اتفاق نمی افتد به طور خودکار و وارن کرده است نشان داد که او در مسابقه برای مسافت های طولانی.

اما ساییدگی از وارن در حال حاضر آغاز شده است. بخشی از دلیل ساندرز موفق بود یکشنبه بود چرا که او برنده بیش از بسیار لیبرال و رای دهندگان جوان توسط دو رقمی و وارن نیست. هنگامی که وارن شد در بالای نظر سنجی سال گذشته او siphoned خاموش مترقی و جوان رای دهندگان از Sanders.

یک ساندرز مشاور گفت که رای گیری به شدت بالا رفت در نیوهمپشایر در حدود همان زمان او شروع به پخش تبلیغات در تلویزیون است. با رقابت کمتر در هوا از آیووا فرد گفت: “ما قادر به برقراری ارتباط به رای دهندگان بیشتر به طور مستقیم” و “re-تاسیس پایگاه ما است.”

ساندرز’ موفقیت سهشنبه عمده vindication برای یک کمپین است که اخراج شده بود برای ماه های سیاسی خودی و رسانه ها. آن را نیز نشان دهنده یک چرخش از نفاق و کارکنان تحول در نیوهمپشایر در سال گذشته در ماه سپتامبر ساندرز reassigned خود را پس از آن دولت مدیر و راه از هم جدا دیرین خود را مشاور ارشد در, New Hampshire. خود کمیته راهبری مضطرب در مورد از دست دادن و برخی از اعضا حتی چشم وارن.

تشکر. Ro Khanna ساندرز’ campaign co-صندلی سه شنبه گفت که او می دهد “بیشترین اعتبار” به نیوهمپشایر دولت مدیر شانون جکسون “یکی از ساندرز’ اکثر مشاوران وفادار” کار می کرد که به “مطمئن شوید این سازمان انجام ساندرز’ ماموریت” پس از او در زمان بیش از عملکرد دولت در میان اختلاف.

طلوع آفتاب حرکت یک گروه از جوانان تغییر آب و هوا فعالان همچنین نقش کلیدی توسط کمپین برای ساندرز در نیوهمپشایر. آنها گزارش ساخت 33,000 تماس به دولت رای دهندگان در هفته گذشته به تنهایی و جمع آوری 12,000 تعهد-به-کارت های رأی دهی از افراد جوان با کمک نیوهمپشایر جنبش جوانان. ساندرز نیز کمک مردمی ارتش از داوطلبان: با توجه به مبارزات انتخاباتی خود آنها زدم و در 850,000 درب در نیوهمپشایر پس او شروع به پریدن کرد به مسابقه.

“از آیوا به نیوهمشایر ما در حال نشان دادن مردم در سراسر کشور است که سازماندهی در اطراف بحران آب و هوا و سبز معامله جدید است که تعیین کننده راه برای پیروزی در انتخابات گفت:” طلوع جنبش بنیانگذاران Varshini Prakash. “بحران آب و هوا همراه با مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و نابرابری تعریف مسائل برای نسل ما. اگر ما نگه داشتن این حرکت و حفظ تاریخی سطح مشارکت جوانان ما خواهد بود که نسل است که هدایت حزب دموکرات دور از سیستمیک تفکیک و نسبت مرفه و امن در آینده.”

به عنوان اصلی حرکت به متنوع تر متحده ساندرز نشان داد دیگر نقاط قوت است که می تواند به بازی آمد: او برنده بیش Latino رای دهندگان در نیوهمپشایر به عنوان به خوبی به عنوان در بالا و تراکم لاتین حزبی سایت در آیووا در هر خروج نظرسنجی و تجزیه و تحلیل مستقل. و همراه با علاقه از رای دهندگان زیر 45 Sanders نیز انجام شده با افراد بدون مدرک دانشگاهی و کسانی که درآمد خانوار کمتر از 50000 دلار در یک سال داده است که تیم او با اشاره به در سفارش به این صورت است که او قوی ترین نامزد را در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما به دلیل برنی هم قرار دادن چند نژادی, working-class ائتلاف که در حال رفتن به برنده نامزدی و کلی انتخابات گفت:” جف ویور ساندرز’ مشاور ارشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>