چگونه با مته سوراخ کردن سهام رسوایی شوکه سنا

کمیته اطلاعات مجلس سنا در روز چهارشنبه ملاقات به طور معمول در طبقه بندی اتاق در کنگره. در این جلسه رئیس ریچارد با مته سوراخ کردن در مورد زمان بعدی مرموز, پنل جمع آوری خواهد بود.

کمتر از 24 ساعت بعد با مته سوراخ کردن عموم تحت FBI تحقیقات مقامات کشف و ضبط تلفن همراه خود را و او واگذار ریاست خود را. زمان بعدی این کمیته در دیدار شخص دیگری خواهد بود در راس.

“ملاقات ما فقط دیروز در SCIF برای ساعت. و وجود دارد هیچ نشانه ای در آن زمان” سناتور. سوزان کالینز (R-مین) گفت: پنجشنبه تعجب تصمیم با مته سوراخ کردن از پست خود به طور موقت در میان FBI موشکافی. “بنابراین من احساس می کنم بد نیست … من هیچ ایده چه چیزی این تحقیقات در حال رفتن به پیدا کردن, اما من قطعا امید آن می رسد به خوبی برای او است.”

پس از تحمل نزدیک به دو ماه سنا سهام-شیوه های تجاری منفجر شد به مقاصدشان رسوایی در 24 ساعت گذشته. و حتی سناتور در حال حاضر در زیر میکروسکوپ به طور فعال تلاش برای ریختن به درک که آنها در حال تلاش برای پول نقد در منتخب خود ،

در روز پنج شنبه به هوش کمیته های قبلی صندلی با مته سوراخ کردن و دایان فاینستاین سناتور. (D-کالیفرنیا.) هر دو گفتند که تا به حال پاسخ پرسش از بازرسان فدرال در مورد معاملات سهام در مراحل اولیه این بیماری همه گیر. (فاینستاین گفت: پرسش اساسی بر خلاف بورر که خدمت کرده بود با یک FBI حکم جستجو برای تلفن همراه خود را.)

یک سوم سناتور کلی Loeffler (R-Ga.), حاضر به گفتن نیست که آیا او می خواهم به تماس شده توسط FBI در مورد معاملات سهام است. اما او گفت: اف بی آی را از خدمت او یک حکم. در ضمن با مته سوراخ کردن است گفتن افراد نزدیک به او در نظر دارد برای مبارزه با همه اتهامات تخلف است. علنا او گفت: او می خواهم خدمت کردن بقیه مدت خود را.

و سنا به عنوان یک کل مواجه حساب بر اینکه برخی از ملت قدرتمند ترین سیاستمداران باید معاملات سهام در تمام میان ادعای تجارت خودی و خود را غنی سازی. سهام به قانون منع قانونگذاران و دستیاران از خرید و یا فروش سهام بر اساس اطلاعات جمع آوری شده به عنوان بخشی از وظایف رسمی خود را. یک عضو کنگره آمریکا هرگز با موفقیت تحت تعقیب قرار قانون سال 2012.

“شاید خط پایین این است که اگر شما در حال رفتن به در سنا شما نمی توانید خود را هر سهام. یا حداقل خود و وجوه متقابل. چه کسی می داند که مردم می گویند شما در حال بازی یک صندوق شاخص” گفت: سناتور. John Cornyn (R-تگزاس). “بخشی از لذت خدمت در اداره عمومی است.”

با مته سوراخ کردن به فروش می رسد صدها هزار دلار در سهام در اوایل سال جاری در اطراف این زمان او از دریافت بسته درب جلسات در coronavirus همه گیر که در نهایت فرستاده بازار سهام به اضمحلال رود. او برادر در قانون بنا به گزارش ها به فروش می رسد هزاران نفر در سهام در همان زمان ProPublica گزارش شده است. فاینستاین در ضمن به طور داوطلبانه به تازگی بیش از تبدیل اسناد به FBI مربوط به شوهرش معاملات سهام. و Loeffler به طور مشابه به فروش می رسد مبالغ زیادی در اطراف این زمان او دریافت جلسات در ویروس. هر سه سناتور باید هرگونه تخلف است.

چندین سناتور ساخته اند که مبارزه با فساد یک مشخصه از مبارزات انتخاباتی خود را. سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.), برای مثال پیشنهاد کرده است که قانون ممنوعیت اعضای کنگره از داشتن و یا معاملات سهام فردی. و او گفت: او در زمان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری دنباله تقویت شده است که رای دهندگان در حال خشم حتی ادراک فساد در میان خود نمایندگان انتخاب می شوند.

“مردم آمریکا هرگز نباید تعجب یا نه مقامات بالا در این دولت در حال کار برای آنها و یا در حال کار شخصی خود را کسب” وارن گفت: در یک مصاحبه کوتاه. “من فکر می کنم ما باید برای تغییر این قانون است. و من قصد دارم برای ادامه دهم.”

هنوز وارن کاهش یافته است به انتقاد بورر به طور خاص. و یار سنا است که یک بی دست و پا جای برای رسوایی. بدن از 100 است یک سیلی قدیمی مدرسه نهاد که در آن نادر برای سناتورها و حتی از مخالفت احزاب به عموم فشار یکی دیگر از موقعیت برجسته و یا استعفا از دفتر. هیچ نشسته سناتور به نام با مته سوراخ کردن برای استعفا.

گذاشته پشت با مته سوراخ کردن یک دمدمی شمالی Carolinian که اغلب نمی پوشیدن جوراب به ارمغان می آورد و خود ناهار به حزب جمهوریخواه جلسات برای صرفه جویی چند دلار است به طور کلی دوست خوب توسط دموکرات ها و جمهوری خواهان. در طول بحران مالی 2008 و گفت که همسرش به برداشت پول تا آنجا که ممکن است از یک دستگاه خودپرداز.

بنابراین در 90 دقیقه قبل از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) اعلام کرد که با مته سوراخ کردن خواهد مرحله گذشته از ریاست پانل جمهوری خواهان در دفاع از کارولینای شمالی جمهوریخواه و دموکرات ها کاهش یافته و تکیه بر او ، زمانی که مک کانل قرار بیانیه خود حدود ظهر روز پنج شنبه چندین سناتور مطلع شدند از این اخبار توسط خبرنگاران درخواست برای واکنش خود را.

“من نمی بینم این آمدن” اقلیت سنا, شلاق زدن, دیک دوربین (D-بیمار است.) گفت: سریع به نوبه خود از وقایع.

هر چند سال حداقل یکی از اتاق اعضای تصادفا publicly. سناتور. رابرت منندز (D-N. J.) مجرم شناخته شد در سال 2015 و در نهایت تبرئه کرد. قبل از آن در سال 2011 دیابت جان پرچمدار (R-Nev.) استعفا داد و در میان یک اخلاق بررسی تلاش خود را برای پنهان کردن یک امر است.

آن بوده است که چند سال پس از یک سناتور پیدا کرده است خود را در آب داغ مانند مته سوراخ کردن. اما به برخی از سنا جدیدتر اعضای مواجهه با سوالات خبرنگاران در مورد همکاران خود’ اتهام سوء رفتار به نظر می رسید همه بیش از حد آشنا پس از بیش از سه سال از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این همه فقط می افزاید: به این نوع از ادراک مردم از این محل به طور کلی. و متاسفانه این فقط به دلیل قضاوت” گفت: سناتور. مایک براون (R-Ind.), بود که اولین انتخاب شد و در سال 2018 است. بسیاری از رای دهندگان “تقریبا تبدیل به پولادین به آن … فکر نمی کنم آن را به عنوان تکان دهنده آن را به عنوان ممکن است, می گویند 10 سال پیش است.”

سناتور. مایک دور (R-S. D.) که در دوره اول خود را گفت که او “نا امید” به یاد بگیرند که FBI خدمت کرده حکم در بورر و او تکرار خود را GOP همکاران در گفت: اجرای قانون روند باید “بازی کردن.”

“اگر وجود دارد هیچ بررسی و سپس مردم می گویند وجود دارد cover-up” دور گفت. “این به وضوح نشان می دهد وجود دارد بدون پوشش.”

سنا کمیته اخلاق “به شدت اندرز” منندز در سال 2018 اما هرگز علنا تهدید به اخراج او را با مته سوراخ کردن در اخلاق بررسی ممکن نیست که چقدر دندان یا نه. و با توجه به نوار بالا برای محکومیت تجارت خودی با مته سوراخ کردن مشکلات ممکن است بیشتر سیاسی قانونی است.

“من نمی تجارت سهام فردی. اما من فکر می کنم وجود دارد را باید خیلی بالا نوار برای اثبات که شما در حال معامله بر اطلاعاتی که در دسترس نیست به مردم گفت:” سناتور. کریس مورفی (D-Conn.), که مانند بسیاری از سناتورها با حضور درهای بسته جلسات در coronavirus. “اغلب وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات است که ما را در اینجا است که در دسترس عموم است.”

با مته سوراخ کردن در حال اجرا نیست برای انتخاب مجدد در سال 2022 که مدت خود را منقضی می شود. در عین حال خود را ضربه محکم و ناگهانی تصمیم به گام به دور از کمیته ای که نظارت بسیار FBI که تحقیق او نشان داد برخی از احترام به رهبران حزب مشتاق برای جلوگیری از هر گونه ابر بیش تلاش خود را برای دفاع از اکثریت خود را در این پاییز.

در پایان روز خلق و خوی در مجلس سنا تسخیر شد.

“من غمگین این به نوبه خود از وقایع. من می دانم که او در حال کامل تعاونی بنابراین من نمی فهمم دیروز حوادث” کالینز گفت: از اف بی آی عمل است. با مته سوراخ کردن تصمیم به قدم به عقب او افزوده بود: “قطعا نه چیزی از او مشورت با اعضای کمیته در مورد. من صحبت با چندین و همه ما را شگفت زده کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر